Manželská postel Gite 160x200 cm

Manželská postel Gite 160×200 cm –

Plocha na spaní 160 x 200 cm. Čalouněná manželská postel v šedé barvě. Úložný prostor v podobě několika zásuvek pod postelí. Dodáváme včetně roštu. Součástí není matrace.

Další vlastnosti: Typ klasické;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva šedá. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 220 cm. Výška 106 cm. Šířka 164 cm. Nožičky s nožičkami. Rošt s roštem. Rozměry 160 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Matrace bez matrace. Topper bez topperu. . . . . . .
Tento diskontní kus Manželská postel Gite 160×200 jde nakoupit snadno na stránkách v populární kategorii postele! Připravili jsme pro vás nové zboží z této populární kategorie za nejlepší ceny. Kvalitní a levný produkt jde získat také tady a teď na našem webu v populární kategorii postele. Vyhledejte si ještě další výrobky z naší rubriky za rozumné peníze. Významná značka Dona shop vám představuje skvělý sortiment.

Dětská patrová postel Tessa

Dětská patrová postel Tessa –

Šířka 255 cm, hloubka 125 cm, výška 150 cm. Spací plocha obou postelí 80 x 200 cm. Dětská postel pro dvě děti v barevné kombinaci šedá/bílá. Ušetří prostor a nabídne dostatek úložného místa. Součástí jsou šuplíky a odkládací police. Rošt není potřeba, je nahrazen sololitovou deskou. Možnost dokoupit pěnové matrace.

Další vlastnosti: Typ patrové. Rozkládání bez rozkládání. Materiál lamino. Barva bílá;šedá. Úložný prostor s úložným prostorem. Set včetně roštu. Rozměry 80 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Místnost dětský pokoj. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. . . . . . . . . .
Ve slevě produkt Dětská patrová postel Tessa můžete získat zrovna na našem webu zařazený v rubrice dětské postýlky! Připravili jsme pro vás oblíbené produkty ze zmíněné sekce jednoduše online! Významná značka Dona shop má na skladě vysoce kvalitní produkty. Přesvědčte se sami. Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce však také další skvělé kousky od dodavatele Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Stolek k posteli Kolos

Stolek k posteli Kolos –

Šířka 40 cm, výška 44,5 cm, hloubka 40 cm. Noční stolek v kombinaci dekorů dub sonoma a norská borovice černá. Poskytuje úložný prostor ve formě dvou prostorných zásuvek. Skvělý ke kolekci nábytku Kolos.

Další vlastnosti: Materiál lamino. Výška 44,5 cm. Dekor dub sonoma;norská borovice černá. Šířka 40 cm. Hloubka 40 cm. Počet zásuvek 2 zásuvky. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost ložnice. . . . . . . . . . . .
Nejprodávanější produkt Stolek k posteli Kolos máte možnost získat ještě tady a teď na našem webu v populární kategorii noční stolky! Vyhledejte si jiné produkty z naší kategorie za rozumné peníze. Tato značka Dona shop svým zákazníkům nabízí prvotřídní sortiment A tady je důkaz.

Nízká postel 140x200 cm Loisi

Nízká postel 140×200 cm Loisi –

Plocha na spaní 140 x 200 cm. Originální provedení čalouněné postele s vysokým čelem. Možnost zakoupení pouze rámu, nebo i rošt a úložný prostor. Výběr z pestrých i tlumených barev.

Další vlastnosti: Typ klasické;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva bílá;černá;červená;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 210 cm. Výška 114 cm. Šířka 160 cm. Rošt bez roštu. Rozměry 140 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost ložnice. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. Topper bez topperu. . . . Výjimečný a žádaný produkt Nízká postel 140×200 cm můžete najít ještě tady na webu v oblíbené rubrice postele. Nyní najdete akční výrobky ve zmíněné rubrice z pohodlí domova.

Manželská postel 160x200 cm Loisi

Manželská postel 160×200 cm Loisi –

Plocha na spaní 160 x 200 cm. Nízká čalouněná postel s dominantním čelem. Čalouněné provedení v mnoha barvách na výběr. Rám postele je možné doplnit o klasický rošt na matraci nebo o zvedací rošt s úložným prostorem. Součástí není matrace.

Další vlastnosti: Typ klasické;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva bílá;černá;červená;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 210 cm. Výška 114 cm. Šířka 180 cm. Rošt bez roštu. Rozměry 160 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. Topper bez topperu. . . . .Akční produkt Manželská postel 160×200 cm můžete dostat jednoduše tady a teď na našem webu umístěný v rubrice postele. Mrkněte na akční produkty z naší sekce v bezva akci! Přední výrobce Dona shop vám může nabídnout vynikající produkty

Postel boxspring Roise 160x200 cm

Postel boxspring Roise 160×200 cm –

Plocha na spaní 160 x 200 cm. Boxspring zpracování manželské postele. Velký úložný prostor, pohodlná výška pro vstávání a pěkné provedení s vysokým čelem. Výběr z mnoha barevných odstínů. Součástí balení není ochranný topper.

Další vlastnosti: Typ boxspring;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva bílá;černá;červená;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 210 cm. Výška 104 cm. Šířka 165 cm. Rošt bez roštu. Rozměry 160 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace s matrací. Topper bez topperu. . . . .

Americká postel 180x200 cm Roise

Americká postel 180×200 cm Roise –

Plocha na spaní 180 x 200 cm. Boxspring postel se zvedacími matracemi, pod kterými je objemný úložný prostor. Stylové vysoké čelo s prošitím. Součástí není ochranný topper na matraci. Výběr z mnoha příjemných odstínů.

