Noční stolek šedý Dorme se šuplíkem

Noční stolek šedý Dorme se šuplíkem –

Šířka 40 cm, výška 38,5 cm, hloubka 37 cm. Stolek k posteli v šedém provedení se šuplíky. Úložný výsuvný šuplík a polička. Ideální doplněk do ložnice. Stolek máme skladem, připravený k odeslání.

Další vlastnosti: Materiál lamino. Barva šedá. Výška 38,5 cm. Šířka 40 cm. Hloubka 37 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . . . . . . Tento vynikající výrobek Noční stolek šedý Dorme se šuplíkem jde nakoupit nyní na webu zařazený v sekci noční stolky! Nyní si můžete vybrat ještě ostatní zboží ve zmiňované rubrice za výhodné peníze. To ale není vše, naše nabídka je široká. Prozkoumejte u nás také další kvalitní produkty od značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný kus Noční stolek šedý Dorme se lze nakoupit právě na našem webu umístěný v kategorii noční stolky! Nyní můžete získat jiné zboží ve zmiňované kategorii za skvělou cenu. Výrobce Dona shop vám představuje vynikající sortiment

Postel do dětského pokoje Arie 80x180 cm

Postel do dětského pokoje Arie 80×180 cm – Šířka 87 cm, délka 186 cm, výška 80 cm. Spací plocha 80×180 cm a výsuvná přistýlka 80×170 cm. Postel do dětského pokoje s úložným prostorem a výsuvnou přistýlkou. Na výběr dekory dřeva a barvy pro kluky i holky. Možnost dokoupit pěnové matrace.

Další vlastnosti: Typ klasické;s výsuvným lůžkem. Rozkládání bez rozkládání. Materiál lamino;masiv. Barva bílá;modrá;růžová;šedá;žlutá. Úložný prostor s úložným prostorem. Dekor borovice;buk;dub šedý;dub sonoma;dub zlatý;olše;ořech;zebrano. Set včetně roštu. Rozměry 80 x 180 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. Zábrana bez zábrany. . . . . . . . .
Vysoce kvalitní kus máte možnost koupit ještě tady na našich stránkách umístěný v rubrice dětské postýlky! Vyberte si ještě ostatní kousky ve zmiňované sekci za výhodnou cenu.

Postel dětská Fany 80x180 cm

Postel dětská Fany 80×180 cm – Šířka 87 cm, délka 188 cm, výška 87 cm. Spací plocha 80×180 cm a výsuvná přistýlka 80×170 cm. Pěkná dětská postel v mnoha barevných provedeních pro kluky i holky. Součástí je lamelový rošt, přistýlka a výsuvné šuplíky.

Další vlastnosti: Typ klasické;s výsuvným lůžkem. Rozkládání bez rozkládání. Materiál lamino;masiv. Barva bílá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Úložný prostor s úložným prostorem. Dekor borovice;buk. Set včetně roštu. Rozměry 80 x 180 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. Zábrana bez zábrany. . . . . . . . .
Žádaný produkt lze koupit bezprostředně tady a teď na našich stránkách ve známé sekci dětské postýlky. Nyní si můžete koupit akční výrobky ve zmíněné sekci za super cenu. Máme toho více, máme v nabídce další kousky od dodavatele Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Dvoupatrová postel Keira 80x180 cm

Dvoupatrová postel Keira 80×180 cm – Šířka 87 cm, délka 188 cm, výška 164 cm. Spací plocha obou postelí 80 x 180 cm. Dětská postel pro dva sourozence s praktickým úložným prostorem v podobě výsuvných šuplíků. Vrchní postel se zábranou. Výběr z hravých barev. Součástí je lamelový rošt bez matrace.

Další vlastnosti: Typ patrové. Rozkládání bez rozkládání. Materiál lamino. Barva bílá;černá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Úložný prostor s úložným prostorem. Dekor borovice;buk. Set včetně roštu. Rozměry 80 x 180 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. . . . . . . . . .

Patrová dětská postel 80x180 cm Bree

Patrová dětská postel 80×180 cm Bree – Šířka 93 cm, délka 188 cm, výška 171 cm. Spací plocha obou postelí 80 x 180 cm a přistýlky 80 x 170 cm. Promyšlená dvoupatrová postel s možností vysouvací přistýlky pro třetí dítě. Součástí jsou dva výsuvné šuplíky a lamelové rošty. Možnost dokoupit matrace.

Další vlastnosti: Typ patrové. Rozkládání rozkládací. Materiál lamino. Barva bílá;modrá;růžová;šedá. Úložný prostor s úložným prostorem. Dekor borovice;dub;dub sonoma;dub zlatý;olše;ořech;zebrano. Set včetně roštu. Rozměry 80 x 180 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. Zábrana se zábranou. . . . . . . . . Nejprodávanější kus je k získání v pohodě tu na našem webu v oblíbené sekci dětské postýlky. Připravili jsme pro vás vyjímečné produkty ze zmíněné sekce za internetové ceny! To ale ovšem není vše, náš sortiment je široký. Prozkoumejte u nás taky další kvalitní produkty značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární značka Dona shop pro své zákazníky nabízí skvělé produkty
Hodně žádaný produkt Patrová dětská postel 80×180 cm Bree najdete mimo jiné na stránkách umístěný v sekci dětské postýlky. Vyhledejte si jiné kusy ze zmíněné sekce za výborné peníze! V očích zákazníků populární značka Dona shop vám nabízí velmi kvalitní sortiment Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Patrová postel s přistýlkou Bree 90x200 cm

Patrová postel s přistýlkou Bree 90×200 cm – Šířka 103 cm, délka 208 cm, výška 171 cm. Spací plocha obou postelí 90 x 200 cm a přistýlky 90 x 190 cm. Poschoďová postel s výsuvnou přistýlkou a úložným prostorem. Ochranné zábrany proti spadnutí dítěte. S roštem, bez matrace (možné dokoupit).

