Bílý věšák s háčky Boren 5

Bílý věšák s háčky Boren 5 –

Šířka 70 cm, hloubka 20 cm, výška 30 cm. Věšák na stěnu pro pověšení kabátů a bund. S praktickou odkládací policí. V oblíbeném bílém provedení skladem.

Další vlastnosti: Typ nástěnné. Materiál lamino. Barva bílá. Výška 30 cm. Počet háčků 5 háčků. Ozdobný pásek bez pásku. Šířka 70 cm. Hloubka 20 cm. Zrcadlo bez zrcadla. Stav zboží při dodání v demontu. Police s policí. Styl moderní. Využití na bundy a kabáty. . . . . . . .

Nástěnný věšák  Marlo

Nástěnný věšák Marlo – Šířka 60 cm, výška 100 cm. Promyšlené provedení nástěnného věšáku s policí a tyčí pro zavěšení ramínek. Výběr z mnoha dekorů a možnost také zvolit vzhled háčků na kabáty.

Další vlastnosti: Typ nástěnné. Materiál lamino. Barva bílá;černá;šedá. Dekor bříza;buk;calvados;dub bílý monako;dub canyon;dub lancelot;dub rustikal;dub san marino;dub sonoma;dub tabák;olše;ořech ecco;ořech tmavý;wenge. Počet háčků 5 háčků. Ozdobný pásek bez pásku. Výška 100 cm. Zrcadlo bez zrcadla. Stav zboží při dodání v demontu. Police s policí. Styl moderní. Využití na bundy a kabáty. Šířka 60 cm. . . . . . . .
Tento kvalitní a levný produkt najdete lehce na našich stránkách v oblíbené rubrice věšáky. Nyní můžete koupit nové produkty z této oblíbené kategorie snadno online.

Předsíňový věšák Marlo

Předsíňový věšák Marlo – Šířka 60 cm, výška 100 cm. Věšák na stěnu s poličkou. Součástí jsou 4 háčky na bundy a kabáty, které si můžete vybrat z vícero provedení. Dekor desky je také na výběr.

Další vlastnosti: Typ nástěnné. Materiál lamino. Barva bílá;černá;šedá. Dekor bříza;buk;calvados;dub bílý monako;dub canyon;dub lancelot;dub rustikal;dub san marino;dub sonoma;dub tabák;olše;ořech ecco;ořech tmavý;wenge. Počet háčků 4 háčky. Ozdobný pásek bez pásku. Šířka 60 cm. Výška 100 cm. Zrcadlo bez zrcadla. Stav zboží při dodání v demontu. Police s policí. Styl moderní. Využití na bundy a kabáty. . . . . . . .Oblíbený kousek Předsíňový věšák Marlo můžete najít v pohodě tady u nás ve známé kategorii věšáky! Získejte ještě ostatní produkty ve zmíněné rubrice v bezva akci. Oblíbený výrobce Dona shop má skvělé zboží. Přesvědčte se sami! Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás také více kousků značky Dona shop. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Věšák na zeď Diret 5

Věšák na zeď Diret 5 – Šířka 76 cm, hloubka 9 cm, výška 16 cm. Jednoduchý, moderní, praktický – to je nástěnný věšák. Vhodný na bundy, kabáty i kabelky.

Další vlastnosti: Typ nástěnné. Materiál lamino. Barva bílá;černá;šedá. Dekor bříza;buk;calvados;dub bílý monako;dub canyon;dub lancelot;dub rustikal;dub san marino;dub sonoma;dub tabák;olše;ořech ecco;ořech tmavý;wenge. Počet háčků 5 háčků. Ozdobný pásek bez pásku;se stříbrným páskem. Šířka 76 cm. Výška 16 cm. Hloubka 9 cm. Zrcadlo bez zrcadla. Stav zboží při dodání v demontu. Police bez police. Styl moderní. Využití na bundy a kabáty;na klíče. . . . . . .Tento levný produkt Věšák na zeď Diret 5 je k získání zrovna tady na našich stránkách umístěný v sekci věšáky. Nyní získáte zlevněné produkty z této známé sekce za parádní cenu. Značka Dona shop má prvotřídní výrobky. Oblíbený výrobek Věšák na zeď Diret 5 můžete najít právě zde tady u nás ve známé rubrice věšáky. Nyní získáte akční výrobky z naší rubriky za zcela nejnižší cenu. To ale ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc! Máme v nabídce další prověřené zboží od výrobce Dona shop. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Věšák na kabáty Mones 6+5

Věšák na kabáty Mones 6+5 – Šířka 85 cm, hloubka 20 cm, výška 45 cm. Předsíňová stěna jednoduchá – 11 háčků. Vhodný pro velké rodiny či do čekáren a kanceláří.

