Pojízdný věšák na oblečení Shopy

Pojízdný věšák na oblečení Shopy –

Šířka 120 cm, výška 181 cm, hloubka 49 cm. Stojanový věšák na oblečení z chromované oceli. Pohodlnou manipulaci dopřejí plastová kolečka. Odolná konstrukce unese pěknou řádku oděvů.

Další vlastnosti: Materiál kov. Výška 181 cm. Ozdobný pásek bez pásku. Šířka 120 cm. Hloubka 49 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Police s policí. Využití na boty;na bundy a kabáty. . . . . . . . . . . . . Vysoce kvalitní produkt Pojízdný věšák na oblečení jde sehnat bezstarostně tu na našem webu v populární kategorii věšáky! Máme pro vás další zboží z této populární rubriky za akční cenu!

Stojanový věšák do předsíně Luis

Stojanový věšák do předsíně Luis –

Šířka 35 cm, hloubka 35 cm, výška 170 cm. Moderní stojací věšák s šesti háčky. Vyrobený z bílé lakované oceli a bukového dřeva. Připraven na cestu do Vaší předsíně.

Další vlastnosti: Materiál kov;masiv. Barva bílá. Výška 170 cm. Dekor buk. Počet háčků 6 háčků. Ozdobný pásek bez pásku. Šířka 35 cm. Hloubka 35 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Police bez police. Styl moderní. Využití na bundy a kabáty. . . . . . . . . Tento zlevněný produkt Stojanový věšák do předsíně je dostupný taky tady u nás ve známé kategorii věšáky! Pořiďte si kvalitní produkty ve zmiňované rubrice v bezva akci! Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás další skvělé kousky od značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Výjimečný výrobek Stojanový věšák do předsíně Luis můžete nakoupit bezstarostně tady na webu v oblíbené rubrice věšáky. Máme pro vás ještě ostatní kousky z této známé sekce za internetové ceny! Naše nabídka je široká, mrkněte také na další zboží od dodavatele Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Věšák na kolečkách Wera

Věšák na kolečkách Wera – Šířka 90-142 cm, výška 97-170 cm, hloubka 44 cm. Stojanový věšák na oblečení s nastavitelnou šířkou a výškou zadní tyče. Pohodlnou manipulaci dopřejí plastová kolečka.

Další vlastnosti: Materiál kov;plast. Barva černá. Výška 97 – 170 cm. Ozdobný pásek bez pásku. Šířka 90 – 142 cm. Hloubka 44 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Police s policí. Využití na boty;na bundy a kabáty. . . . . . . . . . . . Tento unikátní kus Věšák na kolečkách Wera můžete koupit také tady u nás zařazený v sekci věšáky! Máme pro vás zcela nové zboží ve zmiňované sekci za neuvěřitelně výhodnou cenu. Oblíbená značka Dona shop dlouhodobě dodává prvotřídní produkty.

Výjimečný a žádaný produkt máte možnost dostat teď na našem webu v populární sekci věšáky! Vyberte si ostatní produkty z této kategorie za outletovou cenu.