Moderní konferenční stůl Oskar

Velmi moderní konferenční stůl Oskar  Dekor: bílý mat  Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
100x45x70cm  Tento velmi oblíbený výrobek Moderní konferenční stůl Oskar, bílý můžete pořídit mimo jiné tu na našem webu zařazený v kategorii uncategorized! Mrkněte na unikátní kusy z této známé sekce v akci! Naše nabídka je široká, máme v nabídce ovšem více kousků značky . Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Moderní konferenční stůl Oskar

Velmi moderní konferenční stůl Oskar  Dekor: černý mat  Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
100x45x70cm  Tento designový výrobek Moderní konferenční stůl Oskar, lze získat ještě tady a teď na našem webu ve známé sekci uncategorized. Vyhledejte si vyjímečné produkty ve zmiňované kategorii z pohodlí domova! Přední výrobce vás a vaše blízké obohatí o top produkty. To není vše, náš sortiment je ale široký. U nás najdete další kvalitní produkty značky . Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Moderní konferenční stůl Oskar

Velmi moderní konferenční stůl Oskar  Dekor: dub sonoma  Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
100x45x70cm 
Kvalitní a velmi žádaný produkt máte možnost pořídit bezprostředně tady na našem webu v populární kategorii uncategorized! Máme pro vás unikátní zboží ze zmíněné kategorie za báječnou cenu. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce další skvělé zboží značky . Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Dodavatel svým zákazníkům dodává špičkový sortiment Nabídka platí do vyprodání zásob.

Jídelní stůl Adria 2

rozměry: 120/80/76 cm, materiál: laminovaná MDF / ocel s práškovou barvou, barva: MDF – zlatý dub, nohy – černá Kvalitní a levný produkt Jídelní stůl Adria 2 můžete dostat lehce u nás v oblíbené sekci jídelní stoly – dřevěné. Nyní najdete nové zboží z naší sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Tím ale naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká. Máme v nabídce více skvělých produktů od značky HAL. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Rozkládací jídelní stůl Kajman

stůl s rozkladem ROZMĚRY: 135-185 / 80 /76 cm, materiál: vrch – lakovaný MDF, nohy – masivní bukové dřevo barva: top – medový dub, nohy – bílá Kvalitní a žádaný kus je k získání právě nyní tu na stránkách v populární sekci uncategorized! Prozkoumejte jiné zboží z této oblíbené kategorie za výhodnou cenu. To ale ovšem není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás v nabídce totiž najdete další kousky od značky . Najdete je níže na této stránce. Věhlasná značka má v nabídce top výrobky. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!

Konferenční stolek Tiano 99

Velmi moderní bytový nábytek Tiano  Dekor: bílá / černé sklo  Nábytek je dodáván v demontu  Bytové doplnky nejsou součástí 
Rozměry: (šířka x výška x hloubla) 
100x55x60cm      Obývací pokoj je místem, kde má každý z nás možnost projevit své já. Náš nábytek do obývacích pokojů vám v tom pomáhá, např. u této stěny nabízíme skříňky, v nichž můžete ostatním ukázat věci, které jste vytvořili, a místa, kde jste byli. Obývací stěny vyrábíme tak, abychom vám jím zpříjemnili každý všední den. Proto také nabízíme řadu možností, jak si vybavení obývacího pokoje přizpůsobit konkrétním potřebám, stylu a také finančním možnostem. U této obývací stěny můžete jednotlivé elementy ustavit jednotlivě a vytvořit si tak jinou skladbu než na fotografii.   Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm.  Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.   Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.   Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Tento akční výrobek Konferenční stolek Tiano 99, jde nakoupit v pohodě na našem webu zařazený v rubrice skleněná deska! Nyní získáte podobné kousky z této sekce za outletovou cenu! To však není všechno, naše nabídka je široká. Máme v nabídce další kvalitní kousky od dodavatele IMS. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Konferenční stůl Master

rozměry: O42 / 41 cm, materiál: MDF + přírodní dýha / prášková barva, barva: šedá / černá
Ve slevě produkt můžete nakoupit ještě tu na webu v oblíbené rubrice uncategorized! Nyní můžete získat ještě jiné produkty z této kategorie za super ceny.

Konferenční stolek Agnes 18

Konferenční stůl Agnes 18
Sestavu Agnes dodáváme v provedení jasan světlý/jasan   Rozměry: 55x70x60cm   Poznámka: Dodáváno v demontu   Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.   Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.   Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Hodně prodávaný výrobek lze sehnat lehce tady u nás v oblíbené sekci obývací pokoj. Nyní pořídíte kvalitní zboží z této populární sekce za mimořádně nízkou cenu. To ovšem není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. U nás totiž najdete další skvělé produkty od dodavatele JRK. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka JRK pro vás připravuje vynikající výrobky Hodně oblíbený produkt Konferenční stolek Agnes 18 lze zakoupit bezstarostně tady na našem webu v kategorii obývací pokoj. Podívejte se na kvalitní kousky z této sekce za super cenu! Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás taky více skvělých kousků od výrobce JRK. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce JRK vám může nabídnout špičkové zboží.

Konferenční stolek Agnes 17

Konferenční stolek Agnes 17
Sestavu Agnes dodáváme v provedení jasan světlý/jasan   Rozměry: 55x130x60cm   Poznámka: Dodáváno v demontu   Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.   Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.   Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.Tento exkluzivní produkt jde pořídit právě zde tady na webu v populární sekci obývací pokoj. Nyní můžete koupit nové produkty ve zmíněné rubrice snadno online! To není vše, přichystali jsme toho pro vás více. U nás v nabídce najdete další kousky značky JRK. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý výrobce JRK dlouhodobě nabízí špičkové produkty.

