Dvoulůžková postel 160x200 cm Greel

Dvoulůžková postel 160×200 cm Greel –

Plocha na spaní 160 x 200 cm. Manželská postel s vysokým čalouněným čelem, vyrobena z laminátových desek s ABS hranami. V dekoru dub san ramo pískový v kombinaci černého lesku. Bez roštu a matrace, které si můžete přikoupit.

Další vlastnosti: Typ klasické. Rozkládání bez rozkládání. Materiál lamino. Délka 206 cm. Výška 100 cm. Dekor dub san remo pískový. Šířka 169 cm. Rošt bez roštu;s roštem. Rozměry 160 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl minimalistický;moderní. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. . . . . . . .
Oblíbený a kvalitní produkt Dvoulůžková postel 160×200 cm Greel je k dostání bez problémů tu na webu umístěný v sekci postele! Připravili jsme pro vás nové produkty z této populární kategorie ve slevě! Nebojte, máme toho více, u nás totiž najdete více skvělých produktů od dodavatele Dona shop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce Dona shop má v nabídce špičkový sortiment Akční produkt Dvoulůžková postel 160×200 cm Greel pořídíte bez obtíží na stránkách v kategorii postele. Prozkoumejte ještě jiné produkty z této rubriky za parádní cenu! To není všechno, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce další vybrané produkty značky Dona shop. Najdete je níže na této stránce.

Postel boxspring Roise 160x200 cm

Postel boxspring Roise 160×200 cm –

Plocha na spaní 160 x 200 cm. Boxspring zpracování manželské postele. Velký úložný prostor, pohodlná výška pro vstávání a pěkné provedení s vysokým čelem. Výběr z mnoha barevných odstínů. Součástí balení není ochranný topper.

Další vlastnosti: Typ boxspring;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva bílá;černá;červená;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 210 cm. Výška 104 cm. Šířka 165 cm. Rošt bez roštu. Rozměry 160 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace s matrací. Topper bez topperu. . . . .

Postel s vysokým čelem 180x200 cm Natris

Postel s vysokým čelem 180×200 cm Natris –

Plocha na spaní 180 x 200 cm. Manželská postel na nožičkách a s vysokým zadním čelem. Součástí postele je lamelový rošt bez matrace, kterou si můžete přikoupit. Výběr z příjemných barevných variant.

Další vlastnosti: Typ klasické;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva modrá;šedá;zelená. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Délka 213 cm. Výška 103 cm. Šířka 188 cm. Rošt s roštem. Rozměry 180 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. . . . . .
Tento kvalitní a žádaný produkt máte možnost koupit bezstarostně na webu v oblíbené sekci postele! Vyhledejte si další zboží z této rubriky za akční cenu! U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás také více produktů značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Manželská postel Marit 160x200 cm

Manželská postel Marit 160×200 cm –

Plocha na spaní 160 x 200 cm. Čalouněná postel na nožičkách a s vysokým čelem. Originální provedení do malé ložnice. Výběr barvy čalounění i provedení nožek. Dostatečná mezera pro robotický vysavač.

Další vlastnosti: Typ klasické;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;bílá;černá;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Délka 213 cm. Výška 103 cm. Šířka 168 cm. Rošt s roštem. Rozměry 160 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. . . . . .
Kvalitní produkt je k dostání právě teď na našem webu ve známé rubrice postele! Prozkoumejte oblíbené produkty z této populární sekce ve výhodné akci! Věhlasný výrobce Dona shop má na skladě vynikající sortiment.
Tento velmi žádaný produkt Manželská postel Marit 160×200 máte možnost koupit v pohodě tady na našem webu zařazený v rubrice postele. Nyní si můžete vybrat ještě jiné produkty z této oblíbené rubriky na pár kliknutí. To ale ovšem není vše, máme toho více. Podívejte se také na další kvalitní produkty od dodavatele Dona shop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Postel do ložnice 180x200 cm Odeth

Postel do ložnice 180×200 cm Odeth –

Plocha na spaní 180 x 200 cm. Moderní manželská postel s lamelovým roštem v ceně. Stylové vysoké čelo s ozdobným prošitím. Výběr z příjemných barevných variant. Nožky postele ve třech provedeních. Součástí není matrace (lze dokoupit).

Další vlastnosti: Typ klasické;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva modrá;zelená. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Délka 213 cm. Výška 103 cm. Šířka 188 cm. Rošt s roštem. Rozměry 180 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet lůžek jednolůžkové. Matrace bez matrace. . . . . .
Tento diskontní produkt Postel do ložnice 180×200 lze koupit taky tady na webu ve známé rubrice postele. Nyní můžete najít ještě jiné produkty z této známé kategorie za zcela nejnižší cenu. Významná značka Dona shop vás a vaše blízké obohatí o kvalitní výrobky.
Tento žádaný produkt Postel do ložnice 180×200 cm Odeth máte možnost najít bezstarostně u nás v oblíbené kategorii postele! Nyní si můžete koupit parádní produkty ve zmiňované sekci za výborné peníze. U nás nabízíme více, u nás najdete další kvalitní zboží značky Dona shop. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel Dona shop vyrábí velmi kvalitní zboží. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Manželská postel 160x200 cm Tere

Manželská postel 160×200 cm Tere –

Plocha na spaní 160 x 200 cm. Postel s lamelovým roštem do ložnice. Možné dokoupit matraci podle potřeb. Vysoké čalouněné čelo a dřevěné nožičky ve třech provedeních. Výběr barevné varianty.

