Skříň do předsíně  Erin

Skříň do předsíně Erin – Šířka 55 cm, hloubka 35 cm, výška 185 cm. Skříň do předsíně s výsuvným věšákem na ramínka pro pohodlné ukládání oděvů – navíc s praktickým úložným prostorem, který snadno využijete jako botník. Perfektní volba do menších předsíní a prostor. Předsíňová skříň s velkým zrcadlem – opticky zvětší a prosvětlí i nejmenší interiéry.

 

Další vlastnosti: Materiál lamino. Barva bílá;černá;šedá. Dekor bříza;buk;calvados;dub bílý monako;dub canyon;dub lancelot;dub rustikal;dub san marino;dub sonoma;dub tabák;olše;ořech ecco;ořech tmavý;wenge. Varianty předsíňové skříně s policí;se zrcadlem;tyč na ramínka. Šířka 55 cm. Výška 185 cm. Hloubka 35 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Výsuvná závěsná tyč ano. Stav zboží při dodání v demontu. . . . . . . . . . .Tento žádaný produkt Skříň do předsíně Erin je dostupný bez problémů tady na našich stránkách v oblíbené sekci chodba! Podívejte se na skvělé produkty z naší kategorie v akci.
Tento výjimečný produkt jde sehnat bezprostředně tady a teď na našich stránkách zařazený v sekci chodba. Pořiďte si ještě jiné produkty z této populární kategorie za nejlepší ceny. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Dona shop svým zákazníkům dodává kvalitní zboží

Nástěnný věšák Kyren

Nástěnný věšák Kyren – Šířka 60 cm, hloubka 23 cm, výška 150 cm. Velké háčky 4 ks, malé háčky 2ks.  Praktický nástěnný věšák do menších předsíní, vhodný ke kombinaci s dalšími kusy nábytku (lavice, botník, předsíňová skříň). 

Další vlastnosti: Typ nástěnné. Materiál lamino. Barva bílá;černá;šedá. Dekor bříza;buk;calvados;dub bílý monako;dub canyon;dub lancelot;dub rustikal;dub san marino;dub sonoma;dub tabák;olše;ořech ecco;ořech tmavý;wenge. Počet háčků 6 háčků. Ozdobný pásek bez pásku;se stříbrným páskem. Šířka 60 cm. Výška 150 cm. Hloubka 23 cm. Zrcadlo bez zrcadla. Stav zboží při dodání v demontu. Police s policí. Styl moderní. Využití na bundy a kabáty. . . . . . .Výjimečný a žádaný produkt můžete dostat lehce tady na našich stránkách umístěný v sekci věšáky! Vyhledejte si oblíbené zboží z této rubriky za výborné peníze. Přední značka Dona shop má v nabídce špičkové výrobky. Nabídka platí do vyprodání zásob.

Nástěnný věšák  Doren

Nástěnný věšák Doren – Šířka 60 cm, hloubka 23 cm, výška 100 cm. Velké háčky 4 ks, malé háčky 2ks. Praktický nástěnný věšák do menších předsíní, vhodný ke kombinaci s dalšími kusy nábytku (lavice, botník, předsíňová skříň). 

Další vlastnosti: Typ nástěnné. Materiál lamino. Barva bílá;černá;šedá. Dekor bříza;buk;calvados;dub bílý monako;dub canyon;dub lancelot;dub rustikal;dub san marino;dub sonoma;dub tabák;olše;ořech ecco;ořech tmavý;wenge. Počet háčků 6 háčků. Ozdobný pásek bez pásku;se stříbrným páskem. Šířka 60 cm. Výška 100 cm. Hloubka 23 cm. Zrcadlo bez zrcadla. Stav zboží při dodání v demontu. Police s policí. Styl moderní. Využití na bundy a kabáty. . . . . . .
Často hledaný produkt jde koupit mimo jiné tady na webu umístěný v rubrice věšáky. Máme pro vás další produkty z této rubriky ve výprodejové akci. Oblíbený dodavatel Dona shop vás a vaše blízké obohatí o prvotřídní sortiment. Velmi žádaný produkt Nástěnný věšák Doren je k dispozici rovnou u nás zařazený v kategorii věšáky! Připravili jsme ještě podobné kousky z této oblíbené sekce za rozumné peníze! Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás více kousků od výrobce Dona shop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.