Wardrobe OSWALD - Sonoma - 120x200x

Wardrobe OSWALD – Sonoma – 120x200x – Šířka 120 cm, hloubka 58 cm, výška 200 cm. Skříň na textil, celkový dekor dub sonoma. Bytelná konstrukce, posuvné dveře, velké designové zrcadlo. Hliníkové kolejnice Sevroll. Dostupná také v jiných rozměrech a dekorech.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Dekor dub sonoma. Lesk ne. Šířka 120 cm. Výška 200 cm. Hloubka 58 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . . Tento vynikající produkt Wardrobe OSWALD – Sonoma – 120x200x jde získat v pohodě tady u nás ve známé kategorii skříně a komody! Vyhledejte si ještě jiné zboží z této populární rubriky snadno online. Tento výrobce Dona shop poskytuje vysoce kvalitní výrobky Udělejte si radost!

Elegantní šatní skříň Rilian

Elegantní šatní skříň Rilian – Šířka 180 cm, hloubka 58 cm, výška 215 cm. Bílá policová skříň s šatní tyčí na ramínka. Dostatek úložného prostoru, praktické posuvné otevírání za pomocí hliníkových kolejnic a velké zrcadlo. Ideální kousek do ložnice i předsíně.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Dekor dub sonoma. Lesk ne. Šířka 180 cm. Výška 215 cm. Hloubka 58 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Šatní tyč ano. Styl moderní. . . . . . . .Unikátní produkt Elegantní šatní skříň je k sehnání rovněž tu v rubrice skříně a komody! Připravili jsme ještě jiné produkty z této oblíbené kategorie v bezva akci! Tato značka Dona shop má ve stále nabídkce velmi kvalitní sortiment. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Šatní skříň s posuvnými dveřmi Becky /

Šatní skříň s posuvnými dveřmi Becky / – Šířka 180 cm, hloubka 58 cm, výška 215 cm. Šatní skříň s posuvnými dveřmi a velkým zrcadlem. Jemné a elegantní spojení bílé a dekoru dub sonoma. Vhodný kousek do Vaší ložnice.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Dekor dub sonoma. Lesk ne. Šířka 180 cm. Výška 215 cm. Hloubka 58 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Šatní tyč ano. Styl moderní. . . . . . . . Akční kus Šatní skříň s posuvnými dveřmi Becky / lze sehnat rovnou na stránkách v rubrice skříně a komody! Nyní získáte ještě podobné produkty z této kategorie jednoduše online! Tato značka Dona shop poskytuje kvalitní výrobky Náš sortiment je široký, u nás v nabídce najdete další zboží od dodavatele Dona shop. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Povedený produkt můžete sehnat taky tady na stránkách zařazený v rubrice skříně a komody! Nyní si můžete pořídit unikátní výrobky ze zmíněné rubriky jednoduše online! Tato vyjímečná značka Dona shop pro své zákazníky prodává top výrobky.

Šatní skříň Rory

Šatní skříň Rory – Šířka 100 cm, hloubka 62 cm, výška 200 cm. Bílá skříň s velkým zrcadlem. Posuvné dveře, velké police a šatní tyč na ramínka. Vhodná do dispozičně malých pokojů.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Lesk ne. Šířka 100 cm. Výška 200 cm. Hloubka 62 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Šatní tyč ano. Styl moderní. . . . . . . . .
Hodně žádaný výrobek Šatní skříň Rory máte možnost koupit nyní na našem webu ve známé kategorii skříně a komody! Získejte akční produkty ve zmíněné rubrice za výhodné peníze. Náš sortiment je ale široký, u nás totiž najdete další skvělé zboží značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Významný výrobce Dona shop má na skladě vynikající zboží

Hodně žádaný kousek Šatní skříň Rory seženete teď tu na stránkách umístěný v rubrice skříně a komody! Nyní najdete podobné zboží z naší sekce v akci.

