Čalouněná stolička Monas

Čalouněná stolička Monas –

Výška 45 cm, šířka a hloubka sedáku 37 cm. Kovová stolička se čtvercovým čalouněným sedákem. Mnoho využití – jako taburet k toaletnímu stolku, stolička k jídelnímu stolu, k baru či do kaváren. Na výběr v několika barevných variantách. 

Další vlastnosti: Materiál kov. Barva béžová;černá;červená;hnědá;modrá;oranžová;růžová;šedá;zelená;žlutá. Výška 45 cm. Čalounění látka. Šířka 37 cm. Hloubka 37 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost kuchyně a jídelna;ložnice;předsíň. . . . . . . . . . . .Nový produkt Čalouněná stolička Monas naleznete právě zde tady u nás v populární rubrice stoličky. Najděte si ještě jiné produkty ze zmíněné rubriky za outletovou cenu. Věhlasný výrobce Dona shop nabízí kvalitní sortiment. Nebojte, v nabídce toho máme víc, mrkněte také na další prověřené kousky od výrobce Dona shop. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Taburet s úložným prostorem Megle

Taburet s úložným prostorem Megle – Šířka 40 cm, hloubka 30 cm, výška 50 cm. Stolička v mnoha barvách a dekorech s čalouněným sedákem. Úložný prostor pod sedákem. Vhodná k toaletním stolkům z naší nabídky.

Další vlastnosti: Materiál lamino. Barva bílá;černá;šedá. Materiál čalounění koženka. Dekor bříza;buk;calvados;dub bílý monako;dub canyon;dub lancelot;dub rustikal;dub san marino;dub sonoma;dub tabák;olše;ořech ecco;ořech tmavý;wenge. Šířka 40 cm. Výška 50 cm. Hloubka 30 cm. Stav zboží při dodání v demontu. . . . . . . . . . . . .Kvalitní a žádaný produkt Taburet s úložným prostorem Megle můžete sehnat pohodlně tu na webu zařazený v sekci stoličky. Nyní získáte ještě podobné zboží ve zmíněné sekci z pohodlí domova.

Kvalitní a oblíbený produkt můžete nakoupit právě teď tady u nás zařazený v sekci stoličky! Podívejte se na parádní zboží ve zmiňované kategorii za rozumné peníze. U zákazníků oblíbená značka Dona shop vám poskytuje vysoce kvalitní produkty. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.

Čalouněná stolička Sage

Čalouněná stolička Sage – Výška 45 cm, šířka a hloubka sedáku 37 cm. Kovová stolička se čtvercovým čalouněným sedákem. Elegantní provede v mnoha barvách na výběr. Mnoho využití – jako taburet k toaletnímu stolku, stolička k jídelnímu stolu, k baru či do kaváren.

Další vlastnosti: Materiál kov. Barva béžová;černá;červená;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Čalounění látka. Šířka 37 cm. Výška 45 cm. Hloubka 37 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . . . . . Zcela unikátní výrobek Čalouněná stolička Sage můžete sehnat rovnou tu na našem webu ve známé kategorii stoličky. Nyní můžete získat oblíbené kousky z této kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu! To ovšem není všechno, nebojte, máme toho více! Prozkoumejte u nás také více skvělých produktů od dodavatele Dona shop. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Exkluzivní produkt Čalouněná stolička Sage je dostupný prostě tady a teď na našem webu v oblíbené kategorii stoličky! Nyní si můžete koupit parádní produkty ze zmíněné sekce za výprodejovou cenu. Tím ale naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více! Prozkoumejte u nás více skvělých kousků značky Dona shop. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Stolička Vigy černá podstava

Stolička Vigy černá podstava – Výška 49 cm, šířka a hloubka sedáku 37 cm. Čalouněná stolička se sametovou látkou, kterou si můžete vybrat v mnoha atraktivních barvách. Moderní a velmi pohodlné provedení, které se hodí jak do kuchyně, tak do ložnice k toaletnímu stolku.

Další vlastnosti: Materiál kov. Barva béžová;černá;červená;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Čalounění látka. Šířka 37 cm. Výška 49 cm. Hloubka 37 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . . . . . Žádaný výrobek Stolička Vigy černá podstava máte možnost nakoupit rovnou na stránkách umístěný v rubrice stoličky. Připravili jsme ostatní produkty ze zmíněné sekce za skvělou cenu. Tím ale naše nabídka nekončí, u nás toho najdete mnohem více! Máme v nabídce ovšem více produktů od značky Dona shop. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Tento žádaný produkt Stolička Vigy černá podstava lze nakoupit také tady na stránkách ve známé kategorii stoličky! Vyhledejte si ještě jiné zboží z této sekce za nejnižší cenu. Oblíbená značka Dona shop vám nabízí vysoce kvalitní sortiment. Udělejte si radost. To ale ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více! Prozkoumejte u nás taky další kvalitní kousky od dodavatele Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.