Další vlastnosti: Typ patrové. Rozkládání rozkládací. Materiál lamino. Barva bílá;modrá;růžová;šedá. Úložný prostor s úložným prostorem. Dekor borovice;dub;dub sonoma;dub zlatý;olše;ořech;zebrano. Set včetně roštu. Rozměry 90 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. Zábrana se zábranou. . . . . . . . .Žádaný produkt Patrová postel s přistýlkou Bree 90×200 cm je k dispozici prostě tady na našem webu v oblíbené kategorii dětské postýlky! Nyní si můžete koupit ostatní produkty z této oblíbené sekce za zcela nejnižší cenu! To ovšem není všechno, náš sortiment je ale široký. U nás totiž najdete další kvalitní zboží od značky Dona shop. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední značka Dona shop pro své zákazníky prodává skvělé zboží Zlevněný produkt dostanete lehce na našem webu v kategorii dětské postýlky! Nyní můžete získat ještě další zboží ve zmíněné rubrice za extra cenu. Oblíbený výrobce Dona shop dlouhodobě vyrábí skvělé zboží. U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás další vybrané kousky značky Dona shop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Dětská poschoďová postel Casie 90x200 cm

Dětská poschoďová postel Casie 90×200 cm – Šířka 97 cm, délka 208 cm, výška 164 cm. Spací plocha obou postelí 90 x 200 cm. Dětská postel v patrovém provedení. Součástí jsou dva výsuvné šuplíky a lamelové rošty. Možnost vybrat si z mnoha barev a dokoupit padnoucí matrace.

Další vlastnosti: Typ patrové. Rozkládání bez rozkládání. Materiál lamino. Barva bílá;černá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Úložný prostor s úložným prostorem. Dekor borovice;buk. Set včetně roštu. Rozměry 90 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. . . . . . . . . .
Nejprodávanější produkt Dětská poschoďová postel Casie 90×200 cm jde získat aktuálně tu na našem webu v populární rubrice dětské postýlky! Získejte ještě jiné produkty ve zmiňované rubrice za mimořádně nízkou cenu. Významný dodavatel Dona shop nabízí top výrobky.
Tento designový produkt Dětská poschoďová postel Casie 90×200 je dostupný snadno tu zařazený v sekci dětské postýlky! Připravili jsme pro vás další produkty z této oblíbené rubriky za nejlepší ceny! U nás vám nabízíme více, máme v nabídce ovšem další skvělé produkty od dodavatele Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Dětská postel 90x200 cm s přistýlkou Zeya

Dětská postel 90×200 cm s přistýlkou Zeya – Šířka 97 cm, délka 206 cm, výška 80 cm. Spací plocha 90×200 cm a výsuvná přistýlka 90×190 cm. Dětská postel v mnoha barevných kombinacích s přistýlkou a s výsuvnými šuplíky. Možnost dokoupit padnoucí pěnové matrace.

Další vlastnosti: Typ klasické;s výsuvným lůžkem. Rozkládání bez rozkládání. Materiál lamino;masiv. Barva bílá;modrá;růžová;šedá;žlutá. Úložný prostor s úložným prostorem. Dekor borovice;buk;dub šedý;dub sonoma;dub zlatý;olše;ořech;zebrano. Set včetně roštu. Rozměry 90 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. Zábrana bez zábrany. . . . . . . . .Unikátní a oblíbený produkt Dětská postel 90×200 cm máte možnost koupit pohodlně na stránkách v populární rubrice dětské postýlky! Mrkněte na zlevněné produkty ve zmíněné kategorii za super ceny! Významný výrobce Dona shop dlouhodobě vyrábí vynikající produkty.

Postel pro děti domeček  Bambo

Postel pro děti domeček Bambo – Šířka 87 cm, délka 190 cm, výška 186 cm. Spací plocha 80 x 180 cm a výsuvná postel 80 x 170 cm. Postel v provedení domečku s výsuvnou přistýlkou a úložným prostorem v podobě dvou šuplíků. Postel je bez zábrany. Možnost dokoupit matrace a baldachýn.

Další vlastnosti: Typ s výsuvným lůžkem. Rozkládání rozkládací. Materiál lamino;masiv. Barva bílá;modrá;růžová;šedá. Úložný prostor s úložným prostorem. Dekor borovice;buk;dub světlý;olše;ořech. Set včetně roštu. Rozměry 80 x 180 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. Zábrana se zábranou. . . . . . . . .
Velmi žádaný kousek můžete koupit právě tady u nás v populární kategorii dětské postýlky! Získejte další produkty z této známé sekce snadno online.
Tento unikátní kus Postel pro děti domeček Bambo máte možnost najít taky tady na webu umístěný v sekci dětské postýlky. Nyní můžete získat ještě další zboží z naší kategorie za super peníze. U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás další kvalitní kousky značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Přední značka Dona shop má špičkové výrobky Nabídka platí do vyprodání zásob!

Postel do dětského pokoje 90x200 cm Litto

Postel do dětského pokoje 90×200 cm Litto – Šířka 97 cm, délka 208cm, výška 67 cm. Spací plocha 90×200 cm. Dětská postel s úložným prostorem v podobě výsuvného šuplíku. Součástí je rošt bez matrace, kterou lze dokoupit. Výběr postele v mnoha pěkných barvách.