Bílá šatní skříň Phani

Bílá šatní skříň Phani – Šířka 160 cm, hloubka 61 cm, výška 216 cm. Moderní bílá šatní skříň, kterou si zamilujete na první pohled. Opravdu velká zrcadlová část a rozlehlý úložný prostor je to pravé pro milovníky šatů a častých nákupů.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Šířka 160 cm. Výška 216 cm. Hloubka 61 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . . .
Oblíbený produkt Bílá šatní skříň Phani máte možnost nakoupit aktuálně tady na stránkách v rubrice skříně a komody. Mrkněte na ještě jiné kousky ve zmiňované kategorii za akční cenu. U zákazníků oblíbená značka Dona shop dlouhodobě nabízí vynikající výrobky Tento exkluzivní výrobek Bílá šatní skříň Phani lze nakoupit bezprostředně tu na našem webu v populární sekci skříně a komody! Nyní koupíte ještě jiné produkty z této rubriky za rozumné peníze! U nás nabízíme více, máme v nabídce ovšem další kvalitní zboží značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Dodavatel Dona shop pro vás vyrábí top sortiment. Přesvědčte se!

Šatní skříň s posuvnými dveřmi Zane

Šatní skříň s posuvnými dveřmi Zane – Šířka 200 cm, hloubka 61 cm, výška 216 cm. Je praktická, velká a moderní – Zrcadlová šatní skříň v dekoru wenge s posuvnými dveřmi, do které schováte vše přehledně a organizovaně.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Dekor wenge. Šířka 200 cm. Výška 216 cm. Hloubka 61 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . . . Tento akční a ve slevě produkt Šatní skříň s posuvnými dveřmi Zane pořídíte jednoduše tu na našem webu v populární rubrice skříně a komody! Nyní můžete najít skvělé produkty z této známé sekce za super ceny. Tato značka Dona shop pro své zákazníky poskytuje vysoce kvalitní produkty Náš sortiment je ale široký, u nás v nabídce najdete další produkty od značky Dona shop. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tento zlevněný výrobek můžete nakoupit ještě tady a teď na našem webu v rubrice skříně a komody. Připravili jsme pro vás ostatní produkty z naší kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Elegantní šatní skříň Leoni

Elegantní šatní skříň Leoni – Šířka 200 cm, hloubka 61 cm, výška 216 cm. Elegantní a moderní bílá šatní skříň s velkým úložným prostorem a zrcadly na předním díle. Maximálně účelný a funkční prvek do Vaší domácnosti. 

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Šířka 200 cm. Výška 216 cm. Hloubka 61 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . . .
Tento výjimečný produkt Elegantní šatní skříň můžete najít v pohodě u nás zařazený v rubrice šatní skříně! Nyní můžete koupit unikátní výrobky z této sekce z pohodlí domova. Populární výrobce Dona shop vás a vaše blízké obohatí o top výrobky Udělejte si radost. Třeba hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více. U nás najdete více kousků od dodavatele Dona shop. Najdete je níže na této stránce.

Černá zrcadlová skříň Vilien

Černá zrcadlová skříň Vilien – Šířka 180 cm, hloubka 58 cm, výška 215 cm. Černá šatní skříň s velkým zrcadlem. Praktické posuvné dveře, které ukrývají velký úložný prostor ve formě polic a šatní tyče na ramínka. Vhodná i pro dvě osoby.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva černá. Lesk ne. Šířka 180 cm. Výška 215 cm. Hloubka 58 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Šatní tyč ano. Styl moderní. . . . . . . . . Tento unikátní výrobek lze pořídit jednoduše tu v oblíbené sekci šatní skříně! Nyní si můžete pořídit ostatní zboží ve zmíněné kategorii za zcela nejnižší cenu! Možná hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás v nabídce totiž najdete více skvělých produktů značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Dodavatel Dona shop dlouhodobě prodává prvotřídní sortiment.

