Skříňka do koupelny s košem Petty

Skříňka do koupelny s košem Petty –

Šířka 30 cm, hloubka 30 cm, výška 175 cm. 1 šuplík. Skříňka do koupelny s košem na špinavé prádlo, šuplíkem a policemi. V dekoru dub sonoma provedení zasíláme ihned.

Další vlastnosti: Typ úzké;vysoké. Materiál lamino. Počet dvířek 1 dvířka. Výška 175 cm. Dekor dub sonoma. Orientace pravostranné. Ozdobný pásek bez pásku. Šířka 30 cm. Hloubka 30 cm. Počet zásuvek 1 zásuvka. Zrcadlo bez zrcadla. Koš na prádlo s košem na prádlo. Stav zboží při dodání v demontu. Osvětlení bez osvětlení. . . . . . .
Velmi žádaný produkt Skříňka do koupelny s seženete taky tu na našich stránkách zařazený v rubrice uncategorized! Nyní pořídíte skvělé produkty z této oblíbené sekce za výhodnou cenu! Tento vyjímečný výrobce dodává velmi kvalitní produkty Nakupujte, dokud je zboží sladem. Náš sortiment je ale široký, u nás v nabídce totiž najdete další vybrané kousky od výrobce . Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Tento kvalitní a levný produkt Skříňka do koupelny s najdete právě na našem webu ve známé rubrice uncategorized. Máme pro vás parádní produkty ze zmíněné sekce za nejnižší cenu. Známý dodavatel Dona shop poskytuje skvělé produkty. Přesvědčte se sami!

Koupelnová skříňka s košem Sanha

Koupelnová skříňka s košem Sanha – Šířka 60 cm, hloubka 30 cm, výška 175 cm. 2 šuplíky. Policová skříňka do koupelny s prádelním košem. Pro dokonalé uspořádání ručníků, čistících prostředků, kosmetiky i uschování špinavého prádla.
 

Další vlastnosti: Typ vysoké. Materiál lamino. Barva bílá;černá;šedá. Počet dvířek 3 dvířka. Dekor bříza;buk;calvados;dub bílý monako;dub canyon;dub lancelot;dub rustikal;dub san marino;dub sonoma;dub tabák;olše;ořech ecco;ořech tmavý;wenge. Ozdobný pásek bez pásku. Šířka 60 cm. Výška 175 cm. Hloubka 30 cm. Počet zásuvek 2 zásuvky. Zrcadlo bez zrcadla. Koš na prádlo s košem na prádlo. Stav zboží při dodání v demontu. Osvětlení bez osvětlení. . . . . . .Oblíbený a akční kus je k sehnání v pohodě tu na našich stránkách umístěný v sekci koupelnový nábytek! Prozkoumejte jiné kousky z této oblíbené rubriky za parádní cenu.