Další vlastnosti: Typ boxspring;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva bílá;černá;červená;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 210 cm. Výška 104 cm. Šířka 185 cm. Rošt bez roštu. Rozměry 180 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace s matrací. Topper bez topperu. . . . .
Exkluzivní produkt Americká postel 180×200 cm je k sehnání bez problémů tady na webu umístěný v rubrice postele! Nyní si můžete vybrat ještě podobné produkty ve zmíněné kategorii za výhodné peníze. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, náš sortiment je ale široký! U nás totiž najdete více kvalitních produktů od značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kontinentální postel 140x200 cm Roise

Kontinentální postel 140×200 cm Roise –

Plocha na spaní 140 x 200 cm. Čalouněná postel v provedení boxspring s velkým úložným prostorem a pohodlným vyšším sedem. Čelo postele s ozdobným prošitím. Součástí postele není ochranný topper.

Další vlastnosti: Typ boxspring;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva bílá;černá;červená;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 210 cm. Výška 104 cm. Šířka 145 cm. Rošt bez roštu. Rozměry 140 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost ložnice. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace s matrací. Topper bez topperu. . . . Tento vynikající produkt máte možnost získat rovněž tady na webu zařazený v kategorii postele! Připravili jsme skvělé produkty z této oblíbené sekce za outletovou cenu. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce však také další kvalitní produkty značky Dona shop. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce Dona shop nabízí prvotřídní zboží.
Akční produkt Kontinentální postel 140×200 cm Roise je k dispozici již dnes tady na stránkách v sekci postele! Nyní získáte parádní kousky ve zmiňované kategorii snadno online. Tento výrobce Dona shop má k dispozici velmi kvalitní výrobky Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Postel  180x Loisi

Postel 180x Loisi –

Plocha na spaní 180 x 200 cm. Vysoké čalouněné čelo v originálním provedení. Možnost výběru barvy čalounění z mnoha odstínů. Postel je bez roštu, matrace i úložného prostoru. Vše si však můžete u nás také dokoupit.

Další vlastnosti: Typ klasické;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva bílá;černá;červená;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 210 cm. Výška 114 cm. Šířka 200 cm. Rošt bez roštu. Rozměry 180 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. Topper bez topperu. . . . .
Výjimečný výrobek Postel 180x Loisi můžete nakoupit rovnou tu na webu v kategorii postele! Získejte parádní produkty z této známé sekce v bezva akci!

Postel Joe 80x200 cm

Postel Joe 80×200 cm –

Plocha na spaní 80 x 200 cm. Moderní dětská postel do rohu. Na dřevěných 7 cm nožičkách. Postel má úložný prostor. Bez matrace.

Další vlastnosti: Typ klasické. Rozkládání bez rozkládání. Materiál lamino. Barva růžová;šedá. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 207 cm. Výška 100 cm. Šířka 85 cm. Nožičky s nožičkami. Rozměry 80 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl minimalistický;skandinávský. Počet lůžek jednolůžkové. Matrace bez matrace. Topper bez topperu. . . . . .
Unikátní a oblíbený produkt Postel Joe 80×200 cm lze koupit bezprostředně tady na našich stránkách zařazený v rubrice postele. Nyní můžete najít ještě jiné výrobky ze zmíněné sekce jednoduše online. Věhlasný výrobce Dona shop má kvalitní produkty. Nebojte, v nabídce toho máme víc, mrkněte na další kvalitní zboží od značky Dona shop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Neodolatelný výrobek Postel Joe 80×200 cm máte možnost najít bezstarostně tu v populární rubrice postele. Nyní si můžete koupit podobné zboží ve zmíněné sekci jednoduše online.

Postel 200x200 cm Nel

Postel 200×200 cm Nel –

Plocha na spaní 200 x 200 cm. Velká manželská postel s čalouněným prošívaným čelem bude dominantou vaši ložnice. Dodáváno s lamelovým roštem, bez matrace. Úložný prostor můžete mít za příplatek.

Další vlastnosti: Typ klasické;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;bílá;černá;červená;hnědá;modrá;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor bez úložného prostoru;s úložným prostorem. Délka 223 cm. Výška 108 cm. Šířka 220 cm. Nožičky bez nožiček. Rošt s roštem. Rozměry 200 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet balíků 5. Celková hmotnost balíků 148 kg. Rozměry balíků 201x98x3 cm;206x34x37 cm;207x27x14 cm;223x37x15 cm;223x96x15 cm. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. Topper bez topperu.
Zajímavý produkt Postel 200×200 cm Nel máte možnost najít již dnes na našich stránkách zařazený v sekci ložnice! Nyní si můžete vybrat jiné výrobky ze zmíněné sekce za super cenu! Významný dodavatel Dona shop svým zákazníkům dodává skvělé zboží. Udělejte radost sami sobě!
Velmi žádaný produkt Postel 200×200 cm Nel je k sehnání právě tady na našem webu zařazený v rubrice ložnice. Vyhledejte si skvělé produkty z této oblíbené kategorie snadno online. Významný dodavatel Dona shop dlouhodobě poskytuje skvělý sortiment. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás v nabídce najdete další vybrané produkty od značky Dona shop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Čalouněná boxspring postel 160 x 200 s LED podsvícením Aura

Čalouněná boxspring postel 160 x 200 s LED podsvícením Aura – Plocha na spaní 160 x 200 cm. Čalouněná boxspring postel včetně matrace, roštu a úložného prostoru. Spousta variant čalounění. Možnost výběru postele bez nebo s LED osvětlením.