Skříň  Melin

Skříň Melin – Šířka 120 cm, hloubka 61 cm, výška 216 cm. Bílá skříň na oblečení s velkými zrcadly na  posuvných dveřích. Úzká skříň s policemi a šatní tyčí.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Šířka 120 cm. Výška 216 cm. Hloubka 61 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . . . Tento unikátní produkt můžete pořídit právě teď tady a teď na našem webu umístěný v sekci skříně a komody. Vyhledejte si kvalitní produkty z této známé rubriky v bezva akci. To ovšem není vše, náš sortiment je ale široký. Mrkněte také na další prověřené produkty značky Dona shop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento žádaný produkt Skříň Melin jde sehnat přímo tady na webu zařazený v sekci skříně a komody! Získejte zlevněné zboží z této sekce za zcela nejnižší cenu! Přední značka Dona shop může nabídnout prvotřídní výrobky. Nové kousky každý den.

Bílá skříň Phani

Bílá skříň Phani – Šířka 120 cm, hloubka 61 cm, výška 216 cm. Moderní bílá šatní skříň, kterou si zamilujete na první pohled. Opravdu velká zrcadlová část a rozlehlý úložný prostor je to pravé pro milovníky šatů a častých nákupů.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Šířka 120 cm. Výška 216 cm. Hloubka 61 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . . . Tento vynikající produkt Bílá skříň Phani lze získat bezstarostně tady na našem webu v sekci skříně a komody. Nyní můžete najít oblíbené výrobky z této známé rubriky za skvělou cenu. Tento výrobce Dona shop dlouhodobě vyrábí top produkty. Nakupujte výhoděn u nás! To ale však není vše, náš sortiment je ale široký! Mrkněte také na další vybrané produkty od značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže.
Nový produkt Bílá skříň Phani máte možnost pořídit bezstarostně tady na našich stránkách umístěný v rubrice skříně a komody! Připravili jsme pro vás ještě podobné výrobky z této populární rubriky za nejlepší ceny!

Šatní skříň zrcadlová Minnal šířka

Šatní skříň zrcadlová Minnal šířka – Šířka 150 cm, hloubka 58 cm, výška 200 cm. Zrcadlová skříň v celkové bílé barvě. Posuvné dveře tvoří velké zrcadla, nadstandardní úložný prostor, bytelná konstrukce. Ideální praktický pomocník v každé domácnosti. 

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Lesk ne. Šířka 150 cm. Výška 200 cm. Hloubka 58 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . . Nový produkt lze zakoupit pohodlně tady a teď na našem webu ve známé kategorii skříně a komody! Nyní si můžete vybrat skvělé zboží z této populární sekce z pohodlí domova. Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás taky další skvělé kousky od značky Dona shop. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato vyjímečná značka Dona shop vás obohatí o prvotřídní sortiment.
Tento zlevněný produkt Šatní skříň zrcadlová Minnal můžete koupit aktuálně tu umístěný v rubrice skříně a komody. Nyní najdete nové zboží ve zmiňované kategorii za internetové ceny!

Velká skříň do ložnice Cambrie /bílé sklo

Velká skříň do ložnice Cambrie /bílé sklo – Šířka 200 cm, hloubka 61 cm, výška 215 cm. Velká šatní skříň s posuvnými dveřmi, objemný úložný prostor pro všechno vaše oblečení i další věci, precizní zpracování, jednoduchý přírodní provedení dub sonoma s bílými pruhy.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Dekor dub sonoma. Lesk ne. Výška 215 cm. Hloubka 61 cm. Zrcadlo bez zrcadla. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Šatní tyč ano. Styl moderní. Šířka 200 cm. . . . . . . .Žádaný produkt máte možnost najít přímo tu na našich stránkách ve známé sekci skříně a komody. Mrkněte na skvělé produkty ze zmíněné sekce za výprodejovou cenu! To není vše, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce však také další vybrané kousky od značky Dona shop. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Kvalitní produkt Velká skříň do ložnice Cambrie je k získání také tu na webu umístěný v kategorii skříně a komody! Připravili jsme pro vás jiné zboží z této populární sekce za parádní cenu!

Skříň do předsíně Nothe

Skříň do předsíně Nothe – Šířka 50 cm, hloubka 35 cm, výška 185 cm.  Praktická předsíňová šatní skříň s velkým závěsným prostorem na šatní ramínka – vestavěný věšák je výsuvný. Tato předsíňová šatní skříň je velmi vhodná do menších předsíní. 

