Sestava do dětského pokoje Megal II

Sestava do dětského pokoje Megal II –

Dětská sestava vhodná pro holky i kluky. Součástí je psací stůl, komoda, šatní skříň a police. Ve dvojím provedení; bílá a dub sonoma/bílá. Do dětský a studentských pokojů. Sestavu lze libovolně rozmístit. 

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Dekor dub sonoma. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost dětský pokoj;kancelář;ložnice;předsíň. Rozměry stolu (VxŠxH) 76x110x50 cm. Rozměry šatní skříně (VxŠxH) 200x120x61 cm. Rozměry závěsné police (VxŠxH) 50x110x23 cm. Rozměry komody (VxŠxH) 93x80x40 cm. . . . . . . . . Tento neodolatelný výrobek seženete také tu na našem webu v populární kategorii dětské pokoje. Vyberte si ještě ostatní zboží ve zmíněné sekci za nejnižší cenu! To však není vše, přichystali jsme toho pro vás více. Podívejte se také na další kvalitní kousky od výrobce Dona shop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Velmi prodávaný produkt Sestava do dětského pokoje Megal můžete sehnat snadno u nás ve známé rubrice dětské pokoje. Nyní můžete získat akční produkty z této rubriky za příznivou cenu. Populární výrobce Dona shop dlouhodobě nabízí kvalitní výrobky. To ale není vše, přichystali jsme toho pro vás více! U nás totiž najdete více skvělých produktů od značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Vysoce kvalitní produkt Sestava do dětského pokoje Megal jde nakoupit přímo tady u nás umístěný v rubrice dětské pokoje! Podívejte se na nové produkty ze zmíněné rubriky v akci! V očích zákazníků populární značka Dona shop dlouhodobě prodává vysoce kvalitní výrobky Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás toho najdete mnohem více. U nás totiž najdete další zboží značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Psací stůl Cheln

Psací stůl Cheln –

Šířka 149 cm, hloubka 50 cm, výška 105 cm. Bytelný psací stůl do kanceláře či studentského pokoje s policemi a zásuvkou. Zhotoven v kombinaci bílé barvy a dezénu dub zlatý. Pečlivě zabalený čeká na cestu do nového domova.

Další vlastnosti: Typ přímý. Materiál lamino. Barva bílá. Výška 105 cm. Dekor dub zlatý. Šířka 149 cm. Hloubka 50 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Síla desky 16 mm. Styl moderní. . . . . . . . . . .
Výjimečný produkt jde koupit právě teď tu na našich stránkách v populární kategorii psací stoly. Připravili jsme podobné produkty ve zmiňované kategorii za nejnižší cenu!

Černý psací stůl Onyx

Černý psací stůl Onyx – Šířka 110 cm, výška 77 cm, hloubka 50 cm. Černý počítačový stůl, zhotovený v čistém minimalistickém stylu. Velmi moderní kousek se třemi zásuvkami v lesku. Vhodný do pracovny i studentského pokoje.

Další vlastnosti: Typ přímý. Materiál lamino. Barva černá. Šířka 110 cm. Výška 77 cm. Hloubka 50 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Síla desky 16 mm. Styl moderní. . . . . . . . . . . .Kvalitní produkt Černý psací stůl Onyx máte možnost dostat taky tady u nás v populární sekci psací stoly! Nyní najdete zlevněné produkty z této oblíbené sekce z pohodlí domova! Možná hledáte něco jiného, máme toho více! Máme v nabídce další vybrané produkty od značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Věhlasná značka Dona shop poskytuje špičkový sortiment. Nabídka platí do vyprodání zásob! Často hledaný produkt Černý psací stůl Onyx máte možnost pořídit jednoduše tady a teď na našich stránkách v rubrice psací stoly. Nyní si můžete koupit ještě ostatní kusy z naší kategorie za super ceny! To ale ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc! Máme v nabídce však také další kousky od dodavatele Dona shop. Najdete je níže na této stránce.

Bílý psací stůl Gorm

Bílý psací stůl Gorm – Šířka 110 cm, výška 75 cm, hloubka 56 cm. Bílý stůl na psaní se třemi šuplíky na dokumenty a kancelářské potřeby. Vhodné do studentského pokoje i pracoven. Originální kožené úchytky.

Další vlastnosti: Typ přímý. Materiál lamino. Barva bílá. Šířka 110 cm. Výška 75 cm. Hloubka 55 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Síla desky 16 mm. Styl minimalistický;moderní. . . . . . . . . . . . Tento výjimečný produkt jde koupit bezprostředně tady u nás zařazený v sekci psací stoly. Připravili jsme akční produkty ze zmíněné sekce za skvělou cenu! To ovšem není všechno, náš sortiment je široký. Mrkněte na více skvělých produktů od dodavatele Dona shop. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.