Stínící plachta  Limen

Stínící plachta Limen –

Stínící trojúhelníková plachta o rozměrech 3,6 x 3,6 x 3,6 m. Barva zelená. Ideální pro zastínění terasy, balkónů, bazénů a vířivek. Skvělá alternativa místo slunečníku, zahradních stanů či altánů.

Další vlastnosti: Materiál polyester. Barva zelená. Tvar plachty Trojúhelník. Vlastnosti UV ochrana. Ochrana před deštěm Ano. Rozměry 3,6 x 3,6 x 3,6 m. Stav zboží při dodání ihned k použití. Místnost zahrada. . . . . . . . . . . . . Kvalitní produkt najdete nyní na našich stránkách umístěný v rubrice markýzy. Prozkoumejte oblíbené výrobky ze zmíněné kategorie za zcela nejnižší cenu. To však není všechno, náš sortiment je široký! Máme v nabídce ovšem více kousků od značky Dona shop. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Stojan na slunečník Stoy

Stojan na slunečník Stoy –

Šířka 40 cm, hloubka 40 cm, výška 10 cm. Možnost naplnit pískem a tím zvýšíte stabilitu celého stojanu. Vhodné pro slunečníky o průměru 135 – 180 cm. Nastavitelné upínaní slunečníku. Výběr z několika barev.

Další vlastnosti: Materiál plast. Barva bílá;šedá;zelená. Výška 10 cm. Šířka 40 cm. Hloubka 40 cm. Stav zboží při dodání ihned k použití. Místnost zahrada. . . . . . . . . . . . . .Hodně žádaný produkt Stojan na slunečník Stoy máte možnost dostat právě tu na webu v kategorii zahradní slunečníky a doplňky. Prozkoumejte vyjímečné kousky z této rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu! Náš sortiment je široký, máme v nabídce další vybrané produkty od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Základna pro slunečník Duty

Základna pro slunečník Duty –

Průměr 40 cm. Váha základny se odvíjí od její výplně (písek, písek + voda nebo beton). Stojan je vhodný pro upnutí slunečníků o průměru tyče 20 – 40 mm. Výběr z několika barev.

Další vlastnosti: Materiál plast. Barva bílá;šedá;zelená. Průměr 40 cm. Stav zboží při dodání ihned k použití. Místnost zahrada. . . . . . . . . . . . . . . . Vysoce kvalitní kus Základna pro slunečník Duty máte možnost sehnat zrovna tu na stránkách umístěný v kategorii zahradní slunečníky a doplňky. Nyní si můžete koupit ještě jiné produkty ve zmíněné kategorii za výhodné peníze. U nás nabízíme více, u nás najdete další prověřené kousky od značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Přední značka Dona shop pro vás připravuje špičkové produkty Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí. Kvalitní a žádaný produkt Základna pro slunečník Duty máte možnost získat taky tu na webu umístěný v kategorii zahradní slunečníky a doplňky. Vyberte si parádní zboží z této rubriky za extra cenu. To ale ovšem není vše, naše nabídka je široká. U nás najdete další kvalitní kousky od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Slunečník s boční nohou Soller

Slunečník s boční nohou Soller –

Velikost 270 cm. Zahradní slunečník s bočním ramenem. Vhodný pro vytvoření stínu nad zahradní posezení na terase, balkoně či zahradě. Ovládání stříšky pomocí kliky. Tlumené barvy na výběr. Základna je součástí balení.

Další vlastnosti: Typ boční tyč. Materiál kov;látka. Barva béžová;modrá;šedá. Šířka 270 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Místnost zahrada. Stojan se stojanem. . . . . . . . . . . . . . Exkluzivní produkt Slunečník s boční nohou Soller můžete sehnat mimo jiné tu ve známé sekci zahradní slunečníky a doplňky. Vyhledejte si další produkty z naší rubriky za internetové ceny!

Dětský zahradní set Poddy

Dětský zahradní set Poddy –

Stůl s otvorem na slunečník, slunečník a 2 ks skládacích židliček. Hravé barevné provedení. Židličky mají bezpečnostní zámek proti samovolnému složení. Vhodné pro děti na zahradu či kempování.

Další vlastnosti: Materiál kov;látka. Barva červená;modrá;žlutá. . . . . . . . . . . . . . . . . . . Velmi prodávaný produkt Dětský zahradní set Poddy lze sehnat taky na našich stránkách v oblíbené kategorii zahradní nábytek! Nyní získáte parádní výrobky z této známé rubriky za nejlepší ceny. Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás taky více skvělých kousků značky Dona shop. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Tento žádaný produkt Dětský zahradní set Poddy je k dostání aktuálně tady na webu umístěný v kategorii zahradní nábytek! Nyní pořídíte ostatní výrobky z naší rubriky za výhodné peníze. Populární dodavatel Dona shop má k dispozici prvotřídní výrobky A to ještě není vše! Náš sortiment je široký, u nás v nabídce totiž najdete další vybrané produkty od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Zahradní slunečník Snnity

Zahradní slunečník Snnity –

Velikost 240 cm. Skládací slunečník s kulatou střechou, která poskytne dostatek stínu proti slunečnímu záření. Pevná látka z polyesteru ve vícero barvách na výběr. S naklápěcím kloubem. Bez stojanu, lze přikoupit.