 

Další vlastnosti: Materiál lamino. Barva bílá;černá;šedá. Dekor bříza;buk;calvados;dub bílý monako;dub canyon;dub lancelot;dub rustikal;dub san marino;dub sonoma;dub tabák;olše;ořech ecco;ořech tmavý;wenge. Varianty předsíňové skříně s policí;tyč na ramínka. Šířka 50 cm. Výška 185 cm. Hloubka 35 cm. Zrcadlo bez zrcadla. Výsuvná závěsná tyč ano. Stav zboží při dodání v demontu. . . . . . . . . . .
Nový produkt máte možnost získat teď tu na našich stránkách ve známé sekci chodba. Připravili jsme pro vás vyjímečné produkty z této oblíbené sekce za báječnou cenu. U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce také více skvělých kousků od dodavatele Dona shop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento výjimečný produkt je k dispozici snadno na webu umístěný v rubrice chodba. Nyní můžete získat akční kousky ve zmiňované kategorii za výprodejovou cenu! Věhlasný dodavatel Dona shop dlouhodobě vyrábí prvotřídní zboží. To ale ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! Prozkoumejte u nás více kousků značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Policová skříň Dary bílo černá

Policová skříň Dary bílo černá – Šířka 133 cm, hloubka 60 cm, výška 218 cm. Šatní skříň policová s černým korpusem. Velké zrcadlo a ozdobné pásky. Bílé dveře.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá;černá. Lesk ne. Šířka 133 cm. Výška 218 cm. Hloubka 60 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . .
Hodně prodávaný produkt Policová skříň Dary bílo černá jde nakoupit prostě tady na webu umístěný v sekci skříně a komody! Nyní si můžete vybrat ostatní produkty z naší sekce v akci. U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce ovšem další prověřené kousky od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže.
Zlevněný kus Policová skříň Dary bílo máte možnost nakoupit teď tady u nás v populární kategorii skříně a komody! Nyní můžete koupit ještě podobné výrobky ve zmiňované kategorii za výhodnou cenu.

Černá policová skříň Florrie

Černá policová skříň Florrie – Šířka 150 cm, hloubka 58 cm, výška 200 cm. Designová skříň v černé barvě doplněná o vodorovné pruhy. Systém posuvných dveří a velké zrcadlo. Prostorné police a šatní tyč. Objemný úložný prostor na oblečení. Sevroll hliníkové kolejnice a ABS hrany Šatní skříň je vyrobená z laminované desky o síle 16 mm. Nabízí úchytky z hliníku ve formě pásku umístěného podél dveří.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva černá. Lesk ne. Šířka 150 cm. Výška 200 cm. Hloubka 58 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Šatní tyč ano. Styl moderní. . . . . . . . .
Kvalitní a oblíbený kus je k dostání taky tu umístěný v rubrice šatní skříně! Nyní najdete unikátní kusy z této populární rubriky za skvělou cenu. Známý výrobce Dona shop má ve stále nabídkce kvalitní výrobky. Podívejte se sami!

Šatní skříň černobílá Carten

Šatní skříň černobílá Carten – Šířka 150 cm, hloubka 58 cm, výška 200 cm. Praktická policová skříň pro dva. Bílý korpus v kombinaci s černými posuvnými dveřmi. Ideální do ložnice, předsíně nebo dětského a studentského pokoje. Skříň je vybavena systémem posuvných dveří a velkým zrcadlem umístěným ve středu. Součástí jsou prostorné police a šatní tyč.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá;černá. Lesk ne. Šířka 150 cm. Výška 200 cm. Hloubka 58 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . . Hodně žádaný produkt Šatní skříň černobílá Carten jde koupit mimo jiné tu na webu zařazený v rubrice skříně a komody! Nyní najdete vyjímečné produkty ve zmiňované kategorii za báječnou cenu! Tato značka Dona shop vám představuje velmi kvalitní produkty Náš sortiment je ale široký, mrkněte na další vybrané produkty od výrobce Dona shop. Najdete je níže na této stránce.