Další vlastnosti: Typ boxspring;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva bílá;černá;fialová;hnědá;modrá;oranžová;šedá;zelená. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 205 cm. Šířka 175 cm. Výška 130 cm. Nožičky s nožičkami. Rošt s roštem. Rozměry 160 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet balíků 4. Celková hmotnost balíků 195 kg. Rozměry balíků 131x177x8 cm;200x160x4 cm;85x70x200 cm. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace s matrací. Topper s topperem. Velmi oblíbený výrobek můžete pořídit rovnou tady na našich stránkách v sekci postele! Připravili jsme unikátní produkty z naší kategorie za parádní cenu.
Vynikající produkt Čalouněná boxspring postel 160 x 200 s LED podsvícením Aura naleznete právě zde tady na stránkách v kategorii postele. Pořiďte si další výrobky z této sekce v akci.

Manželská postel Gracia 180x

Manželská postel Gracia 180x – Plocha na spaní 180 x 200 cm. Moderní čalouněná postel s vysokým čelem a roštem. Manželská postel v příjemných barevných variantách. Součástí nabídky není matrace a úložný prostor – možné dokoupit.

Další vlastnosti: Typ klasické;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva bílá;černá;červená;hnědá;modrá;šedá;zelená. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 223 cm. Výška 93 cm. Šířka 200 cm. Nožičky s nožičkami. Rošt s roštem. Rozměry 180 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet balíků 4. Celková hmotnost balíků 101 kg. Rozměry balíků 203x37x15 cm;203x96x15 cm;206x34x37 cm;90x17x17 cm. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. Topper bez topperu.
Tento velmi žádaný produkt Manželská postel Gracia 180x jde nakoupit přímo tady na našich stránkách v kategorii postele. Nyní získáte podobné zboží ve zmíněné sekci z pohodlí domova. To není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. Podívejte se taky na další kvalitní kousky od dodavatele Dona shop. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce Dona shop pro své zákazníky poskytuje velmi kvalitní sortiment

Postel do ložnice Elsey 160x200 cm

Postel do ložnice Elsey 160×200 cm – Plocha na spaní 160 x 200 cm. Manželská boxspring postel s originálním vysokým čele, které slouží i pro opření. Postel je s úložným prostorem, zvedací matrací a ochranným topperem. Výběr z mnoha variant.

Další vlastnosti: Typ boxspring;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;bílá;černá;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 215 cm. Výška matrace 53 cm. Šířka 160 cm. Výška 115 cm. Nožičky s nožičkami. Rošt bez roštu. Rozměry 160 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet balíků 3. Celková hmotnost balíků 163 kg. Rozměry balíků 165x118x18 cm;204x83x50 cm. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace s matrací.Často hledaný kousek Postel do ložnice Elsey najdete rovnou tady na webu v oblíbené sekci postele. Nyní si můžete pořídit podobné produkty z této populární rubriky za příznivou cenu. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce další kvalitní kousky značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce Dona shop pro své zákazníky poskytuje velmi kvalitní sortiment. Nakupujte, dokud je zboží sladem! Kvalitní produkt Postel do ložnice Elsey můžete pořídit snadno na webu umístěný v rubrice postele. Nyní koupíte kvalitní produkty z této oblíbené rubriky za rozumné peníze. To ovšem není všechno, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce však také více skvělých kousků značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Populární značka Dona shop vyrábí skvělé výrobky. Vždyť to vidíte sami.

Manželská postel boxspring 160x200 cm Caspi

Manželská postel boxspring 160×200 cm Caspi – Plocha na spaní 160 x 200 cm. Stylová postel s vysokým čelem v provedení boxpsring. Pohodlné zvedací matrace s ochranným topperem, velký úložný prostor a výběr z mnoha barevných variant.

Další vlastnosti: Typ boxspring;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;bílá;černá;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 215 cm. Šířka 178 cm. Výška 126 cm. Nožičky bez nožiček. Rošt bez roštu. Rozměry 160 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet balíků 4. Celková hmotnost balíků 186 kg. Rozměry balíků 100x25x80 cm;23x120x180 cm;70x200x80 cm. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace s matrací. Topper s topperem. Tento levný produkt lze získat bez problémů tu v oblíbené rubrice postele. Nyní získáte podobné produkty z naší kategorie za rozumné peníze.
Vynikající produkt lze sehnat taky na našich stránkách v oblíbené sekci postele. Získejte kvalitní produkty ve zmíněné rubrice za výborné peníze.

Kontinentální postel 180x200 cm Doxi

Kontinentální postel 180×200 cm Doxi – Plocha na spaní 180 x 200 cm. Čalouněná postel s čelem a úložným prostorem. Vysoká matrace s ochranným topperem v ceně. Výběr z mnoha barevných variant. 2x úložná nádoba na lůžkoviny.

Další vlastnosti: Typ boxspring;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;bílá;černá;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 207 cm. Šířka 182 cm. Výška 122 cm. Nožičky bez nožiček. Rošt bez roštu. Rozměry 180 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet balíků 4. Celková hmotnost balíků 200 kg. Rozměry balíků 131x177x8 cm;210x160x4 cm;85x70x210 cm. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace s matrací. Topper s topperem. Nový produkt Kontinentální postel 180×200 cm jde sehnat pohodlně tu na našem webu v kategorii postele! Najděte si vyjímečné kousky ve zmiňované kategorii na pár kliknutí. Máme toho více, mrkněte na další kousky od dodavatele Dona shop. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Populární značka Dona shop vám nabízí prvotřídní zboží A to je teprve začátek!

Čalouněná postel 165x Regy

Čalouněná postel 165x Regy – Plocha na spaní 160 x 200 cm. Kontinentální postel s úložným prostorem. Pohodlná výška pro vstávání, měkké čalouněné čelo pro opření zad a zvedací matrace s ochranným topperem v ceně. Vybrat si můžete z různých barev čalounění.

