Patrová dětská postel 80x180 cm Bree

Patrová dětská postel 80×180 cm Bree – Šířka 93 cm, délka 188 cm, výška 171 cm. Spací plocha obou postelí 80 x 180 cm a přistýlky 80 x 170 cm. Promyšlená dvoupatrová postel s možností vysouvací přistýlky pro třetí dítě. Součástí jsou dva výsuvné šuplíky a lamelové rošty. Možnost dokoupit matrace.

Další vlastnosti: Typ patrové. Rozkládání rozkládací. Materiál lamino. Barva bílá;modrá;růžová;šedá. Úložný prostor s úložným prostorem. Dekor borovice;dub;dub sonoma;dub zlatý;olše;ořech;zebrano. Set včetně roštu. Rozměry 80 x 180 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. Zábrana se zábranou. . . . . . . . . Nejprodávanější kus je k získání v pohodě tu na našem webu v oblíbené sekci dětské postýlky. Připravili jsme pro vás vyjímečné produkty ze zmíněné sekce za internetové ceny! To ale ovšem není vše, náš sortiment je široký. Prozkoumejte u nás taky další kvalitní produkty značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární značka Dona shop pro své zákazníky nabízí skvělé produkty
Hodně žádaný produkt Patrová dětská postel 80×180 cm Bree najdete mimo jiné na stránkách umístěný v sekci dětské postýlky. Vyhledejte si jiné kusy ze zmíněné sekce za výborné peníze! V očích zákazníků populární značka Dona shop vám nabízí velmi kvalitní sortiment Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!