Další vlastnosti: Typ nástěnné. Materiál lamino. Barva bílá;černá;šedá. Dekor bříza;buk;calvados;dub bílý monako;dub canyon;dub lancelot;dub rustikal;dub san marino;dub sonoma;dub tabák;olše;ořech ecco;ořech tmavý;wenge. Počet háčků 11 háčků. Ozdobný pásek bez pásku. Šířka 85 cm. Výška 45 cm. Hloubka 20 cm. Zrcadlo bez zrcadla. Stav zboží při dodání v demontu. Police s policí. Styl moderní. Využití na bundy a kabáty. . . . . . .
Tento kvalitní a levný produkt Věšák na kabáty Mones 6+5 máte možnost koupit v pohodě tady a teď na našem webu v oblíbené rubrice věšáky. Nyní můžete koupit ještě jiné produkty z této populární kategorie za parádní cenu! Náš sortiment je ale široký, podívejte se také na další prověřené kousky od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Nový výrobek máte možnost dostat právě nyní tu na našem webu v populární sekci věšáky. Najděte si další produkty ze zmíněné kategorie jednoduše online! Tento vyjímečný výrobce Dona shop vám může poskytnout špičkový sortiment.

Věšák do předsíně Boren 5

Věšák do předsíně Boren 5 – Šířka 70 cm, hloubka 20 cm, výška 30 cm. Praktický věšák do předsíní – s odkládací policí a háčky. Volitelný dekor věšáku i háčků! Ideální pomocník pro odložení bund a kabátů.

Další vlastnosti: Typ nástěnné. Materiál lamino. Barva bílá;černá;šedá. Dekor bříza;buk;calvados;dub bílý monako;dub canyon;dub lancelot;dub rustikal;dub san marino;dub sonoma;dub tabák;olše;ořech ecco;ořech tmavý;wenge. Počet háčků 5 háčků. Ozdobný pásek bez pásku. Šířka 70 cm. Výška 30 cm. Hloubka 20 cm. Zrcadlo bez zrcadla. Stav zboží při dodání v demontu. Police s policí. Styl moderní. Využití na bundy a kabáty. . . . . . . Tento vynikající produkt naleznete v pohodě na stránkách v populární sekci věšáky! Podívejte se na ještě další výrobky z této oblíbené rubriky ve výhodné akci.

Věšákový panel Dago

Věšákový panel Dago – Šířka 50 cm, hloubka 35 cm, výška 185 cm. Praktický věšák do předsíně, který slouží zároveň jako malá kombinovaná předsíňová stěna. Promyšlené umístění háčku na kabáty i kabelky.

Další vlastnosti: Typ nástěnné. Materiál lamino. Barva bílá;černá;šedá. Dekor bříza;buk;calvados;dub bílý monako;dub canyon;dub lancelot;dub rustikal;dub san marino;dub sonoma;dub tabák;olše;ořech ecco;ořech tmavý;wenge. Počet háčků 6 háčků. Ozdobný pásek bez pásku. Šířka 50 cm. Výška 185 cm. Hloubka 35 cm. Zrcadlo bez zrcadla. Stav zboží při dodání v demontu. Police s policí. Styl moderní. Využití na bundy a kabáty. . . . . . .Často hledaný produkt lze zakoupit lehce tu zařazený v rubrice věšáky. Vyberte si zlevněné zboží ze zmíněné kategorie snadno online! Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás nabízíme více! U nás totiž najdete další prověřené zboží od dodavatele Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Významný výrobce Dona shop má v nabídce top produkty Vždyť to vidíte sami! Hodně žádaný kousek jde nakoupit pohodlně tady na našem webu zařazený v sekci věšáky! Připravili jsme ještě další produkty ze zmíněné rubriky za super cenu. Tím ale však naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká! Mrkněte také na další vybrané produkty od dodavatele Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato značka Dona shop svým zákazníkům nabízí vysoce kvalitní výrobky

Věšák na kabáty Hiren

Věšák na kabáty Hiren – Šířka 60 cm, hloubka 23 cm, výška 100 cm. Velké háčky 4 ks, malé háčky 2 ks. Šikovný kousek, který se postará o Vaše bundy i kabáty návštěvy.

