Set Anea křeslo a konferenční stolek

Set Anea křeslo a konferenční stolek – Křeslo šířka 80 cm, výška 90,5 cm, hloubka 85 cm. Křeslo ušák na vysokých dřevěných nohách. Na výběr z několika barev potahové látky. Součástí křesla je polštářek. Industriální konferenční stolek šířka 100 cm, výška 46 cm, hloubka 60 cm. Deska stolu v dekoru sonoma.

Další vlastnosti: Typ klasické. Barva šedá. Materiál čalounění látka. Dekor sonoma. Šířka stolu 100 cm. Výška stolu 46 cm. Hloubka stolu 60 cm. Výška křesla 90,5 cm. Hloubka křesla 85 cm. Šířka křesla 80 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání ihned k použití. Styl moderní. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 2. Celková hmotnost balíků 57 kg. Rozměry balíků 105x65x8 cm;90,5x85x80 cm. . . . Levný produkt Set Anea křeslo a konferenční je k dispozici pohodlně tady a teď na našem webu ve známé rubrice křesla a taburety. Nyní získáte ostatní produkty z této sekce za výborné peníze. Náš sortiment je ale široký, podívejte se také na další kvalitní zboží od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený výrobek jde nakoupit prostě tu na webu v populární kategorii křesla a taburety! Nyní si můžete pořídit vyjímečné výrobky z této kategorie jednoduše online!