Čalouněná postel s čelem Galo 120x200 cm

Čalouněná postel s čelem Galo 120×200 cm – Plocha na spaní 120 x 200 cm. Postel vhodná do menší ložnice či studentského pokoje s praktickým úložným prostorem. Originální čalounění v mnoha barvách.

Další vlastnosti: Rozkládání bez rozkládání. Barva béžová;bílá;černá;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 224 cm. Šířka 140 cm. Výška 104 cm. Rošt s roštem. Rozměry 120 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. Typ klasické;manželské. Materiál čalounění. . . . . . Často hledaný produkt je dostupný mimo jiné na našich stránkách umístěný v rubrice postele. Nyní koupíte parádní produkty ve zmiňované kategorii za outletovou cenu! Mezi zákazníky oblíbený výrobce Dona shop dlouhodobě poskytuje špičkové produkty To není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. Prozkoumejte u nás další kvalitní produkty značky Dona shop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Zlevněný produkt Čalouněná postel s čelem Galo jde nakoupit ještě tu na stránkách zařazený v sekci postele! Prozkoumejte podobné produkty z této kategorie za nejnižší cenu. Přední značka Dona shop má v nabídce špičkové zboží Přesvědčte se sami!

Bílá postel 90x200 cm Gorm

Bílá postel 90×200 cm Gorm – Plocha na spaní 90 x 200 cm. Moderní bílá postel na nožičkách vhodná pro jednu osobu. Ideální jako postel do studentského pokoje nebo do pokoje pro hosty. Součástí nabídky není rošt a matrace.

Další vlastnosti: Typ klasické. Rozkládání bez rozkládání. Materiál lamino. Úložný prostor bez úložného prostoru. Délka 205 cm. Dekor dub zlatý. Šířka 93 cm. Výška 95 cm. Nožičky s nožičkami. Rošt bez roštu. Rozměry 90 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl minimalistický;skandinávský. Počet lůžek jednolůžkové. Matrace bez matrace. Topper bez topperu. . . . .Tento diskontní výrobek Bílá postel 90×200 cm Gorm získáte bez obtíží na stránkách zařazený v rubrice postele. Nyní pořídíte zlevněné zboží ze zmíněné kategorie za extra cenu! U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás více kvalitních produktů od dodavatele Dona shop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární značka Dona shop dlouhodobě dodává špičkové zboží. Však to vidíte sami. Akční produkt Bílá postel 90×200 cm Gorm seženete mimo jiné na našem webu ve známé sekci postele. Prozkoumejte jiné zboží z této populární sekce za nejnižší cenu.

Jednolůžková postel 90x200 cm Fiena

Jednolůžková postel 90×200 cm Fiena – Plocha na spaní 90 x 200 cm. Postel do ložnice i studentského pokoje s úložným prostorem. Moderní vysoké zadní čelo postele. Výběr z pěkných barev. S roštem, bez matrace.

 

Další vlastnosti: Rozkládání bez rozkládání. Barva bílá;černá;modrá;šedá;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 224 cm. Šířka 110 cm. Výška 104 cm. Rošt s roštem. Rozměry 90 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet lůžek jednolůžkové. Matrace bez matrace. Typ klasické. Materiál čalounění. . . . . .
Super produkt Jednolůžková postel 90×200 cm Fiena jde pořídit právě nyní u nás ve známé sekci postele. Mrkněte na kvalitní produkty z této kategorie ve slevě!
Velmi žádaný kus Jednolůžková postel 90×200 cm Fiena jde nakoupit rovnou na stránkách zařazený v sekci postele! Mrkněte na další výrobky ze zmíněné sekce za zcela nejnižší cenu! Možná hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc! Mrkněte také na další kvalitní produkty od dodavatele Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Známý výrobce Dona shop má ve stále nabídkce velmi kvalitní produkty. Přesvědčte se.

Stolek k posteli Nismo šedý

Stolek k posteli Nismo šedý – Šířka 50 cm, výška 40 cm, hloubka 40 cm. Odkládací stolek se šuplíky v grafitově šedé brvě v kombinaci se šuplíky v bílé barvě a v dekoru dub artisan. Vhodný do ložnice i dětského či studentského pokoje.

Další vlastnosti: Materiál lamino. Barva bílá;šedá. Dekor dub artisan. Šířka 50 cm. Výška 40 cm. Hloubka 40 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl minimalistický;moderní. . . . . . . . . . . . .
Velmi žádaný produkt Stolek k posteli Nismo je k dostání zrovna tu na webu v oblíbené kategorii noční stolky! Získejte ostatní produkty z této známé sekce za super peníze! Naše nabídka je široká, máme v nabídce však také další kvalitní produkty od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Významná značka Dona shop vás obohatí o kvalitní sortiment
Velmi žádaný produkt můžete získat přímo na stránkách ve známé rubrice noční stolky. Nyní si můžete pořídit ještě jiné kusy z této oblíbené sekce za rozumné peníze. Náš sortiment je široký, u nás totiž najdete další produkty od dodavatele Dona shop. Najdete je níže na této stránce.