Další vlastnosti: Typ klasické. Rozkládání bez rozkládání. Materiál lamino. Barva béžová;bílá;černá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Úložný prostor s úložným prostorem. Dekor borovice;buk. Set včetně roštu. Rozměry 90 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. . . . . . . . . . Tento akční a ve slevě kousek Postel do dětského pokoje máte možnost získat ještě na našem webu zařazený v rubrice dětské postýlky! Nyní můžete koupit ostatní kousky ve zmiňované kategorii za parádní cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce ovšem další zboží od dodavatele Dona shop. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Dětská postel Quido 80x180 cm domeček

Dětská postel Quido 80×180 cm domeček – Šířka 87 cm, délka 190 cm, výška 172 cm. Spací plocha 80×180 cm. Postel do dětského pokoje s úložným prostorem v podobě dvou výsuvných zásuvek. Originální provedení jako domeček. Výběr z mnoha variant.

Další vlastnosti: Typ klasické. Rozkládání bez rozkládání. Materiál lamino. Barva bílá;modrá;růžová;šedá;zelená. Úložný prostor s úložným prostorem. Dekor borovice;dub;dub sonoma;dub zlatý;olše;ořech;zebrano. Set včetně roštu. Rozměry 80 x 180 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. . . . . . . . . . Zcela unikátní produkt Dětská postel Quido 80×180 cm domeček máte možnost dostat právě nyní na webu v populární rubrice dětské postýlky. Připravili jsme kvalitní zboží ze zmíněné kategorie v akci! Přední značka Dona shop může nabídnout vynikající sortiment Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Postel pro děti Zeya 90x200 cm

Postel pro děti Zeya 90×200 cm – Šířka 97 cm, délka 206 cm, výška 80 cm. Spací plocha 90×200 cm a výsuvná přistýlka 90×190 cm. Spousta barevných kombinací pro kluky i holky. Dva výsuvné šuplíky na hračky a lůžkoviny. Možné dokoupit matrace.

Další vlastnosti: Typ klasické;s výsuvným lůžkem. Rozkládání bez rozkládání. Materiál lamino;masiv. Barva bílá;modrá;růžová;šedá;žlutá. Úložný prostor s úložným prostorem. Dekor borovice;buk;dub šedý;dub sonoma;dub zlatý;olše;ořech;zebrano. Set včetně roštu. Rozměry 90 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. Zábrana se zábranou. . . . . . . . .Velmi oblíbený produkt máte možnost sehnat právě teď na webu umístěný v sekci dětské postýlky. Získejte zcela nové výrobky ve zmiňované sekci za super cenu.
Unikátní a oblíbený produkt Postel pro děti Zeya 90×200 cm jde pořídit právě zde na webu zařazený v rubrice dětské postýlky! Nyní si můžete pořídit jiné produkty ve zmiňované kategorii za báječnou cenu. Tím ale naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká. Prozkoumejte u nás taky další prověřené kousky značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka Dona shop dlouhodobě prodává top výrobky. Udělejte si radost!

Postel pro děti Mayen 160x80 cm /růžová

Postel pro děti Mayen 160×80 cm /růžová – Šířka 85 cm, délka 164 cm, výška 70 cm. Spací plocha 160×80 cm. Milé provedení dětské postele, která ozdobí holčičí pokojíček. Výsuvný šuplík pro lůžkoviny a hračky. Bezpečná zábrana proti spadnutí dítěte. Okouzlí každou malou slečnu.

Další vlastnosti: Typ klasické. Rozkládání bez rozkládání. Materiál lamino. Barva bílá. Úložný prostor s úložným prostorem. Set včetně matrace a roštu. Rozměry 80 x 160 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky. Zábrana se zábranou. . . . . . . . . . Tento vynikající produkt můžete koupit ještě tady a teď na našich stránkách ve známé kategorii dětské postýlky! Nyní si můžete pořídit ještě další produkty z této populární kategorie na pár kliknutí! U nás toho najdete mnohem více, u nás v nabídce totiž najdete další prověřené produkty od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Značka Dona shop má velmi kvalitní výrobky. Podívejte se sami.

Dětská patrová postel s výsuvným lůžkem Molly

Dětská patrová postel s výsuvným lůžkem Molly – Šířka 81 cm, délka 188 cm, výška 160 cm. Plocha na spaní 2x 180 x 75 cm, plocha na spaní II 172 x 75 cm. Moderní dětská patrová postel – rozložitelná na 3 spací místa. Postel včetně matrací, roštů a úložného prostoru.

Další vlastnosti: Typ patrové;s výsuvným lůžkem. Rozkládání rozkládací. Materiál lamino;masiv. Barva bílá;modrá;oranžová;růžová;šedá;zelená. Úložný prostor s úložným prostorem. Set včetně matrace a roštu. Rozměry 75 x 172 cm;75 x 180 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. Zábrana se zábranou. . . . . . . . . .Povedený produkt jde pořídit mimo jiné tady na našich stránkách ve známé sekci dětské postýlky. Nyní pořídíte ještě další výrobky z této známé sekce v bezva akci! V očích zákazníků populární výrobce Dona shop pro své zákazníky nabízí vysoce kvalitní výrobky. Možná ale hledáte něco jiného, náš sortiment je široký. U nás najdete další kousky od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Oblíbený výrobek získáte mimo jiné na stránkách v kategorii dětské postýlky! Nyní můžete koupit zcela nové produkty z této známé kategorie za skvělou cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, podívejte se taky na další kvalitní kousky od výrobce Dona shop. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý výrobce Dona shop dodává vynikající produkty Přesvědčte se sami!