Další vlastnosti: Typ středová tyč. Materiál kov;látka. Barva modrá;šedá;zelená. Výška 240 cm. Šířka 240 cm. Hloubka 220 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Stojan bez stojanu. . . . . . . . . . . . .
Tento akční produkt Zahradní slunečník Snnity máte možnost nakoupit jednoduše tady na webu umístěný v rubrice zahradní slunečníky a doplňky! Vyberte si parádní kousky z naší rubriky za výhodné peníze! To ovšem není vše, u nás nabízíme více. Mrkněte na další vybrané kousky značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Tato značka Dona shop svým zákazníkům nabízí skvělé výrobky. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Stůl kulatý Tian

Stůl kulatý Tian –

Výška 70 cm, šířka 80 cm, hloubka 80 cm. Kulatý stůl s kovovou konstrukcí v černé barvě se skleněnou deskou stolu. Ve středu stolu je otvor 40 mm na slunečník.

Další vlastnosti: Materiál kov;sklo. Barva černá. Výška 70 cm. Šířka 80 cm. Hloubka 80 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet osob pro 2 osoby. Otvor na slunečník ano. . . . . . . . . . . . Kvalitní a velmi žádaný produkt Stůl kulatý Tian můžete sehnat právě tady u nás v populární rubrice zahradní stolky. Nyní můžete najít oblíbené produkty z této populární kategorie za super peníze!

Tento výjimečný výrobek Stůl kulatý Tian můžete dostat bezprostředně tu na našich stránkách v oblíbené sekci zahradní stolky! Nyní najdete oblíbené produkty z této kategorie za výprodejovou cenu!

Kulatý zahradní stůl ový Velek

Kulatý zahradní stůl ový Velek –

Výška 70 cm, průměr 90 cm. Lehký kulatý plastový stůl, který snadno složíte. Uprostřed desky stolu najdete otvor na slunečník o průměru 3,5 cm. Výběr z několik barevných variant.

Další vlastnosti: Materiál plast. Barva bílá;červená;hnědá;šedá;zelená. Výška 70 cm. Šířka 90 cm. Hloubka 90 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet osob pro 4 osoby. Otvor na slunečník ano. . . . . . . . . . . .
Tento výjimečný produkt máte možnost získat právě zde tady na našem webu zařazený v kategorii zahradní stolky! Nyní si můžete vybrat akční zboží ve zmiňované sekci za extra cenu! Přední značka Dona shop dlouhodobě vyrábí skvělé zboží. Však to vidíte sami. U nás vám nabízíme více, máme v nabídce také další kousky značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Unikátní a oblíbený produkt pořídíte bez obtíží tu na našich stránkách zařazený v kategorii zahradní stolky. Nyní si můžete koupit nové produkty z této oblíbené kategorie za mimořádně nízkou cenu! To však není vše, u nás nabízíme více. U nás v nabídce totiž najdete další prověřené produkty značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Oválný zahradní stůl ový Aknis

Oválný zahradní stůl ový Aknis –

Výška 70 cm, šířka 135 cm, hloubka 80 cm. Oválný plastový stůl. Snadná manipulace. Uprostřed desky stolu najdete otvor na slunečník o průměru 3,5 cm. Výběr z několik barevných variant.

Další vlastnosti: Materiál plast. Barva bílá;červená;hnědá;šedá;zelená. Výška 70 cm. Šířka 135 cm. Hloubka 80 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet osob pro 6 osob. Otvor na slunečník ano. . . . . . . . . . . .Hodně prodávaný výrobek Oválný zahradní stůl ový Aknis můžete získat v pohodě tu na našem webu v rubrice zahradní stolky. Nyní koupíte parádní kousky z této oblíbené kategorie z pohodlí domova. Nebojte, v nabídce toho máme víc, podívejte se také na více kousků od výrobce Dona shop. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.
Velmi oblíbený produkt Oválný zahradní stůl ový máte možnost sehnat právě tady na stránkách ve známé kategorii zahradní stolky! Získejte zlevněné produkty ze zmíněné sekce za nejlepší ceny. To ale ovšem není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! Podívejte se také na další kousky od dodavatele Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Obdélníkový stůl 150x90 Deren

Obdélníkový stůl 150×90 Deren –

Výška 72 cm, šířka 150 cm, hloubka 90 cm. Obdélníkový stůl s kovovou konstrukcí v černé barvě a deskou stolu z tvrzeného skla. Zaoblené rohy. Ve středu stolu je otvor 40 mm na slunečník.

Další vlastnosti: Materiál kov;sklo. Barva černá. Výška 72 cm. Šířka 150 cm. Hloubka 90 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet osob pro 6 osob. Otvor na slunečník ano. . . . . . . . . . . . Tento velmi oblíbený výrobek Obdélníkový stůl 150×90 Deren lze sehnat již dnes tu zařazený v sekci zahradní stolky! Najděte si ještě podobné produkty ze zmíněné rubriky za mimořádně nízkou cenu! Významný dodavatel Dona shop prodává vynikající produkty. To ovšem není všechno, naše nabídka je široká. Podívejte se také na více skvělých kousků značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.