Černá skříň Melan

Černá skříň Melan – Šířka 150 cm, hloubka 58 cm, výška 200 cm. Šatní skříň v elegantním černém provedení s posuvnými dveřmi. Moderní a velké zrcadlo, dostatek úložného prostoru pro dva. Korpus je z laminované dřevovláknité desky o síle 16 mm.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva černá. Lesk ne. Šířka 150 cm. Výška 200 cm. Hloubka 58 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . .
Tento oblíbený produkt Černá skříň Melan je k dostání právě na našem webu v rubrice skříně a komody! Nyní získáte oblíbené kusy z této populární rubriky za nejnižší cenu! Třeba hledáte něco jiného, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce také další vybrané produkty od výrobce Dona shop. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Exkluzivní výrobek můžete pořídit v pohodě tu v rubrice skříně a komody! Podívejte se na akční produkty ve zmiňované rubrice jednoduše online.

Skříň pro dva Lingo šířka

Skříň pro dva Lingo šířka – Šířka 150 cm, hloubka 58 cm, výška 200 cm. Šatní skříň v bílé barvě, vhodná do ložnice, předsíně i dětského a studentského pokoje. Mechanismus posuvných dveří šetří místo, bytelná konstrukce, velké celoplošné zrcadlo. Záruka spokojenosti.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Lesk ne. Šířka 150 cm. Výška 200 cm. Hloubka 58 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Šatní tyč ano. Styl moderní. . . . . . . . . Povedený výrobek lze pořídit bezprostředně tady na našem webu ve známé rubrice skříně a komody. Podívejte se na ještě ostatní produkty ve zmiňované kategorii za skvělou cenu! Tato vyjímečná značka Dona shop dlouhodobě vyrábí skvělý sortiment Přesvědčte se sami!

Velká skříň  Faro

Velká skříň Faro – Šířka 180 cm, hloubka 58 cm, výška 215 cm. Velká šatní skříň s praktickými posuvnými dveřmi, které jsou úsporné na prostor. Jednoduchý design v černém provedení. Tento model šatní skříně nabízíme v různých šířkách.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva černá. Lesk ne. Šířka 180 cm. Výška 215 cm. Hloubka 58 cm. Zrcadlo bez zrcadla. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . .
Ve slevě produkt je k sehnání již dnes tu na našich stránkách zařazený v sekci skříně a komody! Vyberte si nové produkty z této kategorie za outletovou cenu. Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás také další prověřené kousky od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Tento vyjímečný výrobce Dona shop pro své zákazníky poskytuje vynikající zboží

Tento zlevněný kus lze sehnat právě nyní tady a teď na našich stránkách umístěný v sekci skříně a komody. Vyberte si kvalitní zboží z naší sekce ve výhodné akci. Máme toho více, u nás v nabídce najdete další vybrané kousky od dodavatele Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Bílá šatní skříň Charlie třídveřová

Bílá šatní skříň Charlie třídveřová – Šířka 250 cm, hloubka 58 cm, výška 215 cm. Velká šatní skříň sněhově bílá s posuvnými dveřmi, třídveřová, velká zrcadla. Skříň obsahuje police a šatní tyč.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Lesk ne. Šířka 250 cm. Výška 215 cm. Hloubka 58 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Šatní tyč ano. Styl moderní. . . . . . . . .
Oblíbený produkt máte možnost koupit aktuálně tu na webu zařazený v kategorii skříně a komody! Pořiďte si oblíbené produkty z této známé sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu! U zákazníků oblíbený výrobce Dona shop pro své zákazníky nabízí vysoce kvalitní zboží.
Tento designový produkt Bílá šatní skříň Charlie třídveřová máte možnost nakoupit bez problémů tady u nás umístěný v sekci skříně a komody! Nyní můžete koupit vyjímečné výrobky z této populární sekce za výprodejovou cenu. Výrobce Dona shop vám poskytuje prvotřídní zboží.

Šatní skříň  Gwynn

Šatní skříň Gwynn – Šířka 235 cm, hloubka 60 cm, výška 218 cm. Skříň na textil – korpus dub sonoma – velké zrcadlo uprostřed skříně – spousta úložného prostoru.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Dekor dub sonoma. Lesk ne. Šířka 235 cm. Výška 218 cm. Hloubka 60 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . Diskontní výrobek Šatní skříň Gwynn můžete sehnat bezstarostně tu na našem webu zařazený v sekci skříně a komody. Nyní si můžete koupit vyjímečné produkty z naší rubriky za skvělou cenu!

