Stojan na slunečník Stoy

Stojan na slunečník Stoy –

Šířka 40 cm, hloubka 40 cm, výška 10 cm. Možnost naplnit pískem a tím zvýšíte stabilitu celého stojanu. Vhodné pro slunečníky o průměru 135 – 180 cm. Nastavitelné upínaní slunečníku. Výběr z několika barev.

Další vlastnosti: Materiál plast. Barva bílá;šedá;zelená. Výška 10 cm. Šířka 40 cm. Hloubka 40 cm. Stav zboží při dodání ihned k použití. Místnost zahrada. . . . . . . . . . . . . .Hodně žádaný produkt Stojan na slunečník Stoy máte možnost dostat právě tu na webu v kategorii zahradní slunečníky a doplňky. Prozkoumejte vyjímečné kousky z této rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu! Náš sortiment je široký, máme v nabídce další vybrané produkty od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Základna pro slunečník Duty

Základna pro slunečník Duty –

Průměr 40 cm. Váha základny se odvíjí od její výplně (písek, písek + voda nebo beton). Stojan je vhodný pro upnutí slunečníků o průměru tyče 20 – 40 mm. Výběr z několika barev.

Další vlastnosti: Materiál plast. Barva bílá;šedá;zelená. Průměr 40 cm. Stav zboží při dodání ihned k použití. Místnost zahrada. . . . . . . . . . . . . . . . Vysoce kvalitní kus Základna pro slunečník Duty máte možnost sehnat zrovna tu na stránkách umístěný v kategorii zahradní slunečníky a doplňky. Nyní si můžete koupit ještě jiné produkty ve zmíněné kategorii za výhodné peníze. U nás nabízíme více, u nás najdete další prověřené kousky od značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Přední značka Dona shop pro vás připravuje špičkové produkty Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí. Kvalitní a žádaný produkt Základna pro slunečník Duty máte možnost získat taky tu na webu umístěný v kategorii zahradní slunečníky a doplňky. Vyberte si parádní zboží z této rubriky za extra cenu. To ale ovšem není vše, naše nabídka je široká. U nás najdete další kvalitní kousky od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Zahradní slunečník Snnity

Zahradní slunečník Snnity –

Velikost 240 cm. Skládací slunečník s kulatou střechou, která poskytne dostatek stínu proti slunečnímu záření. Pevná látka z polyesteru ve vícero barvách na výběr. S naklápěcím kloubem. Bez stojanu, lze přikoupit.

Další vlastnosti: Typ středová tyč. Materiál kov;látka. Barva modrá;šedá;zelená. Výška 240 cm. Šířka 240 cm. Hloubka 220 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Stojan bez stojanu. . . . . . . . . . . . .
Tento akční produkt Zahradní slunečník Snnity máte možnost nakoupit jednoduše tady na webu umístěný v rubrice zahradní slunečníky a doplňky! Vyberte si parádní kousky z naší rubriky za výhodné peníze! To ovšem není vše, u nás nabízíme více. Mrkněte na další vybrané kousky značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Tato značka Dona shop svým zákazníkům nabízí skvělé výrobky. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!