Další vlastnosti: Typ klasické;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva modrá;šedá;zelená. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Délka 213 cm. Výška 103 cm. Šířka 168 cm. Rošt s roštem. Rozměry 160 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet lůžek jednolůžkové. Matrace bez matrace. . . . . . Levný produkt Manželská postel 160×200 cm Tere jde koupit přímo tady na stránkách v oblíbené kategorii postele! Podívejte se na unikátní produkty z naší sekce za výhodnou cenu. To ale ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více. Máme v nabídce také další kvalitní kousky od výrobce Dona shop. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný výrobek můžete najít rovněž u nás v kategorii postele! Najděte si ještě jiné zboží z této oblíbené rubriky v bezva akci. To ale ovšem není vše, náš sortiment je ale široký. Mrkněte na další zboží od výrobce Dona shop. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Postel pro dva 160x200 cm Odeth

Postel pro dva 160×200 cm Odeth –

Plocha na spaní 160 x 200 cm. Manželská postel s lamelovým roštem, vysokým čelem a na dřevěných nožkách. Výběr barvy potahu i provedení nožek. Matraci je možno dokoupit z naší nabídky.

Další vlastnosti: Typ klasické;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva modrá;zelená. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Délka 213 cm. Výška 103 cm. Šířka 168 cm. Rošt s roštem. Rozměry 160 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet lůžek jednolůžkové. Matrace bez matrace. . . . . . Unikátní a žádaný kus získáte rovněž tady na stránkách ve známé rubrice postele. Nyní můžete koupit ještě jiné produkty z naší kategorie za nejnižší cenu. Možná hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více. Podívejte se také na další kvalitní produkty od dodavatele Dona shop. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Velmi žádaný produkt Postel pro dva 160×200 cm Odeth máte možnost koupit rovněž tady a teď na našem webu v oblíbené kategorii postele. Nyní můžete získat ostatní produkty ve zmiňované rubrice za rozumné peníze. Známá značka Dona shop svým zákazníkům dodává kvalitní sortiment. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Manželská postel Gracia 180x

Manželská postel Gracia 180x – Plocha na spaní 180 x 200 cm. Moderní čalouněná postel s vysokým čelem a roštem. Manželská postel v příjemných barevných variantách. Součástí nabídky není matrace a úložný prostor – možné dokoupit.

Další vlastnosti: Typ klasické;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva bílá;černá;červená;hnědá;modrá;šedá;zelená. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 223 cm. Výška 93 cm. Šířka 200 cm. Nožičky s nožičkami. Rošt s roštem. Rozměry 180 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet balíků 4. Celková hmotnost balíků 101 kg. Rozměry balíků 203x37x15 cm;203x96x15 cm;206x34x37 cm;90x17x17 cm. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. Topper bez topperu.
Tento velmi žádaný produkt Manželská postel Gracia 180x jde nakoupit přímo tady na našich stránkách v kategorii postele. Nyní získáte podobné zboží ve zmíněné sekci z pohodlí domova. To není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. Podívejte se taky na další kvalitní kousky od dodavatele Dona shop. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce Dona shop pro své zákazníky poskytuje velmi kvalitní sortiment

Postel do ložnice Elsey 160x200 cm

Postel do ložnice Elsey 160×200 cm – Plocha na spaní 160 x 200 cm. Manželská boxspring postel s originálním vysokým čele, které slouží i pro opření. Postel je s úložným prostorem, zvedací matrací a ochranným topperem. Výběr z mnoha variant.

Další vlastnosti: Typ boxspring;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;bílá;černá;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 215 cm. Výška matrace 53 cm. Šířka 160 cm. Výška 115 cm. Nožičky s nožičkami. Rošt bez roštu. Rozměry 160 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet balíků 3. Celková hmotnost balíků 163 kg. Rozměry balíků 165x118x18 cm;204x83x50 cm. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace s matrací.Často hledaný kousek Postel do ložnice Elsey najdete rovnou tady na webu v oblíbené sekci postele. Nyní si můžete pořídit podobné produkty z této populární rubriky za příznivou cenu. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce další kvalitní kousky značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce Dona shop pro své zákazníky poskytuje velmi kvalitní sortiment. Nakupujte, dokud je zboží sladem! Kvalitní produkt Postel do ložnice Elsey můžete pořídit snadno na webu umístěný v rubrice postele. Nyní koupíte kvalitní produkty z této oblíbené rubriky za rozumné peníze. To ovšem není všechno, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce však také více skvělých kousků značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Populární značka Dona shop vyrábí skvělé výrobky. Vždyť to vidíte sami.

Manželská postel boxspring 160x200 cm Caspi

Manželská postel boxspring 160×200 cm Caspi – Plocha na spaní 160 x 200 cm. Stylová postel s vysokým čelem v provedení boxpsring. Pohodlné zvedací matrace s ochranným topperem, velký úložný prostor a výběr z mnoha barevných variant.

Další vlastnosti: Typ boxspring;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;bílá;černá;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 215 cm. Šířka 178 cm. Výška 126 cm. Nožičky bez nožiček. Rošt bez roštu. Rozměry 160 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet balíků 4. Celková hmotnost balíků 186 kg. Rozměry balíků 100x25x80 cm;23x120x180 cm;70x200x80 cm. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace s matrací. Topper s topperem. Tento levný produkt lze získat bez problémů tu v oblíbené rubrice postele. Nyní získáte podobné produkty z naší kategorie za rozumné peníze.
Vynikající produkt lze sehnat taky na našich stránkách v oblíbené sekci postele. Získejte kvalitní produkty ve zmíněné rubrice za výborné peníze.

Postel do ložnice 160x200 cm Beny

Postel do ložnice 160×200 cm Beny – Plocha na spaní 160 x 200 cm. Manželská postel s vysokým čelem pro opření a s lamelovým roštem. Součástí nabídky není matrace, kterou si můžete dokoupit z naší nabídky. Možné doplnit o úložný prostor za příplatek. Výběr z mnoha potahových látek.