Tento kvalitní a žádaný produkt Konferenční stolek Agnes 17 máte možnost koupit aktuálně tady u nás ve známé sekci obývací pokoj! Pořiďte si akční produkty ze zmíněné sekce za výprodejovou cenu! Tato značka JRK dlouhodobě prodává vysoce kvalitní zboží Udělejte si radost. To ovšem není vše, nebojte, máme toho více. U nás v nabídce totiž najdete více kousků od výrobce JRK. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Moderní jídelní stůl H11

Moderní jídelní stůl  Dodáváme v provedení MDF lakované/chrom  Barva bílá  Rozkládací Nábytek je dodáván v demontu
Jídelní židle nejsou v ceně› stolu, je možné je dokoupit   Rozměry: (výška x šířka x hloubka) 
75×130-210x80cm  
Často hledaný produkt můžete dostat bezprostředně tady u nás v oblíbené rubrice jídelna. Mrkněte na ostatní produkty z této populární kategorie za báječnou cenu! Oblíbený dodavatel HAL má vynikající produkty. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás v nabídce najdete další kvalitní zboží značky HAL. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně prodávaný kousek jde nakoupit pohodlně tady a teď na našem webu v populární kategorii jídelna! Podívejte se na ještě podobné zboží ze zmíněné rubriky z pohodlí domova. Věhlasný dodavatel HAL vám představuje top produkty Nabídka platí do vyprodání zásob!

Skleněný jídelní stůl H13

Moderní jídelní stůl  Dodáváme v provedení MDF lakované/sklo  Barva bílá/černá
Nábytek je dodáván v demontu
Jídelní židle nejsou v ceně› stolu, je možné je dokoupit   Rozmě›ry: (výška x šířka x hloubka) 
76x160x90cm  
Tento akční a ve slevě produkt Skleněný jídelní stůl H13, můžete nakoupit aktuálně u nás zařazený v kategorii jídelna! Vyberte si akční zboží z této sekce za internetové ceny. U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás taky více produktů od značky HAL. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě produkt dostanete lehce na stránkách ve známé sekci jídelna! Nyní můžete získat další produkty z této kategorie za akční cenu. To ale není všechno, nebojte, máme toho více! Prozkoumejte u nás také další kvalitní kousky od výrobce HAL. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Designový jídelní stůl H22

  Moderní jídelní stůl  Dodáváme v provedení sklo/chrom lakovaná
Barva černá  Nábytek je dodáván v demontu
  Rozmě›ry: (výška x šíř™ka x hloubka) 
75x140x80cm  Vysoce kvalitní kousek Designový jídelní stůl H22 máte možnost pořídit bez obtíží tady na našich stránkách ve známé rubrice jídelna! Připravili jsme pro vás zcela nové kusy z této sekce snadno online. To není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! U nás v nabídce najdete další skvělé kousky značky HAL. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce HAL má skvělé produkty.

Luxusní konferenční stůl H9

  Moderní konferenční stůl H9 Barva: bílá Dodáváme v kombinaci MDF laminované/sklo Sklo je o síle 8mm Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x délka x výška) 
110x65x42cm    Často hledaný produkt můžete dostat bez problémů tady a teď na našem webu v oblíbené rubrice obývací pokoj. Podívejte se na ještě další produkty z této populární kategorie za rozumné peníze.
Tento kvalitní a žádaný produkt můžete koupit rovněž tady u nás umístěný v kategorii obývací pokoj! Vyberte si podobné kousky ze zmíněné rubriky za super cenu. Mezi zákazníky oblíbená značka HAL vás obohatí o velmi kvalitní zboží.

Stylový jídelní stůl H251

  Stylový jídelní stůl  Dodáváme v provedení MDF/dýha  Rozkládací Tmavý ořech  Nábytek je dodáván v demontu   Rozměry: (výška x šířka x hloubka) 
75×90-124x90cm  Oblíbený a kvalitní produkt Stylový jídelní stůl H251 můžete získat prostě u nás v kategorii jídelna. Nyní koupíte ještě jiné zboží z této sekce jednoduše online.

Jídelní stůl H270

  Moderní jídelní stůl  Dodáváme v provedení MDF / dřevo  Dekor wenge Nábytek je dodáván v demontu   Jídelní židle nejsou v ceně› stolu, je možné je dokoupit Rozměry: (výška x šířka x hloubka) 
74×160-200x90cm  
Tento velmi oblíbený kousek seženete právě zde tady a teď na našem webu v populární kategorii jídelna! Připravili jsme ještě jiné kousky ve zmiňované rubrice za nejlepší ceny!

Velmi prodávaný produkt je k dispozici přímo tu na stránkách v rubrice jídelna! Vyberte si ještě jiné kousky z této kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu. Náš sortiment je široký, u nás najdete další prověřené kousky od výrobce HAL. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka HAL vyrábí top produkty.

Moderní jídelní set H313

Moderní jídelní set  Je vyroben z materiálů sklo / nerez Židle v kombinace pochromovaná ocel/eko-kůže  Součástí setu je jídelní stůl a 4x židle Židle v provedení černá Parametry
74x130x80cm 
židle: 42x56x100cm   MODERNÍ JÍDELNÍ SET H313 Stolovat stylově a elegantně můžete i vy. Skleněný stůl s nerezovou středovou nohou zaujme na první pohled a spolu s jednoduchou konstrukcí židlí tvoří ideální kombinaci. Barvu židle můžete vybrat ze tří variant, podle vlastního vkusu. Romantické večeře při svíčkách i rodinné nedělní obědy budou od teď ještě vydařenější.    Jídelní sestava zahrnuje 1x jídelní stůl + 4x jídelní židle. Nejmodernější design a precizní zpracování za dobrou cenu vás zcela jistě přesvědčí. Jídelní set poskytuje kompletní vybavení vaší jídelny. Zažijte spoustu radosti s novým jídelním setem, který rozzáří váš byt. Vysoká kvalita a jedinečný design jídelních židlí a jídelního stolu zaručuje vysokou životnost a oblibu u zákazníka. Zboží dodáváme v demontovaném stavu s přiloženým montážním listem. Tento zlevněný kus máte možnost sehnat taky tu na stránkách ve známé rubrice jídelna! Najděte si podobné produkty ve zmiňované rubrice za akční cenu! To ale ovšem není všechno, u nás vám nabízíme více. Prozkoumejte u nás také více produktů od značky HAL. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Jídelní set Polo Varianta:  Lagano