Exkluzivní produkt Šatní skříň Gwynn lze sehnat taky tady u nás v kategorii skříně a komody! Nyní můžete koupit parádní produkty ve zmiňované sekci za výhodnou cenu. Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás další skvělé produkty značky Dona shop. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce Dona shop vám nabízí prvotřídní výrobky

Skříň s policemi Za

Skříň s policemi Za – Šířka 133 cm, hloubka 60 cm, výška 218 cm. Šatní skříň v oblíbené barvě dub sonoma, velké zrcadlo, praktické vnitřní ustanovení, posuvné dveře.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Dekor dub sonoma. Lesk ne. Šířka 133 cm. Výška 218 cm. Hloubka 60 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . .

ová šatní skříň Dafne /bílý Lacobel

ová šatní skříň Dafne /bílý Lacobel – Šířka 180 cm, hloubka 58 cm, výška 215 cm. Oslňující bílá šatní skříň s velkým úložným prostorem a praktickými posuvnými dveřmi. Dveře jsou z lakovaného skla Lacobel.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Lesk ano. Šířka 180 cm. Výška 215 cm. Hloubka 58 cm. Zrcadlo bez zrcadla. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Šatní tyč ano. Styl moderní. . . . . . . . .
Tento zlevněný produkt ová šatní skříň Dafne je k dispozici již dnes tady u nás umístěný v kategorii skříně a komody! Připravili jsme pro vás oblíbené produkty z naší sekce za super cenu! U nás nabízíme více, u nás v nabídce totiž najdete více skvělých kousků od dodavatele Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Výjimečný produkt ová šatní skříň Dafne /bílý Lacobel naleznete právě nyní tu na webu v oblíbené sekci skříně a komody. Mrkněte na ještě podobné produkty z této známé kategorie snadno online. Významný dodavatel Dona shop dlouhodobě prodává velmi kvalitní sortiment U nás toho najdete mnohem více, u nás v nabídce totiž najdete další kvalitní produkty od dodavatele Dona shop. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Černá šatní skříň Lottie s posuvnými dveřmi

Černá šatní skříň Lottie s posuvnými dveřmi – Šířka 200 cm, hloubka 61 cm, výška 216 cm. Prostorná skříň s velkým zrcadlem, černé provedení, posuvné dveře, několik polic i šatní tyč.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva černá. Šířka 200 cm. Výška 216 cm. Hloubka 61 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . . . Tento exkluzivní produkt Černá šatní skříň Lottie jde pořídit zrovna na stránkách v oblíbené kategorii skříně a komody. Najděte si jiné kusy z této rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu!
Exkluzivní produkt máte možnost koupit jednoduše tady na našem webu v populární rubrice skříně a komody. Najděte si skvělé produkty z této známé rubriky v akci! Věhlasný dodavatel Dona shop dlouhodobě dodává skvělé produkty. Nové kousky každý den!

Černá šatní skříň zrcadlová Almada

Černá šatní skříň zrcadlová Almada – Šířka 120 cm, hloubka 58 cm, výška 200 cm. Černá skříň pro dva. Celkový černý dekor. Luxusní design, velké zrcadlo, rukojeť ve formě hliníkových lišt podél dveří. Mechanismus posuvných dveří, hliníkové kolejnice Sevroll, prostorné vnitřní uspořádání, policový systém. Součástí posuvné skříně je šatní tyč.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva černá. Lesk ne. Šířka 120 cm. Výška 200 cm. Hloubka 58 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . .Unikátní kus Černá šatní skříň zrcadlová máte možnost koupit bezprostředně tady u nás v oblíbené kategorii skříně a komody. Nyní můžete najít skvělé výrobky z této populární sekce ve slevě! Věhlasná značka Dona shop nabízí prvotřídní výrobky. Nové kousky každý den.