Další vlastnosti: Typ boxspring;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;bílá;černá;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 210 cm. Šířka 165 cm. Výška 124 cm. Nožičky s nožičkami. Rošt bez roštu. Rozměry 160 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet balíků 3. Celková hmotnost balíků 148 kg. Rozměry balíků 13x123x168 cm;52x202x82 cm. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace s matrací. Topper s topperem.Unikátní a oblíbený výrobek Čalouněná postel 165x Regy máte možnost nakoupit lehce tady na stránkách v populární rubrice postele! Najděte si nové produkty z této populární rubriky za super ceny.
Akční a ve slevě kousek máte možnost nakoupit taky na našich stránkách v oblíbené rubrice postele! Nyní pořídíte ještě ostatní kusy z této známé kategorie za internetové ceny. Možná ale hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více! Mrkněte také na další skvělé zboží od značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Postel Gracia 10x200 cm

Postel Gracia 10×200 cm – Plocha na spaní 140 x 200 cm. Čalouněná postel s prošívaným čelem. Postel s lamelovým dřevěným roštem bez matrace. Možnost úložného prostoru za příplatek. Výběr z mnoha barevných variant.

Další vlastnosti: Typ manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva bílá;černá;červená;hnědá;modrá;šedá;zelená. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 223 cm. Výška 93 cm. Šířka 160 cm. Nožičky s nožičkami. Rošt s roštem. Rozměry 140 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet balíků 4. Celková hmotnost balíků 86 kg. Rozměry balíků 163x37x15 cm;163x96x15 cm;206x34x37 cm;70x17x17 cm. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. Topper bez topperu. Nový produkt jde sehnat mimo jiné tu na stránkách ve známé sekci postele. Nyní si můžete vybrat ještě jiné kusy ve zmiňované sekci ve výhodné akci! Věhlasný dodavatel Dona shop představuje špičkový sortiment. Však to vidíte sami! Tento neodolatelný kus Postel Gracia 10×200 cm můžete sehnat bezprostředně tady na našich stránkách v oblíbené rubrice postele. Nyní si můžete vybrat skvělé produkty z naší rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu! To ale není vše, náš sortiment je široký. U nás v nabídce totiž najdete více skvělých produktů od výrobce Dona shop. Najdete je níže na této stránce.

Postel dětská Rori 80x90 cm

Postel dětská Rori 80×90 cm – Plocha na spaní 80 x 190 cm. Pěkná dětská postel se zvedací matrací, pod kterou je praktický úložný prostor na hračky. Jednoduché a univerzální provedení vhodné do holčičího i klučičího pokoje díky velkému výběru barev matrace.

Další vlastnosti: Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva černá;červená;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Nožičky bez nožiček. Set včetně matrace. Rošt bez roštu. Rozměry 80 x 190 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet balíků 1. Celková hmotnost balíků 37 kg. Rozměry balíků 200x95x60 cm. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. Zábrana bez zábrany. Počet lůžek jednolůžkové. Matrace s matrací. Topper bez topperu.Žádaný výrobek Postel dětská Rori 80×90 jde nakoupit bez obtíží na webu umístěný v sekci dětské postýlky. Vyhledejte si ještě jiné výrobky ve zmiňované sekci v bezva akci. Populární výrobce Dona shop dlouhodobě nabízí kvalitní výrobky

Postel boxspring 140x200 cm Elsey

Postel boxspring 140×200 cm Elsey – Plocha na spaní 140 x 200 cm. Americká postel s úložným prostorem. Originální čelo s ozdobným geometrickým prošitím. Součástí je zvedací matrace s topperem. Vybrat si můžete navrhovanou či vlastní variantu potahu.

Další vlastnosti: Typ boxspring;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;bílá;černá;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 215 cm. Výška matrace 53 cm. Šířka 140 cm. Výška 115 cm. Nožičky s nožičkami. Rošt bez roštu. Rozměry 140 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet balíků 3. Celková hmotnost balíků 140 kg. Rozměry balíků 145x118x18 cm;204x73x50 cm. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace s matrací.Unikátní a oblíbený produkt Postel boxspring 140×200 cm Elsey jde získat právě tu na stránkách v oblíbené kategorii postele. Najděte si skvělé kusy z této oblíbené rubriky za výhodnou cenu. Naše nabídka je široká, máme v nabídce také další prověřené produkty značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Postel  Ruen 160x200 cm

Postel Ruen 160×200 cm – Plocha na spaní 160 x 200 cm. Postel do ložnice v moderním provedení s vysokým čelem. Úložný prostor pod zvedací matrací s roštem. Barvu čalounění si můžete zvolit pestré palety.

Další vlastnosti: Typ klasické;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva bílá;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 225 cm. Šířka 175 cm. Výška 99 cm. Rošt s roštem. Rozměry 160 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace s matrací. . . . . . Hodně žádaný produkt najdete právě teď tady u nás zařazený v rubrice postele! Připravili jsme pro vás nové produkty z této populární sekce za báječnou cenu! Přední značka Dona shop vyrábí skvělé produkty A tady je důkaz.

Postel 180x  Dooky

Postel 180x Dooky – Plocha na spaní 180 x 200 cm. Moderní postel do ložnice s příjemným čalouněním v mnoha odstínech. Na výběr máte nejen barvu, ale také rošt a nožky postele. Postel má uvnitř objemný úložný prostor.

 

Další vlastnosti: Rozkládání bez rozkládání. Barva béžová;černá;růžová;zelená. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 224 cm. Šířka 200 cm. Výška 104 cm. Rošt s roštem. Rozměry 180 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. Typ klasické;manželské. Materiál čalounění. . . . . .
Nový produkt Postel 180x Dooky můžete najít právě na našem webu umístěný v sekci postele! Nyní můžete koupit akční zboží z této kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu! Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce však také více kousků od výrobce Dona shop. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Dona shop může nabídnout kvalitní sortiment. A to ještě není vše.

