Dětská vyvýšená postel Alfie 80x180 cm

Dětská vyvýšená postel Alfie 80×180 cm – Šířka 87 cm, délka 188 cm, výška 174 cm. Spací plocha obou postelí 80 x 180 cm. Postel do patra, pod kterou můžete vytvořit dítěti hrací či pracovní koutek. Šikovné řešení do malých pokojíčků. Výběr z mnoha barevných variant.

Další vlastnosti: Typ patrové. Rozkládání bez rozkládání. Materiál lamino. Barva bílá;černá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Úložný prostor s úložným prostorem. Dekor borovice;buk. Set včetně roštu. Rozměry 80 x 180 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. . . . . . . . . . Velmi oblíbený produkt Dětská vyvýšená postel Alfie 80×180 cm můžete nakoupit právě na našem webu v populární rubrice dětské postýlky! Mrkněte na oblíbené kousky z této kategorie z pohodlí domova! U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce však také další prověřené zboží od výrobce Dona shop. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Zajímavý produkt Dětská vyvýšená postel Alfie 80×180 cm lze zakoupit přímo tady na webu ve známé kategorii dětské postýlky! Nyní můžete najít zcela nové produkty z naší kategorie za výhodné peníze! U nás vám nabízíme více, máme v nabídce také další vybrané produkty od dodavatele Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Oblíbená značka Dona shop vám představuje špičkové produkty A tady je důkaz!

Vyvýšená dětská postel Alfie 90x200 cm

Vyvýšená dětská postel Alfie 90×200 cm – Šířka 97 cm, délka 208 cm, výška 174 cm. Spací plocha obou postelí 90 x 200 cm. Praktické řešení do menších pokojíčků. Postel v příjemných dětských barvičkách, které neomrzí. Součástí je lamelový rošt, možnost dokoupit matraci.

Další vlastnosti: Typ patrové. Rozkládání bez rozkládání. Materiál lamino. Barva bílá;černá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Úložný prostor s úložným prostorem. Dekor borovice;buk. Set včetně roštu. Rozměry 90 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. . . . . . . . . . Zcela unikátní kus Vyvýšená dětská postel Alfie 90×200 můžete dostat bez obtíží tady na webu v oblíbené sekci dětské postýlky! Nyní najdete ještě další produkty z této známé rubriky ve výprodejové akci! Nebojte, máme toho více, mrkněte na více kvalitních produktů značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce Dona shop dlouhodobě nabízí velmi kvalitní sortiment Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!

Tento designový kousek Vyvýšená dětská postel Alfie 90×200 cm jde pořídit nyní na našem webu v oblíbené kategorii dětské postýlky! Připravili jsme akční produkty z této známé sekce za nejlepší ceny! To není vše, nebojte, máme toho více! Prozkoumejte u nás také další kvalitní produkty od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední značka Dona shop má v nabídce vysoce kvalitní produkty. Nové kousky každý den!

Boxspring 90x00 cm Fren

Boxspring 90×00 cm Fren – Plocha na spaní 90 x 200 cm. Postel pro jednoho v provedení boxpsring s úložným prostorem, zvedací matrací a ochranným topperem. Zadní čelo je vyvýšené pro pohodlné opření při čtení. Bohatý výběr potahů a odstínů.

Další vlastnosti: Typ boxspring. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva bílá;černá;fialová;hnědá;modrá;šedá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Nožičky s nožičkami. Set včetně matrace. Rošt s roštem. Rozměry 90 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet balíků 2. Celková hmotnost balíků 96,5 kg. Rozměry balíků 60x90x205 cm;92x120x11 cm. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. Zábrana bez zábrany. Počet lůžek jednolůžkové. Matrace s matrací.Tento neodolatelný produkt Boxspring 90×00 cm Fren naleznete právě teď tu na webu v sekci postele. Vyberte si ještě ostatní produkty z naší sekce za super cenu!

Postel pro tři děti Connie 90x200 cm

Postel pro tři děti Connie 90×200 cm – Šířka 97 cm, délka 208 cm, výška 210 cm. Spací plocha všech postelí 90 x 200 cm. Patrová postel pro tři děti s nízkou a dvěma vyvýšenýma postelemi. Vhodné do malých dětských pokojů či do ubytovacích zařízení pro děti. Výběr z mnoha pěkných barev.

Další vlastnosti: Typ patrové. Rozkládání bez rozkládání. Materiál lamino. Barva bílá;černá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Úložný prostor s úložným prostorem. Dekor borovice;buk. Set včetně roštu. Rozměry 90 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. . . . . . . . . . Hodně prodávaný produkt Postel pro tři děti máte možnost najít rovnou tu na našich stránkách v populární rubrice dětské postýlky! Máme pro vás vyjímečné produkty z této oblíbené sekce za skvělou cenu!

Tento oblíbený produkt Postel pro tři děti Connie 90×200 cm jde sehnat právě zde tu na webu umístěný v sekci dětské postýlky! Podívejte se na oblíbené produkty ve zmíněné kategorii ve slevě. Věhlasný dodavatel Dona shop vás a vaše blízké obohatí o prvotřídní zboží.