Skříňka na troubu a mikrovlnku

Skříňka na troubu a mikrovlnku –

Šířka 60 cm, výška 210 cm, hloubka 57 cm. Vysoká skříň na potraviny, vestavnou troubu a vestavnou mikrovlnnou troubu. Skříňka má tiché dovírání dvířek a univerzální otevírání (pravé i levé sestavení).

Další vlastnosti: Typ na vestavné spotřebiče;vysoké. Materiál lamino. Barva černá. Výška 210 cm. Dekor dub artisan. Šířka 60 cm. Hloubka 57 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Povrch matné. . . . . . . . . . . Hodně oblíbený produkt Skříňka na troubu a mikrovlnku jde získat pohodlně tu v rubrice kuchyně. Nyní můžete najít kvalitní produkty z této sekce za výprodejovou cenu! U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás taky další produkty od značky Dona shop. Najdete je níže na této stránce. Věhlasný dodavatel Dona shop nabízí top výrobky. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.
Velmi žádaný kousek Skříňka na troubu a mikrovlnku máte možnost nakoupit zrovna tu na webu zařazený v kategorii kuchyně! Prozkoumejte oblíbené zboží z této rubriky ve slevě!

Nízká kuchyňská skříňka na troubu 60 x

Nízká kuchyňská skříňka na troubu 60 x – Šířka 60 cm, výška 145 cm, hloubka 57 cm. Spodní kuchyňská skříňka o výšce 145 cm na vestavnou troubu. Kuchyňská skříňka má jedny dvířka s úchytkou. Na výběr ze tří barevných kombinací.

Další vlastnosti: Typ na vestavné spotřebiče;spodní;vysoké. Materiál lamino. Barva bílá;černá;červená;šedá. Dekor dub lancelot. Šířka 60 cm. Výška 145 cm. Hloubka 57 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní;skandinávský. Povrch lesklé;matné. . . . . . . . . . .Tento velmi žádaný produkt Nízká kuchyňská skříňka na troubu můžete koupit přímo na našem webu ve známé sekci kuchyně. Podívejte se na ještě podobné produkty z naší kategorie za příznivou cenu! Možná ale hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více! Prozkoumejte u nás taky další skvělé produkty značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Populární dodavatel Dona shop má kvalitní sortiment Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.
Nový kousek Nízká kuchyňská skříňka na troubu 60 x jde získat již dnes tu na stránkách v populární rubrice kuchyně. Nyní můžete najít ještě jiné kousky z této populární kategorie v akci. U nás toho najdete mnohem více, podívejte se taky na další kvalitní kousky od výrobce Dona shop. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Přední dodavatel Dona shop prodává prvotřídní výrobky. Udělejte radost sami sobě.

Spodní skříňka na vestavnou troubu

Spodní skříňka na vestavnou troubu – Šířka 60 cm, výška 82 cm, hloubka 48 cm. Kuchyňská spodní skříňka vhodná pro umístění vestavěné trouby. Dostupná v několika barevných variantách.

Další vlastnosti: Typ na vestavné spotřebiče;spodní. Barva bílá;šedá. Dekor dub lefkas;dub sonoma;olše. Šířka 60 cm. Výška 82 cm. Hloubka 48 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Povrch lesklé;matné. . . . . . . . . . . .
Ve slevě tento výrobek Spodní skříňka na vestavnou můžete najít taky tady na našem webu ve známé sekci kuchyně! Nyní můžete získat ještě ostatní výrobky ve zmiňované kategorii za výborné peníze. Přední dodavatel Dona shop má k dispozici top produkty Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce. Třeba hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký! Máme v nabídce další kousky od výrobce Dona shop. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Zlevněný produkt lze zakoupit bezprostředně tady na našich stránkách zařazený v sekci kuchyně. Nyní pořídíte ještě podobné produkty z této rubriky za výhodné peníze! Přichystali jsme toho pro vás více, podívejte se také na další kousky od dodavatele Dona shop. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel Dona shop vám může poskytnout prvotřídní výrobky. Však to vidíte sami.

Nízká kuchyňská skříňka na troubu s šuplíky 60 x

Nízká kuchyňská skříňka na troubu s šuplíky 60 x – Šířka 60 cm, výška 145 cm, hloubka 57 cm. Spodní kuchyňská skříňka o výšce 145 cm na vestavnou troubu. Kuchyňská skříňka má tři praktické šuplíky. Na výběr ze tří barevných kombinací.