Čalouněná postel s čelem Galo 120x200 cm

Čalouněná postel s čelem Galo 120×200 cm – Plocha na spaní 120 x 200 cm. Postel vhodná do menší ložnice či studentského pokoje s praktickým úložným prostorem. Originální čalounění v mnoha barvách.

Další vlastnosti: Rozkládání bez rozkládání. Barva béžová;bílá;černá;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 224 cm. Šířka 140 cm. Výška 104 cm. Rošt s roštem. Rozměry 120 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. Typ klasické;manželské. Materiál čalounění. . . . . . Často hledaný produkt je dostupný mimo jiné na našich stránkách umístěný v rubrice postele. Nyní koupíte parádní produkty ve zmiňované kategorii za outletovou cenu! Mezi zákazníky oblíbený výrobce Dona shop dlouhodobě poskytuje špičkové produkty To není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. Prozkoumejte u nás další kvalitní produkty značky Dona shop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Zlevněný produkt Čalouněná postel s čelem Galo jde nakoupit ještě tu na stránkách zařazený v sekci postele! Prozkoumejte podobné produkty z této kategorie za nejnižší cenu. Přední značka Dona shop má v nabídce špičkové zboží Přesvědčte se sami!

Čalouněná postel Lia 160x200 cm

Čalouněná postel Lia 160×200 cm – Plocha na spaní 160 x 200 cm. Postel s moderním čelem pro pohodlné opření a stylový vzhled. Postel má odolný dřevěný nebo kovový rošt a úložný prostor na lůžkoviny a ostatní věci. Výběr z příjemných barevných provedení.

 

Další vlastnosti: Rozkládání bez rozkládání. Barva béžová;bílá;černá;hnědá;modrá;zelená. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 224 cm. Šířka 180 cm. Výška 104 cm. Rošt s roštem. Rozměry 160 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. Typ klasické;manželské. Materiál čalounění. . . . . .
Tento akční a ve slevě produkt Čalouněná postel Lia 160×200 cm dostanete v pohodě tady a teď na našem webu v kategorii postele. Nyní získáte unikátní výrobky z této známé kategorie za výhodné peníze.

Exkluzivní kus máte možnost koupit snadno tu na stránkách zařazený v sekci postele! Nyní si můžete pořídit nové výrobky ve zmiňované rubrice za super ceny!

Dvoulůžková postel Diet 180x

Dvoulůžková postel Diet 180x – Plocha na spaní 180 x 200 cm. Čalouněná postel dvoulůžko v jednoduchém designu. Součástí postele je objemný úložný prostor na lůžkoviny. Postel dodávaná včetně roštu s možností výběru mezi dřevěným či kovovým rámem.

 

Další vlastnosti: Rozkládání bez rozkládání. Barva béžová;bílá;černá;modrá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 224 cm. Šířka 200 cm. Výška 104 cm. Rošt s roštem. Rozměry 180 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. Typ klasické;manželské. Materiál čalounění. . . . . . Často hledaný produkt Dvoulůžková postel Diet 180x naleznete bez problémů tu v oblíbené rubrice postele. Nyní můžete najít zcela nové produkty ve zmiňované rubrice za internetové ceny! Populární značka Dona shop má ve stále nabídkce velmi kvalitní sortiment. Udělejte si radost.
Kvalitní a oblíbený kousek Dvoulůžková postel Diet 180x lze pořídit právě teď tu ve známé sekci postele! Nyní koupíte další zboží ve zmiňované kategorii v bezva akci! U nás toho najdete mnohem více, u nás totiž najdete více kvalitních produktů značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Postel 140x200 cm s čelem Egano

Postel 140×200 cm s čelem Egano – Plocha na spaní 140 x 200 cm. Čalouněná postel s úložným prostorem a dřevěným či kovovým roštem. Vkusné a originální provedení s prošívaným čelem. Na výběr ve vícero barevných variantách. 

Další vlastnosti: Rozkládání bez rozkládání. Barva bílá;černá;růžová;šedá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 224 cm. Šířka 160 cm. Výška 104 cm. Rošt s roštem. Rozměry 140 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. Typ klasické;manželské. Materiál čalounění. Celková hmotnost balíků 98 kg. . . . . Tento výjimečný produkt Postel 140×200 cm s seženete rovnou na našich stránkách v oblíbené kategorii postele. Nyní si můžete pořídit zlevněné zboží z této populární rubriky za super ceny! To není všechno, náš sortiment je ale široký! Podívejte se taky na další skvělé produkty od značky Dona shop. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce Dona shop vás obohatí o velmi kvalitní zboží Vždyť to vidíte sami!
Unikátní a žádaný produkt Postel 140×200 cm s čelem můžete sehnat taky tu na našich stránkách v sekci postele. Mrkněte na jiné produkty ve zmiňované sekci ve výhodné akci. Významný dodavatel Dona shop dlouhodobě poskytuje velmi kvalitní zboží Nabídka platí do vyprodání zásob.

Postel do ložnice Lucha 160x200 cm

Postel do ložnice Lucha 160×200 cm – Plocha na spaní 160 x 200 cm. Honosná postel ve stylu Chesterfield. Prošívané čelo s ozdobnými knoflíky, velký úložný prostor a rošt na výběr s dřevěným či kovovým rámem. 

