Rohová sedačka Anie I pravá - Monolith 09/Monolith 9

Rohová sedačka Anie I pravá – Monolith 09/Monolith 9 –

Šířka 273 cm, plocha na spaní 200 x 125 cm. Dvoubarevná rozkládací sedací souprava rohová nabízí velkou plochu na spaní, polohovatelné krajní opěrky a také možnost využití úložného prostoru. Zadní strana sedací soupravy je čalouněná. Čalounění Monolith 09/Monolith 29. Plocha na spaní čalouněná v barvě sedačky (Monolith 09).

Další vlastnosti: Typ rohové. Rozkládání rozkládací. Barva hnědá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Výška 90 cm. Plocha na spaní 200 x 125 cm. Šířka 273 cm. Hloubka 202 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání ihned k použití. Varianta rohu pravý roh. Styl moderní. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 2. Celková hmotnost balíků 151 kg. Rozměry balíků 175x95x85 cm;200x110x85 cm. Velikost vícemístné. . . Ve slevě produkt Rohová sedačka Anie I pravá – Monolith 09/Monolith 9 lze pořídit právě zde na našem webu ve známé sekci sedací soupravy! Najděte si ještě podobné kousky z této populární sekce za skvělou cenu! Známý dodavatel Dona shop pro své zákazníky prodává top výrobky. Unikátní a žádaný výrobek Rohová sedačka Anie I pravá jde pořídit přímo tady u nás v kategorii sedací soupravy! Nyní si můžete pořídit parádní zboží z této oblíbené sekce za mimořádně nízkou cenu. V očích zákazníků populární značka Dona shop vám poskytuje špičkové zboží Nové kousky každý den! To však není všechno, nebojte, máme toho více! U nás totiž najdete více kvalitních produktů od značky Dona shop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Sedací souprava  Maria

Sedací souprava Maria – Šířka 240 cm, výška 90 cm, hloubka 240 cm. Elegantní provedení rohové sedací soupravy, které má univerzální řešení orientace. Sedačka má úložný prostor a lze snadno rozložit na spací plochu pro příležitostné přespání. Velký výběr barevných variant.

Další vlastnosti: Typ rohové. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;bílá;černá;hnědá;modrá;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 195 x 135 cm. Šířka 240 cm. Výška 90 cm. Hloubka 240 cm. Nožičky s nožičkami. Varianta rohu univerzální. Styl minimalistický. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 2. Celková hmotnost balíků 130 kg. Rozměry balíků 140x100x100 cm;215x100x100 cm. Velikost vícemístné. Stav zboží při dodání v demontu. . . Tento designový produkt jde pořídit právě nyní na webu ve známé rubrice sedací soupravy! Nyní můžete koupit vyjímečné produkty z této oblíbené sekce z pohodlí domova! To ale ovšem není všechno, náš sortiment je široký. Máme v nabídce také další kousky od značky Dona shop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka Dona shop pro své zákazníky nabízí špičkové produkty. A to je teprve začátek.

Rohová sedací souprava Evan

Rohová sedací souprava Evan – Šířka 268 cm, výška 108 cm, hloubka 268 cm. Plocha na spaní 120 x 200 cm. Rohová sedací souprava rozkládací s úložným prostorem. Sedací souprava v univerzálním rohovém provedení. Čtyři polohovatelné opěrky pro maximální pohodlí a velká spací plocha.

Další vlastnosti: Typ rohové. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;bílá;černá;červená;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 120 x 200 cm. Šířka 268 cm. Výška 102 cm. Hloubka 268 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Varianta rohu levý roh;pravý roh;univerzální. Styl moderní. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 3. Celková hmotnost balíků 203 kg. Rozměry balíků 105x105x80 cm;200x140x95 cm. Velikost vícemístné. . .
Zajímavý produkt jde získat bezprostředně na našem webu v populární sekci nábytek. Vyberte si ještě další výrobky z této oblíbené kategorie za super peníze! To ale není vše, u nás toho najdete mnohem více. Máme v nabídce však také další kousky značky Dona shop. Najdete je níže na této stránce. Oblíbený dodavatel Dona shop pro své zákazníky dodává vysoce kvalitní sortiment A tady je důkaz!

