Pojízdný věšák na oblečení Shopy

Pojízdný věšák na oblečení Shopy –

Šířka 120 cm, výška 181 cm, hloubka 49 cm. Stojanový věšák na oblečení z chromované oceli. Pohodlnou manipulaci dopřejí plastová kolečka. Odolná konstrukce unese pěknou řádku oděvů.

Další vlastnosti: Materiál kov. Výška 181 cm. Ozdobný pásek bez pásku. Šířka 120 cm. Hloubka 49 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Police s policí. Využití na boty;na bundy a kabáty. . . . . . . . . . . . . Vysoce kvalitní produkt Pojízdný věšák na oblečení jde sehnat bezstarostně tu na našem webu v populární kategorii věšáky! Máme pro vás další zboží z této populární rubriky za akční cenu!

Věšák na kolečkách Wera

Věšák na kolečkách Wera – Šířka 90-142 cm, výška 97-170 cm, hloubka 44 cm. Stojanový věšák na oblečení s nastavitelnou šířkou a výškou zadní tyče. Pohodlnou manipulaci dopřejí plastová kolečka.

Další vlastnosti: Materiál kov;plast. Barva černá. Výška 97 – 170 cm. Ozdobný pásek bez pásku. Šířka 90 – 142 cm. Hloubka 44 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Police s policí. Využití na boty;na bundy a kabáty. . . . . . . . . . . . Tento unikátní kus Věšák na kolečkách Wera můžete koupit také tady u nás zařazený v sekci věšáky! Máme pro vás zcela nové zboží ve zmiňované sekci za neuvěřitelně výhodnou cenu. Oblíbená značka Dona shop dlouhodobě dodává prvotřídní produkty.

Výjimečný a žádaný produkt máte možnost dostat teď na našem webu v populární sekci věšáky! Vyberte si ostatní produkty z této kategorie za outletovou cenu.