Taburet s úložným prostorem Megle

Taburet s úložným prostorem Megle – Šířka 40 cm, hloubka 30 cm, výška 50 cm. Stolička v mnoha barvách a dekorech s čalouněným sedákem. Úložný prostor pod sedákem. Vhodná k toaletním stolkům z naší nabídky.

Další vlastnosti: Materiál lamino. Barva bílá;černá;šedá. Materiál čalounění koženka. Dekor bříza;buk;calvados;dub bílý monako;dub canyon;dub lancelot;dub rustikal;dub san marino;dub sonoma;dub tabák;olše;ořech ecco;ořech tmavý;wenge. Šířka 40 cm. Výška 50 cm. Hloubka 30 cm. Stav zboží při dodání v demontu. . . . . . . . . . . . .Kvalitní a žádaný produkt Taburet s úložným prostorem Megle můžete sehnat pohodlně tu na webu zařazený v sekci stoličky. Nyní získáte ještě podobné zboží ve zmíněné sekci z pohodlí domova.

Kvalitní a oblíbený produkt můžete nakoupit právě teď tady u nás zařazený v sekci stoličky! Podívejte se na parádní zboží ve zmiňované kategorii za rozumné peníze. U zákazníků oblíbená značka Dona shop vám poskytuje vysoce kvalitní produkty. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.