Koupelnový věšák stojan Henog

Koupelnový věšák stojan Henog – Šířka 48 cm, výška 90 cm, hloubka 24 cm. Stojan na ručníky z kovového rámu v černé barvě. Tři ramena na rozprostření ručníků. Velmi lehká a snadná manipulace.

Další vlastnosti: Materiál kov. Barva černá. Ozdobný pásek bez pásku. Šířka 48 cm. Výška 90 cm. Hloubka 24 cm. Zrcadlo bez zrcadla. Stav zboží při dodání ihned k použití. Police s policí. Styl moderní. . . . . . . . . . .
Tento akční produkt Koupelnový věšák stojan Henog máte možnost dostat bez problémů tady na webu ve známé sekci bytové doplňky! Vyberte si oblíbené produkty z této oblíbené sekce za výprodejovou cenu! Významný výrobce Dona shop pro své zákazníky prodává top výrobky. Však to vidíte sami! To ale však není vše, u nás vám nabídneme víc! Máme v nabídce však také další skvělé produkty od značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Vysoce kvalitní produkt jde získat v pohodě na našem webu v sekci bytové doplňky! Nyní pořídíte parádní produkty z této rubriky na pár kliknutí!