Botník se sedákem Maren /tmavě

Botník se sedákem Maren /tmavě –

Šířka 100 cm, hloubka 30 cm, výška 51 cm. Otevřený policový botník kombinovaný s lavicí. Ihned k odeslání v kombinaci dekoru dub sonoma a tmavě hnědého koženkového sedáku.

Další vlastnosti: Typ botníku policový;sedací. Materiál lamino. Barva hnědá. Výška 51 cm. Dekor dub sonoma. Ozdobný pásek bez pásku. Šířka 100 cm. Hloubka 30 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost předsíň. Potahová látka sedáku koženka. Sezení s lavicí. . . . . . . .Tento vynikající produkt Botník se sedákem Maren /tmavě máte možnost koupit bez problémů tady na našich stránkách zařazený v kategorii botníky! Mrkněte na jiné kusy z této populární sekce ve výhodné akci!
Tento designový produkt Botník se sedákem Maren máte možnost získat bezprostředně tady na stránkách zařazený v rubrice botníky! Prozkoumejte zlevněné produkty z této známé sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu! To ale však není vše, u nás toho najdete mnohem více. U nás v nabídce najdete další skvělé produkty značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Hodně oblíbený výrobek Botník se sedákem Maren /tmavě můžete koupit aktuálně tady na webu umístěný v sekci botníky. Vyberte si ještě jiné zboží z naší kategorie za výborné peníze.

Čalouněná lavice Lizze 80x

Čalouněná lavice Lizze 80x – Šířka 80 cm, výška 41 cm, hloubka 40 cm. Lavice v oblíbeném stylu chesterfield. Pohodlný čalouněný sedák s ozdobným prošitím v mnoha barvách. Skvěle se hodí do předsíně, k posteli do ložnice i do obývacího pokoje. 

Další vlastnosti: Barva béžová;černá;červená;fialová;hnědá;modrá;oranžová;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Tvar obdélníkové. Šířka 80 cm. Výška 41 cm. Hloubka 40 cm. Stav zboží při dodání ihned k použití. Materiál nohou kov. . . . . . . . . . . .
Akční a ve slevě produkt Čalouněná lavice Lizze 80x je k dispozici bezstarostně tady a teď na našich stránkách v oblíbené rubrice botníky! Nyní můžete koupit ještě další zboží ve zmíněné sekci za akční cenu.

Lavice do předsíně Madu malá

Lavice do předsíně Madu malá – Šířka 80 cm, výška 42 cm, hloubka 35 cm. Čalouněná lavice s kovovými nohami, která ozdobí Vaší předsíň. Pohodlný sedák v mnoha barevných provedeních s ozdobnými skleněnými knoflíky.

Další vlastnosti: Barva bílá;černá;modrá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Tvar obdélníkové. Šířka 80 cm. Výška 42 cm. Hloubka 35 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Materiál nohou kov. . . . . . . . . . . .
Akční produkt Lavice do předsíně Madu malá naleznete lehce tu na našich stránkách v oblíbené rubrice botníky. Podívejte se na skvělé zboží z této známé rubriky za super cenu! U nás vám nabídneme víc, u nás totiž najdete další kousky od dodavatele Dona shop. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Značka Dona shop má v nabídce vynikající produkty
Ve slevě tento produkt Lavice do předsíně Madu malá jde sehnat také tady na webu umístěný v kategorii botníky! Prozkoumejte ještě jiné výrobky z naší kategorie za extra cenu.

Sedací lavice Gaja černá podstava

Sedací lavice Gaja černá podstava – Šířka 90 cm, výška 45 cm, hloubka 35 cm. Moderní provedení lavice do předsíně či ložnice. Pohodlný čalouněný sedák s potahem v mnoha barvách. Pevná kovová konstrukce v černém provedení.

Další vlastnosti: Barva černá;červená;modrá;oranžová;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Tvar obdélníkové. Šířka 90 cm. Výška 45 cm. Hloubka 35 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Materiál nohou kov. . . . . . . . . . . . Tento neodolatelný výrobek Sedací lavice Gaja černá máte možnost koupit prostě tady na webu zařazený v rubrice botníky! Prozkoumejte parádní výrobky ze zmíněné sekce za parádní cenu! To ale není vše, naše nabídka je široká! Podívejte se taky na další skvělé produkty od značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato značka Dona shop vás a vaše blízké obohatí o top sortiment.

Vysoce kvalitní produkt můžete pořídit právě na našem webu v oblíbené kategorii botníky! Nyní můžete najít ostatní produkty z naší sekce za outletovou cenu. Oblíbená značka Dona shop dlouhodobě prodává kvalitní produkty To ale však není vše, máme toho více! Máme v nabídce ovšem další prověřené zboží značky Dona shop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Lavice do chodby Reya

Lavice do chodby Reya – Šířka 88 cm, hloubka 33 cm, výška 50 cm. Sedací lavice se sedáky, které jsou potaženy koženkou. Vhodná k toaletnímu stolku či do předsíně.

