Vitrína Twity

Vitrína Twity –

Šířka 70 cm, výška 190 cm, hloubka 41 cm. Prostorná vitrína je rozdělena na širší část a užší část. V širší části jsou dvě laminátové police a jedna skleněné. Dveře jsou částečně prosklené. V užší části jsou 4 laminátové police. V několika barevných provedení.

Další vlastnosti: Typ kombinované. Materiál lamino;sklo. Barva bílá;černá. Počet dvířek 2 dvířka. Počet polic 7 polic. Výška 190 cm. Dekor Přírodní rockford hickory. Šířka 70 cm. Hloubka 41 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost dětský pokoj;kancelář;ložnice;obývací pokoj. Počet balíků 3. Rozměry balíků 178x45x8,5 cm;76x47x12 cm;84×54,5×8,5 cm. . . . . . . Hodně prodávaný produkt můžete pořídit právě zde tady u nás ve známé kategorii vitríny. Připravili jsme pro vás akční produkty ve zmiňované rubrice v akci! Tím ale naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce také další kvalitní produkty od dodavatele Dona shop. Najdete je níže na této stránce. Významný výrobce Dona shop má v nabídce kvalitní výrobky

Tento oblíbený produkt Vitrína Twity máte možnost nakoupit právě nyní tu na našich stránkách zařazený v rubrice vitríny. Nyní získáte parádní produkty z této oblíbené sekce v bezva akci!