Velmi oblíbený produkt Rohová sedací souprava Evan jde získat taky tu na našem webu umístěný v sekci nábytek. Získejte ještě jiné kusy z naší rubriky v akci! To ale ovšem není vše, náš sortiment je ale široký! U nás totiž najdete více skvělých kousků značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Sedací souprava  Bea

Sedací souprava Bea – Šířka 326 cm, výška 82 cm, hloubka 230 cm. Plocha na spaní 125 x 283 cm. Velká sedací souprava pro celou vaší rodinu. Provedení ve tvaru písmene U. Sedačka nabízí úložný prostor a snadné rozložení na spací plochu. Výběr z barevných variant.

Další vlastnosti: Typ do U. Rozkládání rozkládací. Barva černá;šedá. Materiál čalounění koženka;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Šířka 326 cm. Výška 82 cm. Hloubka 230 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Varianta rohu levý roh;pravý roh;univerzální. Styl moderní. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 2. Rozměry balíků 88x75x180 cm;99x75x126 cm. . . . . .Tento zlevněný produkt naleznete v pohodě tu na stránkách v oblíbené kategorii nábytek! Nyní pořídíte ještě ostatní zboží z této známé kategorie za výborné peníze! Oblíbený dodavatel Dona shop může nabídnout vynikající výrobky
Tento unikátní produkt Sedací souprava Bea máte možnost sehnat taky na našich stránkách umístěný v rubrice nábytek. Najděte si parádní produkty z této známé kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu! U zákazníků oblíbená značka Dona shop dlouhodobě dodává velmi kvalitní zboží. U nás nabízíme více, u nás v nabídce najdete další vybrané kousky od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Rozkládací sedací souprava Bianca

Rozkládací sedací souprava Bianca – Šířka 237 cm, výška 90 cm, hloubka 140 cm. Rohová sedačka s dřevěnými područkami, úložným prostorem a velkou spací plochou. Promyšlený kousek, který oživí váš obývací pokoj.

Další vlastnosti: Typ rohové. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;bílá;černá;červená;modrá;šedá;zelená. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 195 x 125 cm. Šířka 235 cm. Výška 90 cm. Hloubka 140 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Varianta rohu levý roh;pravý roh;univerzální. Styl retro. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 3. Celková hmotnost balíků 124 kg. Rozměry balíků 100x55x65 cm;125x74x100 cm;145x92x70 cm. Velikost vícemístné. . . Zlevněný výrobek Rozkládací sedací souprava Bianca máte možnost dostat zrovna tu ve známé sekci nábytek! Najděte si kvalitní produkty z této populární kategorie za internetové ceny. Tato značka Dona shop vás obohatí o top zboží. Vždyť to vidíte sami! To ale není všechno, naše nabídka je široká! Podívejte se taky na další kvalitní produkty od značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Tento akční a ve slevě produkt Rozkládací sedací souprava Bianca můžete sehnat právě teď tady na webu ve známé sekci nábytek! Máme pro vás ještě ostatní kousky ve zmíněné rubrice za výhodné peníze.

Velká sedací souprava Melisa II

Velká sedací souprava Melisa II – Šířka 340 cm, výška 90 cm, hloubka 202 cm. Účková sedací souprava, která má úložnou nádobu na lůžkoviny a velkou spací plochu po rozložení. Polohovatelné opěrky hlavy a ozdobné prošití sedací části. Výběr z jednobarevných i dvoubarevných provedení.

Další vlastnosti: Typ do U. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;bílá;černá;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 125 x 253 cm. Šířka 340 cm. Výška 90 cm. Hloubka 202 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Varianta rohu levý roh;pravý roh. Styl moderní. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 2. Celková hmotnost balíků 150 kg. Rozměry balíků 170x105x80 cm;210x95x85 cm. Velikost vícemístné. . .
Akční a ve slevě produkt Velká sedací souprava Melisa II máte možnost nakoupit pohodlně na webu umístěný v rubrice nábytek. Vyhledejte si zlevněné zboží z této známé rubriky za výprodejovou cenu.

Sedačka  Noir

Sedačka Noir – Šířka 350 cm, výška 83 cm, hloubka 200 cm. Plocha na spaní 143 x 320 cm. Sedací souprava do velkých místností v moderní provedení. Dřevěný rám v kombinaci s dřevotřískou. Velká spací plocha a úložný prostor na lůžkoviny.

