Sedačka do pokoje Beau

Sedačka do pokoje Beau –

Šířka 202 cm, hloubka 60 cm, výška 76 cm. Moderní třímístná pohovka na kovových nožkách. Elegantní zpracování a pohodlný tvar. Výběr z mnoha barevných variant.

Další vlastnosti: Typ pohovky a gauče. Rozkládání bez rozkládání. Barva béžová;černá;červená;hnědá;modrá;oranžová;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Výška 76 cm. Šířka 202 cm. Hloubka 60 cm. Počet míst trojmístné. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost do kanceláře;do obývacího pokoje. . . . . . . .Hodně povedený produkt Sedačka do pokoje Beau je dostupný bezprostředně tady na stránkách zařazený v kategorii pohovky. Nyní si můžete vybrat akční zboží z této populární kategorie v akci. Populární výrobce Dona shop pro své zákazníky nabízí velmi kvalitní sortiment. Vždyť to vidíte sami! Možná hledáte něco jiného, u nás vám nabízíme více! Mrkněte na další prověřené kousky značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.
Zlevněný výrobek Sedačka do pokoje Beau lze nakoupit mimo jiné tu umístěný v kategorii pohovky! Připravili jsme jiné produkty z této populární sekce za outletovou cenu! U zákazníků oblíbený výrobce Dona shop pro vás připravuje vynikající výrobky. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí. To není všechno, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce další prověřené produkty od značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Sedací souprava  Bea

Sedací souprava Bea – Šířka 326 cm, výška 82 cm, hloubka 230 cm. Plocha na spaní 125 x 283 cm. Velká sedací souprava pro celou vaší rodinu. Provedení ve tvaru písmene U. Sedačka nabízí úložný prostor a snadné rozložení na spací plochu. Výběr z barevných variant.

Další vlastnosti: Typ do U. Rozkládání rozkládací. Barva černá;šedá. Materiál čalounění koženka;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Šířka 326 cm. Výška 82 cm. Hloubka 230 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Varianta rohu levý roh;pravý roh;univerzální. Styl moderní. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 2. Rozměry balíků 88x75x180 cm;99x75x126 cm. . . . . .Tento zlevněný produkt naleznete v pohodě tu na stránkách v oblíbené kategorii nábytek! Nyní pořídíte ještě ostatní zboží z této známé kategorie za výborné peníze! Oblíbený dodavatel Dona shop může nabídnout vynikající výrobky
Tento unikátní produkt Sedací souprava Bea máte možnost sehnat taky na našich stránkách umístěný v rubrice nábytek. Najděte si parádní produkty z této známé kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu! U zákazníků oblíbená značka Dona shop dlouhodobě dodává velmi kvalitní zboží. U nás nabízíme více, u nás v nabídce najdete další vybrané kousky od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Rozkládací sedačka ve tvaru U Armen

Rozkládací sedačka ve tvaru U Armen – Šířka 320 cm, výška 90 cm, hloubka 202 cm. Plocha na spaní 282 x 120 cm. Rozkládací sedačka ve tvaru U s úložným prostorem v mnoha barevných odstínech, univerzální varianta provedení rohu.

Další vlastnosti: Typ do U. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;bílá;černá;červená;fialová;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 282 x 120 cm. Šířka 320 cm. Výška 90 cm. Hloubka 165 cm;202 cm. Nožičky s nožičkami. Styl skandinávský. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 3. Celková hmotnost balíků 169 kg. Rozměry balíků 160x80x70 cm;60x70x145 cm;77x60x193 cm. Velikost vícemístné. Stav zboží při dodání v demontu. Varianta rohu levý roh;pravý roh;univerzální. . .
Hodně prodávaný kousek Rozkládací sedačka ve tvaru je k dispozici jednoduše tady na našem webu umístěný v sekci nábytek! Nyní si můžete koupit ještě ostatní produkty z této známé sekce ve výhodné akci. Máme toho více, máme v nabídce však také další vybrané kousky od dodavatele Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Unikátní produkt Rozkládací sedačka ve tvaru U Armen je k dostání v pohodě tady na našem webu v populární kategorii nábytek. Prozkoumejte parádní výrobky z této oblíbené rubriky za super cenu! Možná hledáte něco jiného, máme toho více! Máme v nabídce další zboží od značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Sedačka ve tvaru L Vella

Sedačka ve tvaru L Vella – Šířka 260 cm, plocha na spaní 126 x 200 cm. Rohová sedačka rozkládací bez úložného prostoru. Výběr z pravostranné či levostranné orientace ve 20-ti barvách. Z našeho bohatého vzorníku barev lze však také objednat vlastní kombinaci barev.

Další vlastnosti: Typ rohové. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;bílá;černá;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Plocha na spaní 200 x 126 cm. Šířka 260 cm. Výška 80 cm. Hloubka 205 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Varianta rohu levý roh;pravý roh. Styl moderní. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 2. Celková hmotnost balíků 150 kg. Rozměry balíků 170x105x80 cm;210x95x85 cm. Velikost vícemístné. . .
Tento unikátní produkt jde koupit jednoduše tady a teď na našem webu umístěný v kategorii nábytek. Nyní můžete koupit vyjímečné zboží z naší sekce za výhodné peníze! U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás také další produkty značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Sedací souprava  Nescano

Sedací souprava Nescano – Šířka 325 cm, výška 88 cm, hloubka 174 cm. Spací plocha 160 x 290 cm. Velká sedačka ve tvaru U – dřevěná konstrukce. Vhodná pro příležitostné spaní až 3 osob. S velkým úložným prostorem.