Luxusní jídelní set Polo Vyrobeno z přírodní dýhy  Sestava zahrnuje stůl a 6x jídelní židle  Dodáváme v různých dekorech  Vzorník dekorů najdete níže  Nábytek je dodáván v demontu Parametry: 
Stůl: 140x80cm, rozklad: 190x80cm    JÍDELNÍ SET POLO Tento elegantní jídelní set uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Prvotřídní provedení a vytříbený design dodá vašemu interiéru punc luxusu. Vybírat můžete z množství dekorů a vytvořit si tak originální jídelnu podle vašeho gusta. Tato sestava vyzývá přímo ke královskému hodování, stačí jen tuto výzvu přijmout!   Jídelní sestava zahrnuje 1x jídelní stůl + 4x jídelní židle. Nejmodernější design a precizní zpracování za dobrou cenu vás zcela jistě přesvědčí. Jídelní set poskytuje kompletní vybavení vaší jídelny. Zažijte spoustu radosti s novým jídelním setem, který rozzáří váš byt. Vysoká kvalita a jedinečný design jídelních židlí a jídelního stolu zaručuje vysokou životnost a oblibu u zákazníka. Zboží dodáváme v demontovaném stavu s přiloženým montážním listem. Zajímavý produkt jde pořídit teď tu na stránkách v sekci jídelna! Nyní si můžete vybrat další produkty z této rubriky ve slevě! Oblíbená značka MHN pro své zákazníky prodává top produkty. Přesvědčte se sami! Vynikající kousek Jídelní set Polo Varianta: jde sehnat již dnes tady u nás v sekci jídelna! Podívejte se na ještě jiné výrobky z naší rubriky za outletovou cenu! Tento vyjímečný výrobce MHN může nabídnout špičkové zboží. Udělejte radost sami sobě!

Jídelní set Polo Varianta:  Calvados

Luxusní jídelní set Polo Vyrobeno z přírodní dýhy  Sestava zahrnuje stůl a 6x jídelní židle  Dodáváme v různých dekorech  Vzorník dekorů najdete níže  Nábytek je dodáván v demontu Parametry: 
Stůl: 140x80cm, rozklad: 190x80cm    JÍDELNÍ SET POLO Tento elegantní jídelní set uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Prvotřídní provedení a vytříbený design dodá vašemu interiéru punc luxusu. Vybírat můžete z množství dekorů a vytvořit si tak originální jídelnu podle vašeho gusta. Tato sestava vyzývá přímo ke královskému hodování, stačí jen tuto výzvu přijmout!   Jídelní sestava zahrnuje 1x jídelní stůl + 4x jídelní židle. Nejmodernější design a precizní zpracování za dobrou cenu vás zcela jistě přesvědčí. Jídelní set poskytuje kompletní vybavení vaší jídelny. Zažijte spoustu radosti s novým jídelním setem, který rozzáří váš byt. Vysoká kvalita a jedinečný design jídelních židlí a jídelního stolu zaručuje vysokou životnost a oblibu u zákazníka. Zboží dodáváme v demontovaném stavu s přiloženým montážním listem.
Kvalitní a žádaný výrobek Jídelní set Polo Varianta: jde pořídit prostě tady na našich stránkách v oblíbené kategorii jídelna! Prozkoumejte oblíbené produkty z této oblíbené sekce za outletovou cenu. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, máme toho více! Máme v nabídce ovšem další prověřené produkty od dodavatele MHN. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Tato značka MHN pro vás připravuje velmi kvalitní výrobky Udělejte radost sami sobě!

Jídelní set Polo Varianta:  Ořech světlý

Luxusní jídelní set Polo Vyrobeno z přírodní dýhy  Sestava zahrnuje stůl a 6x jídelní židle  Dodáváme v různých dekorech  Vzorník dekorů najdete níže  Nábytek je dodáván v demontu Parametry: 
Stůl: 140x80cm, rozklad: 190x80cm    JÍDELNÍ SET POLO Tento elegantní jídelní set uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Prvotřídní provedení a vytříbený design dodá vašemu interiéru punc luxusu. Vybírat můžete z množství dekorů a vytvořit si tak originální jídelnu podle vašeho gusta. Tato sestava vyzývá přímo ke královskému hodování, stačí jen tuto výzvu přijmout!   Jídelní sestava zahrnuje 1x jídelní stůl + 4x jídelní židle. Nejmodernější design a precizní zpracování za dobrou cenu vás zcela jistě přesvědčí. Jídelní set poskytuje kompletní vybavení vaší jídelny. Zažijte spoustu radosti s novým jídelním setem, který rozzáří váš byt. Vysoká kvalita a jedinečný design jídelních židlí a jídelního stolu zaručuje vysokou životnost a oblibu u zákazníka. Zboží dodáváme v demontovaném stavu s přiloženým montážním listem. Často hledaný produkt jde sehnat bez problémů tu na našem webu zařazený v sekci jídelna. Nyní si můžete koupit parádní produkty z této oblíbené sekce za mimořádně nízkou cenu. Známý výrobce MHN dlouhodobě prodává velmi kvalitní zboží. Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás také další prověřené produkty od dodavatele MHN. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Jídelní set Polo Varianta:  Ořech