Další vlastnosti: Rozkládání bez rozkládání. Barva bílá;černá;zelená. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 224 cm. Šířka 180 cm. Výška 104 cm. Rošt s roštem. Rozměry 160 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. Typ klasické;manželské. Materiál čalounění. Celková hmotnost balíků 98 kg. . . . . Hodně žádaný kousek lze koupit bezprostředně tady u nás v oblíbené rubrice postele. Pořiďte si podobné produkty z této rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu. Významný dodavatel Dona shop dlouhodobě vyrábí vynikající výrobky

Výjimečný produkt Postel do ložnice Lucha 160×200 cm máte možnost pořídit bez obtíží tady a teď na našem webu v rubrice postele. Nyní si můžete vybrat unikátní kousky ze zmíněné sekce za výborné peníze. To ale není všechno, náš sortiment je široký. U nás najdete další kvalitní zboží od výrobce Dona shop. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka Dona shop pro vás připravuje vysoce kvalitní produkty. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Postel dvoulůžko Penny 140x200 cm

Postel dvoulůžko Penny 140×200 cm – Plocha na spaní 140 x 200 cm. Čalouněná postel s roštem s možností výběru mezi dřevěným a kovovým rámem. Postel do ložnice s velkým úložným prostorem. Výběr z potahových látek v několika barevných odstínech. 

 

Další vlastnosti: Rozkládání bez rozkládání. Barva bílá;černá;modrá;šedá;zelená. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 224 cm. Šířka 160 cm. Výška 104 cm. Rošt s roštem. Rozměry 140 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. Typ klasické;manželské. Materiál čalounění. . . . . .
Tento neodolatelný produkt Postel dvoulůžko Penny 140×200 cm dostanete bez obtíží tady a teď na našem webu v populární kategorii postele! Pořiďte si akční produkty ze zmíněné sekce ve slevě!

Kontinentální postel Bary 160x200 cm

Kontinentální postel Bary 160×200 cm – Plocha na spaní 160 x 200 cm. Manželská postel s úložným prostorem. Čalouněné čelo. Zabudované matrace – tvrdost H3 tvrdé. Na výběr z mnoha barev.

Další vlastnosti: Typ boxspring;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 208 cm. Výška matrace 60 cm. Šířka 163 cm. Výška 116 cm. Rošt s roštem. Rozměry 160 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet balíků 4. Celková hmotnost balíků 179 kg. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace s matrací. Topper s topperem. Barva béžová;bílá;černá;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená. Rozměry balíků 178x125x12 cm;80x90x20 cm;83x60x206 cm. Oblíbený produkt Kontinentální postel Bary 160×200 cm lze nakoupit právě na našem webu umístěný v rubrice postele! Nyní můžete získat akční produkty z této známé rubriky za outletovou cenu! U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás taky další vybrané produkty od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce Dona shop pro vás připravuje velmi kvalitní výrobky. Neodolatelný produkt Kontinentální postel Bary 160×200 můžete sehnat právě u nás umístěný v kategorii postele! Vyberte si kvalitní zboží ze zmíněné kategorie za nejlepší ceny! To však není všechno, naše nabídka je široká. Máme v nabídce také více skvělých kousků od značky Dona shop. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Přední dodavatel Dona shop dlouhodobě prodává prvotřídní výrobky. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Postel čalouněná Nel 140x200 cm

Postel čalouněná Nel 140×200 cm – Plocha na spaní 140 x 200 cm. Postel má zdobené prošívané čelo a lamelový rošt v ceně. Velký výběr potahových látek. Za příplatek můžete mít úložný prostor. Postel je dodávána bez matrace.

Další vlastnosti: Typ klasické;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;bílá;černá;červená;hnědá;modrá;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor bez úložného prostoru;s úložným prostorem. Délka 223 cm. Šířka 160 cm. Výška 93 cm. Nožičky bez nožiček. Rošt s roštem. Rozměry 140 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet balíků 5. Celková hmotnost balíků 117 kg. Rozměry balíků 163x37x15 cm;163x96x15 cm;201x68x3 cm;206x34x37 cm;207x27x14 cm. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. Topper bez topperu.Hodně povedený produkt Postel čalouněná Nel 140×200 je k sehnání prostě tady na našem webu v sekci postele. Najděte si zlevněné produkty z této známé kategorie z pohodlí domova!
Tento designový produkt je k dispozici pohodlně tady a teď na našem webu v oblíbené kategorii postele! Podívejte se na ještě ostatní produkty ze zmíněné sekce za výhodné peníze.

Čalouněná manželská postel 180 x 00 Hedvika

Čalouněná manželská postel 180 x 00 Hedvika – Plocha na spaní 180 x 200 cm. Čalouněná manželská postel s bohatým výběrem barevných variant. Rošt a úložný prostor jsou součástí postele, . Kousek, který si zamilujete na první pohled.

Další vlastnosti: Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;bílá;černá;hnědá;modrá;šedá;zelená. Materiál čalounění eko kůže;látka. Délka 220 cm. Šířka 200 cm. Výška 100 cm. Nožičky bez nožiček. Rošt s roštem. Rozměry 180 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet balíků 2. Celková hmotnost balíků 120 kg. Rozměry balíků 195x225x47 cm;225x102x15 cm. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. Topper bez topperu. Typ klasické;manželské. . Tento neodolatelný produkt Čalouněná manželská postel 180 x 00 Hedvika jde nakoupit nyní tu na našich stránkách v sekci postele! Nyní si můžete pořídit ještě podobné výrobky ze zmíněné sekce za akční cenu. To ovšem není všechno, u nás vám nabízíme více. U nás v nabídce totiž najdete další kvalitní kousky od značky Dona shop. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka Dona shop pro vás připravuje skvělý sortiment. Exkluzivní produkt Čalouněná manželská postel 180 x jde koupit jednoduše tu na stránkách umístěný v rubrice postele! Nyní si můžete koupit ještě ostatní produkty z této sekce z pohodlí domova!