Další vlastnosti: Typ klasické;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;bílá;černá;červená;hnědá;modrá;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor bez úložného prostoru;s úložným prostorem. Délka 223 cm. Šířka 180 cm. Výška 93 cm. Nožičky bez nožiček. Rošt s roštem. Rozměry 160 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet balíků 5. Celková hmotnost balíků 128 kg. Rozměry balíků 183x37x15 cm;183x96x15 cm;201x78x3 cm;206x34x37 cm;207x27x14 cm. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. Topper bez topperu.
Často hledaný kousek Postel do ložnice 160×200 cm jde sehnat lehce tu na našich stránkách v kategorii postele. Najděte si zcela nové produkty z této populární kategorie ve výhodné akci. Oblíbený výrobce Dona shop pro své zákazníky dodává kvalitní výrobky. Udělejte radost sami sobě!

Čalouněná manželská postel 180x Evlin

Čalouněná manželská postel 180x Evlin – Plocha na spaní 180 x 200 cm. Postel s roštem a možností úložného prostoru za příplatek. Vysoké čalouněné čelo pro opření. Potahová látka na výběr z mnoha typů.

Další vlastnosti: Typ klasické;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;bílá;černá;červená;hnědá;modrá;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor bez úložného prostoru;s úložným prostorem. Délka 223 cm. Šířka 200 cm. Výška 100 cm. Nožičky bez nožiček. Rošt s roštem. Rozměry 200 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet balíků 5. Celková hmotnost balíků 126 kg. Rozměry balíků 201x88x3 cm;203x103x18 cm;203x37x15 cm;206x34x37 cm;207x27x14 cm. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. Topper bez topperu. Akční kousek jde koupit nyní tady u nás umístěný v kategorii postele. Nyní můžete získat parádní výrobky z této populární kategorie za výhodné peníze. Třeba hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc. Prozkoumejte u nás taky další skvělé zboží od dodavatele Dona shop. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Postel boxspring Geva 160x200 cm

Postel boxspring Geva 160×200 cm – Plocha na spaní 160 x 200 cm. Manželská postel s vysokým čelem, úložným prostorem a velmi pohodlnou matrací s ochranným topperem. Na výběr pestrá paleta potahů a odstínů.

Další vlastnosti: Typ boxspring;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;bílá;černá;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 215 cm. Výška matrace 53 cm. Šířka 160 cm. Výška 115 cm. Nožičky s nožičkami. Rošt bez roštu. Rozměry 160 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet balíků 3. Celková hmotnost balíků 161 kg. Rozměry balíků 165x118x18 cm;204x83x50 cm. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace s matrací. Tento oblíbený produkt Postel boxspring Geva 160×200 je k dispozici teď tady na webu v kategorii postele. Nyní získáte ostatní produkty z této populární kategorie za zcela nejnižší cenu! Mezi zákazníky oblíbený výrobce Dona shop pro své zákazníky poskytuje top produkty. To není vše, u nás nabízíme více. Máme v nabídce další kvalitní zboží značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější kus Postel boxspring Geva 160×200 máte možnost najít snadno tady u nás v oblíbené kategorii postele. Máme pro vás skvělé výrobky z této populární kategorie za výprodejovou cenu! Přední značka Dona shop má ve stále nabídkce kvalitní produkty. Máme toho více, máme v nabídce také více skvělých kousků od dodavatele Dona shop. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Manželská boxspring postel 160x200 cm Sanve

Manželská boxspring postel 160×200 cm Sanve – Plocha na spaní 160 x 200 cm. Boxspring postel s vysokým čelem. Pohodlná matrace s ochranným topperem, pod kterou je praktický úložný prostor. Výběr z mnoha typů potahových látek a jejich odstínů.

Další vlastnosti: Typ boxspring;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;bílá;černá;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 215 cm. Šířka 160 cm. Výška 115 cm. Nožičky bez nožiček. Rošt bez roštu. Rozměry 160 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet balíků 3. Celková hmotnost balíků 163 kg. Rozměry balíků 165x118x18 cm;204x83x50 cm. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace s matrací. Topper s topperem. Tento kvalitní produkt můžete nakoupit rovnou tu na našem webu v oblíbené rubrice postele! Nyní můžete získat ostatní kousky z této známé kategorie za skvělou cenu. Zajímavý výrobek můžete koupit lehce na našem webu v sekci postele. Máme pro vás ještě jiné produkty ve zmíněné rubrice za výhodnou cenu! Známý dodavatel Dona shop svým zákazníkům nabízí vysoce kvalitní zboží

Manželská postel Drio 160 x 200

Manželská postel Drio 160 x 200 – Plocha na spaní 160 x 200 cm. Čalouněná dvoulůžková postel boxspring nabízí komfort, klidný spánek, stylový design a úložný prostor.Provedení boxspring má pohodlný vysoký sed. S ochranným topperem v ceně. Výběr z mnoha barevných variant.

Další vlastnosti: Typ boxspring;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva bílá;černá;fialová;hnědá;modrá;šedá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 205 cm. Šířka 163 cm. Výška 126 cm. Nožičky s nožičkami. Rošt s roštem. Rozměry 160 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl minimalistický. Počet balíků 4. Celková hmotnost balíků 176 kg. Rozměry balíků 131x177x8 cm;200x160x4 cm;85x70x200 cm. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace s matrací. Topper s topperem. Akční produkt Manželská postel Drio 160 x můžete nakoupit nyní tady a teď na našem webu ve známé kategorii postele! Nyní pořídíte ještě jiné produkty z této známé sekce za parádní cenu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Dona shop má vysoce kvalitní zboží. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce také další skvělé zboží od značky Dona shop. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a kvalitní produkt Manželská postel Drio 160 x 200 lze získat rovněž tu na našem webu ve známé kategorii postele. Získejte kvalitní produkty z této oblíbené kategorie za výhodnou cenu! To ale ovšem není všechno, u nás nabízíme více. Prozkoumejte u nás také další skvělé kousky od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Moderní postel 140x200 cm Rail

Moderní postel 140×200 cm Rail – Plocha na spaní 140 x 200 cm. Čalouněná postel s úzkým rámem. Manželská postel v elegantním designu s vysokým čelem s prošíváním. Výběr mezi roštem s dřevěným či kovovým rámem. Včetně úložného prostoru.

