Sedací souprava Gaia

Sedací souprava Gaia – Šířka 350 cm, výška 85 cm, hloubka 170 cm. Originální provedení sedací soupravy ve tvaru U, která má praktický úložný prostor a je rozkládací. Velmi pohodlná díky elastické HR pěně. Výběr z mnoha potahových látek.

Další vlastnosti: Typ do U. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;bílá;černá;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Výška 85 cm. Plocha na spaní 120 x 300 cm. Šířka 350 cm. Hloubka 170 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Varianta rohu levý roh;pravý roh. Styl moderní. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 3. Celková hmotnost balíků 147 kg. Rozměry balíků 122x100x60cm;173x125x72cm;173x125x75cm. Velikost vícemístné. . . Velmi prodávaný výrobek Sedací souprava Gaia získáte taky tady u nás v sekci nábytek. Podívejte se na ještě další produkty z této oblíbené rubriky na pár kliknutí. V očích zákazníků populární značka Dona shop má ve stále nabídkce špičkový sortiment U nás vám nabídneme víc, u nás v nabídce totiž najdete další kvalitní zboží od výrobce Dona shop. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a velmi žádaný produkt lze koupit mimo jiné tady na našich stránkách zařazený v kategorii nábytek! Nyní můžete získat akční produkty z této oblíbené sekce za mimořádně nízkou cenu.

Sedací souprava  Bea

Sedací souprava Bea – Šířka 326 cm, výška 82 cm, hloubka 230 cm. Plocha na spaní 125 x 283 cm. Velká sedací souprava pro celou vaší rodinu. Provedení ve tvaru písmene U. Sedačka nabízí úložný prostor a snadné rozložení na spací plochu. Výběr z barevných variant.

Další vlastnosti: Typ do U. Rozkládání rozkládací. Barva černá;šedá. Materiál čalounění koženka;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Šířka 326 cm. Výška 82 cm. Hloubka 230 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Varianta rohu levý roh;pravý roh;univerzální. Styl moderní. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 2. Rozměry balíků 88x75x180 cm;99x75x126 cm. . . . . .Tento zlevněný produkt naleznete v pohodě tu na stránkách v oblíbené kategorii nábytek! Nyní pořídíte ještě ostatní zboží z této známé kategorie za výborné peníze! Oblíbený dodavatel Dona shop může nabídnout vynikající výrobky
Tento unikátní produkt Sedací souprava Bea máte možnost sehnat taky na našich stránkách umístěný v rubrice nábytek. Najděte si parádní produkty z této známé kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu! U zákazníků oblíbená značka Dona shop dlouhodobě dodává velmi kvalitní zboží. U nás nabízíme více, u nás v nabídce najdete další vybrané kousky od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Rohová pohovka  Nevia

Rohová pohovka Nevia – Šířka 300 cm, výška 90 cm, hloubka 184 cm. Spací plocha 128 x 212 cm. Moderní sedací souprava ve tvaru písmene L, která se rychle promění na postel pro hosty. S úložným prostorem na lůžkoviny. Vyberte si z mnoha odstínů.

Další vlastnosti: Rozkládání rozkládací. Barva béžová;hnědá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Šířka 300 cm. Výška 90 cm. Hloubka 184 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost do kanceláře;do obývacího pokoje. Velikost vícemístné. . . . . . . . . Tento designový produkt Rohová pohovka Nevia jde pořídit prostě tady a teď na našich stránkách ve známé kategorii nábytek. Připravili jsme akční výrobky z této známé rubriky z pohodlí domova! Oblíbená značka Dona shop dlouhodobě prodává vynikající sortiment. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme. Možná ale hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc. Podívejte se také na další prověřené zboží značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Hodně prodávaný produkt Rohová pohovka Nevia získáte zrovna na našem webu umístěný v rubrice nábytek! Prozkoumejte ještě další produkty ve zmiňované kategorii za akční cenu! Tato vyjímečná značka Dona shop dlouhodobě dodává velmi kvalitní produkty

Sedací souprava  Roger II

Sedací souprava Roger II – Šířka 345 cm, výška 90 cm, hloubka 202 cm. Velká sedací souprava ve tvaru U, rozkládací s polohovatelnými opěrkami pro maximální pohodlí. Praktický úložný prostor na lůžkoviny. Vyberte si z mnoha barevných variant – jednobarevné i dvoubarevné provedení. 