Dětská postel 80x180 cm Zeya

Dětská postel 80×180 cm Zeya – Šířka 87 cm, délka 186 cm, výška 80 cm. Spací plocha 80×180 cm a výsuvná přistýlka 80×170 cm. Postel do dětského pokojíčku s výsuvnou přistýlkou a úložným prostorem. Vrchní postel s ochrannou zábranou. Na výběr pěkná provedení pro kluky i holky.

Další vlastnosti: Typ klasické;s výsuvným lůžkem. Rozkládání bez rozkládání. Materiál lamino;masiv. Barva bílá;modrá;růžová;šedá;žlutá. Úložný prostor s úložným prostorem. Dekor borovice;buk;dub šedý;dub sonoma;dub zlatý;olše;ořech;zebrano. Set včetně roštu. Rozměry 80 x 180 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. Zábrana se zábranou. . . . . . . . . Tento zlevněný produkt můžete pořídit prostě tady u nás v kategorii dětské postýlky! Vyberte si podobné produkty ze zmíněné rubriky za rozumné peníze. Známá značka Dona shop vyrábí top sortiment Přesvědčte se. Možná ale hledáte něco jiného, přichystali jsme toho pro vás více! Mrkněte na další kvalitní kousky od dodavatele Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Postel pro dítě Zeya 80x180 cm

Postel pro dítě Zeya 80×180 cm – Šířka 87 cm, délka 186 cm, výška 80 cm. Spací plocha 80×180 cm a výsuvná přistýlka 80×170 cm. Součástí jsou dva výsuvné šuplíky a lamelový rošt. Možné vybrat si z mnoha barevných kombinací a dokoupit si padnoucí matrace.

Další vlastnosti: Typ klasické;s výsuvným lůžkem. Rozkládání bez rozkládání. Materiál lamino;masiv. Barva bílá;modrá;růžová;šedá;žlutá. Úložný prostor s úložným prostorem. Dekor borovice;buk;dub šedý;dub sonoma;dub zlatý;olše;ořech;zebrano. Set včetně roštu. Rozměry 80 x 180 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. Zábrana bez zábrany. . . . . . . . . Tento žádaný produkt Postel pro dítě Zeya 80×180 cm naleznete právě teď tu na webu ve známé rubrice dětské postýlky! Pořiďte si nové zboží ve zmíněné rubrice za příznivou cenu.
Nejprodávanější produkt Postel pro dítě Zeya 80×180 cm lze získat mimo jiné tu na našem webu umístěný v rubrice dětské postýlky. Nyní získáte ještě podobné kousky z této oblíbené kategorie za skvělou cenu. Tato vyjímečná značka Dona shop má v nabídce špičkové výrobky

Dětská postel  Alby 80x180 cm

Dětská postel Alby 80×180 cm – Šířka 87 cm, délka 188 cm, výška 85 cm. Spací plocha 80×180 cm. Bohatý výběr barevných provedení. Součástí postele je ochranná zábrany, lamelový rošt a dva výsuvné šuplíky. Možnost dokoupit padnoucí pěnovou matraci.

Další vlastnosti: Typ klasické. Rozkládání bez rozkládání. Materiál lamino;masiv. Barva bílá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Úložný prostor s úložným prostorem. Dekor borovice;buk. Set včetně roštu. Rozměry 80 x 180 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. Zábrana se zábranou. . . . . . . . .
Hodně povedený produkt Dětská postel Alby 80×180 cm máte možnost pořídit prostě na našem webu zařazený v kategorii dětské postýlky! Nyní můžete získat unikátní produkty ze zmíněné sekce jednoduše online! To není všechno, u nás toho najdete mnohem více! Podívejte se taky na více kvalitních produktů značky Dona shop. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Významná značka Dona shop pro své zákazníky nabízí vysoce kvalitní zboží
Diskontní kus máte možnost pořídit ještě na stránkách umístěný v kategorii dětské postýlky! Mrkněte na nové produkty ve zmíněné kategorii za neuvěřitelně výhodnou cenu! To ale však není vše, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce však také další vybrané produkty značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Přední dodavatel Dona shop vás a vaše blízké obohatí o vysoce kvalitní sortiment.

Dětská postel Carey patrová 90x200 cm

Dětská postel Carey patrová 90×200 cm – Šířka 103 cm, délka 208 cm, výška 156cm. Spací plocha 90×200 cm. Pěkná patrová postel pro dvě děti s výsuvnými šuplíky a ochrannou zábranou proti spadnutí. V nabídce v mnoha barevných kombinacích. 

Další vlastnosti: Typ patrové. Rozkládání bez rozkládání. Materiál lamino. Barva bílá;černá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Úložný prostor s úložným prostorem. Dekor borovice;buk. Set včetně roštu. Rozměry 90 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. Zábrana se zábranou. . . . . . . . . Velmi oblíbený produkt můžete najít jednoduše tu na našem webu ve známé sekci dětské postýlky! Vyhledejte si další produkty ve zmíněné kategorii za skvělou cenu! U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce však také další produkty značky Dona shop. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel Dona shop dlouhodobě dodává vynikající výrobky
Kvalitní a žádaný výrobek Dětská postel Carey patrová 90×200 máte možnost nakoupit pohodlně na stránkách v oblíbené kategorii dětské postýlky! Připravili jsme pro vás kvalitní produkty z naší kategorie v bezva akci. Oblíbená značka Dona shop dlouhodobě prodává vysoce kvalitní výrobky

Dětská postel domeček Madge 90x200 cm

Dětská postel domeček Madge 90×200 cm – Šířka 97 cm, délka 208 cm, výška 172 cm. Spací plocha 90×200 cm. Postel pro holky i kluky s rámem ve tvaru domečku, který si děti mohou libovolně dozdobit. Na výběr krásné barevné varianty. Součástí jsou výsuvné šuplíky a lamelový rošt.