Luxusní jídelní set Polo Vyrobeno z přírodní dýhy  Sestava zahrnuje stůl a 6x jídelní židle  Dodáváme v různých dekorech  Vzorník dekorů najdete níže  Nábytek je dodáván v demontu Parametry: 
Stůl: 140x80cm, rozklad: 190x80cm    JÍDELNÍ SET POLO Tento elegantní jídelní set uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Prvotřídní provedení a vytříbený design dodá vašemu interiéru punc luxusu. Vybírat můžete z množství dekorů a vytvořit si tak originální jídelnu podle vašeho gusta. Tato sestava vyzývá přímo ke královskému hodování, stačí jen tuto výzvu přijmout!   Jídelní sestava zahrnuje 1x jídelní stůl + 4x jídelní židle. Nejmodernější design a precizní zpracování za dobrou cenu vás zcela jistě přesvědčí. Jídelní set poskytuje kompletní vybavení vaší jídelny. Zažijte spoustu radosti s novým jídelním setem, který rozzáří váš byt. Vysoká kvalita a jedinečný design jídelních židlí a jídelního stolu zaručuje vysokou životnost a oblibu u zákazníka. Zboží dodáváme v demontovaném stavu s přiloženým montážním listem.
Tento akční a ve slevě produkt Jídelní set Polo Varianta: Ořech lze zakoupit lehce tady a teď na našich stránkách v rubrice jídelna. Máme pro vás skvělé produkty z naší rubriky za zcela nejnižší cenu! U zákazníků oblíbený výrobce MHN pro své zákazníky poskytuje top zboží. Vždyť to vidíte sami! Možná ale hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký! Máme v nabídce také další prověřené produkty od výrobce MHN. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Vynikající produkt Jídelní set Polo Varianta: Ořech lze nakoupit snadno tu v oblíbené sekci jídelna. Nyní získáte vyjímečné produkty z této známé kategorie za výprodejovou cenu!

Jídelní set Polo Varianta:  Kaštan

Luxusní jídelní set Polo Vyrobeno z přírodní dýhy  Sestava zahrnuje stůl a 6x jídelní židle  Dodáváme v různých dekorech  Vzorník dekorů najdete níže  Nábytek je dodáván v demontu Parametry: 
Stůl: 140x80cm, rozklad: 190x80cm    JÍDELNÍ SET POLO Tento elegantní jídelní set uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Prvotřídní provedení a vytříbený design dodá vašemu interiéru punc luxusu. Vybírat můžete z množství dekorů a vytvořit si tak originální jídelnu podle vašeho gusta. Tato sestava vyzývá přímo ke královskému hodování, stačí jen tuto výzvu přijmout!   Jídelní sestava zahrnuje 1x jídelní stůl + 4x jídelní židle. Nejmodernější design a precizní zpracování za dobrou cenu vás zcela jistě přesvědčí. Jídelní set poskytuje kompletní vybavení vaší jídelny. Zažijte spoustu radosti s novým jídelním setem, který rozzáří váš byt. Vysoká kvalita a jedinečný design jídelních židlí a jídelního stolu zaručuje vysokou životnost a oblibu u zákazníka. Zboží dodáváme v demontovaném stavu s přiloženým montážním listem.

Jídelní set Polo Varianta:  Wenge

Luxusní jídelní set Polo Vyrobeno z přírodní dýhy  Sestava zahrnuje stůl a 6x jídelní židle  Dodáváme v různých dekorech  Vzorník dekorů najdete níže  Nábytek je dodáván v demontu Parametry: 
Stůl: 140x80cm, rozklad: 190x80cm    JÍDELNÍ SET POLO Tento elegantní jídelní set uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Prvotřídní provedení a vytříbený design dodá vašemu interiéru punc luxusu. Vybírat můžete z množství dekorů a vytvořit si tak originální jídelnu podle vašeho gusta. Tato sestava vyzývá přímo ke královskému hodování, stačí jen tuto výzvu přijmout!   Jídelní sestava zahrnuje 1x jídelní stůl + 4x jídelní židle. Nejmodernější design a precizní zpracování za dobrou cenu vás zcela jistě přesvědčí. Jídelní set poskytuje kompletní vybavení vaší jídelny. Zažijte spoustu radosti s novým jídelním setem, který rozzáří váš byt. Vysoká kvalita a jedinečný design jídelních židlí a jídelního stolu zaručuje vysokou životnost a oblibu u zákazníka. Zboží dodáváme v demontovaném stavu s přiloženým montážním listem.
Unikátní a žádaný produkt Jídelní set Polo Varianta: máte možnost získat bezstarostně na našich stránkách ve známé rubrice jídelna! Pořiďte si ještě ostatní produkty z naší sekce za zcela nejnižší cenu! To není všechno, u nás toho najdete mnohem více. Mrkněte také na další prověřené zboží od značky MHN. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce MHN pro své zákazníky dodává špičkové zboží. Nabídka platí do vyprodání zásob.
Akční produkt máte možnost koupit jednoduše u nás v kategorii jídelna. Nyní najdete podobné produkty z této sekce za výhodnou cenu! Máme toho více, prozkoumejte u nás taky více skvělých produktů od dodavatele MHN. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Dodavatel MHN vám může poskytnout prvotřídní výrobky Přesvědčte se sami.

Rohový jídelní set Maxi I

Stylový jídelní set Maxi I  Sestava zahrnuje rohovou lavici + stůl + 2x taburet  Dodáváme v různých dekorech  Vzorník dekorů najdete níže  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: 
Lavice: 160x125cm 
Stůl: 120x70cm   ROHOVÝ JÍDELNÍ SET MAXI I Svěží venkovský vánek můžete vpustit i do vašeho bytu. Jídelní set Max navodí pohodovou atmosféru a přírodní dřevěný dekor nikdy nezklame. Hladké plochy se navíc snadno udržují. Nezapomeňte, že kdo dlouho váhá, přebere! Objednejte ještě dnes a za pár dní už můžete stolovat všichni pohromadě.
Tento exkluzivní produkt Rohový jídelní set Maxi I je k dispozici aktuálně tady na našem webu umístěný v rubrice jídelna! Připravili jsme zcela nové zboží ve zmíněné rubrice v akci. Tento vyjímečný výrobce MHN představuje vysoce kvalitní zboží. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!
Tento unikátní produkt dostanete prostě tady na webu v oblíbené rubrice jídelna! Nyní můžete najít podobné produkty z naší kategorie za extra cenu! Dodavatel MHN vám poskytuje top produkty