Další vlastnosti: Rozkládání bez rozkládání. Barva bílá;modrá;růžová;šedá;zelená. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 213 cm. Šířka 148 cm. Výška 90 cm. Rošt s roštem. Rozměry 140 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. Typ klasické;manželské. Materiál čalounění. . . . . .Designový kus Moderní postel 140×200 cm máte možnost pořídit jednoduše tu na našich stránkách v populární rubrice postele! Nyní si můžete pořídit ostatní kousky z této populární kategorie za výhodné peníze! Populární značka Dona shop prodává velmi kvalitní produkty Možná hledáte něco jiného, naše nabídka je široká! Mrkněte také na další prověřené produkty od výrobce Dona shop. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Postel pro dva Rose 200x200 cm

Postel pro dva Rose 200×200 cm – Plocha na spaní 200 x 200 cm. Čalouněná manželská postel s vysokým čelem pro komfortní čtení před spaním a stylový vzhled ložnice, výška čela 93 cm, výběr z mnoha atraktivních barevných variant. Možnost přikoupit úložný prostor a vybrat si matraci z naší nabídky.

Další vlastnosti: Typ klasické;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;bílá;černá;červená;hnědá;modrá;šedá;zelená. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor bez úložného prostoru;s úložným prostorem. Délka 223 cm. Šířka 220 cm. Výška 93 cm. Nožičky bez nožiček. Rošt s roštem. Rozměry 200 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet balíků 4. Celková hmotnost balíků 108 kg. Rozměry balíků 100x17x17 cm;206x34x37 cm;223x37x15 cm;223x96x15 cm. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. Topper bez topperu.

Moderní dvoulůžko 180x200 cm Lory

Moderní dvoulůžko 180×200 cm Lory – Plocha na spaní 180 x 200 cm. Prostorná manželská postel s vysokým prošívaným čelem. Čalouněná postel s možností volby potahové látky z několika barevných odstínů. Součástí postele je rošt i úložný prostor.

Další vlastnosti: Rozkládání bez rozkládání. Barva bílá;černá;modrá;šedá;zelená. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 213 cm. Šířka 188 cm. Výška 90 cm. Rošt s roštem. Rozměry 180 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. Typ klasické;manželské. Materiál čalounění. . . . . .
Tento exkluzivní produkt Moderní dvoulůžko 180×200 cm Lory získáte aktuálně tu na stránkách v populární rubrice postele. Nyní pořídíte ještě ostatní výrobky z této populární kategorie za nejlepší ceny! Kvalitní a oblíbený produkt Moderní dvoulůžko 180×200 cm jde pořídit lehce tu na našich stránkách v populární rubrice postele. Najděte si kvalitní produkty z této rubriky v bezva akci. To ovšem není vše, nebojte, máme toho více! U nás najdete více produktů značky Dona shop. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Designová postel Iga 140x200 cm

Designová postel Iga 140×200 cm – Plocha na spaní 140 x 200 cm. Postel do ložnice v čalouněném provedení, na výběr několik odstínů látky. Moderní design, objemný úložný prostor i rošt. Manželská postel s vysokým čelem. 

 

Další vlastnosti: Rozkládání bez rozkládání. Barva bílá;modrá;šedá;zelená. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 224 cm. Šířka 160 cm. Výška 104 cm. Rošt s roštem. Rozměry 140 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. Typ klasické;manželské. Materiál čalounění. . . . . .
Tento diskontní kus seženete ještě tady na našem webu umístěný v sekci postele. Najděte si vyjímečné produkty ze zmíněné kategorie za výhodnou cenu. To však není všechno, nebojte, máme toho více. Máme v nabídce však také další prověřené kousky značky Dona shop. Najdete je níže na této stránce.
Tento velmi žádaný produkt Designová postel Iga 140×200 jde koupit přímo tady na webu ve známé rubrice postele. Podívejte se na unikátní produkty z této populární rubriky za výborné peníze. To ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více! U nás v nabídce najdete další skvělé zboží od výrobce Dona shop. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Manželská postel Galo 180x

Manželská postel Galo 180x – Plocha na spaní 180 x 200 cm. Postel pro pár v moderním designu a s praktickým úložným prostorem. Výběr v mnoha barvách. Možnost zvolit si dřevěný či kovový rošt a provedení nožiček. S vysokým čelem pro pohodlné čtení před spaním.

Další vlastnosti: Rozkládání bez rozkládání. Barva bílá;modrá;růžová;šedá;zelená. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 224 cm. Šířka 200 cm. Výška 104 cm. Rošt s roštem. Rozměry 180 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. Typ klasické;manželské. Materiál čalounění. . . . . . Velmi prodávaný kousek pořídíte zrovna tady na stránkách v oblíbené sekci postele! Najděte si zcela nové kusy z této oblíbené kategorie za akční cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás taky další kousky značky Dona shop. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Přední dodavatel Dona shop svým zákazníkům dodává top produkty Nakupujte výhoděn u nás.

Manželská boxspring postel Bary 10x200 cm

Manželská boxspring postel Bary 10×200 cm – Plocha na spaní 140 x 200 cm. Boxspring postel dostupná v mnoha barevných variantách. Postel se zabudovanými matracemi. Velký úložný prostor, vysoké designové čelo pro pohodlné opírání.

Další vlastnosti: Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;bílá;modrá;růžová;zelená. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 208 cm. Výška matrace 60 cm. Šířka 143 cm. Výška 116 cm. Nožičky s nožičkami. Rošt s roštem. Rozměry 140 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet balíků 4. Celková hmotnost balíků 165 kg. Rozměry balíků 145x70x10 cm;71x60x206 cm;80x90x20 cm. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace s matrací. Topper s topperem.
Hodně povedený výrobek Manželská boxspring postel Bary 10×200 cm seženete bezstarostně na stránkách umístěný v rubrice postele! Nyní můžete najít zlevněné produkty z této oblíbené sekce za akční cenu. Tento vyjímečný výrobce Dona shop poskytuje prvotřídní produkty. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme! Neodolatelný produkt Manželská boxspring postel Bary 10×200 cm můžete dostat mimo jiné tady u nás zařazený v kategorii postele! Nyní si můžete koupit akční výrobky z naší kategorie za příznivou cenu! Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více. Mrkněte také na další kvalitní zboží značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Postel manželská Alora 165x

Postel manželská Alora 165x – Plocha na spaní 165 x 200 cm. Moderní čalouněná postel s vysokým čelem. Provedení boxspring s pružinovou matrací, ochranným topperem a úložným prostorem. Na výběr barevné varianty.

