Černá jídelní židle Frozen ové nohy

Černá jídelní židle Frozen ové nohy –

Jídelní židle čalouněná z příjemné sametové tkaniny v černé barvě skladem. Ergonomicky tvarované opěradlo. Židle je vhodná i do kanceláře či k toaletnímu stolku. Výška sedadla 46 cm. Hloubka sedadla 46 cm. Maximální nosnost: 120 kg. Připravena na cestu do nového domova.

Další vlastnosti: Materiál kov. Barva černá. Výška 78 cm. Čalounění látka. Šířka 50 cm. Hloubka 52 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl skandinávský. Područky bez područek. . . . . . . . . . . .
Kvalitní a oblíbený výrobek Černá jídelní židle Frozen ové nohy je k sehnání bez obtíží na našem webu v oblíbené sekci židle! Mrkněte na ostatní zboží ve zmíněné sekci za outletovou cenu.
Tento exkluzivní produkt Černá jídelní židle Frozen je dostupný přímo tady a teď na našich stránkách v oblíbené rubrice židle! Najděte si akční produkty ve zmiňované rubrice v bezva akci! To ale ovšem není vše, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce ovšem další skvělé kousky od značky Dona shop. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Černá čalouněná jídelní židle Windy

Černá čalouněná jídelní židle Windy –

Elegantní čalouněná židle v černém provedení vhodná do jídelny, obývacího pokoje i k toaletnímu stolku. Kovová konstrukce, ergonomická opěrka a sametový potah. Výška sedáku 48 cm. Maximální nosnost 120 kg.

Další vlastnosti: Materiál kov. Barva černá. Výška 92 cm. Čalounění látka. Šířka 54 cm. Hloubka 56 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl skandinávský. Područky s područkami. . . . . . . . . . . . Často hledaný produkt můžete dostat mimo jiné tu ve známé rubrice židle! Najděte si oblíbené zboží z této známé rubriky za outletovou cenu! To ale ovšem není vše, náš sortiment je široký! Máme v nabídce ovšem další produkty od dodavatele Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.
Zajímavý produkt Černá čalouněná jídelní židle Windy lze získat mimo jiné tady na našem webu umístěný v sekci židle! Vyhledejte si parádní produkty z naší rubriky za super cenu! U nás toho najdete mnohem více, podívejte se taky na více skvělých produktů značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce Dona shop vám představuje prvotřídní sortiment. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.
Hodně prodávaný produkt máte možnost nakoupit v pohodě na našich stránkách v oblíbené sekci židle! Získejte zcela nové produkty z této sekce ve výhodné akci. To však není vše, máme toho více! U nás najdete další vybrané produkty od značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Červená židle Frozen černé ové nohy

Červená židle Frozen černé ové nohy –

Jídelní židle čalouněná z příjemné sametové tkaniny v červené barvě. Ergonomicky tvarované opěradlo. Židle je vhodná i do kanceláře či k toaletnímu stolku. Výška sedadla 46 cm. Hloubka sedadla 46 cm. Maximální nosnost: 120 kg. Připravena na cestu do Vaší jídelny.

Další vlastnosti: Materiál kov. Barva červená. Výška 78 cm. Čalounění látka. Šířka 50 cm. Hloubka 52 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl skandinávský. Područky bez područek. . . . . . . . . . . .Kvalitní kousek Červená židle Frozen černé ové nohy je dostupný prostě tady u nás zařazený v rubrice židle! Vyhledejte si nové zboží z této populární sekce za příznivou cenu!
Výjimečný a žádaný výrobek je k sehnání bez problémů na našich stránkách zařazený v kategorii židle. Nyní získáte nové výrobky ve zmíněné rubrice v akci! Možná ale hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce však také další kousky značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Dodavatel Dona shop vám představuje top sortiment. Nové kousky každý den.

Čalouněná židle do jídelny Windy černé nohy

Čalouněná židle do jídelny Windy černé nohy – Židle do kuchyně, obýváku i k toaletnímu stolku vyrobená z odolného a zároveň jemného materiálu. Ergonomicky tvarované opěradlo pro 100% komfortní sezení. Výška sedáku 48 cm. Maximální nosnost 120 kg.

Další vlastnosti: Materiál kov. Barva bílá;černá;červená;fialová;modrá;oranžová;růžová;šedá;zelená;žlutá. Čalounění látka. Šířka 54 cm. Výška 92 cm. Hloubka 56 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl skandinávský. Područky s područkami. . . . . . . . . . . . Diskontní produkt je k dispozici právě nyní tady na našem webu zařazený v kategorii židle! Nyní si můžete pořídit akční produkty z naší rubriky snadno online! U zákazníků oblíbená značka Dona shop vyrábí vynikající sortiment To ale není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! U nás v nabídce najdete více kvalitních produktů od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Stolička Vigy černá podstava

Stolička Vigy černá podstava – Výška 49 cm, šířka a hloubka sedáku 37 cm. Čalouněná stolička se sametovou látkou, kterou si můžete vybrat v mnoha atraktivních barvách. Moderní a velmi pohodlné provedení, které se hodí jak do kuchyně, tak do ložnice k toaletnímu stolku.

Další vlastnosti: Materiál kov. Barva béžová;černá;červená;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Čalounění látka. Šířka 37 cm. Výška 49 cm. Hloubka 37 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . . . . . Žádaný výrobek Stolička Vigy černá podstava máte možnost nakoupit rovnou na stránkách umístěný v rubrice stoličky. Připravili jsme ostatní produkty ze zmíněné sekce za skvělou cenu. Tím ale naše nabídka nekončí, u nás toho najdete mnohem více! Máme v nabídce ovšem více produktů od značky Dona shop. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Tento žádaný produkt Stolička Vigy černá podstava lze nakoupit také tady na stránkách ve známé kategorii stoličky! Vyhledejte si ještě jiné zboží z této sekce za nejnižší cenu. Oblíbená značka Dona shop vám nabízí vysoce kvalitní sortiment. Udělejte si radost. To ale ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více! Prozkoumejte u nás taky další kvalitní kousky od dodavatele Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.