Další vlastnosti: Typ klasické. Rozkládání bez rozkládání. Materiál lamino. Barva bílá;modrá;růžová;šedá. Úložný prostor s úložným prostorem. Dekor borovice;buk;dub;olše;ořech. Set včetně roštu. Rozměry 90 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. Zábrana bez zábrany. . . . . . . . . Ve slevě kus Dětská postel domeček Madge 90×200 cm dostanete taky tu na našem webu v oblíbené sekci dětské postýlky! Získejte unikátní produkty z této známé rubriky z pohodlí domova!

Postel domeček se zábranou Quido 80x180 cm

Postel domeček se zábranou Quido 80×180 cm – Šířka 87 cm, délka 190 cm, výška 172 cm. Spací plocha 80×180 cm. Dětská postel ve tvaru domečku, kterou si dítě může dozdobit doplňky podle svých představ. Na výběr pěkná barevná provedení. Součástí je rošt a výsuvné šuplíky.

Další vlastnosti: Typ klasické. Rozkládání bez rozkládání. Materiál lamino. Barva bílá;modrá;růžová;šedá;zelená. Úložný prostor s úložným prostorem. Dekor borovice;dub;dub sonoma;dub zlatý;olše;ořech;zebrano. Set včetně roštu. Rozměry 80 x 180 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. . . . . . . . . . Tento akční produkt Postel domeček se zábranou lze nakoupit bezstarostně na webu ve známé rubrice dětské postýlky! Připravili jsme zlevněné zboží ze zmíněné rubriky v akci. Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás taky další skvělé kousky značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Tento vyjímečný výrobce Dona shop pro své zákazníky dodává špičkové produkty. Zcela unikátní produkt lze získat ještě na stránkách ve známé sekci dětské postýlky. Máme pro vás oblíbené zboží ve zmíněné sekci za parádní cenu! Mezi zákazníky oblíbená značka Dona shop má kvalitní sortiment

Dětská postel  200x90 cm Madge

Dětská postel 200×90 cm Madge – Šířka 97 cm, délka 208 cm, výška 172 cm. Spací plocha 90×200 cm. Dětská postel s úložným prostorem a zábranou ve tvaru domečku. 2x výsuvný šuplík, lamelový rošt a výběr z mnoha provedení. Za příplatek matrace a baldachýn.

Další vlastnosti: Typ klasické. Rozkládání bez rozkládání. Materiál lamino. Barva bílá;modrá;růžová;šedá. Úložný prostor s úložným prostorem. Dekor borovice;buk;dub;olše;ořech. Set včetně roštu. Rozměry 90 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. Zábrana se zábranou. . . . . . . . . Tento kvalitní kousek lze získat nyní u nás ve známé sekci dětské postýlky. Nyní si můžete pořídit skvělé kousky ve zmiňované kategorii za internetové ceny!
Tento výjimečný kus Dětská postel 200×90 pořídíte v pohodě tady na našich stránkách v oblíbené rubrice dětské postýlky. Najděte si ostatní kousky z této populární kategorie za zcela nejnižší cenu! Věhlasný dodavatel Dona shop dodává kvalitní produkty. Přichystali jsme toho pro vás více, mrkněte také na více kousků od značky Dona shop. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Dětská postel 80x180 cm Madge

Dětská postel 80×180 cm Madge – Šířka 87 cm, délka 190 cm, výška 172 cm. Spací plocha 80×180 cm. Postel pro děti ve tvaru domečku. Originální a funkční provedení v mnoha barevných provedeních. Součástí jsou dva výsuvné šuplíky a lamelový rošt.

Další vlastnosti: Typ klasické. Rozkládání bez rozkládání. Materiál lamino. Barva bílá;modrá;růžová;šedá. Úložný prostor s úložným prostorem. Dekor borovice;buk;dub;olše;ořech. Set včetně roštu. Rozměry 80 x 180 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. Zábrana bez zábrany. . . . . . . . . Tento unikátní produkt Dětská postel 80×180 cm Madge lze pořídit právě tu na stránkách v populární kategorii dětské postýlky! Najděte si zcela nové výrobky z naší sekce z pohodlí domova.
Ve slevě tento produkt Dětská postel 80×180 cm jde pořídit ještě tu na našem webu ve známé kategorii dětské postýlky! Získejte ještě další kusy z naší kategorie ve slevě!

Dětská postel domeček Bambo  80x180 cm

Dětská postel domeček Bambo 80×180 cm – Šířka 87 cm, délka 190 cm, výška 186 cm. Spací plocha 80 x 180 cm a výsuvná postel 80 x 170 cm. Dětská postel s přistýlkou a výsuvnými šuplíky pro uschování hraček a lůžkovin. Hravé provedení ve tvaru domečku se zábranou proti spadnutí dítěte. Výběr z více barevných variant.

Další vlastnosti: Typ s výsuvným lůžkem. Rozkládání rozkládací. Materiál lamino;masiv. Barva bílá;modrá;růžová;šedá. Úložný prostor s úložným prostorem. Dekor borovice;buk;dub světlý;olše;ořech. Set včetně roštu. Rozměry 80 x 180 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. Zábrana se zábranou. . . . . . . . . Hodně prodávaný produkt Dětská postel domeček Bambo 80×180 cm máte možnost sehnat pohodlně tu na našich stránkách umístěný v kategorii dětské postýlky! Najděte si další výrobky ze zmíněné sekce za akční cenu. Dodavatel Dona shop dlouhodobě dodává skvělý sortiment. U nás toho najdete mnohem více, mrkněte také na další skvělé zboží od dodavatele Dona shop. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Dětská postel  90x200 cm Bambo

Dětská postel 90×200 cm Bambo – Šířka 97 cm, délka 208 cm, výška 186 cm. Spací plocha 90 x 200 cm a výsuvná postel 90 x 190 cm. Promyšlená postel pro děti s přistýlkou. Dva výsuvné šuplíky, ochranná zábrana před vypadnutím, výsuvná přistýlka a originální provedení ve tvaru domečku. Výběr z mnoha variant.

