Úzká vysoká skříň do kuchyně 40x

Úzká vysoká skříň do kuchyně 40x – Šířka 40 cm, výška 202 cm, hloubka 57 cm. Vysoká skříňka úzká do kuchyně. Kuchyňská skříňka v šířce 40 cm ve dvou barevných variantách. Interiér skříňky v bílé barvě. Univerzální otevírání dvířek. Každá barevná varianta má jiný model a umístění úchytek.

Další vlastnosti: Typ potravinové;vysoké. Materiál lamino. Barva bílá;šedá. Dekor olše. Šířka 40 cm. Výška 202 cm. Hloubka 57 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Povrch lesklé;matné. . . . . . . . . . . Tento oblíbený kus Úzká vysoká skříň do kuchyně 40x máte možnost sehnat rovnou u nás umístěný v rubrice kuchyně! Vyhledejte si zcela nové zboží z této oblíbené sekce za příznivou cenu. U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce také další prověřené produkty od značky Dona shop. Najdete je níže na této stránce. Výrobce Dona shop má na skladě prvotřídní zboží Můžete se sami přesvědčit u nás na webu. Kvalitní a velmi žádaný produkt najdete taky tu na našem webu ve známé kategorii kuchyně. Vyhledejte si vyjímečné produkty z této známé kategorie na pár kliknutí! To ale ovšem není vše, nebojte, máme toho více! Podívejte se taky na další prověřené kousky od výrobce Dona shop. Najdete je níže na této stránce.

Úzká kuchyňská skříňka 30 x 90 cm

Úzká kuchyňská skříňka 30 x 90 cm – Šířka 30 cm, výška 90 cm, hloubka 31 cm. Kuchyňská skříňka závěsná v 6 barevných provedeních. Skříňka do kuchyně s interiérem v bílé barvě. Dvířka se systémem tichého zavírání.

Další vlastnosti: Typ horní. Materiál lamino. Barva béžová;bílá;černá;červená;hnědá;šedá. Dekor dub artisan. Šířka 30 cm. Výška 71,5 cm. Hloubka 31 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní;provence. Povrch lesklé;matné. . . . . . . . . . . Oblíbený a kvalitní produkt Úzká kuchyňská skříňka 30 x máte možnost koupit bezstarostně tady na našem webu v kategorii kuchyně. Podívejte se na unikátní produkty ve zmiňované sekci snadno online. Přední výrobce Dona shop vyrábí skvělý sortiment Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce ovšem další skvělé zboží od značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.