Stojanový věšák do předsíně Luis

Stojanový věšák do předsíně Luis –

Šířka 35 cm, hloubka 35 cm, výška 170 cm. Moderní stojací věšák s šesti háčky. Vyrobený z bílé lakované oceli a bukového dřeva. Připraven na cestu do Vaší předsíně.

Další vlastnosti: Materiál kov;masiv. Barva bílá. Výška 170 cm. Dekor buk. Počet háčků 6 háčků. Ozdobný pásek bez pásku. Šířka 35 cm. Hloubka 35 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Police bez police. Styl moderní. Využití na bundy a kabáty. . . . . . . . . Tento zlevněný produkt Stojanový věšák do předsíně je dostupný taky tady u nás ve známé kategorii věšáky! Pořiďte si kvalitní produkty ve zmiňované rubrice v bezva akci! Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás další skvělé kousky od značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Výjimečný výrobek Stojanový věšák do předsíně Luis můžete nakoupit bezstarostně tady na webu v oblíbené rubrice věšáky. Máme pro vás ještě ostatní kousky z této známé sekce za internetové ceny! Naše nabídka je široká, mrkněte také na další zboží od dodavatele Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.