Čalouněná postel Elin 160x200 cm

Čalouněná postel Elin 160×200 cm – Plocha na spaní 160 x 200 cm. Manželská postel s LED osvětlením zabudovaným v čele postele. Pohodlné čalouněné provedení s lamelovým roštem a úložným prostorem v ceně. Možnost dokoupit si matraci z naší nabídky.

Další vlastnosti: Typ klasické;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva bílá;černá;červená;hnědá;modrá;šedá;zelená. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 232 cm. Šířka 182 cm. Výška 90 cm. Nožičky bez nožiček. Rošt s roštem. Rozměry 160 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet balíků 5. Celková hmotnost balíků 112 kg. Rozměry balíků 162x100x5 cm;180x35x20 cm;180x90x20 cm;200x20x30 cm;205x35x25 cm. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. Topper bez topperu. Zlevněný produkt můžete nakoupit bez obtíží na stránkách v populární rubrice postele! Nyní získáte skvělé výrobky z této oblíbené rubriky z pohodlí domova.

Postel do ložnice 160x200 cm Beny

Postel do ložnice 160×200 cm Beny – Plocha na spaní 160 x 200 cm. Manželská postel s vysokým čelem pro opření a s lamelovým roštem. Součástí nabídky není matrace, kterou si můžete dokoupit z naší nabídky. Možné doplnit o úložný prostor za příplatek. Výběr z mnoha potahových látek.

Další vlastnosti: Typ klasické;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;bílá;černá;červená;hnědá;modrá;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor bez úložného prostoru;s úložným prostorem. Délka 223 cm. Šířka 180 cm. Výška 93 cm. Nožičky bez nožiček. Rošt s roštem. Rozměry 160 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet balíků 5. Celková hmotnost balíků 128 kg. Rozměry balíků 183x37x15 cm;183x96x15 cm;201x78x3 cm;206x34x37 cm;207x27x14 cm. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. Topper bez topperu.
Často hledaný kousek Postel do ložnice 160×200 cm jde sehnat lehce tu na našich stránkách v kategorii postele. Najděte si zcela nové produkty z této populární kategorie ve výhodné akci. Oblíbený výrobce Dona shop pro své zákazníky dodává kvalitní výrobky. Udělejte radost sami sobě!

Manželská postel 180x Beny

Manželská postel 180x Beny – Plocha na spaní 180 x 200 cm. Čalouněná postel s čelem v nízkém provedení. Postel je s lamelovým roštem, lze dokoupit úložný prostor. Velký výběr potahových látek. Matrace není součástí nabídky.

Další vlastnosti: Typ klasické;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;bílá;černá;červená;hnědá;modrá;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor bez úložného prostoru;s úložným prostorem. Délka 223 cm. Šířka 200 cm. Výška 93 cm. Nožičky bez nožiček. Rošt s roštem. Rozměry 180 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet balíků 5. Celková hmotnost balíků 138 kg. Rozměry balíků 201x88x3 cm;203x37x15 cm;203x96x15 cm;206x34x37 cm;207x27x14 cm. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. Topper bez topperu.
Hodně prodávaný výrobek Manželská postel 180x Beny jde získat lehce na našich stránkách ve známé rubrice postele! Prozkoumejte skvělé produkty z této oblíbené sekce ve výhodné akci.
Kvalitní a oblíbený výrobek je dostupný ještě tady na webu v populární kategorii postele. Mrkněte na ještě jiné produkty z této sekce za akční cenu! Přední dodavatel Dona shop pro své zákazníky prodává špičkový sortiment. Nabídka platí do vyprodání zásob!

Velká postel 200x200 Beny

Velká postel 200×200 Beny – Plocha na spaní 200 x 200 cm. Postel dvoulůžko s lamelovým roštem v ceně. Možné dokoupit úložný prostor. Barvu čalounění si můžete vybrat z široké nabídky. Matrace není součástí.

Další vlastnosti: Typ klasické;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;bílá;černá;červená;hnědá;modrá;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor bez úložného prostoru;s úložným prostorem. Délka 223 cm. Šířka 220 cm. Výška 93 cm. Nožičky bez nožiček. Rošt s roštem. Rozměry 200 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet balíků 5. Celková hmotnost balíků 148 kg. Rozměry balíků 201x98x3 cm;206x34x37 cm;207x27x14 cm;223x37x15 cm;223x96x15 cm. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. Topper bez topperu.
Žádaný produkt lze zakoupit teď tu na našem webu umístěný v kategorii postele. Vyhledejte si zcela nové produkty z této známé kategorie jednoduše online. To ale ovšem není vše, nebojte, máme toho více! U nás totiž najdete další skvělé produkty značky Dona shop. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.
Tento kvalitní produkt Velká postel 200×200 Beny lze zakoupit bez problémů na stránkách ve známé rubrice postele. Nyní si můžete vybrat ještě další produkty ve zmiňované sekci snadno online. To ale ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc. Máme v nabídce také další skvělé kousky značky Dona shop. Najdete je níže na této stránce. Značka Dona shop vám nabízí prvotřídní sortiment.

Čalouněná manželská postel 180x Evlin

Čalouněná manželská postel 180x Evlin – Plocha na spaní 180 x 200 cm. Postel s roštem a možností úložného prostoru za příplatek. Vysoké čalouněné čelo pro opření. Potahová látka na výběr z mnoha typů.