Další vlastnosti: Typ do U. Rozkládání rozkládací. Barva bílá;černá;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 125 x 266 cm. Šířka 345 cm. Výška 90 cm. Hloubka 202 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Varianta rohu levý roh;pravý roh. Styl moderní. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 3. Celková hmotnost balíků 232 kg. Rozměry balíků 100x202x62;107x202x62;146x100x62. Velikost vícemístné. . .
Tento akční produkt Sedací souprava Roger lze získat teď tu v rubrice nábytek. Mrkněte na ještě jiné výrobky ve zmíněné rubrice za super cenu. Populární značka Dona shop může nabídnout prvotřídní produkty Naše nabídka je široká, u nás v nabídce najdete další skvělé produkty od dodavatele Dona shop. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.
Levný výrobek Sedací souprava Roger II je k dostání rovnou tady na našem webu v rubrice nábytek! Nyní pořídíte ještě další výrobky z této oblíbené sekce v akci. Známý dodavatel Dona shop dlouhodobě prodává prvotřídní výrobky. Nové kousky každý den!

Sedací souprava Mariane ve tvaru U

Sedací souprava Mariane ve tvaru U – Šířka 307 cm, výška 85 cm, hloubka 146 cm. Dvoubarevná sedací souprava do U s úložným prostorem i funkcí spaní. Možnost výběru barevné kombinace dle svých představ.

Další vlastnosti: Typ do U. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;černá;červená;fialová;hnědá;modrá;šedá;zelená. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 125 x 268 cm. Šířka 307 cm. Výška 85 cm. Hloubka 146 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Varianta rohu univerzální. Styl minimalistický. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 3. Celková hmotnost balíků 148 kg. Rozměry balíků 140x60x80 cm;150x70x80 cm. Velikost vícemístné. . .
Ve slevě tento produkt získáte bez obtíží tady na stránkách v populární rubrice nábytek. Připravili jsme pro vás zcela nové výrobky ze zmíněné rubriky na pár kliknutí!
Kvalitní a levný výrobek naleznete zrovna tady na stránkách v populární kategorii nábytek! Nyní si můžete koupit oblíbené produkty z této populární kategorie za výhodnou cenu.

Sedací souprava  Sissa

Sedací souprava Sissa – Šířka 312 cm, výška 95, hloubka 210. Vícemístná sedací souprava ve tvaru U, která nabízí spací plochu i úložný prostor. Velmi pohodlná a vhodná pro každodenní relax. Výběr z mnoha barev. Možné jednobarevné i dvoubarevné provedení.

Další vlastnosti: Typ do U. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;bílá;černá;fialová;hnědá;modrá;šedá;zelená. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 285 x 130 cm. Šířka 312 cm. Výška 95 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Varianta rohu levý roh;pravý roh. Styl minimalistický. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 3. Celková hmotnost balíků 195 kg. Rozměry balíků 150x85x73 cm;163x65x70 cm;190x86x72 cm. Velikost vícemístné. . . .
Unikátní a oblíbený produkt Sedací souprava Sissa máte možnost nakoupit jednoduše tady u nás v oblíbené sekci sedací soupravy. Připravili jsme pro vás oblíbené produkty ze zmíněné rubriky za příznivou cenu. Naše nabídka je široká, podívejte se taky na další skvělé kousky od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce Dona shop dlouhodobě poskytuje velmi kvalitní výrobky. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Sedací souprava  Nescano

Sedací souprava Nescano – Šířka 325 cm, výška 88 cm, hloubka 174 cm. Spací plocha 160 x 290 cm. Velká sedačka ve tvaru U – dřevěná konstrukce. Vhodná pro příležitostné spaní až 3 osob. S velkým úložným prostorem.

