Balkonový set Kebbo skládací

Balkonový set Kebbo skládací –

Stůl a dvě křesla z umělého ratanu v tmavě hnědém provedení. Vhodné na terasu, zahradu i balkon. Praktické skladování v podobě složení do jednoho kusu. Stůl má skleněnou desku. Polstrované sedáky jsou v ceně sestavy.

Další vlastnosti: Materiál sklo;umělý ratan. Barva hnědá. Set křeslo;odkládací stolek. Stav zboží při dodání ihned k použití. Místnost zahrada. Počet osob pro 2 osoby. . . . . . . . . . . . . . .Tento akční kus Balkonový set Kebbo skládací je k dostání teď tady u nás v sekci zahradní sestavy. Nyní můžete získat ještě podobné kusy ze zmíněné kategorie za výhodnou cenu! Třeba hledáte něco jiného, máme toho více. Prozkoumejte u nás více produktů od dodavatele Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Významná značka Dona shop dlouhodobě vyrábí top produkty Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce! Kvalitní a žádaný produkt Balkonový set Kebbo skládací pořídíte právě zde u nás zařazený v rubrice zahradní sestavy! Nyní získáte unikátní kusy ze zmíněné rubriky v bezva akci. To ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc! Prozkoumejte u nás taky další prověřené produkty od dodavatele Dona shop. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární značka Dona shop může nabídnout prvotřídní sortiment. Přesvědčte se sami.

Dětský zahradní set Poddy

Dětský zahradní set Poddy –

Stůl s otvorem na slunečník, slunečník a 2 ks skládacích židliček. Hravé barevné provedení. Židličky mají bezpečnostní zámek proti samovolnému složení. Vhodné pro děti na zahradu či kempování.

Další vlastnosti: Materiál kov;látka. Barva červená;modrá;žlutá. . . . . . . . . . . . . . . . . . . Velmi prodávaný produkt Dětský zahradní set Poddy lze sehnat taky na našich stránkách v oblíbené kategorii zahradní nábytek! Nyní získáte parádní výrobky z této známé rubriky za nejlepší ceny. Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás taky více skvělých kousků značky Dona shop. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Tento žádaný produkt Dětský zahradní set Poddy je k dostání aktuálně tady na webu umístěný v kategorii zahradní nábytek! Nyní pořídíte ostatní výrobky z naší rubriky za výhodné peníze. Populární dodavatel Dona shop má k dispozici prvotřídní výrobky A to ještě není vše! Náš sortiment je široký, u nás v nabídce totiž najdete další vybrané produkty od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže.