zahradního nabýtku Vergas

zahradního nabýtku Vergas –

Skleněný čtvercový stůl (80 x 80) cm a čtyři pohodlná křesla z ratanu v černém provedení. Set můžete využít jako klasický jídelní stůl, ale hodí se spíš na zahrádku. Skvělý společník při venkovním posezení, grilování či relaxu. 

Další vlastnosti: Materiál sklo;umělý ratan. Barva černá. Set křeslo;odkládací stolek. Místnost zahrada. Počet osob pro 4 osoby. . . . . . . . . . . . . . . .
Oblíbený a kvalitní produkt dostanete právě zde tu v populární sekci zahradní sestavy. Podívejte se na vyjímečné kousky ve zmiňované rubrice za rozumné peníze! Super produkt získáte bezstarostně tady u nás v sekci zahradní sestavy. Podívejte se na ještě podobné produkty z této oblíbené kategorie za nejlepší ceny! Zcela unikátní produkt je k získání snadno tady na stránkách v oblíbené kategorii zahradní sestavy. Získejte ještě jiné zboží ve zmiňované sekci za příznivou cenu.

Balkonový set Kebbo skládací

Balkonový set Kebbo skládací –

Stůl a dvě křesla z umělého ratanu v tmavě hnědém provedení. Vhodné na terasu, zahradu i balkon. Praktické skladování v podobě složení do jednoho kusu. Stůl má skleněnou desku. Polstrované sedáky jsou v ceně sestavy.

Další vlastnosti: Materiál sklo;umělý ratan. Barva hnědá. Set křeslo;odkládací stolek. Stav zboží při dodání ihned k použití. Místnost zahrada. Počet osob pro 2 osoby. . . . . . . . . . . . . . .Tento akční kus Balkonový set Kebbo skládací je k dostání teď tady u nás v sekci zahradní sestavy. Nyní můžete získat ještě podobné kusy ze zmíněné kategorie za výhodnou cenu! Třeba hledáte něco jiného, máme toho více. Prozkoumejte u nás více produktů od dodavatele Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Významná značka Dona shop dlouhodobě vyrábí top produkty Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce! Kvalitní a žádaný produkt Balkonový set Kebbo skládací pořídíte právě zde u nás zařazený v rubrice zahradní sestavy! Nyní získáte unikátní kusy ze zmíněné rubriky v bezva akci. To ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc! Prozkoumejte u nás taky další prověřené produkty od dodavatele Dona shop. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární značka Dona shop může nabídnout prvotřídní sortiment. Přesvědčte se sami.

Zahradní kovový set Lemo

Zahradní kovový set Lemo –

Zahradní sestava pro 4 osoby z kovové konstrukce v černé barvě. Součástí jsou dvě křesla, pohovka a stůl s elegantní skleněnou deskou. Sedáky sestavy jsou z pevné a odolné textilie. Vhodné na terasy a zahrady.

Další vlastnosti: Materiál kov;sklo. Barva černá. Set křeslo;odkládací stolek;pohovka. Stav zboží při dodání ihned k použití. Místnost zahrada. Počet osob pro 4 osoby. . . . . . . . . . . . . . .Povedený produkt máte možnost najít lehce tady na webu ve známé rubrice zahradní sestavy! Prozkoumejte akční kusy z této populární kategorie za super cenu.
Často hledaný výrobek lze sehnat bez problémů tady u nás v oblíbené rubrice zahradní sestavy! Připravili jsme skvělé kusy z této populární sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Stůl kulatý Tian

Stůl kulatý Tian –

Výška 70 cm, šířka 80 cm, hloubka 80 cm. Kulatý stůl s kovovou konstrukcí v černé barvě se skleněnou deskou stolu. Ve středu stolu je otvor 40 mm na slunečník.

Další vlastnosti: Materiál kov;sklo. Barva černá. Výška 70 cm. Šířka 80 cm. Hloubka 80 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet osob pro 2 osoby. Otvor na slunečník ano. . . . . . . . . . . . Kvalitní a velmi žádaný produkt Stůl kulatý Tian můžete sehnat právě tady u nás v populární rubrice zahradní stolky. Nyní můžete najít oblíbené produkty z této populární kategorie za super peníze!

Tento výjimečný výrobek Stůl kulatý Tian můžete dostat bezprostředně tu na našich stránkách v oblíbené sekci zahradní stolky! Nyní najdete oblíbené produkty z této kategorie za výprodejovou cenu!