Další vlastnosti: Typ na vestavné spotřebiče;spodní;vysoké. Materiál lamino. Barva bílá;červená;šedá. Dekor dub lancelot. Šířka 60 cm. Výška 145 cm. Hloubka 57 cm. Šuplíky 3 šuplíky. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní;skandinávský. Povrch lesklé;matné. . . . . . . . . .
Hodně žádaný kus Nízká kuchyňská skříňka na troubu s šuplíky 60 x jde sehnat mimo jiné tu na našem webu ve známé kategorii kuchyně! Získejte nové produkty z této populární sekce za nejlepší ceny! Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás taky více kvalitních produktů od výrobce Dona shop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kuchyňská linka  lesklá  VISION

Kuchyňská linka lesklá VISION – Šířka 260 cm. Kuchyňská linka bílá lesklá v kombinaci s dekorem dřeva dub lancelot. Celková šířka kuchyně je 260 cm. Kuchyně se skládá z osmi samostatných kuchyňských skříněk, součástí skříňka na dřez a vestavnou troubu. Interiér kuchyňských skříněk v bílé barvě, plastové úchytky. Součástí není pracovní deska, dřez ani baterie. Kuchyňskou pracovní desku si můžete v délce 260 cm objednat za příplatek.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Dekor dub lancelot. Dolní / horní řada 260 / 260 cm. Šířka 260 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Osvětlení bez osvětlení. Styl moderní;skandinávský. Povrch lesklé;matné. . . . . . . . . . .
Tento výjimečný produkt Kuchyňská linka lesklá VISION máte možnost najít právě nyní tu na stránkách v rubrice kuchyňské linky. Nyní si můžete pořídit ještě další zboží ve zmiňované sekci za výprodejovou cenu! U nás nabízíme více, podívejte se také na další kvalitní zboží od výrobce Dona shop. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce Dona shop má velmi kvalitní sortiment Tento nejprodávanější výrobek Kuchyňská linka lesklá můžete koupit v pohodě tu na webu v oblíbené rubrice kuchyňské linky! Nyní najdete oblíbené kousky z této populární sekce za příznivou cenu. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, máme toho více! U nás v nabídce totiž najdete další zboží od výrobce Dona shop. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Skříňka na vestavnou troubu

Skříňka na vestavnou troubu – Šířka 60 cm, výška 82 cm, hloubka 52 cm. Kuchyňská skříňka vhodná pro umístění vestavěné trouby. Dostupná v mnoha barevných variantách.

Další vlastnosti: Typ na vestavné spotřebiče;spodní. Materiál lamino. Barva béžová;bílá;černá;červená;šedá. Dekor buk iconic;dub artisan;dub bordeaux;dub ferrara;dub lancelot;dub latte;hiteak. Šířka 60 cm. Výška 82 cm. Hloubka 52 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní;provence;skandinávský. Povrch lesklé;matné. . . . . . . . . . . Unikátní a žádaný produkt Skříňka na vestavnou troubu jde koupit bez problémů tady u nás v populární kategorii kuchyně! Máme pro vás nové zboží z této známé kategorie za mimořádně nízkou cenu! Naše nabídka je široká, mrkněte na více kvalitních produktů značky Dona shop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Hodně prodávaný produkt Skříňka na vestavnou troubu je dostupný rovnou tady u nás umístěný v rubrice kuchyně. Nyní můžete koupit akční výrobky ve zmíněné rubrice za super ceny! U zákazníků oblíbená značka Dona shop má v nabídce kvalitní výrobky A to je teprve začátek! To ale není vše, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce ovšem další kvalitní zboží značky Dona shop. Najdete je níže na této stránce.

Kuchyňská skříň na vestavnou troubu s šuplíky 60x

Kuchyňská skříň na vestavnou troubu s šuplíky 60x – Šířka 60 cm, výška 210 cm, hloubka 57 cm. Kuchyňská skříň vysoká pro zabudování vestavné trouby. Tři šuplíky a dvě police za dvířky. Na výběr z třinácti barevných kombinací. Interiér skříňky v bílé barvě. Univerzální otevírání skříněk.

Další vlastnosti: Typ na vestavné spotřebiče;vysoké. Materiál lamino. Barva béžová;bílá;černá;červená;šedá. Dekor dub artisan;dub lancelot. Šířka 60 cm. Výška 210 cm. Hloubka 57 cm. Šuplíky 3 šuplíky. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní;provence;skandinávský. Povrch lesklé;matné. . . . . . . . . .
Akční a ve slevě produkt lze sehnat právě teď tady na našem webu v oblíbené sekci kuchyně! Máme pro vás nové výrobky z této známé sekce za extra cenu. Věhlasná značka Dona shop prodává vynikající zboží. Udělejte radost sami sobě! To ovšem není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! Prozkoumejte u nás další prověřené produkty od dodavatele Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Povedený produkt Kuchyňská skříň na vestavnou troubu s šuplíky jde pořídit taky na našem webu umístěný v kategorii kuchyně! Nyní pořídíte skvělé výrobky z této populární kategorie na pár kliknutí. Tento vyjímečný výrobce Dona shop nabízí prvotřídní produkty. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce! To není vše, náš sortiment je ale široký. U nás v nabídce totiž najdete další zboží od značky Dona shop. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.