Rohový jídelní set Mini

Rohový jídelní set  Sestava zahrnuje lavici + stůl + 2x taburet  Dodáváme v různých dekorech  Vzorník dekorů najdete níže  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: 
Lavice: 147x107cm 
Stůl: 100x60cm   ROHOVÝ JÍDELNÍ SET MINI Potřebujete jídelní set, který vám ušetří místo? Máte volný roh, který byste rádi využili? Svěží venkovský vánek můžete vpustit i do vašeho bytu. Jídelní set Mini navodí pohodovou atmosféru a přírodní dřevěný dekor nikdy nezklame. Nezapomeňte, že kdo dlouho váhá, přebere! Čím dříve objednáte, tím dříve můžete stolovat pěkně pohromadě.  Tento velmi oblíbený produkt Rohový jídelní set Mini můžete získat přímo na stránkách umístěný v sekci jídelna! Nyní koupíte podobné produkty z této oblíbené sekce v akci. Věhlasný dodavatel MHN vám představuje velmi kvalitní produkty.
Oblíbený a kvalitní produkt máte možnost dostat právě nyní tady u nás umístěný v kategorii jídelna. Vyberte si ještě další produkty z této známé sekce jednoduše online.

Konferenční stůl H55

Moderní konferenční stůl H55 Barva: wenge  Dodáváme včetně taburetů Dodáváme v kombinaci MDF laminované/sklo Sklo je o síle 8mm Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x délka x výška)
120x65x44cm    Povedený kousek Konferenční stůl H55 můžete najít právě zde tady na webu umístěný v kategorii obývací pokoj! Pořiďte si ještě další kousky z této oblíbené kategorie za mimořádně nízkou cenu. Mezi zákazníky oblíbená značka HAL dlouhodobě poskytuje vynikající produkty To ale není vše, u nás vám nabízíme více! Prozkoumejte u nás taky další kvalitní zboží od značky HAL. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Jídelní stůl H44

Moderní jídelní stůl H44  Dodáváme v kombinaci nerez/sklo Barva: černá Sklo je o síle 8 mm Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x hloubka x výška)
130x80x74cm   Poznámka: 
Uvedená cena za jídelní stůl  Vynikající produkt Jídelní stůl H44 je k dostání rovnou na stránkách v oblíbené rubrice jídelna. Nyní koupíte vyjímečné produkty z naší sekce za příznivou cenu! Kvalitní a oblíbený výrobek máte možnost sehnat prostě na našem webu v kategorii jídelna. Získejte jiné zboží ze zmíněné kategorie za akční cenu! U zákazníků oblíbený výrobce HAL má k dispozici velmi kvalitní výrobky

Dřevěný jídelní set Lotos

Moderní jídelní set Vyrobeno z přírodní dýhy Sestava zahrnuje stůl a 4x jídelní židle  Dodáváme v různých dekorech  Vzorník dekorů najdete níže  Nábytek je dodáván v demontu Parametry: 
Stůl: 90x90cm, rozklad: 140x90cm    Jídelní sestava zahrnuje 1x jídelní stůl + 4x jídelní židle. Nejmodernější design a precizní zpracování za dobrou cenu vás zcela jistě přesvědčí. Jídelní set poskytuje kompletní vybavení vaší jídelny. Zažijte spoustu radosti s novým jídelním setem, který rozzáří váš byt. Vysoká kvalita a jedinečný design jídelních židlí a jídelního stolu zaručuje vysokou životnost a oblibu u zákazníka. Zboží dodáváme v demontovaném stavu s přiloženým montážním listem.
Kvalitní a velmi žádaný produkt máte možnost nakoupit v pohodě tu na našich stránkách ve známé kategorii jídelna! Máme pro vás podobné produkty ze zmíněné rubriky za extra cenu! Oblíbený výrobce MHN dlouhodobě nabízí prvotřídní produkty. Však to vidíte sami! Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce další vybrané produkty značky MHN. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Jídelní set Logan

Stylový jídelní set Vyrobeno z přírodní dýhy Sestava zahrnuje stůl a 6x jídelní židle  Dodáváme v různých dekorech  Vzorník dekorů najdete níže  Nábytek je dodáván v demontu Parametry: 
Stůl: 140x80cm, rozklad: 180x80cm    Jídelní sestava zahrnuje 1x jídelní stůl + 6x jídelní židle. Nejmodernější design a precizní zpracování za dobrou cenu vás zcela jistě přesvědčí. Jídelní set poskytuje kompletní vybavení vaší jídelny. Zažijte spoustu radosti s novým jídelním setem, který rozzáří váš byt. Vysoká kvalita a jedinečný design jídelních židlí a jídelního stolu zaručujevysokou životnost a oblibu u zákazníka. Zboží dodáváme v demontovaném stavu s přiloženým montážním listem. Oblíbený produkt můžete sehnat pohodlně u nás v rubrice jídelna! Nyní můžete koupit skvělé produkty ve zmiňované kategorii z pohodlí domova. Náš sortiment je široký, podívejte se taky na další skvělé kousky od dodavatele MHN. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Známý výrobce MHN vám představuje špičkové produkty.

Jídelní set Polo Varianta:  Olše

Luxusní jídelní set Polo Vyrobeno z přírodní dýhy  Sestava zahrnuje stůl a 6x jídelní židle  Dodáváme v různých dekorech  Vzorník dekorů najdete níže  Nábytek je dodáván v demontu Parametry: 
Stůl: 140x80cm, rozklad: 190x80cm    JÍDELNÍ SET POLO Tento elegantní jídelní set uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Prvotřídní provedení a vytříbený design dodá vašemu interiéru punc luxusu. Vybírat můžete z množství dekorů a vytvořit si tak originální jídelnu podle vašeho gusta. Tato sestava vyzývá přímo ke královskému hodování, stačí jen tuto výzvu přijmout!   Jídelní sestava zahrnuje 1x jídelní stůl + 4x jídelní židle. Nejmodernější design a precizní zpracování za dobrou cenu vás zcela jistě přesvědčí. Jídelní set poskytuje kompletní vybavení vaší jídelny. Zažijte spoustu radosti s novým jídelním setem, který rozzáří váš byt. Vysoká kvalita a jedinečný design jídelních židlí a jídelního stolu zaručuje vysokou životnost a oblibu u zákazníka. Zboží dodáváme v demontovaném stavu s přiloženým montážním listem.Tento nejprodávanější kus lze nakoupit aktuálně tady na našich stránkách zařazený v kategorii jídelna. Nyní koupíte unikátní produkty ve zmíněné sekci za zcela nejnižší cenu. Máme toho více, u nás v nabídce najdete další kvalitní kousky značky MHN. Najdete je níže na této stránce. Tato značka MHN vyrábí prvotřídní sortiment Udělejte radost sami sobě.