Další vlastnosti: Typ boxspring;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;bílá;černá;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 210 cm. Šířka 165 cm. Výška 124 cm. Nožičky s nožičkami. Rošt bez roštu. Rozměry 165 x 210 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet balíků 3. Celková hmotnost balíků 148 kg. Rozměry balíků 13x123x168 cm;52x202x82 cm. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace s matrací. Topper s topperem.
Výjimečný a žádaný výrobek Postel manželská Alora 165x můžete sehnat zrovna tady u nás v populární kategorii postele. Vyhledejte si vyjímečné výrobky ze zmíněné sekce za parádní cenu. U nás vám nabízíme více, u nás totiž najdete další kvalitní produkty značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Hodně prodávaný produkt Postel manželská Alora 165x je k sehnání snadno tady na stránkách v populární kategorii postele! Máme pro vás ještě jiné produkty z této známé kategorie za extra cenu. Tento výrobce Dona shop představuje skvělé výrobky. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Čalouněná postel 200x200 cm Lash

Čalouněná postel 200×200 cm Lash – Plocha na spaní 200 x 200 cm. Manželská postel s vysokým čelem, ke které si můžete přikoupit úložný prostor. Lamelový rošt bez matrace v ceně. Výběr z mnoha potahů čalounění.

Další vlastnosti: Typ klasické;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;bílá;černá;červená;hnědá;modrá;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor bez úložného prostoru;s úložným prostorem. Délka 223 cm. Šířka 220 cm. Výška 93 cm. Nožičky bez nožiček. Rošt s roštem. Rozměry 200 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet balíků 5. Celková hmotnost balíků 144 kg. Rozměry balíků 201x98x3 cm;206x34x37 cm;207x27x14 cm;223x103x20 cm;223x37x15 cm. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. Topper bez topperu.
Zlevněný výrobek je dostupný lehce na našem webu v sekci postele! Vyberte si skvělé produkty ze zmíněné sekce jednoduše online! Věhlasná značka Dona shop vám poskytuje špičkový sortiment A to ještě není vše. Možná hledáte něco jiného, náš sortiment je široký! U nás v nabídce najdete další kvalitní produkty značky Dona shop. Najdete je níže na této stránce. Velmi oblíbený výrobek Čalouněná postel 200×200 cm máte možnost získat bezstarostně na stránkách v oblíbené rubrice postele. Nyní si můžete pořídit ještě jiné výrobky ve zmíněné kategorii za extra cenu! Známý dodavatel Dona shop má prvotřídní sortiment A to je teprve začátek! To však není všechno, náš sortiment je ale široký. U nás najdete další kousky od značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Manželská postel Evlin 160x200 cm

Manželská postel Evlin 160×200 cm – Plocha na spaní 160 x 200 cm. Moderní čalouněná postel s vysokým čelem pro pohodlné opření. Postel je s roštem bez matrace, kterou si můžete vybrat z naší nabídky. Úložný prostor lze přikoupit. Barevné varianty na výběr.

Další vlastnosti: Typ klasické;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;bílá;černá;červená;hnědá;modrá;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor bez úložného prostoru;s úložným prostorem. Délka 223 cm. Šířka 180 cm. Výška 100 cm. Nožičky bez nožiček. Rošt s roštem. Rozměry 160 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet balíků 5. Celková hmotnost balíků 110 kg. Rozměry balíků 183x103x18 cm;183x37x15 cm;201x78x3 cm;206x34x37 cm;207x27x14 cm. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. Topper bez topperu. Tento kvalitní a levný produkt Manželská postel Evlin 160×200 cm lze sehnat v pohodě tady na našem webu v sekci postele! Nyní si můžete pořídit unikátní výrobky z této oblíbené rubriky snadno online. Zlevněný produkt Manželská postel Evlin 160×200 cm jde sehnat ještě tady u nás zařazený v sekci postele! Připravili jsme pro vás další zboží z naší rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu. To ale není vše, přichystali jsme toho pro vás více! Máme v nabídce další kvalitní zboží značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce Dona shop svým zákazníkům dodává vysoce kvalitní zboží.

Čalouněná boxspring postel Ariel

Čalouněná boxspring postel Ariel – Plocha na spaní 140 x 200 cm. Manželská postel Ariel s bohatým úložným prostorem. Boxspring provedení s komfortními matracemi, ochranným topperem a stylovým vysokým čelem. Výběr z mnoha barevných provedení.

Další vlastnosti: Typ boxspring;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva bílá;černá;červená;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 205 cm. Šířka 155 cm. Výška 126 cm. Nožičky s nožičkami. Rošt s roštem. Rozměry 140 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet balíků 4. Celková hmotnost balíků 185 kg. Rozměry balíků 131x157x8 cm;200x140x4 cm;75x70x200 cm. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace s matrací. Topper s topperem.
Zcela unikátní výrobek jde získat lehce tady u nás ve známé rubrice postele. Nyní koupíte oblíbené produkty z této kategorie na pár kliknutí!

Tento exkluzivní produkt Čalouněná boxspring postel Ariel můžete sehnat právě tu na našich stránkách v populární rubrice postele! Najděte si ještě jiné zboží z této populární rubriky za extra cenu. To však není vše, naše nabídka je široká. Prozkoumejte u nás taky další vybrané produkty od dodavatele Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce Dona shop má v nabídce skvělé produkty. Přesvědčte se.

