Televizní křeslo Rodger

Televizní křeslo Rodger – Šířka 155 cm, výška 92 cm, hloubka 94 cm. Elegantní křeslo vhodné k odpočinku do ložnice, obýváku i kanceláře. Originální tvar a příjemný potah v několika barevných variacích. Praktický i dekorativní prvek vaší domácnosti zároveň.

Další vlastnosti: Typ klubové;televizní. Rozkládání bez rozkládání. Barva béžová;černá;červená;fialová;hnědá;modrá;oranžová;šedá;zelená. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Šířka 155 cm. Výška 92 cm. Hloubka 94 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . .Kvalitní produkt Televizní křeslo Rodger máte možnost sehnat aktuálně tady a teď na našem webu v sekci křesla a taburety! Najděte si ještě podobné kusy z této populární sekce za parádní cenu. Významný výrobce Dona shop má ve stále nabídkce skvělý sortiment.

Velmi prodávaný produkt Televizní křeslo Rodger můžete pořídit jednoduše tady na webu v kategorii křesla a taburety! Nyní si můžete koupit parádní kusy z této populární rubriky za akční cenu! Možná ale hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více. U nás v nabídce najdete více kousků od značky Dona shop. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Televizní křeslo Fredy

Televizní křeslo Fredy – Šířka 130 cm, výška 78 cm, hloubka 90 cm. Elegantní prošívané křeslo vhodné do obývacího pokoje, kanceláře i společenské místnosti. V moderním provedení.

Další vlastnosti: Typ klubové;televizní. Rozkládání bez rozkládání. Barva zelená. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Šířka 130 cm. Výška 78 cm. Hloubka 90 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . .
Hodně žádaný kousek Televizní křeslo Fredy můžete sehnat právě zde tady na našich stránkách umístěný v kategorii křesla a taburety! Nyní pořídíte další produkty z této známé rubriky za super peníze! U zákazníků oblíbený výrobce Dona shop má skvělý sortiment

Zajímavý produkt můžete získat ještě tady na stránkách v populární sekci křesla a taburety! Nyní pořídíte parádní produkty z této populární kategorie za příznivou cenu. Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás také více skvělých produktů značky Dona shop. Najdete je níže na této stránce.

Čalouněné křeslo Siga

Čalouněné křeslo Siga – Šířka 75 cm, hloubka 75 cm, výška 80 cm. Pohodlné televizní křeslo na nožičkách v sympatickém skandinávském stylu. Příjemný čalouněný potah ve třech barvách a nožky v dekoru dub san remo světlý. Vhodné do obývacího pokoje, ložnice i jako odpočinkové křeslo do kanceláře.

Další vlastnosti: Typ televizní. Rozkládání bez rozkládání. Barva hnědá;modrá;šedá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Šířka 75 cm. Výška 80 cm. Hloubka 75 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní;skandinávský. . . . . . . . . . Kvalitní a žádaný produkt Čalouněné křeslo Siga máte možnost sehnat zrovna na stránkách v rubrice křesla a taburety. Pořiďte si skvělé výrobky z této známé rubriky za outletovou cenu. Přední výrobce Dona shop pro vás vyrábí prvotřídní výrobky