Skládací matrace Lopa 120x60 cm

Skládací matrace Lopa 120×60 cm – Šířka 60 cm, délka 120 cm, výška 5 cm. Z polyuretanové pěny. Potah z mikrovlákna. Skládací matrace pro hosty nebo na cestování.

Další vlastnosti: Typ skládací. Materiál polyuretanová pěna. Výška matrace 5 cm. Tvrdost matrace středně tvrdá. Potah látka. Rozměry 60 x 120 cm. Stav zboží při dodání ihned k použití. . . . . . . . . . . . . .
Nejprodávanější kousek Skládací matrace Lopa 120×60 máte možnost nakoupit právě nyní tady na našich stránkách zařazený v kategorii matrace a rošty. Vyhledejte si podobné výrobky z naší sekce za extra cenu. Významný výrobce Dona shop vám nabízí velmi kvalitní výrobky.
Tento kvalitní výrobek máte možnost koupit v pohodě tady a teď na našem webu ve známé sekci matrace a rošty. Připravili jsme oblíbené produkty z naší kategorie v bezva akci!

Skládací matrace Siva 180x60 cm

Skládací matrace Siva 180×60 cm – Šířka 60 cm, délka 180 cm, výška 10 cm. Potah z mikrovlákna, eko-kůže a sametové látky Magic velvet. Součástí taška na matraci. Skládací matrace z polyuretanové pěny vhodná jako matrace pro hosty nebo na cestování.

Další vlastnosti: Typ skládací. Materiál polyuretanová pěna. Výška matrace 10 cm. Tvrdost matrace středně tvrdá. Potah eko kůže;látka. Rozměry 60 x 180 cm. Stav zboží při dodání ihned k použití. . . . . . . . . . . . . .

Rozkládací matrace Breu 180x60 cm

Rozkládací matrace Breu 180×60 cm – Šířka 60 cm, délka 180 cm, výška 6 cm. Skládací matrace z polyuretanové pěny vhodná pro hosty a na cestování. Potah z mikrovlákna. Výběr z více barev potahů. Součástí taška na matraci.

Další vlastnosti: Typ skládací. Materiál polyuretanová pěna. Výška matrace 6 cm. Tvrdost matrace středně tvrdá. Potah eko kůže;látka. Rozměry 60 x 180 cm. Stav zboží při dodání ihned k použití. . . . . . . . . . . . . .Tento vynikající produkt máte možnost dostat již dnes tu na stránkách zařazený v kategorii matrace a rošty! Nyní můžete najít parádní produkty z této kategorie ve výhodné akci!

Zlevněný produkt Rozkládací matrace Breu 180×60 jde získat rovnou tady na našich stránkách zařazený v kategorii matrace a rošty! Nyní najdete zlevněné produkty ve zmiňované kategorii jednoduše online!

Skládací matrace Hesto 195x60 cm

Skládací matrace Hesto 195×60 cm – Šířka 60 cm, délka 195 cm, výška 10 cm. Praktická skládací matrace z polyuretanové pěny, která poskytne příležitostné spaní Vašim hostům. Potah z mikrovlákna. Součástí taška na matraci. 

Další vlastnosti: Typ skládací. Materiál polyuretanová pěna. Výška matrace 10 cm. Tvrdost matrace středně tvrdá. Potah látka. Rozměry 60 x 195 cm. Stav zboží při dodání ihned k použití. . . . . . . . . . . . . . Velmi žádaný produkt Skládací matrace Hesto 195×60 cm je k sehnání právě tady a teď na našem webu zařazený v rubrice matrace! Získejte zlevněné zboží z této populární kategorie z pohodlí domova.