Další vlastnosti: Materiál lamino. Barva bílá;černá;šedá. Materiál čalounění koženka. Dekor bříza;buk;calvados;dub bílý monako;dub canyon;dub grafit;dub lancelot;dub rustikal;dub san marino;dub sonoma;dub tabák;olše;ořech ecco;ořech tmavý;wenge. Šířka 88 cm. Výška 50 cm. Hloubka 33 cm. Stav zboží při dodání v demontu. . . . . . . . . . . . . Nový výrobek lze koupit teď na stránkách v sekci botníky! Mrkněte na zlevněné výrobky z této populární sekce za zcela nejnižší cenu. Naše nabídka je široká, podívejte se taky na více produktů od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce Dona shop dlouhodobě prodává vynikající sortiment.

Tento akční a ve slevě výrobek Lavice do chodby Reya lze koupit bez problémů u nás v populární sekci botníky! Nyní získáte zlevněné produkty ve zmiňované kategorii za super cenu! Náš sortiment je široký, máme v nabídce také více kousků značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Lavice do chodby Reya

Lavice do chodby Reya – Šířka 88 cm, hloubka 33 cm, výška 50 cm. Praktický taburet v dekoru dřeva ořech tmavý v kombinaci s bílými koženkovými sedáky. Univerzální použití do předsíně nebo k toaletnímu stolku do ložnice. 

Další vlastnosti: Materiál lamino. Barva bílá. Materiál čalounění koženka. Dekor ořech tmavý. Šířka 88 cm. Výška 50 cm. Hloubka 33 cm. Stav zboží při dodání v demontu. . . . . . . . . . . . .
Často hledaný produkt Lavice do chodby Reya je k dispozici nyní tu na webu v populární sekci botníky! Získejte vyjímečné kousky ve zmíněné sekci za báječnou cenu! Máme toho více, máme v nabídce také více skvělých produktů od výrobce Dona shop. Najdete je níže na této stránce. Tento vyjímečný výrobce Dona shop pro své zákazníky prodává vynikající sortiment. Nové kousky každý den! Tento oblíbený produkt Lavice do chodby Reya máte možnost najít prostě tady na webu ve známé sekci botníky! Nyní si můžete koupit zcela nové produkty ve zmiňované kategorii za výhodnou cenu! Věhlasný dodavatel Dona shop vás a vaše blízké obohatí o vysoce kvalitní výrobky. To ale však není vše, náš sortiment je široký! Podívejte se také na další skvělé produkty od značky Dona shop. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Lavice na boty Dangi

Lavice na boty Dangi – Šířka 80 cm, výška 45 cm, hloubka 35 cm. Lavice s kovovou poličkou na boty a s pohodlným čalouněným sedákem vyplněn HR pěnou. Výběr z mnoha barev potahů. Pevná konstrukce nožek z dubového dřeva.

Další vlastnosti: Barva bílá;černá;červená;hnědá;modrá;oranžová;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Tvar obdélníkové. Stav zboží při dodání v demontu. Šířka 80 cm. Výška 45 cm. Hloubka 35 cm. Materiál nohou kov;masiv. . . . . . . . . . . .Tento unikátní produkt můžete sehnat právě tady na našem webu ve známé kategorii botníky. Pořiďte si parádní produkty z této rubriky za super peníze! Přední značka Dona shop vás obohatí o kvalitní výrobky Nové kousky každý den. To ale ovšem není vše, nebojte, máme toho více! U nás v nabídce totiž najdete další kvalitní produkty od výrobce Dona shop. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Lavice do předsíně Lary

Lavice do předsíně Lary – Šířka 84 cm, výška 44 cm, hloubka 40 cm. Moderní pohodlná lavice s čalouněným sedákem v barvě dle výběru. Kovová podstava v matné černé barvě. Ozdobné vertikální prošití. Využití v předsíni, ložnici i v obýváku.

Další vlastnosti: Barva béžová;černá;červená;fialová;hnědá;modrá;oranžová;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Tvar obdélníkové. Šířka 80 cm. Výška 44 cm. Hloubka 40 cm. Stav zboží při dodání ihned k použití. Materiál nohou kov. . . . . . . . . . . .Výjimečný produkt Lavice do předsíně Lary jde získat právě zde tady u nás zařazený v sekci botníky! Nyní koupíte vyjímečné zboží z této populární sekce z pohodlí domova! Významný dodavatel Dona shop poskytuje kvalitní zboží.
Tento zlevněný produkt Lavice do předsíně Lary můžete koupit aktuálně tady a teď na našem webu zařazený v kategorii botníky! Nyní získáte parádní kusy ve zmíněné kategorii za super peníze. To však není vše, nebojte, máme toho více! Prozkoumejte u nás taky další kvalitní zboží od výrobce Dona shop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce Dona shop má v nabídce vynikající zboží. Nabídka platí do vyprodání zásob!