Postel boxspring 180x200 cm Carson

Postel boxspring 180×200 cm Carson – Plocha na spaní 180 x 200 cm. Manželská postel v provedení boxspring s vysokým čelem, pohodlnou výškou sedu a velkým úložným prostorem. Ochranný topper na matraci v ceně. Výběr barevné varianty.

Další vlastnosti: Typ boxspring;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;bílá;černá;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 205 cm. Výška matrace 60 cm. Šířka 183 cm. Výška 117 cm. Nožičky s nožičkami. Rošt s roštem. Rozměry 180 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet balíků 4. Celková hmotnost balíků 198 kg. Rozměry balíků 131x177x8 cm;200x160x4 cm;85x70x200 cm. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace s matrací. Tento velmi oblíbený produkt Postel boxspring 180×200 cm Carson jde sehnat právě nyní na našem webu zařazený v sekci postele. Máme pro vás oblíbené produkty z této rubriky za výborné peníze! To ale ovšem není vše, naše nabídka je široká! U nás v nabídce najdete další kvalitní produkty od výrobce Dona shop. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Manželská postel 180x Bella

Manželská postel 180x Bella – Plocha na spaní 180 x 200 cm. Manželská postel čalouněná s roštem bez matrace. Možné dokoupit úložný prostor i matraci dle potřeb. Pestrý výběr barev čalounění. Vysoké čelo pro pohodlné opření při čtení.

Další vlastnosti: Typ klasické;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;bílá;černá;červená;hnědá;modrá;zelená. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 223 cm. Šířka 200 cm. Výška 93 cm. Nožičky s nožičkami. Rošt s roštem. Rozměry 180 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet balíků 4. Celková hmotnost balíků 101 kg. Rozměry balíků 203x37x15 cm;203x96x15 cm;206x34x37 cm;90x17x17 cm. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. Topper bez topperu.
Tento velmi oblíbený výrobek Manželská postel 180x Bella lze získat také tady u nás v oblíbené rubrice postele! Prozkoumejte oblíbené zboží ve zmiňované kategorii za skvělou cenu! Tento výrobce Dona shop má k dispozici top sortiment.

Kvalitní a žádaný produkt Manželská postel 180x Bella lze sehnat právě zde na webu v populární rubrice postele. Prozkoumejte ještě jiné kousky z této kategorie za nejlepší ceny.

Manželská postel 160x200 cm Dooky

Manželská postel 160×200 cm Dooky – Plocha na spaní 160 x 200 cm. Postel do ložnice s designovým vysokým čelem. Uvnitř postele je objemný úložný prostor na lůžkoviny. Součástí postele je rošt s dřevěným nebo kovovým rámem. Výběr z pestrých i tlumených barev.

 

Další vlastnosti: Rozkládání bez rozkládání. Barva béžová;černá;růžová;zelená. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 224 cm. Šířka 180 cm. Výška 104 cm. Rošt s roštem. Rozměry 160 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. Typ klasické;manželské. Materiál čalounění. . . . . .
Výjimečný a žádaný produkt máte možnost pořídit ještě tady na našich stránkách v populární kategorii postele. Nyní získáte nové produkty z této známé rubriky za super cenu. Výrobce Dona shop nabízí prvotřídní sortiment. Třeba hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více. Máme v nabídce však také více produktů od výrobce Dona shop. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Manželská postel Sia 160x200 cm

Manželská postel Sia 160×200 cm – Plocha na spaní 160 x 200 cm. Postel v moderním provedení s vysokým čelem. Čalouněná postel s možností výběru z několika barevných odstínů látek. Manželská postel s objemným úložným prostorem. 

Další vlastnosti: Rozkládání bez rozkládání. Barva bílá;černá;modrá;šedá;světle šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 224 cm. Šířka 180 cm. Výška 104 cm. Rošt s roštem. Rozměry 160 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. Typ klasické;manželské. Materiál čalounění. . . . . . Velmi oblíbený produkt Manželská postel Sia 160×200 cm pořídíte právě nyní tady a teď na našem webu zařazený v kategorii postele. Nyní můžete získat vyjímečné produkty z naší kategorie za akční cenu! Hodně povedený produkt Manželská postel Sia 160×200 cm jde koupit jednoduše tady u nás v kategorii postele. Nyní pořídíte ještě podobné produkty z této známé sekce ve slevě! To není všechno, naše nabídka je široká. Prozkoumejte u nás více kvalitních produktů od výrobce Dona shop. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Pohodlná postel Elva 140x200 cm

Pohodlná postel Elva 140×200 cm – Plocha na spaní 140 x 200 cm. Manželská postel do ložnice. Postel s vysokým čelem v celkovém čalounění. Možnost výběru odstínu čalounění i roštu s dřevěným či kovovým rámem. Součástí i úložný prostor. 

Další vlastnosti: Rozkládání bez rozkládání. Barva černá;fialová;šedá;zelená. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 224 cm. Šířka 160 cm. Výška 104 cm. Rošt s roštem. Rozměry 140 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. Typ klasické;manželské. Materiál čalounění. . . . . .

Velká čalouněná postel 200 x 200 Mia

Velká čalouněná postel 200 x 200 Mia – Plocha na spaní 200 x 200 cm. Komfortní manželská postel. Čalouněná postel s propracovanými detaily a prošívaným vysokým čelem. V ceně je rošt, matrace není součástí nabídky.

Další vlastnosti: Materiál čalounění. Barva bílá;černá;červená;hnědá;modrá;šedá;zelená. Materiál čalounění eko kůže;látka. Délka 223 cm. Šířka 220 cm. Výška 93 cm. Nožičky bez nožiček. Rošt s roštem. Rozměry 200 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet balíků 4. Celková hmotnost balíků 94 kg. Rozměry balíků 100x17x17 cm;206x34x37 cm;223x37x15 cm;223x96x15 cm. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. Topper bez topperu. Typ klasické;manželské. . .
Nový produkt Velká čalouněná postel 200 x 200 Mia dostanete taky tady a teď na našich stránkách umístěný v rubrice postele. Mrkněte na ještě ostatní kusy z naší kategorie za zcela nejnižší cenu.