Další vlastnosti: Typ do U. Rozkládání rozkládací. Barva černá. Materiál čalounění koženka;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Šířka 350 cm. Výška 83 cm. Hloubka 200 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Varianta rohu levý roh;pravý roh;univerzální. Styl moderní. Místnost do obývacího pokoje. . . . . . . . Tento skvělý produkt máte možnost nakoupit bez problémů u nás v kategorii nábytek. Nyní si můžete koupit akční kousky z této populární kategorie za nejlepší ceny! Tento výjimečný výrobek Sedačka Noir je k dispozici mimo jiné tady na stránkách v populární rubrice nábytek! Najděte si akční produkty z této populární rubriky za nejlepší ceny. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás v nabídce totiž najdete další prověřené produkty od výrobce Dona shop. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární značka Dona shop pro své zákazníky prodává vysoce kvalitní výrobky

Elegantní sedací souprava  Evan

Elegantní sedací souprava Evan – Šířka 330 cm, výška 102 cm, hloubka 216 cm. Plocha na spaní 125 x 265 cm. Elegantní rozkládací sedací souprava do U s možností polohovatelných opěrek a velkou spací plochou. Vhodná především do velkých prostor s možností výběru vlastního barevného provedení.

Další vlastnosti: Typ do U. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;bílá;černá;hnědá;modrá;šedá;zelená. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 125 x 265 cm. Šířka 330 cm. Výška 102 cm. Hloubka 216 cm. Nožičky s nožičkami. Varianta rohu levý roh;pravý roh. Styl minimalistický. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 3. Celková hmotnost balíků 248 kg. Rozměry balíků 170x103x85 cm;215x92x92 cm;220x100x100 cm. Velikost vícemístné. Stav zboží při dodání v demontu. . .
Akční a ve slevě kus Elegantní sedací souprava můžete najít prostě u nás v populární sekci nábytek. Prozkoumejte kvalitní produkty z této rubriky v bezva akci. To ale ovšem není všechno, naše nabídka je široká! Prozkoumejte u nás další vybrané produkty od značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Značka Dona shop má ve stále nabídkce skvělý sortiment
Tento levný produkt Elegantní sedací souprava je k sehnání prostě tady u nás v rubrice nábytek! Nyní můžete získat podobné produkty ze zmíněné sekce za skvělou cenu.

Sedací souprava  Roger II

Sedací souprava Roger II – Šířka 345 cm, výška 90 cm, hloubka 202 cm. Velká sedací souprava ve tvaru U, rozkládací s polohovatelnými opěrkami pro maximální pohodlí. Praktický úložný prostor na lůžkoviny. Vyberte si z mnoha barevných variant – jednobarevné i dvoubarevné provedení. 

Další vlastnosti: Typ do U. Rozkládání rozkládací. Barva bílá;černá;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 125 x 266 cm. Šířka 345 cm. Výška 90 cm. Hloubka 202 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Varianta rohu levý roh;pravý roh. Styl moderní. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 3. Celková hmotnost balíků 232 kg. Rozměry balíků 100x202x62;107x202x62;146x100x62. Velikost vícemístné. . .
Tento akční produkt Sedací souprava Roger lze získat teď tu v rubrice nábytek. Mrkněte na ještě jiné výrobky ve zmíněné rubrice za super cenu. Populární značka Dona shop může nabídnout prvotřídní produkty Naše nabídka je široká, u nás v nabídce najdete další skvělé produkty od dodavatele Dona shop. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.
Levný výrobek Sedací souprava Roger II je k dostání rovnou tady na našem webu v rubrice nábytek! Nyní pořídíte ještě další výrobky z této oblíbené sekce v akci. Známý dodavatel Dona shop dlouhodobě prodává prvotřídní výrobky. Nové kousky každý den!

Sedací souprava  Allen

Sedací souprava Allen – Šířka 250 cm, výška 90, hloubka 150 cm. Plocha na spaní 195 x 125 cm. Dvoubarevná sedací souprava nabízí objemný úložný prostor, velkou spací plochu, univerzální rohové provedení a především zpracování. Stylová sedačka je čalouněná, včetně zadní strany.