Botník Degas

Botník Degas – Šířka 100 cm, hloubka 38 cm, výška 46 cm. Lavice v kombinaci s botníkem. Součástí jsou dva čalouněné sedáky v bílé barvě. Ihned k odeslání.

Další vlastnosti: Typ botníku sedací;výklopný. Materiál lamino. Barva bílá. Dekor dub sonoma. Ozdobný pásek bez pásku. Šířka 100 cm. Výška 46 cm. Hloubka 38 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Potahová látka sedáku látka. Sezení s lavicí. . . . . . . . . Tento velmi oblíbený produkt Botník Degas lze sehnat již dnes na našem webu umístěný v rubrice botníky! Máme pro vás ještě ostatní zboží z této známé kategorie za super ceny.

Regálový botník se sedákem Maren

Regálový botník se sedákem Maren – Šířka 100 cm, hloubka 30 cm, výška 51 cm. Sedací lavice – regálový botník. Botník do předsíně v nabídce v mnoha barevných dekorech dřeva s možnosti výběru koženky čalouněného sedáku.

Další vlastnosti: Typ botníku policový;sedací. Materiál lamino. Barva bílá;černá;šedá. Dekor bříza;buk;calvados;dub bílý monako;dub canyon;dub lancelot;dub rustikal;dub san marino;dub sonoma;dub tabák;olše;ořech ecco;ořech tmavý;wenge. Ozdobný pásek bez pásku. Šířka 100 cm. Výška 51 cm. Hloubka 30 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Potahová látka sedáku koženka. Sezení s lavicí. . . . . . . . .Povedený produkt Regálový botník se sedákem Maren můžete sehnat zrovna tu na našem webu v sekci botníky! Máme pro vás akční kusy z této známé rubriky ve výhodné akci. Populární výrobce Dona shop pro vás připravuje kvalitní sortiment

Botník se sedákem Tolen

Botník se sedákem Tolen – Šířka 62 cm, hloubka 40 cm, výška 50 cm. Malý sedací botník či lavice do předsíně s úložným prostorem. Zvedací sedák a otevřená police na boty. Stylové provedení v industriálním stylu. Příjemný dekor dub artisan zútulní vaši předsíň.

Další vlastnosti: Typ botníku sedací. Materiál lamino. Dekor dub artisan. Šířka 62 cm. Výška 50 cm. Hloubka 40 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Potahová látka sedáku koženka. Sezení s lavicí. . . . . . . . . . .Nový produkt můžete najít rovněž na stránkách v oblíbené kategorii botníky. Nyní můžete koupit akční výrobky z této oblíbené sekce za super ceny!
Kvalitní produkt Botník se sedákem Tolen máte možnost získat rovnou tady na našich stránkách v rubrice botníky. Nyní najdete ještě ostatní kousky ve zmiňované rubrice za výhodné peníze! To ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc. Mrkněte na více skvělých kousků od značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Známý výrobce Dona shop dlouhodobě nabízí špičkové produkty. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Lavice do chodby Gaja - Chesterfield zlatá

Lavice do chodby Gaja – Chesterfield zlatá – Šířka 90 cm, výška 45 cm, hloubka 35 cm. Čalouněná lavice v anglickém stylu Chesterfield, u kterého je sedák typicky prošívaný. V nabídce sedák v mnoha barevných provedeních. Podstava ve stylové zlaté barvě.

Další vlastnosti: Barva černá;červená;modrá;oranžová;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Tvar obdélníkové. Šířka 90 cm. Výška 45 cm. Hloubka 35 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Materiál nohou kov. . . . . . . . . . . . Zajímavý produkt Lavice do chodby Gaja – najdete jednoduše tu na našem webu umístěný v kategorii botníky! Nyní můžete získat skvělé výrobky ve zmíněné sekci za internetové ceny! Dodavatel Dona shop dlouhodobě nabízí vynikající zboží. Nabídka platí do vyprodání zásob! U nás vám nabídneme víc, u nás najdete více produktů od dodavatele Dona shop. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.
Tento neodolatelný výrobek máte možnost najít také tu na webu v rubrice botníky! Nyní si můžete pořídit zcela nové kousky ve zmíněné rubrice za outletovou cenu! To ale není všechno, u nás toho najdete mnohem více. Máme v nabídce další kvalitní produkty od značky Dona shop. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Tato značka Dona shop pro své zákazníky nabízí skvělé produkty. Podívejte se sami!