Další vlastnosti: Typ s výsuvným lůžkem. Rozkládání rozkládací. Materiál lamino;masiv. Barva bílá;modrá;růžová;šedá. Úložný prostor s úložným prostorem. Dekor borovice;buk;dub světlý;olše;ořech. Set včetně roštu. Rozměry 90 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. Zábrana se zábranou. . . . . . . . .Tento nejprodávanější produkt Dětská postel 90×200 cm Bambo jde nakoupit právě nyní u nás ve známé sekci dětské postýlky. Prozkoumejte ostatní produkty z této známé sekce za super peníze. Známá značka Dona shop pro své zákazníky prodává špičkové výrobky. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Postel domeček 90x200 cm Bambo

Postel domeček 90×200 cm Bambo – Šířka 97 cm, délka 208 cm, výška 186 cm. Spací plocha 90 x 200 cm a výsuvná postel 90 x 190 cm. Promyšlená dětská postel s rámem ve tvaru domečku. Součástí postele jsou výsuvné šuplíky, přistýlka pro malé hosty a lamelový rošt. Možnost zvolit si z příjemných barev nebo dekorů dřeva.

Další vlastnosti: Typ s výsuvným lůžkem. Rozkládání rozkládací. Materiál lamino;masiv. Barva bílá;modrá;růžová;šedá. Úložný prostor s úložným prostorem. Dekor borovice;buk;dub světlý;olše;ořech. Set včetně roštu. Rozměry 90 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. Zábrana se zábranou. . . . . . . . . Kvalitní a žádaný výrobek máte možnost nakoupit právě teď tu v sekci dětské postýlky! Nyní můžete najít akční produkty ze zmíněné kategorie za nejnižší cenu. V očích zákazníků populární výrobce Dona shop dlouhodobě dodává kvalitní produkty
Výjimečný produkt Postel domeček 90×200 cm Bambo můžete nakoupit v pohodě tady na stránkách v populární rubrice dětské postýlky! Mrkněte na jiné produkty ze zmíněné kategorie za zcela nejnižší cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás v nabídce najdete více kvalitních produktů od dodavatele Dona shop. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Tato značka Dona shop má ve stále nabídkce top produkty A to ještě není vše!

Lavice s úložným prostorem Nismo

Lavice s úložným prostorem Nismo – Šířka 84,5 cm, hloubka 41,5 cm, výška 45 cm. Sedací lavice se šuplíkem vhodná do předsíně jako botník nebo před postel do ložnice či dětského pokoje. Světle hnědý sedák a bílý korpus. jedna výsuvná zásuvka v dekoru dub zlatý.

Další vlastnosti: Typ botníku sedací. Materiál lamino. Barva bílá. Dekor dub zlatý. Šířka 84,5 cm. Výška 45 cm. Hloubka 41,5 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Potahová látka sedáku látka. Sezení s lavicí. . . . . . . . . . Zlevněný výrobek naleznete mimo jiné tu na našem webu zařazený v sekci botníky! Vyhledejte si ještě ostatní produkty ze zmíněné kategorie za super cenu.

Dětská postel  Mayen 160x80 cm /šedá

Dětská postel Mayen 160×80 cm /šedá – Šířka 85 cm, délka 164 cm, výška 70 cm. Spací plocha 160×80 cm. Promyšlená dětská postel s úložným prostorem v podobě výsuvného šuplíku. Součástí je také rošt s matrací. O Bezpečnost se starají zaoblené hrany a zábrana proti spadnutí.

Další vlastnosti: Typ klasické. Rozkládání bez rozkládání. Materiál lamino. Barva bílá. Úložný prostor s úložným prostorem. Set včetně matrace a roštu. Rozměry 80 x 160 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky. Zábrana se zábranou. . . . . . . . . .
Unikátní a žádaný produkt Dětská postel Mayen 160×80 jde nakoupit přímo na našem webu zařazený v sekci dětské postýlky! Nyní si můžete pořídit další zboží z této sekce za super ceny!
Zcela unikátní produkt Dětská postel Mayen 160×80 cm můžete získat právě teď tady na našem webu zařazený v rubrice dětské postýlky! Připravili jsme pro vás nové zboží z této populární rubriky za akční cenu. Významný dodavatel Dona shop prodává prvotřídní zboží. Tím ale naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více. Máme v nabídce ovšem další skvělé zboží od dodavatele Dona shop. Najdete je níže na této stránce.

Bílá dětská postel 80x180 cm Glanny

Bílá dětská postel 80×180 cm Glanny – Šířka 89 cm, délka 190 cm, výška 85 cm. Spací plocha 80×180 cm. Postel pro děti a teenagery v minimalistickém provedení. Bílá barva v kombinaci s přírodním bukem. Součástí jsou dva výsuvné šuplíky.

Další vlastnosti: Typ klasické. Rozkládání bez rozkládání. Materiál lamino. Barva bílá. Úložný prostor s úložným prostorem. Set včetně roštu. Rozměry 80 x 180 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. . . . . . . . . . .Tento žádaný produkt Bílá dětská postel 80×180 cm Glanny můžete pořídit prostě na webu v rubrice dětské postýlky! Podívejte se na akční produkty ze zmíněné kategorie za nejnižší cenu. U zákazníků oblíbená značka Dona shop představuje top výrobky

Dětská  postel 90x200 cm Glanny

Dětská postel 90×200 cm Glanny – Šířka 99 cm, délka 208 cm, výška 85 cm. Spací plocha 90×200 cm. Dětská postel s výsuvnými šuplíky. Vhodná do dívčího i chlapeckého pokoje. S lamelovým roštem v ceně. Možnost dokoupit padnoucí matraci.