Designový konferenční stůl H15

Moderní konferenční stůl H15 Dodáváme v kombinaci MDF lakovaná/sklo Sklo je o síle 8mm Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šíř™ka x délka x výška)
110x60x45cm   Ve slevě výrobek Designový konferenční stůl H15 máte možnost pořídit rovněž u nás umístěný v rubrice obývací pokoj. Prozkoumejte unikátní produkty z této populární rubriky ve slevě. To ale ovšem není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. Mrkněte na další vybrané kousky od dodavatele HAL. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Tento akční a ve slevě kousek lze nakoupit pohodlně tady a teď na našem webu umístěný v rubrice obývací pokoj. Nyní si můžete pořídit jiné výrobky z této známé sekce na pár kliknutí. To však není všechno, u nás nabízíme více. Mrkněte také na další vybrané produkty od značky HAL. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce HAL svým zákazníkům dodává velmi kvalitní produkty Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Televizní stolek rustique - béžová/hnědá patina

Pokud hledáte do svých domovů jedinečný exkluzivní nábytek, pak jste tu správně. Dřevěný nábytek z kolekce RUSTIQUE disponuje kouzelným designem s důrazem na detaily. Jedná se o ručně vyráběný nábytek na zakázku. Každý kus je tedy originál, a to činí nábytek jedinečným. Kolekce disponuje dvojitou patinou. To znamená že nábytek je ručně natřen nejprve hnědou barvou a poté opětovně béžovou barvou. Následně se povrchová barva mírně obrousí na okrajích a dalších místech. Díky tomu hrany více vyniknou a nábytek získá nádech vintage stylu. Barvy jsou ekologické, založeny na vodní bázi, které jsou přátelské k životnímu prostředí, což tento stolek povyšuje na luxusní ekologický nábytek.

 

Kvalitní masivní dřevo z borovice, z něhož je televizní stolek vyroben, zaručí tu nejvyšší možnou kvalitu. Dřevo doplňují kovové úchytky a nádherný zámecký styl, jemuž dominují ozdobné vyřezávané římsy. Díky stylovým nohám stolek neleží přímo na podlaze a zůstává tak neustále dostatečně větraný. Tento fakt oceníte také při úklidu. Pod stolkem jednoduše vytřete či zametete. Využít můžete variabilního úložného prostoru. K dispozici vám budou dvě uzavíratelné skříňky po stranách a dvě otevřené poličky uprostřed. Budete tak mít dostatek prostoru pro všechny elektrospotřebiče, filmy či hry na herní konzoli. Výrobek je dodáván ve smontovaném stavu a velmi pevná konstrukce umožňuje použití po opravdu dlouhou dobu. Máte-li tedy rádi tradiční provedení a poctivou práci bez kompromisů, masivní selský nábytek je pro vás to pravé.

 

Další přírodní produkty naleznete společně s podobným masivním zbožím níže v souvisejících produktech. Barva uvedená ve vzorníku se může lehce lišit oproti fotografii výrobku. Příčinnou může být zobrazování barev monitoru či různé nasvícení výrobků při focení. Na reklamaci výrobku z důvodu barevného odstínu nebudeme brát zřetel.

 

Rozměry televizního stolku Rustique jsou 158x60x48cm (š, v, h).

 

Další produkty přírodní kolekce RUSTIQUE společně s podobnými masivními prvky najdete níže v souvisejících produktech.

 

Z důvodů výroby selského nábytku na zakázku, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu v minimální výši 30% z ceny nábytku. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.

Konferenční stolek rustique - béžová/hnědá patina

Pokud hledáte do svých domovů jedinečný exkluzivní nábytek, pak jste tu správně. Dřevěný nábytek z kolekce RUSTIQUE disponuje kouzelným designem s důrazem na detaily. Jedná se o ručně vyráběný nábytek na zakázku. Každý kus je tedy originál, a to činí nábytek jedinečným. Kolekce disponuje dvojitou patinou. To znamená že nábytek je ručně natřen nejprve hnědou barvou a poté opětovně béžovou barvou. Následně se povrchová barva mírně obrousí na okrajích a dalších místech. Díky tomu hrany více vyniknou a nábytek získá nádech vintage stylu. Barvy jsou ekologické, založeny na vodní bázi, které jsou přátelské k životnímu prostředí, což tento konferenční stolek povyšuje na luxusní ekologický nábytek.

 

Kvalitní masivní dřevo z borovice, z něhož je konferenční stolek vyroben, zaručí tu nejvyšší možnou kvalitu. Dřevo doplňuje nádherný zámecký styl, jemuž dominují ozdobné zaoblené nohy se stylovým rámem. Vrchní deska stolu je velmi pevná a disponuje ozdobným broušením po hranách. Výrobek je dodáván ve smontovaném stavu a velmi pevná konstrukce umožňuje použití po opravdu dlouhou dobu. Máte-li tedy rádi tradiční provedení a poctivou práci bez kompromisů, masivní selský nábytek je pro vás to pravé.

 

Další přírodní produkty naleznete společně s podobným masivním zbožím níže v souvisejících produktech. Barva uvedená ve vzorníku se může lehce lišit oproti fotografii výrobku. Příčinnou může být zobrazování barev monitoru či různé nasvícení výrobků při focení. Na reklamaci výrobku z důvodu barevného odstínu nebudeme brát zřetel.

 

Rozměry konferenčního stolku Rustique jsou 110x48x50cm (š, v, h).

 

Další produkty přírodní kolekce RUSTIQUE společně s podobnými masivními prvky najdete níže v souvisejících produktech.