Lavice na sezení Tega - Chesterfield černá

Lavice na sezení Tega – Chesterfield černá – Šířka 70 cm, výška 45 cm, hloubka 35 cm. Moderní provedení čalouněné lavice typu Chesterifield. Pohodlný sedák na výběr v mnoha barvách. Kovová konstrukce v atypickém tvaru v elegantním černém provedení.

Další vlastnosti: Barva černá;červená;modrá;oranžová;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Tvar obdélníkové. Šířka 70 cm. Výška 45 cm. Hloubka 35 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Materiál nohou kov. . . . . . . . . . . .
Exkluzivní produkt můžete koupit ještě tu na webu v rubrice botníky. Máme pro vás parádní kusy z této rubriky na pár kliknutí. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, máme toho více! Máme v nabídce však také další vybrané produkty od značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce Dona shop představuje velmi kvalitní produkty.

Lavice do chodby Gian - černá podstava

Lavice do chodby Gian – černá podstava – Šířka 90 cm, výška 45 cm, hloubka 35 cm. Moderní provedení lavice do předsíně s netradičním tvarem podstavy. Kovová konstrukce v matném černém provedení a pohodlný prošívaný sedák. Na výběr v mnoha barvách. Vhodná také jako lavice k posteli.

Další vlastnosti: Barva černá;červená;modrá;oranžová;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Tvar obdélníkové. Šířka 90 cm. Výška 45 cm. Hloubka 35 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Materiál nohou kov. . . . . . . . . . . .Tento žádaný výrobek můžete získat také tady na našem webu v oblíbené rubrice botníky! Nyní můžete získat oblíbené produkty ze zmíněné sekce za internetové ceny!
Unikátní a oblíbený produkt Lavice do chodby Gian – černá podstava získáte aktuálně tady na našem webu ve známé sekci botníky! Získejte kvalitní produkty z této známé kategorie za outletovou cenu.

Čalouněná lavice Dangi s knoflíky

Čalouněná lavice Dangi s knoflíky – Šířka 80 cm, výška 45 cm, hloubka 35 cm. Čalouněná lavička do předsíně s kovovými tyčkami, které slouží jako police pro odložení bot. Pohodlný sedák potažen látkou, která je prošívaná a ozdobená knoflíky. Barvu potahu si můžete vybrat v mnoha provedeních.

Další vlastnosti: Barva bílá;černá;červená;hnědá;modrá;oranžová;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Tvar obdélníkové. Šířka 100 cm. Výška 42 cm. Hloubka 70 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Materiál nohou masiv. . . . . . . . . . . .

Sedací lavice Tega - černé nožky

Sedací lavice Tega – černé nožky – Šířka 70 cm, výška 45 cm, hloubka 35 cm. Funkční a zároveň designová lavice s pohodlným polstrovaním. Na výběr velké množství barev sedáku, ze které si vyberte tu pravou k Vám. Kovová konstrukce v matné černé barvě.

Další vlastnosti: Barva černá;červená;modrá;oranžová;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Tvar obdélníkové. Šířka 90 cm. Výška 45 cm. Hloubka 35 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Materiál nohou kov. . . . . . . . . . . .
Oblíbený a akční produkt Sedací lavice Tega – černé máte možnost dostat aktuálně tady na stránkách v oblíbené rubrice botníky. Nyní můžete získat zcela nové produkty ve zmíněné kategorii za extra cenu! Mezi zákazníky oblíbená značka Dona shop vám představuje špičkové produkty. U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás taky další kousky od značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Otevřený botník Nilos se sedákem

Otevřený botník Nilos se sedákem – Šířka 96 cm, hloubka 34 cm, výška 55 cm. Sedací lavice – regálový botník. Možnost vybrat si z více barevných variant.

Další vlastnosti: Typ botníku policový;sedací. Materiál lamino. Barva bílá;černá;šedá. Dekor bříza;buk;calvados;dub bílý monako;dub canyon;dub lancelot;dub rustikal;dub san marino;dub sonoma;dub tabák;olše;ořech ecco;ořech tmavý;wenge. Ozdobný pásek bez pásku. Šířka 96 cm. Výška 55 cm. Hloubka 34 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Potahová látka sedáku koženka. Sezení s lavicí. . . . . . . . .Unikátní produkt máte možnost sehnat již dnes tady u nás umístěný v kategorii botníky. Získejte parádní produkty z naší kategorie ve slevě. U zákazníků oblíbený výrobce Dona shop představuje velmi kvalitní zboží Však to vidíte sami! Tento akční výrobek Otevřený botník Nilos se získáte taky tu v rubrice botníky! Připravili jsme další produkty z této známé sekce za rozumné peníze! Věhlasný výrobce Dona shop vám poskytuje velmi kvalitní sortiment.