Další vlastnosti: Typ klasické. Rozkládání bez rozkládání. Materiál lamino. Barva bílá. Úložný prostor s úložným prostorem. Set včetně roštu. Rozměry 90 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. . . . . . . . . . .Ve slevě tento produkt máte možnost koupit snadno tu na našem webu ve známé sekci dětské postýlky. Vyberte si další zboží ve zmíněné kategorii za neuvěřitelně výhodnou cenu. U zákazníků oblíbený výrobce Dona shop vám může poskytnout vynikající výrobky

Postel 90x200 cm Fany dětská

Postel 90×200 cm Fany dětská – Šířka 97 cm, délka 208 cm, výška 87 cm. Spací plocha 90×200 cm a výsuvná přistýlka 90×190 cm. Bohatá nabídka barevných provedení. Součástí je výsuvná přistýlka a dva šuplíky. Možnost dokoupit padnoucí matrace.

Další vlastnosti: Typ klasické;s výsuvným lůžkem. Rozkládání bez rozkládání. Materiál lamino;masiv. Barva bílá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Úložný prostor s úložným prostorem. Dekor borovice;buk. Set včetně roštu. Rozměry 90 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. Zábrana bez zábrany. . . . . . . . .Tento velmi oblíbený produkt je dostupný pohodlně tady na našich stránkách ve známé rubrice dětské postýlky! Připravili jsme ještě ostatní produkty ze zmíněné rubriky za akční cenu. Tento akční a ve slevě produkt Postel 90×200 cm Fany dětská můžete pořídit prostě tady na našich stránkách v populární sekci dětské postýlky! Máme pro vás kvalitní zboží ve zmiňované kategorii za internetové ceny! Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás také další prověřené kousky značky Dona shop. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce Dona shop pro své zákazníky dodává vysoce kvalitní sortiment. Nové kousky každý den!

Postel pro dvě děti Keira 90x200 cm

Postel pro dvě děti Keira 90×200 cm – Šířka 97 cm, délka 208 cm, výška 164 cm. Spací plocha obou postelí 90 x 200 cm. Pestrá paleta barev, z které si vyberou kluci i holky. Součástí postele jsou lamelové rošty a dva výsuvné šuplíky. Možné dokoupit padnoucí matrace.

Další vlastnosti: Typ patrové. Rozkládání bez rozkládání. Materiál lamino. Barva bílá;černá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Úložný prostor s úložným prostorem. Dekor borovice;buk. Set včetně roštu. Rozměry 90 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. . . . . . . . . .
Tento vynikající produkt lze sehnat bezprostředně tu na stránkách v rubrice dětské postýlky. Vyberte si vyjímečné produkty ve zmíněné sekci z pohodlí domova! U nás vám nabídneme víc, podívejte se také na další kousky od výrobce Dona shop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Akční produkt Postel pro dvě děti Keira 90×200 cm jde sehnat snadno tady na stránkách umístěný v rubrice dětské postýlky. Prozkoumejte ještě další produkty z této oblíbené sekce z pohodlí domova.

Postel dětská 90x200 cm Alby

Postel dětská 90×200 cm Alby – Šířka 97 cm, délka 208 cm, výška 85 cm. Spací plocha 90×200 cm. Dětská postel pro menší i velké děti s ochrannou zábranou proti spadnutí. Součástí jsou výsuvné zásuvky pro uložení věcí a hraček. Výběr z pestrých barviček.

Další vlastnosti: Typ klasické. Rozkládání bez rozkládání. Materiál lamino;masiv. Barva bílá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Úložný prostor s úložným prostorem. Dekor borovice;buk. Set včetně roštu. Rozměry 90 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. Zábrana se zábranou. . . . . . . . .
Unikátní produkt Postel dětská 90×200 cm Alby lze pořídit v pohodě tady a teď na našich stránkách umístěný v rubrice dětské postýlky. Najděte si akční kousky z této známé sekce ve slevě.

Dětská postel 90x200 cm Quido se zábranou

Dětská postel 90×200 cm Quido se zábranou – Šířka 97 cm, délka 208 cm, výška 172 cm. Spací plocha 90×200 cm. Postel s rámem ve tvaru domečku. Dva výsuvné šuplíky a ochranná zábrana před vypadnutím. Výběr z mnoha barevných variant. Součástí je lamelový rošt bez matrace.

 

Další vlastnosti: Typ klasické. Rozkládání bez rozkládání. Materiál lamino. Barva bílá;modrá;růžová;šedá;zelená. Úložný prostor s úložným prostorem. Dekor borovice;dub;dub sonoma;dub zlatý;olše;ořech;zebrano. Set včetně roštu. Rozměry 90 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. . . . . . . . . . Kvalitní a velmi žádaný produkt Dětská postel 90×200 cm Quido se naleznete právě tady u nás umístěný v rubrice dětské postýlky! Získejte ještě jiné kusy z této rubriky za super ceny!

Tento velmi oblíbený produkt máte možnost pořídit právě teď tu na našem webu umístěný v sekci dětské postýlky. Nyní můžete najít ještě ostatní produkty z této populární rubriky snadno online.