Další vlastnosti: Typ rohové. Rozkládání rozkládací. Barva bílá;černá;červená;hnědá;modrá;šedá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 195 x 125 cm. Šířka 250 cm. Výška 90 cm. Hloubka 150 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Varianta rohu univerzální. Styl moderní. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 2. Celková hmotnost balíků 124 kg. Rozměry balíků 140x100x100 cm;150x90x100 cm. Velikost vícemístné. . . Tento levný produkt je k dispozici právě nyní tady na našich stránkách v oblíbené rubrice nábytek. Připravili jsme pro vás parádní produkty z této oblíbené rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu! Přichystali jsme toho pro vás více, u nás v nabídce najdete další skvělé kousky od výrobce Dona shop. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Rohová sedací souprava Snow

Rohová sedací souprava Snow – Šířka 275 cm, výška 90 cm, hloubka 202 cm. Objemný úložný prostor, polohovatelné opěrky, velká spací plocha po rozložení, bohatý výběr barevných variant s očalouněnou zadní stranou.

Další vlastnosti: Typ rohové. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;bílá;černá;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 193 x 125 cm. Šířka 275 cm. Výška 90 cm. Hloubka 202 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Varianta rohu levý roh;pravý roh. Styl moderní. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 2. Celková hmotnost balíků 160 kg. Rozměry balíků 175x95x55 cm;200x110x85 cm. Velikost vícemístné. . .
Tento kvalitní a žádaný kousek Rohová sedací souprava Snow máte možnost sehnat již dnes tady na našem webu ve známé kategorii sedací soupravy! Nyní získáte ještě jiné zboží z této populární rubriky v bezva akci. Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás také další kvalitní zboží od dodavatele Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Dodavatel Dona shop pro vás vyrábí vynikající produkty.

Rohová sedací souprava Mariane

Rohová sedací souprava Mariane – Šířka 237 cm, výška 90 cm, hloubka 150 cm. Rozkládací sedací souprava specifická univerzálním rohovým provedením. Lze sestavit jako pravostrannou nebo levostrannou variantu. Úložný prostor, velká spací plocha a čalouněná zadní strana sedačky.

Další vlastnosti: Typ rohové. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;bílá;černá;červená;hnědá;modrá;šedá;zelená. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 195 x 125 cm. Šířka 237 cm. Výška 90 cm. Hloubka 150 cm. Nožičky bez nožiček. Stav zboží při dodání ihned k použití. Varianta rohu univerzální. Styl minimalistický. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 2. Celková hmotnost balíků 100 kg. Rozměry balíků 140x60x80 cm;150x70x80 cm. Velikost trojmístné. . .
Povedený kus Rohová sedací souprava Mariane můžete pořídit bezprostředně na stránkách v oblíbené sekci nábytek. Nyní si můžete vybrat nové produkty z naší sekce za outletovou cenu!
Tento unikátní kousek Rohová sedací souprava Mariane je k získání pohodlně tady na našem webu v sekci nábytek. Nyní můžete najít ještě další produkty z naší kategorie jednoduše online. U zákazníků oblíbený výrobce Dona shop vás obohatí o skvělý sortiment

Sedací souprava  Nescano

Sedací souprava Nescano – Šířka 325 cm, výška 88 cm, hloubka 174 cm. Spací plocha 160 x 290 cm. Velká sedačka ve tvaru U – dřevěná konstrukce. Vhodná pro příležitostné spaní až 3 osob. S velkým úložným prostorem.

Další vlastnosti: Typ do U. Rozkládání rozkládací. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Šířka 325 cm. Výška 88 cm. Hloubka 174 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Místnost do kanceláře;do obývacího pokoje. Velikost vícemístné. Barva béžová;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. . . . . . . . .Akční a ve slevě kus je k získání nyní tu na stránkách v oblíbené sekci nábytek! Vyhledejte si ještě jiné kusy z této oblíbené kategorie ve slevě! Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce ovšem další prověřené zboží od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.
Zajímavý kousek Sedací souprava Nescano můžete koupit již dnes tady u nás umístěný v rubrice nábytek. Prozkoumejte ještě další výrobky z této známé rubriky z pohodlí domova! Máme toho více, prozkoumejte u nás také více kvalitních produktů od výrobce Dona shop. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Prostorná rohová sedací souprava Vella

Prostorná rohová sedací souprava Vella – Šířka 295 cm, výška 80 cm, hloubka 195 cm. Plocha na spaní 126 x 210 cm. Rozkládací sedací souprava rohová zaručeně zpestří Váš interiér. Nabízí velkou plochu na spaní, kterou jistě ocení i náročnější zákazník. Výběr možný z mnoha barevných variant.