 

Z důvodů výroby selského nábytku na zakázku, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu v minimální výši 30% z ceny nábytku. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.Tento kvalitní a levný produkt Konferenční stolek rustique – béžová/hnědá patina získáte rovnou tu na webu v populární rubrice konferenční stolky do obýváku. Nyní si můžete pořídit ještě další produkty ve zmiňované rubrice za akční cenu. Významná značka SZE vám poskytuje skvělé výrobky. A to je teprve začátek.

Jídelní stůl rustique - béžová/patina hnědá

Pokud hledáte do svých domovů jedinečný exkluzivní nábytek, pak jste tu správně. Dřevěný nábytek z kolekce RUSTIQUE disponuje kouzelným designem s důrazem na detaily. Jedná se o ručně vyráběný nábytek na zakázku. Každý kus je tedy originál, a to činí nábytek jedinečným. Kolekce disponuje dvojitou patinou. To znamená že nábytek je ručně natřen nejprve hnědou barvou a poté opětovně béžovou barvou. Následně se povrchová barva mírně obrousí na okrajích a dalších místech. Díky tomu hrany více vyniknou a nábytek získá nádech vintage stylu. Barvy jsou ekologické, založeny na vodní bázi, které jsou přátelské k životnímu prostředí, což tento jídelní stůl povyšuje na luxusní ekologický nábytek.

 

Kvalitní masivní dřevo z borovice, z něhož je jídelní stůl vyroben, zaručí tu nejvyšší možnou kvalitu. Dřevo doplňuje nádherný zámecký styl, jemuž dominují ozdobné zaoblené nohy se stylovým rámem. Vrchní deska stolu je velmi pevná a disponuje ozdobným broušením po hranách. Výrobek je dodáván ve smontovaném stavu a velmi pevná konstrukce umožňuje použití po opravdu dlouhou dobu. Máte-li tedy rádi tradiční provedení a poctivou práci bez kompromisů, masivní selský nábytek je pro vás to pravé. U jídelního stolu Rustique se budete rádi pravidelně scházet a hostit své přátele, příbuzné či známé.

 

Další přírodní produkty naleznete společně s podobným masivním zbožím níže v souvisejících produktech. Barva uvedená ve vzorníku se může lehce lišit oproti fotografii výrobku. Příčinnou může být zobrazování barev monitoru či různé nasvícení výrobků při focení. Na reklamaci výrobku z důvodu barevného odstínu nebudeme brát zřetel.

 

Rozměry jídelního stolu Rustique jsou 180x78x90cm (š, v, h).

 

Další produkty přírodní kolekce RUSTIQUE společně s podobnými masivními prvky najdete níže v souvisejících produktech.

 

Z důvodů výroby selského nábytku na zakázku, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu v minimální výši 30% z ceny nábytku. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.
Hodně povedený produkt Jídelní stůl rustique – béžová/patina jde pořídit teď na stránkách v oblíbené kategorii jídelní stoly! Připravili jsme nové produkty z této známé rubriky za nejlepší ceny. Přichystali jsme toho pro vás více, mrkněte také na další zboží od dodavatele SZE. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Dodavatel SZE dlouhodobě poskytuje vysoce kvalitní zboží.

Dětský psací stůl alegria - borovice/multicolor

Dětský psací stůl Alegria se 3 zásuvkami a policí pod pracovní deskou poskytne vašemu dítěti dostatek úložného prostoru na sešity a učebnice. Pracovní plocha vytváří místo pro učení i kreativní tvorbu. Korpus je vyroben z lamina v dekoru polární borovice o tloušťce 1,8cm a 1,6cm. Úchyty jsou vyrobeny z MDF materiálu, který je odolnější, jelikož se vyrábí bez použití lepidel a je tvrdší. Přidanou hodnotou úchytů je jejich barevnost, vytváří určitou hravost, jenž je potřeba v každém pokoji pro děti. Celý stůl je nesen nastavitelnými nožkami umožňujícími případné vyrovnání vad na podlaze.

 

 

Rozměry dětského psacího stolu Alegria jsou 125x75x60cm (š, v, h).

 

 

Veškerý nábytek z kolekce Alegria naleznete níže v souvisejících produktech.
Tento kvalitní a levný kus Dětský psací stůl alegria – borovice/multicolor lze sehnat lehce u nás zařazený v rubrice studentské psací stoly. Pořiďte si vyjímečné kousky z této oblíbené rubriky za výborné peníze! Náš sortiment je široký, máme v nabídce ovšem další kvalitní zboží od dodavatele JL. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Populární značka JL vám může nabídnout vynikající sortiment.

Noční stolek alegria - borovice/multicolor

Noční stolek Alegria se 2 zásuvkami nesmí chybět u žádné postele. Vytvoří požadovaný prostor pro uložení kapesníčků či rozečtené knihy v prostorných zásuvkách, horní desku pak snadno doplní praktická lampa dle vašeho výběru. Korpus je vyroben z lamina v dekoru polární borovice o tloušťce 1,8cm a 1,6cm. Úchyty jsou vyrobeny z MDF materiálu, který je odolnější, jelikož se vyrábí bez použití lepidel a je tvrdší. Přidanou hodnotou úchytů je jejich barevnost, vytváří určitou hravost, jenž je potřeba v každém pokoji pro děti. Celý stolek je nesen nastavitelnými nožkami umožňujícími případné vyrovnání vad na podlaze.

 

 

Rozměry nočního stolku Alegria jsou 44x39x46cm (š, v, h).

 

 

Veškerý nábytek z kolekce Alegria naleznete níže v souvisejících produktech. Tento zlevněný produkt Noční stolek alegria – jde pořídit ještě tady u nás v populární sekci moderní noční stolky! Najděte si ještě jiné zboží z naší rubriky za výprodejovou cenu. Oblíbený výrobce JL může nabídnout prvotřídní sortiment.