Další vlastnosti: Typ do U. Rozkládání rozkládací. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Šířka 325 cm. Výška 88 cm. Hloubka 174 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Místnost do kanceláře;do obývacího pokoje. Velikost vícemístné. Barva béžová;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. . . . . . . . .Akční a ve slevě kus je k získání nyní tu na stránkách v oblíbené sekci nábytek! Vyhledejte si ještě jiné kusy z této oblíbené kategorie ve slevě! Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce ovšem další prověřené zboží od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.
Zajímavý kousek Sedací souprava Nescano můžete koupit již dnes tady u nás umístěný v rubrice nábytek. Prozkoumejte ještě další výrobky z této známé rubriky z pohodlí domova! Máme toho více, prozkoumejte u nás také více kvalitních produktů od výrobce Dona shop. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Rozkládací sedací souprava do tvaru U Vella

Rozkládací sedací souprava do tvaru U Vella – Šířka 340 cm, výška 73 cm, hloubka 190 cm. Prostorná rozkládací sedací souprava nabízí dostatek komfortu Vaší rodině i přátelům. Je skvělou kombinací zpracování a moderního designu. Sedačka je rozkládací. Výběr z mnoha potahových látek.

Další vlastnosti: Typ do U. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;bílá;černá;fialová;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Plocha na spaní 285 x 126 cm. Šířka 340 cm. Výška 73 cm. Hloubka 190 cm. Nožičky s nožičkami. Varianta rohu levý roh;pravý roh. Styl moderní. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 3. Celková hmotnost balíků 176 kg. Rozměry balíků 147x74x95 cm;176x75x115 cm;190x97x75 cm. Velikost vícemístné. Stav zboží při dodání v demontu. . .Unikátní a žádaný produkt Rozkládací sedací souprava do tvaru U Vella lze sehnat rovnou tu na našem webu zařazený v rubrice nábytek! Najděte si ještě podobné kousky z této oblíbené rubriky za outletovou cenu! Významný výrobce Dona shop má v nabídce velmi kvalitní výrobky. Přesvědčte se!

Tento akční kus můžete získat taky na našich stránkách v rubrice nábytek. Nyní najdete kvalitní produkty z této populární rubriky v akci!

Rohová sedačka Samon

Rohová sedačka Samon – Šířka 245 cm, výška 90 cm, hloubka 185 cm. Spací plocha 125 x 200 cm. Sedací souprava ve tvaru písmene L s praktickým úložným prostorem. Snadné rozložení na spací plochu pro dvě osoby. Moderní hladké  provedení s nožičkami.

Další vlastnosti: Rozkládání rozkládací. Barva šedá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Šířka 245 cm. Výška 90 cm. Hloubka 185 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Místnost do kanceláře;do obývacího pokoje. Velikost vícemístné. . . . . . . . . . Akční výrobek Rohová sedačka Samon jde nakoupit rovněž na webu v sekci sedací soupravy. Nyní si můžete koupit oblíbené produkty ve zmíněné rubrice jednoduše online. To není všechno, u nás vám nabízíme více. Podívejte se taky na další kousky od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Sedačka  Margot

Sedačka Margot – Šířka 310 cm, výška 90 cm, hloubka 159 cm. Promyšlená sedací souprava ve tvaru U, která má v boku zabudovanou odkládací polici. Výběr možný v jednobarevném i dvoubarevném provedení. Sedačka je rozkládací a má dvě úložné nádoby.

Další vlastnosti: Typ do U. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;bílá;černá;fialová;hnědá;modrá;zelená. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 275 x 125 cm. Šířka 310 cm. Výška 90 cm. Hloubka 159 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Varianta rohu levý roh;pravý roh. Styl minimalistický;moderní. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 3. Celková hmotnost balíků 200 kg. Rozměry balíků 160x80x90 cm;170x90x90 cm. Velikost vícemístné. . .
Kvalitní produkt můžete sehnat přímo tu zařazený v sekci sedací soupravy! Prozkoumejte podobné kousky z této populární sekce za nejnižší cenu. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás toho najdete mnohem více. Máme v nabídce však také další kvalitní kousky od dodavatele Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Tento vyjímečný výrobce Dona shop svým zákazníkům dodává vynikající sortiment. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Rozkládací sedačka  Folly

Rozkládací sedačka Folly – Šířka 320 cm, výška 73 cm, hloubka 207 cm. Plocha na spaní 240 x 125 cm. Sedací souprava ve tvaru U s úložným prostorem. Výběr z mnoha barevných variant. Dostatek místa pro celou vaší rodinu.

Další vlastnosti: Typ do U. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;bílá;černá;fialová;hnědá;modrá;šedá;zelená. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 240 x 125 cm. Šířka 320 cm. Výška 73 cm. Hloubka 167 / 207 cm. Nožičky s nožičkami. Varianta rohu levý roh;pravý roh. Styl minimalistický. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 3. Celková hmotnost balíků 201 kg. Rozměry balíků 150x100x80 cm;170x100x80 cm;210x100x80 cm. Velikost vícemístné. Stav zboží při dodání v demontu. . . Ve slevě výrobek jde nakoupit bez problémů tu na stránkách ve známé sekci nábytek. Podívejte se na vyjímečné produkty z této populární sekce z pohodlí domova.
Tento velmi žádaný produkt Rozkládací sedačka Folly máte možnost najít také tady na stránkách ve známé sekci nábytek. Nyní si můžete pořídit jiné produkty ve zmiňované rubrice za výhodnou cenu.