Čalouněná stolička Monas

Čalouněná stolička Monas –

Výška 45 cm, šířka a hloubka sedáku 37 cm. Kovová stolička se čtvercovým čalouněným sedákem. Mnoho využití – jako taburet k toaletnímu stolku, stolička k jídelnímu stolu, k baru či do kaváren. Na výběr v několika barevných variantách. 

Další vlastnosti: Materiál kov. Barva béžová;černá;červená;hnědá;modrá;oranžová;růžová;šedá;zelená;žlutá. Výška 45 cm. Čalounění látka. Šířka 37 cm. Hloubka 37 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost kuchyně a jídelna;ložnice;předsíň. . . . . . . . . . . .Nový produkt Čalouněná stolička Monas naleznete právě zde tady u nás v populární rubrice stoličky. Najděte si ještě jiné produkty ze zmíněné rubriky za outletovou cenu. Věhlasný výrobce Dona shop nabízí kvalitní sortiment. Nebojte, v nabídce toho máme víc, mrkněte také na další prověřené kousky od výrobce Dona shop. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Taburet s úložným prostorem Megle

Taburet s úložným prostorem Megle – Šířka 40 cm, hloubka 30 cm, výška 50 cm. Stolička v mnoha barvách a dekorech s čalouněným sedákem. Úložný prostor pod sedákem. Vhodná k toaletním stolkům z naší nabídky.

Další vlastnosti: Materiál lamino. Barva bílá;černá;šedá. Materiál čalounění koženka. Dekor bříza;buk;calvados;dub bílý monako;dub canyon;dub lancelot;dub rustikal;dub san marino;dub sonoma;dub tabák;olše;ořech ecco;ořech tmavý;wenge. Šířka 40 cm. Výška 50 cm. Hloubka 30 cm. Stav zboží při dodání v demontu. . . . . . . . . . . . .Kvalitní a žádaný produkt Taburet s úložným prostorem Megle můžete sehnat pohodlně tu na webu zařazený v sekci stoličky. Nyní získáte ještě podobné zboží ve zmíněné sekci z pohodlí domova.

Kvalitní a oblíbený produkt můžete nakoupit právě teď tady u nás zařazený v sekci stoličky! Podívejte se na parádní zboží ve zmiňované kategorii za rozumné peníze. U zákazníků oblíbená značka Dona shop vám poskytuje vysoce kvalitní produkty. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.

Lavice do chodby Reya

Lavice do chodby Reya – Šířka 88 cm, hloubka 33 cm, výška 50 cm. Praktický taburet v dekoru dřeva ořech tmavý v kombinaci s bílými koženkovými sedáky. Univerzální použití do předsíně nebo k toaletnímu stolku do ložnice. 

Další vlastnosti: Materiál lamino. Barva bílá. Materiál čalounění koženka. Dekor ořech tmavý. Šířka 88 cm. Výška 50 cm. Hloubka 33 cm. Stav zboží při dodání v demontu. . . . . . . . . . . . .
Často hledaný produkt Lavice do chodby Reya je k dispozici nyní tu na webu v populární sekci botníky! Získejte vyjímečné kousky ve zmíněné sekci za báječnou cenu! Máme toho více, máme v nabídce také více skvělých produktů od výrobce Dona shop. Najdete je níže na této stránce. Tento vyjímečný výrobce Dona shop pro své zákazníky prodává vynikající sortiment. Nové kousky každý den! Tento oblíbený produkt Lavice do chodby Reya máte možnost najít prostě tady na webu ve známé sekci botníky! Nyní si můžete koupit zcela nové produkty ve zmiňované kategorii za výhodnou cenu! Věhlasný dodavatel Dona shop vás a vaše blízké obohatí o vysoce kvalitní výrobky. To ale však není vše, náš sortiment je široký! Podívejte se také na další skvělé produkty od značky Dona shop. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Toaletní stolek  Lushe

Toaletní stolek Lushe – Šířka 110 cm, hloubka 34 cm, výška 137 cm. 2x odkládací prostor za dvířky. Toaletka se zrcadlem. Taburet na sezení lze dokoupit.

Další vlastnosti: Materiál lamino. Barva bílá;černá;šedá. Počet dvířek 2 dvířka. Dekor bříza;buk;calvados;dub bílý monako;dub canyon;dub grafit;dub lancelot;dub rustikal;dub san marino;dub sonoma;dub tabák;olše;ořech ecco;ořech tmavý;wenge. Šířka 110 cm. Výška 137 cm. Hloubka 34 cm. Počet zásuvek 2 zásuvky. Zrcadlo se zrcadlem. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Taburet bez taburetu. . . . . . . . .Tento unikátní produkt Toaletní stolek Lushe je dostupný rovnou tu na webu v populární rubrice stolky do ložnice! Vyberte si zcela nové výrobky z této známé sekce za outletovou cenu. Populární dodavatel Dona shop svým zákazníkům nabízí špičkové zboží
Unikátní a oblíbený výrobek Toaletní stolek Lushe můžete dostat jednoduše na stránkách ve známé sekci stolky do ložnice. Vyhledejte si jiné kusy z této populární sekce za super cenu! To ale ovšem není vše, náš sortiment je široký! U nás v nabídce totiž najdete další skvělé zboží značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Toaletní stolek  Camis

Toaletní stolek Camis – Šířka 80 cm, hloubka 42 cm, výška 137 cm. Toaletka má 2 šuplíky, boční zrcadla jsou natáčecí. Toaletní stolek model Camis + taburet model Lady.