Manželská postel 160x200 cm boxspring Doxi

Manželská postel 160×200 cm boxspring Doxi – Plocha na spaní 160 x 200 cm. Kontinentální postel s úložným prostorem a vysokým čelem. Součástí nabídky je také ochranný topper na matraci. Vybrat si můžete z příjemných potahových látek.

Další vlastnosti: Typ boxspring;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;bílá;černá;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 207 cm. Šířka 162 cm. Výška 122 cm. Rošt bez roštu. Rozměry 160 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet balíků 4. Celková hmotnost balíků 178 kg. Rozměry balíků 131x177x8 cm;210x160x4 cm;85x70x210 cm. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace s matrací. Topper s topperem. Nožičky s nožičkami. Kvalitní a levný produkt Manželská postel 160×200 cm boxspring dostanete zrovna na stránkách v rubrice postele. Připravili jsme další produkty ve zmiňované kategorii ve výhodné akci. Přední značka Dona shop vyrábí špičkové produkty Však to vidíte sami. To však není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. Prozkoumejte u nás taky další kvalitní zboží od značky Dona shop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Tento skvělý výrobek jde získat právě nyní tu na našich stránkách v populární sekci postele! Pořiďte si parádní produkty z této známé sekce za super ceny. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, náš sortiment je široký. U nás totiž najdete další kousky od značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární značka Dona shop vám představuje top sortiment. Podívejte se sami!

Čalouněná postel Adina 180x200 cm

Čalouněná postel Adina 180×200 cm – Plocha na spaní 180 x 200 cm. Čalouněná manželská postel včetně matrací, ochranného topperu a úložného prostoru. Postel typu boxspring, na nožičkách, vysoké čelo pro komfortní opírání, velký výběr barev.

Další vlastnosti: Typ boxspring;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;bílá;černá;růžová;šedá;zelená. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 215 cm. Výška matrace 57 cm. Šířka 185 cm. Výška 118 cm. Nožičky s nožičkami. Rošt s roštem. Rozměry 180 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet balíků 4. Celková hmotnost balíků 190 kg. Rozměry balíků 110x90x20 cm;185x120x20 cm;92x206x44 cm. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace s matrací. Kvalitní kousek Čalouněná postel Adina 180×200 cm lze sehnat taky tady a teď na našich stránkách ve známé rubrice postele. Podívejte se na unikátní produkty ze zmíněné rubriky za výprodejovou cenu! Náš sortiment je široký, máme v nabídce ovšem další zboží značky Dona shop. Najdete je níže na této stránce. Tento výjimečný výrobek Čalouněná postel Adina 180×200 cm máte možnost dostat pohodlně u nás ve známé kategorii postele. Nyní si můžete koupit nové produkty z této oblíbené kategorie za zcela nejnižší cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, podívejte se taky na další skvělé produkty od dodavatele Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Boxspring postel Lefe 180x200 cm

Boxspring postel Lefe 180×200 cm – Plocha na spaní 180 x 200 cm. Čalouněná manželská postel včetně matrací, pod kterými je praktický úložný prostor. Postel typu boxspring s ochranným topperem, na nožičkách, s vysokým designovým čelem a v mnoha barvách na výběr.

Další vlastnosti: Typ boxspring;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;bílá;růžová;zelená. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 215 cm. Výška matrace 57 cm. Šířka 185 cm. Výška 118 cm. Rošt s roštem. Rozměry 180 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet balíků 4. Celková hmotnost balíků 190 kg. Rozměry balíků 110x90x20 cm;185x120x20 cm;92x206x44 cm. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace s matrací. Topper s topperem. Často hledaný produkt Boxspring postel Lefe 180×200 jde sehnat právě teď tady u nás v populární kategorii postele! Nyní koupíte oblíbené produkty z této oblíbené sekce za výprodejovou cenu! To ale není vše, u nás vám nabízíme více! U nás totiž najdete další vybrané produkty od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Velmi prodávaný kousek Boxspring postel Lefe 180×200 cm jde pořídit prostě na webu v sekci postele. Nyní získáte unikátní výrobky z této známé kategorie v bezva akci. To ale ovšem není všechno, u nás vám nabízíme více! U nás v nabídce najdete další skvělé zboží od značky Dona shop. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce Dona shop vám představuje vysoce kvalitní zboží. Podívejte se sami.

Boxspring postel Lilien 180x200 cm

Boxspring postel Lilien 180×200 cm – Plocha na spaní 180 x 200 cm. Manželská boxspringová postel Lilien skvěle kombinuje precizní zpracování, praktičnost a moderní design. Postel má pohodlné matrace s ochranným topperem, vysoké čelo a velký úložný prostor. Výběr z mnoha barevných variant.

Další vlastnosti: Typ boxspring;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva bílá;černá;fialová;hnědá;modrá;šedá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 205 cm. Šířka 183 cm. Výška 126 cm. Nožičky s nožičkami. Rošt s roštem. Rozměry 180 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet balíků 4. Celková hmotnost balíků 198 kg. Rozměry balíků 131x177x8 cm;200x160x4 cm;85x70x200 cm. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace s matrací. Topper s topperem.Hodně žádaný kousek lze sehnat již dnes u nás ve známé sekci postele! Připravili jsme pro vás ještě další zboží ve zmíněné kategorii z pohodlí domova. U zákazníků oblíbená značka Dona shop vyrábí skvělé zboží. Podívejte se sami. Náš sortiment je ale široký, podívejte se také na další prověřené zboží od značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Ve slevě produkt lze koupit rovněž tu na stránkách v oblíbené kategorii postele! Nyní můžete koupit parádní výrobky z naší sekce za super cenu. Významný výrobce Dona shop pro vás vyrábí skvělý sortiment A to je teprve začátek.

