Skříň do předsíně Nothe

Skříň do předsíně Nothe – Šířka 50 cm, hloubka 35 cm, výška 185 cm.  Praktická předsíňová šatní skříň s velkým závěsným prostorem na šatní ramínka – vestavěný věšák je výsuvný. Tato předsíňová šatní skříň je velmi vhodná do menších předsíní. 

 

Další vlastnosti: Materiál lamino. Barva bílá;černá;šedá. Dekor bříza;buk;calvados;dub bílý monako;dub canyon;dub lancelot;dub rustikal;dub san marino;dub sonoma;dub tabák;olše;ořech ecco;ořech tmavý;wenge. Varianty předsíňové skříně s policí;tyč na ramínka. Šířka 50 cm. Výška 185 cm. Hloubka 35 cm. Zrcadlo bez zrcadla. Výsuvná závěsná tyč ano. Stav zboží při dodání v demontu. . . . . . . . . . .
Nový produkt máte možnost získat teď tu na našich stránkách ve známé sekci chodba. Připravili jsme pro vás vyjímečné produkty z této oblíbené sekce za báječnou cenu. U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce také více skvělých kousků od dodavatele Dona shop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento výjimečný produkt je k dispozici snadno na webu umístěný v rubrice chodba. Nyní můžete získat akční kousky ve zmiňované kategorii za výprodejovou cenu! Věhlasný dodavatel Dona shop dlouhodobě vyrábí prvotřídní zboží. To ale ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! Prozkoumejte u nás více kousků značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.