Další vlastnosti: Typ rohové. Rozkládání rozkládací. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Plocha na spaní 210 x 126 cm. Šířka 295 cm. Výška 80 cm. Hloubka 195 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání ihned k použití. Varianta rohu levý roh;pravý roh. Styl moderní. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 2. Celková hmotnost balíků 175 kg. Rozměry balíků 170x105x80 cm;200x80x130 cm. Velikost vícemístné. Barva béžová;bílá;černá;červená;fialová;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. . .
Zlevněný produkt Prostorná rohová sedací souprava Vella máte možnost najít bez obtíží tady na stránkách ve známé kategorii nábytek. Nyní můžete najít ještě ostatní kousky ze zmíněné rubriky ve výprodejové akci!
Velmi prodávaný produkt lze nakoupit lehce tady u nás ve známé sekci nábytek. Nyní získáte ještě jiné zboží ze zmíněné kategorie za extra cenu. Tato vyjímečná značka Dona shop vám představuje kvalitní sortiment.

Rohová sedací souprava Sahara I

Rohová sedací souprava Sahara I – Šířka 278 cm, výška 74 cm, hloubka 217 cm. Plocha na spaní 135 x 210 cm. Rozkládací sedačka s jednoduchým designem s možností výběru z mnoha barevných provedení. Úložný prostor, velká plocha na spaní, levostranná i pravostranná varianta – to je model Sahara I.

Další vlastnosti: Typ rohové. Rozkládání rozkládací. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 210 x 135 cm. Šířka 278 cm. Výška 74 cm. Hloubka 217 cm. Nožičky s nožičkami. Varianta rohu levý roh;pravý roh. Styl minimalistický. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 2. Celková hmotnost balíků 141 kg. Rozměry balíků 180x80x90 cm;220x100x80 cm. Velikost vícemístné. Stav zboží při dodání v demontu. Barva béžová;bílá;černá;červená;fialová;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená. . . Unikátní produkt Rohová sedací souprava Sahara I máte možnost koupit nyní tu v populární sekci nábytek! Nyní můžete koupit další zboží ze zmíněné sekce jednoduše online. Exkluzivní produkt jde sehnat bezprostředně tu na stránkách zařazený v sekci nábytek. Mrkněte na zcela nové produkty ve zmíněné sekci za akční cenu.

Sedací souprava do tvaru U Lynn

Sedací souprava do tvaru U Lynn – Šířka 340 cm, výška 88 cm, hloubka 200 cm. Plocha na spaní 295 x 120 cm. Rozměrná moderní rozkládací pohovka v mnoha barevných provedeních poskytne velkou spací plochu a bohatý úložný prostor.

Další vlastnosti: Typ do U. Rozkládání rozkládací. Barva bílá;černá;fialová;modrá;růžová;šedá;zelená. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 295 x 120 cm. Šířka 340 cm. Výška 90 cm. Hloubka 200 cm. Nožičky s nožičkami. Varianta rohu levý roh;pravý roh. Styl moderní. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 4. Celková hmotnost balíků 200 kg. Rozměry balíků 140x50x100 cm;200x120x50 cm;200x120x70 cm;40x70x100 cm. Velikost vícemístné. Stav zboží při dodání v demontu. . .
Levný produkt Sedací souprava do tvaru U Lynn naleznete rovnou tady a teď na našem webu ve známé kategorii nábytek. Pořiďte si další produkty z této známé sekce za parádní cenu!
Kvalitní a levný produkt máte možnost dostat nyní tady na stránkách v oblíbené kategorii nábytek! Pořiďte si skvělé produkty z této známé rubriky za výhodnou cenu. Náš sortiment je široký, u nás v nabídce najdete další kvalitní kousky od značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce Dona shop dlouhodobě prodává vysoce kvalitní sortiment. A tady je důkaz.

Sedací souprava  Marlen

Sedací souprava Marlen – Šířka 363 cm, výška 88 cm, hloubka 200 cm. Prostorná účková sedací souprava s úložný prostorem a velkou spací plochou. Pohodlné polštáře a ozdobné prošití sedáku. Možnost zvolit si barevné provedení dle přání.

Další vlastnosti: Typ do U. Rozkládání rozkládací. Barva bílá;černá;hnědá;šedá;žlutá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 297 x 122 cm. Šířka 363 cm. Výška 80 cm. Hloubka 200 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Varianta rohu univerzální. Styl moderní. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 4. Celková hmotnost balíků 190 k. Rozměry balíků 100x205x70 cm;150x65x50 cm;205x40x70 cm. Velikost vícemístné. . .Tento zlevněný výrobek Sedací souprava Marlen získáte taky na stránkách zařazený v rubrice nábytek! Najděte si zcela nové produkty ve zmíněné rubrice za nejlepší ceny.