Další vlastnosti: Typ nástěnné. Materiál lamino. Barva bílá;černá;šedá. Dekor bříza;buk;calvados;dub bílý monako;dub canyon;dub lancelot;dub rustikal;dub san marino;dub sonoma;dub tabák;olše;ořech ecco;ořech tmavý;wenge. Počet háčků 6 háčků. Ozdobný pásek bez pásku;se stříbrným páskem. Šířka 60 cm. Hloubka 23 cm. Zrcadlo bez zrcadla. Stav zboží při dodání v demontu. Police s policí. Styl moderní. Využití na bundy a kabáty. . . . . . . . Žádaný výrobek Věšák na kabáty Hiren získáte bezprostředně na webu umístěný v kategorii věšáky. Vyhledejte si ještě podobné produkty z této známé sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás také více kvalitních produktů od značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Nástěnný věšák na kabáty Euge

Nástěnný věšák na kabáty Euge – Šířka 60 cm, hloubka 20 cm, výška 50 cm. Kratší deska, 4 velké háčky. Praktická odkládací police na čepice, klobou a drobnosti.

Další vlastnosti: Typ nástěnné. Materiál lamino. Barva bílá;černá;šedá. Dekor bříza;buk;calvados;dub bílý monako;dub canyon;dub lancelot;dub rustikal;dub san marino;dub sonoma;dub tabák;olše;ořech ecco;ořech tmavý;wenge. Počet háčků 4 háčky. Ozdobný pásek bez pásku;se stříbrným páskem. Šířka 60 cm. Výška 50 cm. Hloubka 20 cm. Zrcadlo bez zrcadla. Stav zboží při dodání v demontu. Police s policí. Styl moderní. Využití na bundy a kabáty;na klíče. . . . . . . Levný kus můžete sehnat právě zde tady na stránkách zařazený v sekci věšáky. Pořiďte si vyjímečné výrobky z této sekce za akční cenu! V očích zákazníků populární značka Dona shop pro své zákazníky prodává vynikající výrobky. A to ještě není vše. U nás toho najdete mnohem více, mrkněte také na více produktů od dodavatele Dona shop. Najdete je níže na této stránce.

Věšák na zeď Mones 5+4

Věšák na zeď Mones 5+4 – Šířka 70 cm, hloubka 20 cm, výška 45 cm. Elegantní věšákový panel s poličkou. Praktické místo pro odložení bund a kabátů návštěvy.

Další vlastnosti: Typ nástěnné. Materiál lamino. Barva bílá;černá;šedá. Dekor bříza;buk;calvados;dub bílý monako;dub canyon;dub lancelot;dub rustikal;dub san marino;dub sonoma;dub tabák;olše;ořech ecco;ořech tmavý;wenge. Počet háčků 9 háčků. Ozdobný pásek bez pásku. Šířka 70 cm. Výška 45 cm. Hloubka 20 cm. Zrcadlo bez zrcadla. Stav zboží při dodání v demontu. Police s policí. Styl moderní. Využití na bundy a kabáty;na klíče. . . . . . .
Kvalitní a levný produkt Věšák na zeď Mones 5+4 naleznete teď u nás v populární sekci věšáky! Máme pro vás vyjímečné produkty ze zmíněné kategorie za mimořádně nízkou cenu. Mezi zákazníky oblíbená značka Dona shop dodává top zboží. A tady je důkaz. To ale ovšem není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. Podívejte se také na další prověřené kousky od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.
Unikátní a oblíbený produkt Věšák na zeď Mones 5+4 naleznete aktuálně tady u nás v oblíbené rubrice věšáky. Nyní můžete najít kvalitní produkty ve zmíněné sekci ve výhodné akci. Máme toho více, prozkoumejte u nás také další vybrané produkty značky Dona shop. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známá značka Dona shop vám nabízí vynikající produkty. Nakupujte, dokud je zboží sladem!