Další vlastnosti: Materiál lamino. Barva bílá;černá;hnědá;šedá. Materiál čalounění koženka. Dekor bříza;buk;calvados;dub bílý monako;dub canyon;dub lancelot;dub rustikal;dub san marino;dub sonoma;dub tabák;olše;ořech ecco;ořech tmavý;wenge. Šířka 80 cm. Výška 137 cm. Hloubka 42 cm. Počet zásuvek 2 zásuvky. Zrcadlo se zrcadlem. Výška taburetu 50 cm. Šířka taburetu 44 cm. Hloubka taburetu 33 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Taburet s taburetem. . . . . .
Ve slevě produkt Toaletní stolek Camis můžete sehnat jednoduše tady na našich stránkách ve známé sekci stolky do ložnice. Pořiďte si zcela nové produkty z této sekce za výhodnou cenu. Tento oblíbený produkt lze koupit právě tady u nás zařazený v kategorii stolky do ložnice! Nyní najdete ještě ostatní kousky ze zmíněné kategorie za extra cenu! Možná hledáte něco jiného, naše nabídka je široká! U nás totiž najdete další prověřené kousky od výrobce Dona shop. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Čalouněná stolička Sage

Čalouněná stolička Sage – Výška 45 cm, šířka a hloubka sedáku 37 cm. Kovová stolička se čtvercovým čalouněným sedákem. Elegantní provede v mnoha barvách na výběr. Mnoho využití – jako taburet k toaletnímu stolku, stolička k jídelnímu stolu, k baru či do kaváren.

Další vlastnosti: Materiál kov. Barva béžová;černá;červená;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Čalounění látka. Šířka 37 cm. Výška 45 cm. Hloubka 37 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . . . . . Zcela unikátní výrobek Čalouněná stolička Sage můžete sehnat rovnou tu na našem webu ve známé kategorii stoličky. Nyní můžete získat oblíbené kousky z této kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu! To ovšem není všechno, nebojte, máme toho více! Prozkoumejte u nás také více skvělých produktů od dodavatele Dona shop. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Exkluzivní produkt Čalouněná stolička Sage je dostupný prostě tady a teď na našem webu v oblíbené kategorii stoličky! Nyní si můžete koupit parádní produkty ze zmíněné sekce za výprodejovou cenu. Tím ale naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více! Prozkoumejte u nás více skvělých kousků značky Dona shop. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Bílý toaletní stolek Camis se zrcadly a šuplíky

Bílý toaletní stolek Camis se zrcadly a šuplíky – Šířka 80 cm, hloubka 42 cm, výška 137 cm. Toaletní stolek se dvěma šuplíky a zrcadly. Boční zrcadla lze natáčet. Skladem v bílé barvě. Ihned k odběru v Šenově u Nového Jičína. K toaletnímu stolku lze přikoupit taburet s čalouněným sedákem.

Další vlastnosti: Materiál lamino. Barva bílá. Šířka 80 cm. Výška 137 cm. Hloubka 42 cm. Počet zásuvek 2 zásuvky. Zrcadlo se zrcadlem. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Taburet bez taburetu. . . . . . . . . . .
Levný výrobek je k dostání také tu na našich stránkách v populární rubrice stolky do ložnice. Nyní můžete koupit akční produkty ze zmíněné sekce snadno online. Možná hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc! Mrkněte také na další kvalitní kousky od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Tento diskontní produkt Bílý toaletní stolek Camis se zrcadly a šuplíky najdete taky tu umístěný v sekci stolky do ložnice! Máme pro vás akční zboží z této oblíbené rubriky ve slevě. Populární značka Dona shop svým zákazníkům nabízí vysoce kvalitní zboží

Toaletní stolek se zrcadly Camis

Toaletní stolek se zrcadly Camis – Šířka 80 cm, hloubka 42 cm, výška 137 cm. Boční zrcadla lze natáčet. Taburet na sezení lze dokoupit. Velký výběr barev.
 

Další vlastnosti: Materiál lamino. Barva bílá;černá;šedá. Dekor bříza;buk;calvados;dub bílý monako;dub canyon;dub lancelot;dub rustikal;dub san marino;dub sonoma;dub tabák;olše;ořech ecco;ořech tmavý;wenge. Šířka 80 cm. Výška 137 cm. Hloubka 42 cm. Počet zásuvek 2 zásuvky. Zrcadlo se zrcadlem. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Taburet bez taburetu. . . . . . . . . . Povedený produkt Toaletní stolek se zrcadly můžete získat bezprostředně tady na našem webu v populární rubrice stolky do ložnice. Nyní si můžete koupit jiné produkty ve zmíněné kategorii snadno online.