Vynikající kus Černá šatní skříň zrcadlová Almada lze koupit aktuálně na webu v oblíbené kategorii skříně a komody! Nyní můžete najít ostatní produkty ze zmíněné kategorie jednoduše online. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká. Podívejte se také na další vybrané kousky značky Dona shop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední značka Dona shop pro vás vyrábí vynikající zboží Přesvědčte se!

Bílá šatní skříň Shelly

Bílá šatní skříň Shelly – Šířka 150 cm, hloubka 58 cm, výška 200 cm. Bílá šatní skříň s posuvnými dveřmi a dostatečně velkým úložným prostorem. Osvěží a odlehčí místnost. Vhodná do prvního společného bydlení.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Lesk ne. Šířka 150 cm. Výška 200 cm. Hloubka 58 cm. Zrcadlo bez zrcadla. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Šatní tyč ano. Styl moderní. . . . . . . . . Hodně žádaný produkt Bílá šatní skříň Shelly máte možnost dostat ještě tu na webu umístěný v kategorii skříně a komody. Nyní pořídíte ještě jiné výrobky z této rubriky v akci!

Super produkt Bílá šatní skříň Shelly je k sehnání právě zde na našem webu umístěný v kategorii skříně a komody. Nyní najdete akční kusy ze zmíněné kategorie na pár kliknutí!

Sestava do dětského pokoje Lerwick - růžová

Sestava do dětského pokoje Lerwick – růžová – Dětská sestava nábytku pro holčičku v růžové barvě. Dětský pokoj tvoří dětská postel s přistýlkou, noční stolek, dětský psací stůl a velká šatní skříň. Postel dodáváme včetně matrací, roštů a úložných šuplíků. Možnost vybrat dětský pokoj i v jiných barvách.

Další vlastnosti: Materiál lamino. Barva bílá;růžová. Tvrdost matrace měkká matrace. Rošt s roštem. Stav zboží při dodání v demontu. Dětská postel 90x206x65 cm. Šatní skříň 80x194x57 cm. Psací stůl 110x78x60 cm. Noční stolek 40x53x41 cm. Vhodné pro pro holky. . . . . . . . . . .
Tento velmi oblíbený výrobek Sestava do dětského pokoje Lerwick – růžová najdete v pohodě tu na našich stránkách v rubrice dětský nábytek. Připravili jsme pro vás skvělé výrobky ve zmiňované rubrice jednoduše online! Tato značka Dona shop vám může poskytnout prvotřídní zboží. Udělejte si radost. Unikátní a oblíbený produkt Sestava do dětského pokoje Lerwick – růžová máte možnost sehnat teď tady na webu umístěný v kategorii dětský nábytek. Připravili jsme vyjímečné kusy ze zmíněné sekce za super peníze. U nás vám nabízíme více, u nás v nabídce totiž najdete další skvělé produkty od dodavatele Dona shop. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Šatní skříň bílý korpus černé dveře Ponta

Šatní skříň bílý korpus černé dveře Ponta – Šířka 120 cm, hloubka 58 cm, výška 200 cm. Vysoká skříň na oblečení. Bílý korpus a černé posuvné dveře. Posuvné dveře a velké zrcadlo. Policová skříň nabízí velký úložný prostor a přehledné vnitřní členění. Součástí jsou hliníkové úchyty a kolejnice Sevroll.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá;černá. Lesk ne. Šířka 120 cm. Výška 200 cm. Hloubka 58 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . .
Nový produkt Šatní skříň bílý korpus černé lze získat přímo na stránkách v populární sekci šatní skříně. Vyberte si ještě další produkty z této oblíbené rubriky za výhodnou cenu! Naše nabídka je široká, máme v nabídce však také více skvělých kousků od značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Policová skříň s posuvnými dveřmi Guaba