Další vlastnosti: Typ klasické;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;bílá;černá;červená;hnědá;modrá;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor bez úložného prostoru;s úložným prostorem. Délka 223 cm. Šířka 200 cm. Výška 100 cm. Nožičky bez nožiček. Rošt s roštem. Rozměry 200 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet balíků 5. Celková hmotnost balíků 126 kg. Rozměry balíků 201x88x3 cm;203x103x18 cm;203x37x15 cm;206x34x37 cm;207x27x14 cm. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. Topper bez topperu. Akční kousek jde koupit nyní tady u nás umístěný v kategorii postele. Nyní můžete získat parádní výrobky z této populární kategorie za výhodné peníze. Třeba hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc. Prozkoumejte u nás taky další skvělé zboží od dodavatele Dona shop. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Postel boxspring Geva 160x200 cm

Postel boxspring Geva 160×200 cm – Plocha na spaní 160 x 200 cm. Manželská postel s vysokým čelem, úložným prostorem a velmi pohodlnou matrací s ochranným topperem. Na výběr pestrá paleta potahů a odstínů.

Další vlastnosti: Typ boxspring;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;bílá;černá;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 215 cm. Výška matrace 53 cm. Šířka 160 cm. Výška 115 cm. Nožičky s nožičkami. Rošt bez roštu. Rozměry 160 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet balíků 3. Celková hmotnost balíků 161 kg. Rozměry balíků 165x118x18 cm;204x83x50 cm. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace s matrací. Tento oblíbený produkt Postel boxspring Geva 160×200 je k dispozici teď tady na webu v kategorii postele. Nyní získáte ostatní produkty z této populární kategorie za zcela nejnižší cenu! Mezi zákazníky oblíbený výrobce Dona shop pro své zákazníky poskytuje top produkty. To není vše, u nás nabízíme více. Máme v nabídce další kvalitní zboží značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější kus Postel boxspring Geva 160×200 máte možnost najít snadno tady u nás v oblíbené kategorii postele. Máme pro vás skvělé výrobky z této populární kategorie za výprodejovou cenu! Přední značka Dona shop má ve stále nabídkce kvalitní produkty. Máme toho více, máme v nabídce také více skvělých kousků od dodavatele Dona shop. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Manželská boxspring postel 160x200 cm Sanve

Manželská boxspring postel 160×200 cm Sanve – Plocha na spaní 160 x 200 cm. Boxspring postel s vysokým čelem. Pohodlná matrace s ochranným topperem, pod kterou je praktický úložný prostor. Výběr z mnoha typů potahových látek a jejich odstínů.

Další vlastnosti: Typ boxspring;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;bílá;černá;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 215 cm. Šířka 160 cm. Výška 115 cm. Nožičky bez nožiček. Rošt bez roštu. Rozměry 160 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet balíků 3. Celková hmotnost balíků 163 kg. Rozměry balíků 165x118x18 cm;204x83x50 cm. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace s matrací. Topper s topperem. Tento kvalitní produkt můžete nakoupit rovnou tu na našem webu v oblíbené rubrice postele! Nyní můžete získat ostatní kousky z této známé kategorie za skvělou cenu. Zajímavý výrobek můžete koupit lehce na našem webu v sekci postele. Máme pro vás ještě jiné produkty ve zmíněné rubrice za výhodnou cenu! Známý dodavatel Dona shop svým zákazníkům nabízí vysoce kvalitní zboží

Postel prodloužená 185x Alora

Postel prodloužená 185x Alora – Plocha na spaní 185 x 200 cm. Boxpsring postel s vysokým čelem. Pod matracemi praktický úložný prostor. Součástí nabídky je ochranný topper na matraci. Možnost výběru barvy čalounění.

Další vlastnosti: Typ boxspring;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;bílá;černá;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 210 cm. Šířka 185 cm. Výška 124 cm. Nožičky s nožičkami. Rošt bez roštu. Rozměry 185 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet balíků 3. Celková hmotnost balíků 157 kg. Rozměry balíků 13x123x188 cm;52x202x82 cm. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace s matrací. Topper s topperem.
Velmi oblíbený produkt Postel prodloužená 185x Alora najdete bezstarostně tu umístěný v sekci postele! Nyní získáte nové produkty z této sekce za akční cenu.
Výjimečný a žádaný produkt Postel prodloužená 185x Alora získáte v pohodě tady a teď na našem webu umístěný v kategorii postele. Vyberte si ještě jiné zboží ze zmíněné kategorie za skvělou cenu. Máme toho více, u nás najdete další produkty od značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Manželská postel boxspring Lyle 180x200 cm

Manželská postel boxspring Lyle 180×200 cm – Plocha na spaní 180 x 200 cm. Vyšší postel s pohodlnou matrací a pěnovým topperem. Pod matracemi je velký úložný prostor. Provedení boxspring s originálním čelem. Na výběr v mnoha barevných variantách.

Další vlastnosti: Typ boxspring;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;bílá;černá;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 220 cm. Výška matrace 53 cm. Šířka 180 cm. Výška 133 cm. Nožičky bez nožiček. Rošt bez roštu. Rozměry 180 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet balíků 4. Celková hmotnost balíků 199 kg. Rozměry balíků 100x25x90 cm;23x120x200 cm;70x200x90 cm. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace s matrací.
Kvalitní výrobek máte možnost koupit bezprostředně tady a teď na našem webu ve známé kategorii postele! Najděte si ještě jiné zboží z této populární kategorie z pohodlí domova. To není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! Prozkoumejte u nás další prověřené produkty značky Dona shop. Najdete je níže na této stránce.
Kvalitní a levný produkt můžete pořídit aktuálně tady na stránkách umístěný v sekci postele! Nyní si můžete koupit zlevněné produkty ze zmíněné rubriky v bezva akci! Populární značka Dona shop poskytuje kvalitní zboží. To však není vše, u nás vám nabídneme víc! U nás totiž najdete další vybrané kousky značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže.