Křeslo k TV Riley

Křeslo k TV Riley – Šířka 93 cm, výška 81 cm, hloubka 88 cm. Moderní křeslo vhodné do obývacího pokoje i společenské místnosti. Ve stylovém koženkovém provedení na výběr v příjemných barvách.

Další vlastnosti: Typ klubové;televizní. Rozkládání bez rozkládání. Barva béžová;černá;hnědá;šedá. Materiál čalounění eko kůže. Úložný prostor bez úložného prostoru. Šířka 93 cm. Výška 81 cm. Hloubka 88 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . .
Hodně žádaný produkt Křeslo k TV Riley je k dostání právě tu zařazený v sekci křesla a taburety! Vyberte si parádní výrobky ve zmíněné sekci na pár kliknutí! Tato značka Dona shop má špičkové výrobky. Přesvědčte se sami!
Tento unikátní produkt Křeslo k TV Riley lze nakoupit bezstarostně tady a teď na našich stránkách umístěný v kategorii křesla a taburety! Vyberte si ještě ostatní kousky ve zmíněné kategorii za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Křeslo k TV Leonard

Křeslo k TV Leonard – Šířka 110 cm, výška 73 cm, hloubka 85 cm. Moderní křeslo v několika barevných provedeních vhodné do obývacího pokoje, kanceláře i společenské místnosti. Ve stylovém koženkovém provedení.

Další vlastnosti: Typ klubové;televizní. Rozkládání bez rozkládání. Barva béžová;hnědá;modrá;šedá;zelená. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Šířka 110 cm. Výška 73 cm. Hloubka 85 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . .Tento diskontní výrobek je k získání zrovna tady u nás zařazený v sekci křesla a taburety! Máme pro vás akční produkty z této populární kategorie v bezva akci. U nás vám nabízíme více, máme v nabídce další zboží od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Zajímavý produkt jde koupit bezstarostně tady na stránkách v rubrice křesla a taburety. Nyní najdete nové kusy z naší kategorie za super cenu. U zákazníků oblíbený výrobce Dona shop svým zákazníkům dodává skvělé produkty.