Dětský stolek alegria - borovice/modrá

Dětský stolek Alegria v atraktivním designu zastane funkci odkládacího i konferenčního stolku. V kombinaci s barevnými taburety se bude skvěle vyjímat ve studentském pokoji. Prvek je vyroben z lamina v dekoru polární borovice o tloušťce 1,8cm. Modrá deska je z MDF materiálu, který je odolnější, jelikož se vyrábí bez použití lepidel a je tvrdší. Přidanou hodnotou úchytů je modrá barva, vytváří určitou hravost, jenž je potřeba v každém pokoji pro děti.

 

 

Rozměry dětského stolku Alegria jsou 57x47x56cm (š, v, h).

 

 

Veškerý nábytek z kolekce Alegria naleznete níže v souvisejících produktech.
Tento exkluzivní kus Dětský stolek alegria – máte možnost pořídit přímo tu na webu zařazený v sekci ! Nyní koupíte parádní kousky ve zmíněné sekci snadno online. To není všechno, nebojte, máme toho více! Máme v nabídce ovšem další skvělé produkty od dodavatele JL. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Věhlasná značka JL pro své zákazníky poskytuje špičkové výrobky.

Psací stůl lilian - bříza

Máte dítě školou povinné nebo sami trávíte spoustu času prací na notebooku či počítači? Ať už tak či onak, neobejdete se bez psacího stolu, který vám poskytne dostatečně velké úložné prostory a pracovní plochu, na kterou si bez problému odložíte vše potřebné. Stůl disponuje úložným prostorem v podobě skříňky a police pod horní deskou. Ke stolu můžete pořídit nástavec, který rozšíří úložné prostory. Stůl je zhotoven ve světlém dekoru břízy a obohacen o keramickou úchytku s motivem květin, což ve výsledků působí velmi něžně a romanticky. Pokud bydlíte v městském bytě, je kolekce nábytku Lilian skvělou volbou, jelikož s ní přenese kousek přírody i k vám domů. Psací stůl Lilian je vyroben z kvalitního lamina a posílen MDF. Hlavní předností lamina je snadná údržba a dobrá odolnost proti mechanickému poškození.

 

Rozměry psacího stolu Lilian jsou 120×57,5x75cm (š, h, v).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Lilian najdete níže v souvisejících produktech.

Psací stůl s nástavcem lilian - bříza

Máte dítě školou povinné nebo sami trávíte spoustu času prací na notebooku či počítači? Ať už tak či onak, neobejdete se bez psacího stolu, který vám poskytne dostatečně velké úložné prostory a pracovní plochu, na kterou si bez problému odložíte vše potřebné. Dívčí psací stůl Lilian má nástavec, díky kterému se získají další úložné prostory, které jsou v dětském pokoji tolik potřebné. Stůl disponuje úložným prostorem v podobě skříňky a police pod horní deskou. Je zhotoven ve světlém dekoru břízy a obohacen o keramickou úchytku s motivem květin, což ve výsledků působí velmi něžně a romanticky. Pokud bydlíte v městském bytě, je kolekce nábytku Lilian skvělou volbou, jelikož s ní přenese kousek přírody i k vám domů. Psací stůl s nástavcem Lilian je vyroben z kvalitního lamina a posílen MDF. Hlavní předností lamina je snadná údržba a dobrá odolnost proti mechanickému poškození.

 

Rozměry psacího stolu Lilian jsou 120×57,5x150cm (š, h, v).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce… Akční produkt Psací stůl s nástavcem lilian – máte možnost sehnat právě tu na našich stránkách ve známé rubrice studentské psací stoly! Podívejte se na ještě podobné zboží ve zmiňované rubrice za super ceny. To ale není vše, u nás toho najdete mnohem více! Podívejte se také na další vybrané produkty od výrobce CLK. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Televizní stolek s osvětlením kaia - bílá

Design, bílá čistota materiálů a současná elegance tento kus nábytku dokonale vystihují. Přední strana tv stolku je vyrobena z MDF potaženého bílou folií ve vysokém lesku, a vyniká svým profilováním. Korpus vyrobený z lamina v tloušťce až 38mm v křišťálově bílé barvě, je lakovaný UV lakem s vysokým leskem, díky čemuž je až čtyřikrát odolnější vůči fyzickému poškození ve srovnání se standardní metodou lakování. V horní části nelze v bočních stranách přehlédnout ozdobný díl z tvrzeného skla o tloušťce 6mm. Bohatý úložný prostor poskytují tři zásuvky a nad nimi vždy jedna otevřená police, celkem tedy také tři. Součástí produktu jsou soft-close pojezdy pro pomalé a tiché zavírání zásuvek a nechybí ani 0,9W LED osvětlení, přispívající k uvolněné atmosféře vašeho domova.

 

Rozměry televizního stolku Kaia jsou 180x48x50cm (š, v, h)

 

Veškerý doporučený nábytek naleznete v souvisejících produktech níže.

Televizní stolek s osvětlením kaia - ořech/béžová

Design, hřejivost materiálů a současná elegance tento kus nábytku dokonale vystihují. Přední strana tv stolku je vyrobena z MDF potaženého béžovou folií ve vysokém lesku, a vyniká svým profilováním. Korpus je vyroben z lamina v tloušťce až 38mm v dekoru ořech aida. V horní části nelze v bočních stranách přehlédnout ozdobný díl z tvrzeného skla o tloušťce 6mm. Bohatý úložný prostor poskytují tři zásuvky a nad nimi vždy jedna otevřená police, celkem tedy také tři. Součástí produktu jsou soft-close pojezdy pro pomalé a tiché zavírání zásuvek a nechybí ani 0,9W LED osvětlení, přispívající k uvolněné atmosféře vašeho domova.

 

Rozměry televizního stolku Kaia jsou 180x48x50cm (š, v, h)

 

Veškerý doporučený nábytek naleznete v souvisejících produktech níže.Tento oblíbený produkt Televizní stolek s osvětlením kaia jde koupit snadno u nás umístěný v sekci televizní stolky z lamina! Nyní si můžete vybrat skvělé kousky ve zmiňované sekci z pohodlí domova! Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás totiž najdete další produkty od výrobce JL. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce JL dlouhodobě prodává vynikající zboží Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.