Policová skříň s posuvnými dveřmi Guaba – Šířka 250 cm, hloubka 58 cm, výška 215 cm. Šatní skříň do ložnice s posuvnými dveřmi a velkým zrcadlem působí velmi minimalistickým a čistým designem. Barva skříně je svěží bílá a proto se hodí do jakékoliv místnosti. Samozřejmostí je velký úložný prostor, šatní tyč a bytelná konstrukce.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Lesk ne. Šířka 250 cm. Výška 215 cm. Hloubka 58 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Šatní tyč ano. Styl moderní. . . . . . . . .
Ve slevě tento produkt Policová skříň s posuvnými dveřmi Guaba můžete koupit zrovna tu na webu zařazený v kategorii šatní skříně. Nyní pořídíte parádní produkty ve zmíněné kategorii za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Bílá šatní skříň Enyo šířka

Bílá šatní skříň Enyo šířka – Šířka 150 cm, hloubka 61 cm, výška 215 cm. Velká šatní skříň s posuvnými dveřmi. Bílý dekor s designovými horizontálními pruhy, podlouhlé zrcadlo, moderní pomocník do každé domácnosti.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Lesk ne. Šířka 150 cm. Výška 215 cm. Hloubka 61 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Šatní tyč ano. Styl moderní. . . . . . . . .Tento kvalitní a žádaný produkt jde nakoupit teď tu na našich stránkách zařazený v kategorii nábytek. Nyní si můžete koupit oblíbené produkty z této rubriky za super cenu! Přední dodavatel Dona shop vám poskytuje skvělý sortiment. Vždyť to vidíte sami! To však není vše, u nás vám nabídneme víc! Prozkoumejte u nás další kvalitní produkty od dodavatele Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Bílá velká šatní skříň Enyo

Bílá velká šatní skříň Enyo – Šířka 200 cm, hloubka 61 cm, výška 215 cm. Stylová šatní skříň pro dva s posuvnými dveřmi. Bílé provedení ozvláštněné designovými pruhy, praktické podlouhlé zrcadlo, objemný úložný prostor – to jsou hlavní charakteristiky tohoto modelu.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Lesk ne. Šířka 200 cm. Výška 215 cm. Hloubka 61 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Šatní tyč ano. Styl moderní. . . . . . . . .
Často hledaný produkt lze pořídit rovnou tady u nás v populární rubrice skříně a komody! Připravili jsme zlevněné kousky z této oblíbené rubriky za rozumné peníze! To ovšem není vše, u nás nabízíme více. Mrkněte na další skvělé kousky od výrobce Dona shop. Najdete je níže na této stránce. Tato značka Dona shop vám představuje velmi kvalitní zboží. Přesvědčte se sami.
Tento kvalitní a žádaný produkt Bílá velká šatní skříň můžete získat lehce tu na našem webu zařazený v kategorii skříně a komody. Máme pro vás ještě další produkty ve zmiňované kategorii za neuvěřitelně výhodnou cenu! Věhlasný dodavatel Dona shop vám představuje vynikající výrobky Však to vidíte sami. To ale není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás najdete další produkty od dodavatele Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Předsíňová skříň Astel

Předsíňová skříň Astel – Šířka 50 cm, hloubka 35 cm, výška 185 cm. Praktická předsíňová šatní skříň s výsuvnou šatní tyčí pro ukládání oděvů na šatní ramínka. Praktické velké zrcadlo na předním díle – tato šatní skříň opticky zvětší i ten nejmenší prostor.

 

Další vlastnosti: Materiál lamino. Barva bílá;černá;šedá. Dekor bříza;buk;calvados;dub bílý monako;dub canyon;dub lancelot;dub rustikal;dub san marino;dub sonoma;dub tabák;olše;ořech ecco;ořech tmavý;wenge. Varianty předsíňové skříně s policí;se zrcadlem;tyč na ramínka. Šířka 50 cm. Výška 185 cm. Hloubka 35 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Výsuvná závěsná tyč ano. Stav zboží při dodání v demontu. . . . . . . . . . .Tento nejprodávanější produkt máte možnost dostat bez problémů na našem webu ve známé kategorii chodba. Nyní získáte ještě jiné kusy z této sekce za výborné peníze!
Hodně povedený výrobek Předsíňová skříň Astel najdete právě nyní u nás ve známé kategorii chodba. Nyní si můžete koupit akční kusy z této známé kategorie ve výprodejové akci.