Manželská postel 160x200 cm Adina

Manželská postel 160×200 cm Adina – Plocha na spaní 160 x 200 cm. Postel do ložnice v provedení boxspring s úložným prostorem, zvedacími matracemi, topperem a vysokým čelem s ozdobným prošitím. Na výběr mnoho potahů a barev.

Další vlastnosti: Typ boxspring;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;bílá;černá;hnědá;růžová;šedá;zelená. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 215 cm. Výška matrace 57 cm. Šířka 165 cm. Výška 118 cm. Nožičky s nožičkami. Rošt s roštem. Rozměry 160 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet balíků 4. Celková hmotnost balíků 180 kg. Rozměry balíků 165x120x20 cm;80x90x20 cm;82x206x44 cm. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace s matrací.Tento akční produkt Manželská postel 160×200 cm Adina dostanete v pohodě tu v sekci postele. Nyní můžete koupit unikátní produkty z této známé kategorie za super ceny. Zajímavý kus máte možnost najít také tady na stránkách zařazený v kategorii postele! Nyní můžete koupit akční kousky z naší rubriky v bezva akci! Máme toho více, máme v nabídce více skvělých kousků značky Dona shop. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce Dona shop má k dispozici špičkové produkty. A tady je důkaz!

Elegantní postel Heda 140x200 cm

Elegantní postel Heda 140×200 cm – Plocha na spaní 140 x 200 cm. Elegantní čalouněná postel s vysokým čelem i roštem. Manželská postel vhodná i do menších prostor. Součástí postele také úložný prostor. Na výběr několik barevných odstínů čalounění. 

 

Další vlastnosti: Rozkládání bez rozkládání. Barva modrá;růžová;šedá;světle hnědá;zelená. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Šířka 163 cm. Rošt s roštem. Rozměry 140 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. Typ klasické;manželské. Materiál čalounění. . . . . . . . Hodně prodávaný produkt můžete nakoupit v pohodě na stránkách zařazený v kategorii postele. Nyní najdete jiné produkty z této populární kategorie za báječnou cenu! Oblíbená značka Dona shop vyrábí vysoce kvalitní sortiment. Možná hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc! Mrkněte také na více produktů od značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Velmi oblíbený produkt je k sehnání přímo na našem webu ve známé kategorii postele. Pořiďte si zcela nové zboží z naší sekce za internetové ceny.

Manželská postel Bay 160x200 cm

Manželská postel Bay 160×200 cm – Plocha na spaní 160 x 200 cm. Kontinentální postel s vysokou matrací pro pohodlné vstávání. Postel má originální vysoké čelo pro opření zad. Pod matracemi je úložný prostor na lůžkoviny. Ochranný topper v ceně. Na výběr mnoho barevných variant.

Další vlastnosti: Typ boxspring;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;bílá;černá;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 215 cm. Výška matrace 53 cm. Šířka 160 cm. Výška 115 cm. Nožičky s nožičkami. Rošt s roštem. Rozměry 160 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet balíků 3. Celková hmotnost balíků 163 kg. Rozměry balíků 165x118x18 cm;204x83x50 cm. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace s matrací.Tento diskontní kousek Manželská postel Bay 160×200 cm jde pořídit rovnou tady a teď na našem webu v populární kategorii postele. Nyní si můžete vybrat ještě další zboží ve zmiňované rubrice za super ceny. Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás taky další vybrané produkty od značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Polohovací manželská postel Taly 10x200 cm

Polohovací manželská postel Taly 10×200 cm – Plocha na spaní 140 x 200 cm. Pohodlná postel s vysokým čelem a polohovací matrací na ovládání. Možnost nastavení výšky hlavy a noh. Součástí nabídky je ochranný topper na matraci. Výběr z mnoha barev.

Další vlastnosti: Typ polohovací. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;bílá;černá;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Délka 217 cm. Výška matrace 67 cm. Šířka 158 cm. Výška 130 cm. Nožičky s nožičkami. Rošt s roštem. Rozměry 140 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet balíků 4. Celková hmotnost balíků 199 kg. Rozměry balíků 21x141x118 cm;76x206x60 cm;80x90x20 cm. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace s matrací. Zcela unikátní výrobek Polohovací manželská postel Taly dostanete jednoduše tu na stránkách v populární rubrice postele! Pořiďte si nové produkty ze zmíněné rubriky za outletovou cenu! Dodavatel Dona shop dlouhodobě poskytuje kvalitní výrobky.

Postel 180x200 cm s LED podsvícením Ervin

Postel 180×200 cm s LED podsvícením Ervin – Plocha na spaní 180 x 200 cm. Manželská čalouněná postel v provedení boxspring s úložným prostorem. Možnost výběru postele bez nebo s LED osvětlením. Vysoké čelo pro pohodlné čtení před spaním. Výběr z mnoha barev. Ochranný topper na matraci v ceně.

Další vlastnosti: Typ boxspring;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;bílá;černá;fialová;hnědá;modrá;oranžová;růžová;šedá;zelená. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 205 cm. Výška 130 cm. Nožičky s nožičkami. Rošt s roštem. Rozměry 180 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet balíků 4. Celková hmotnost balíků 200 kg. Rozměry balíků 130x196x8 cm;200x185x4 cm;95x70x200 cm. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace s matrací. Topper s topperem. .
Unikátní a oblíbený produkt Postel 180×200 cm s LED jde nakoupit prostě tady na našem webu v kategorii postele! Nyní si můžete koupit vyjímečné produkty z této populární sekce za rozumné peníze!
Tento velmi oblíbený produkt Postel 180×200 cm s LED podsvícením Ervin lze nakoupit právě na stránkách v populární rubrice postele. Nyní můžete získat ještě jiné produkty z této kategorie v bezva akci! Oblíbený výrobce Dona shop může nabídnout prvotřídní zboží Nabídka platí do vyprodání zásob. U nás vám nabízíme více, máme v nabídce také další zboží značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže.