Dětská  matrace Dodi 120x60 cm

Dětská matrace Dodi 120×60 cm – Šířka 60 cm, délka 120 cm, výška 5 cm. Z polyuretanové pěny. Potah z bavlny. Skládací matrace dětská.

Další vlastnosti: Typ skládací. Materiál polyuretanová pěna. Výška matrace 5 cm. Tvrdost matrace středně tvrdá. Potah látka. Rozměry 60 x 120 cm. Stav zboží při dodání ihned k použití. . . . . . . . . . . . . .
Tento kvalitní produkt máte možnost pořídit nyní na webu zařazený v kategorii matrace a rošty! Nyní můžete koupit nové produkty ve zmíněné sekci za mimořádně nízkou cenu. Známý dodavatel Dona shop pro své zákazníky nabízí špičkové výrobky. To ale není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. Podívejte se také na více skvělých kousků od značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Kvalitní výrobek lze pořídit právě teď tu na stránkách v kategorii matrace a rošty! Nyní si můžete koupit akční kousky z naší kategorie za mimořádně nízkou cenu! Populární dodavatel Dona shop pro své zákazníky poskytuje vynikající produkty Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás další skvělé zboží od značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Skládací matrace Lopa 120x60 cm

Skládací matrace Lopa 120×60 cm – Šířka 60 cm, délka 120 cm, výška 5 cm. Z polyuretanové pěny. Potah z mikrovlákna. Skládací matrace pro hosty nebo na cestování.

Další vlastnosti: Typ skládací. Materiál polyuretanová pěna. Výška matrace 5 cm. Tvrdost matrace středně tvrdá. Potah látka. Rozměry 60 x 120 cm. Stav zboží při dodání ihned k použití. . . . . . . . . . . . . .
Nejprodávanější kousek Skládací matrace Lopa 120×60 máte možnost nakoupit právě nyní tady na našich stránkách zařazený v kategorii matrace a rošty. Vyhledejte si podobné výrobky z naší sekce za extra cenu. Významný výrobce Dona shop vám nabízí velmi kvalitní výrobky.
Tento kvalitní výrobek máte možnost koupit v pohodě tady a teď na našem webu ve známé sekci matrace a rošty. Připravili jsme oblíbené produkty z naší kategorie v bezva akci!

Skládací matrace Siva 180x60 cm

Skládací matrace Siva 180×60 cm – Šířka 60 cm, délka 180 cm, výška 10 cm. Potah z mikrovlákna, eko-kůže a sametové látky Magic velvet. Součástí taška na matraci. Skládací matrace z polyuretanové pěny vhodná jako matrace pro hosty nebo na cestování.

Další vlastnosti: Typ skládací. Materiál polyuretanová pěna. Výška matrace 10 cm. Tvrdost matrace středně tvrdá. Potah eko kůže;látka. Rozměry 60 x 180 cm. Stav zboží při dodání ihned k použití. . . . . . . . . . . . . .

Rozkládací matrace Breu 180x60 cm

Rozkládací matrace Breu 180×60 cm – Šířka 60 cm, délka 180 cm, výška 6 cm. Skládací matrace z polyuretanové pěny vhodná pro hosty a na cestování. Potah z mikrovlákna. Výběr z více barev potahů. Součástí taška na matraci.

Další vlastnosti: Typ skládací. Materiál polyuretanová pěna. Výška matrace 6 cm. Tvrdost matrace středně tvrdá. Potah eko kůže;látka. Rozměry 60 x 180 cm. Stav zboží při dodání ihned k použití. . . . . . . . . . . . . .Tento vynikající produkt máte možnost dostat již dnes tu na stránkách zařazený v kategorii matrace a rošty! Nyní můžete najít parádní produkty z této kategorie ve výhodné akci!

Zlevněný produkt Rozkládací matrace Breu 180×60 jde získat rovnou tady na našich stránkách zařazený v kategorii matrace a rošty! Nyní najdete zlevněné produkty ve zmiňované kategorii jednoduše online!

Skládací matrace Hesto 195x60 cm

Skládací matrace Hesto 195×60 cm – Šířka 60 cm, délka 195 cm, výška 10 cm. Praktická skládací matrace z polyuretanové pěny, která poskytne příležitostné spaní Vašim hostům. Potah z mikrovlákna. Součástí taška na matraci. 

Další vlastnosti: Typ skládací. Materiál polyuretanová pěna. Výška matrace 10 cm. Tvrdost matrace středně tvrdá. Potah látka. Rozměry 60 x 195 cm. Stav zboží při dodání ihned k použití. . . . . . . . . . . . . . Velmi žádaný produkt Skládací matrace Hesto 195×60 cm je k sehnání právě tady a teď na našem webu zařazený v rubrice matrace! Získejte zlevněné zboží z této populární kategorie z pohodlí domova.