Postel pro děti 80x180 cm Arie

Postel pro děti 80×180 cm Arie – Šířka 87 cm, délka 186 cm, výška 80 cm. Spací plocha 80×180 cm a výsuvná přistýlka 80×170 cm. Jednobarevná postel do dětského pokoje v příjemných barvách i v dřevěných dekorech. Možnost dokoupit pěnové matrace.

Další vlastnosti: Typ klasické;s výsuvným lůžkem. Rozkládání bez rozkládání. Materiál lamino;masiv. Barva bílá;modrá;růžová;šedá;žlutá. Úložný prostor s úložným prostorem. Dekor borovice;buk;dub šedý;dub sonoma;dub zlatý;olše;ořech;zebrano. Set včetně roštu. Rozměry 80 x 180 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. Zábrana se zábranou. . . . . . . . .
Exkluzivní produkt Postel pro děti 80×180 cm lze zakoupit rovněž tady na stránkách umístěný v rubrice dětské postýlky! Vyberte si ještě jiné produkty ve zmiňované sekci za výhodné peníze. Známý dodavatel Dona shop vám představuje špičkové výrobky. Přesvědčte se sami.
Zcela unikátní produkt Postel pro děti 80×180 cm máte možnost pořídit rovnou u nás ve známé kategorii dětské postýlky! Připravili jsme akční zboží z této oblíbené rubriky za outletovou cenu. U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás taky další vybrané produkty od značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Dětská postel 90x200 cm  Arie

Dětská postel 90×200 cm Arie – Šířka 97 cm, délka 206 cm, výška 80 cm. Spací plocha 90×200 cm a výsuvná přistýlka 90×190 cm. Postel s přistýlkou a úložným prostorem včetně lamelového roštu. Výběr z příjemných dřevěných dekorů a barev. Pěnové matrace lze dokoupit.

Další vlastnosti: Typ klasické;s výsuvným lůžkem. Rozkládání bez rozkládání. Materiál lamino;masiv. Barva bílá;modrá;růžová;šedá;žlutá. Úložný prostor s úložným prostorem. Dekor borovice;buk;dub šedý;dub sonoma;dub zlatý;olše;ořech;zebrano. Set včetně roštu. Rozměry 90 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. Zábrana se zábranou. . . . . . . . .Neodolatelný produkt Dětská postel 90×200 cm Arie je k získání mimo jiné tady na stránkách ve známé sekci dětské postýlky! Nyní můžete najít skvělé produkty z této oblíbené kategorie za akční cenu! Mezi zákazníky oblíbená značka Dona shop vám představuje špičkový sortiment. A to je teprve začátek. Máme toho více, u nás najdete více produktů od dodavatele Dona shop. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Dětská postel Arie 90x200 cm s přistýlkou

Dětská postel Arie 90×200 cm s přistýlkou – Šířka 97 cm, délka 206 cm, výška 80 cm. Spací plocha 90×200 cm a výsuvná přistýlka 90×190 cm. Postel pro děti s výsuvnou přistýlkou a dvěma šuplíky. Na výběr v mnoha provedeních.

Další vlastnosti: Typ klasické;s výsuvným lůžkem. Rozkládání bez rozkládání. Materiál lamino;masiv. Barva bílá;modrá;růžová;šedá;žlutá. Úložný prostor s úložným prostorem. Dekor borovice;buk;dub šedý;dub sonoma;dub zlatý;olše;ořech;zebrano. Set včetně roštu. Rozměry 90 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. Zábrana bez zábrany. . . . . . . . . Žádaný kousek Dětská postel Arie 90×200 cm s přistýlkou můžete získat prostě tu na našich stránkách zařazený v sekci dětské postýlky. Nyní pořídíte ještě jiné kusy z této rubriky v bezva akci. Oblíbená značka Dona shop prodává kvalitní sortiment Tento nejprodávanější kousek je k dispozici bezstarostně tu na našem webu v populární kategorii dětské postýlky. Nyní získáte další produkty z této populární kategorie za mimořádně nízkou cenu! Mezi zákazníky oblíbená značka Dona shop vás a vaše blízké obohatí o špičkové zboží. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu. To však není vše, u nás vám nabídneme víc! Mrkněte také na další kvalitní produkty značky Dona shop. Najdete je níže na této stránce.

Postel dětská Mayen 160x80 cm s přistýlkou /šedá

Postel dětská Mayen 160×80 cm s přistýlkou /šedá – Šířka 165 cm, délka 164 cm, výška 70 cm. Spací plocha 160×80 a 145×80 cm. Bílá dětská postel s šedými prvky. Možnost příležitostného spaní díky výsuvné posteli. Obě postele mají zásuvnou zábranu proti spadnutí. Úchytky ve tvaru srdíček v šedém provedení.

Další vlastnosti: Typ s výsuvným lůžkem. Rozkládání rozkládací. Materiál lamino. Barva bílá. Úložný prostor bez úložného prostoru. Set včetně matrace a roštu. Rozměry 80 x 160 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky. Zábrana se zábranou. . . . . . . . . .
Vynikající kus Postel dětská Mayen 160×80 cm s přistýlkou /šedá můžete dostat taky tady na webu ve známé sekci dětské postýlky! Podívejte se na ostatní produkty z této sekce za parádní cenu! Dodavatel Dona shop prodává kvalitní zboží. Nakupujte výhoděn u nás.

Unikátní a oblíbený produkt Postel dětská Mayen 160×80 lze získat mimo jiné tu na našich stránkách ve známé rubrice dětské postýlky! Máme pro vás zcela nové produkty z této oblíbené kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu! To ale však není vše, u nás vám nabídneme víc! Prozkoumejte u nás taky další prověřené produkty značky Dona shop. Najdete je níže na této stránce. Významný dodavatel Dona shop má vynikající produkty. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.