Stolek na notebook Side

Stolek na notebook Side –

Šířka 73 cm, hloubka 40 cm, výška 63-93 cm. Výškově nastavitelný stolek v černém provedení skladem. Kombinace oceli a lamino desky. Snadná manipulace díky kolečkům.

Další vlastnosti: Typ přímý. Materiál kov;lamino. Barva černá. Výška 63 – 93 cm. Hloubka 40 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . . . . . .
Nejprodávanější produkt Stolek na notebook Side seženete teď tady na našem webu zařazený v rubrice psací stoly. Podívejte se na podobné výrobky z naší rubriky za super cenu!

Stolek do obýváku Tolen

Stolek do obýváku Tolen – Šířka 120 cm, hloubka 65 cm, výška 41,8 cm. Moderní konferenční stolek s promyšleným úložným prostorem. Dvě zásuvky a otevřená police pro odložení ovladačů, notebooku či magazínů. Industriální nádech s kovovou podstavou.

Další vlastnosti: Rozkládání bez rozkládání. Barva černá. Úložný prostor s úložným prostorem. Dekor dub artisan. Tvar obdélník. Šířka 120 cm. Výška 41,8 cm. Hloubka 65 cm. Odkládací plocha pod deskou ano. Stav zboží při dodání v demontu. Styl industriální;moderní. Materiál desky stolu lamino. Materiál nohou kov. . . . . . . .
Zajímavý produkt Stolek do obýváku Tolen máte možnost pořídit bez problémů na našem webu umístěný v kategorii konferenční stolky! Podívejte se na ještě další zboží z naší sekce v bezva akci.
Ve slevě produkt lze sehnat bez obtíží na našem webu ve známé rubrice konferenční stolky! Nyní můžete koupit ještě podobné produkty z této rubriky za super ceny! Známý výrobce Dona shop vám nabízí vynikající sortiment. Přesvědčte se sami. To není vše, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce také další skvělé produkty od značky Dona shop. Najdete je níže na této stránce.