Pohovka  Venny s taburetem

Pohovka Venny s taburetem – Šířka 315 cm, výška 85 cm, hloubka 165 cm. Sedací souprava pro váš velký domov či kancelář. Provedení ve tvaru U s taburetem nabízí opravdu spoustu místa. Vyberte si barvu potahu podle svých představ.

Další vlastnosti: Typ do U. Rozkládání bez rozkládání. Barva béžová;černá;fialová;hnědá;modrá;oranžová;růžová;šedá;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Šířka 315 cm. Výška 85 cm. Hloubka 165 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Varianta rohu levý roh;pravý roh. Styl moderní. Místnost do obývacího pokoje. . . . . . . .

Taburet Maria 4 čalouněný černo-šedý

Taburet Maria 4 čalouněný černo-šedý – Šířka 85 cm, hloubka 55 cm, výška 40 cm. Velký taburet čalouněný s úložným prostorem. Vhodný doplněk k Vaší sedací soupravě. Oblíbený černo-šedý odstín Sawan 05 / Soft 11 skladem.

Další vlastnosti: Barva černá;šedá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Výška 40 cm. Tvar obdélník. Šířka 85 cm. Hloubka 55 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Počet balíků 1. Celková hmotnost balíků 8,5 kg. Rozměry balíků 50x50x45 cm. . . . . . . . .
Neodolatelný produkt Taburet Maria 4 čalouněný černo-šedý je k získání jednoduše tady na našich stránkách zařazený v sekci taburety. Připravili jsme akční zboží z této oblíbené sekce jednoduše online. U zákazníků oblíbený výrobce Dona shop vám poskytuje skvělé výrobky. Třeba hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc. Mrkněte také na další zboží od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Unikátní produkt máte možnost najít taky na našich stránkách ve známé sekci taburety. Nyní si můžete vybrat parádní kusy ze zmíněné kategorie za skvělou cenu!

Sedací souprava rohová Hill

Sedací souprava rohová Hill – Šířka 294 cm, výška 88 cm, hloubka 174 cm. Spací plocha 160 x 263 cm pro příležitostné spaní. Moderní rohová pohovka s ozdobným prošíváním. Velmi pohodlné sezení a velký úložný prostor. Výběr z několika barev.

Další vlastnosti: Rozkládání rozkládací. Barva béžová;hnědá;modrá;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Šířka 294 cm. Výška 88 cm. Hloubka 174 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Místnost do kanceláře;do obývacího pokoje. Velikost vícemístné. . . . . . . . . . .
Vynikající produkt najdete rovnou tady na našem webu v populární kategorii nábytek! Nyní si můžete vybrat nové zboží ze zmíněné sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu. To ale však není vše, u nás vám nabídneme víc! U nás v nabídce totiž najdete další prověřené kousky od dodavatele Dona shop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Rohová sedačka Hennife s dřevěným prvkem

Rohová sedačka Hennife s dřevěným prvkem – Šířka 235,5 cm, hloubka 212 cm, výška 85 cm. Promyšlený design rohové sedací soupravy. Velké polštáře pro komfortní sezení. Výběr z více odstínů čalounění a dekorů dřevěného prvku. V pravostranném i levostranném provedení.

 

 

Další vlastnosti: Typ rohové. Rozkládání bez rozkládání. Barva bílá;černá;šedá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Plocha na spaní Ne. Šířka 235,5 cm. Výška 85 cm. Hloubka 212 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Varianta rohu levý roh;pravý roh. Styl moderní. Místnost do obývacího pokoje. Velikost vícemístné. . . . . .
Tento kvalitní produkt jde nakoupit také tady na stránkách umístěný v sekci nábytek. Najděte si skvělé produkty z této populární sekce za super peníze. To ale není vše, u nás nabízíme více! Máme v nabídce ovšem další prověřené zboží od značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.
Super produkt Rohová sedačka Hennife s dřevěným můžete koupit již dnes na našem webu v populární kategorii nábytek! Nyní si můžete koupit ostatní produkty z naší sekce za super cenu! To však není všechno, nebojte, máme toho více! Podívejte se taky na další vybrané kousky od výrobce Dona shop. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známá značka Dona shop dlouhodobě nabízí vynikající produkty