Další vlastnosti: Typ do U. Rozkládání rozkládací. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Šířka 325 cm. Výška 88 cm. Hloubka 174 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Místnost do kanceláře;do obývacího pokoje. Velikost vícemístné. Barva béžová;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. . . . . . . . .Akční a ve slevě kus je k získání nyní tu na stránkách v oblíbené sekci nábytek! Vyhledejte si ještě jiné kusy z této oblíbené kategorie ve slevě! Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce ovšem další prověřené zboží od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.
Zajímavý kousek Sedací souprava Nescano můžete koupit již dnes tady u nás umístěný v rubrice nábytek. Prozkoumejte ještě další výrobky z této známé rubriky z pohodlí domova! Máme toho více, prozkoumejte u nás také více kvalitních produktů od výrobce Dona shop. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Rohová sedací souprava Folly

Rohová sedací souprava Folly – Šířka 268 cm, výška 73 cm, hloubka 167 cm. Stylová rozkládací rohová sedací souprava s úložným prostorem je zárukou Vašeho maximálního pohodlí. Zajímavý design vytváří především originální tvar. Zadní strana sedací soupravy je čalouněná.

Další vlastnosti: Typ rohové. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;bílá;černá;hnědá;modrá;šedá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 195 x 125 cm. Šířka 268 cm. Výška 73 cm. Hloubka 167 cm. Nožičky s nožičkami. Varianta rohu levý roh;pravý roh. Styl minimalistický. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 2. Celková hmotnost balíků 134 kg. Rozměry balíků 180x100x80 cm. Velikost vícemístné. Stav zboží při dodání v demontu. . .
Tento akční a ve slevě produkt Rohová sedací souprava Folly můžete nakoupit bezprostředně na našich stránkách ve známé kategorii nábytek! Vyberte si další zboží z této oblíbené sekce za výhodné peníze.

Rozkládací sedací souprava do tvaru U Vella

Rozkládací sedací souprava do tvaru U Vella – Šířka 340 cm, výška 73 cm, hloubka 190 cm. Prostorná rozkládací sedací souprava nabízí dostatek komfortu Vaší rodině i přátelům. Je skvělou kombinací zpracování a moderního designu. Sedačka je rozkládací. Výběr z mnoha potahových látek.

Další vlastnosti: Typ do U. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;bílá;černá;fialová;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Plocha na spaní 285 x 126 cm. Šířka 340 cm. Výška 73 cm. Hloubka 190 cm. Nožičky s nožičkami. Varianta rohu levý roh;pravý roh. Styl moderní. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 3. Celková hmotnost balíků 176 kg. Rozměry balíků 147x74x95 cm;176x75x115 cm;190x97x75 cm. Velikost vícemístné. Stav zboží při dodání v demontu. . .Unikátní a žádaný produkt Rozkládací sedací souprava do tvaru U Vella lze sehnat rovnou tu na našem webu zařazený v rubrice nábytek! Najděte si ještě podobné kousky z této oblíbené rubriky za outletovou cenu! Významný výrobce Dona shop má v nabídce velmi kvalitní výrobky. Přesvědčte se!

Tento akční kus můžete získat taky na našich stránkách v rubrice nábytek. Nyní najdete kvalitní produkty z této populární rubriky v akci!

Sedací souprava do tvaru U Lynn

Sedací souprava do tvaru U Lynn – Šířka 340 cm, výška 88 cm, hloubka 200 cm. Plocha na spaní 295 x 120 cm. Rozměrná moderní rozkládací pohovka v mnoha barevných provedeních poskytne velkou spací plochu a bohatý úložný prostor.

Další vlastnosti: Typ do U. Rozkládání rozkládací. Barva bílá;černá;fialová;modrá;růžová;šedá;zelená. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 295 x 120 cm. Šířka 340 cm. Výška 90 cm. Hloubka 200 cm. Nožičky s nožičkami. Varianta rohu levý roh;pravý roh. Styl moderní. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 4. Celková hmotnost balíků 200 kg. Rozměry balíků 140x50x100 cm;200x120x50 cm;200x120x70 cm;40x70x100 cm. Velikost vícemístné. Stav zboží při dodání v demontu. . .
Levný produkt Sedací souprava do tvaru U Lynn naleznete rovnou tady a teď na našem webu ve známé kategorii nábytek. Pořiďte si další produkty z této známé sekce za parádní cenu!
Kvalitní a levný produkt máte možnost dostat nyní tady na stránkách v oblíbené kategorii nábytek! Pořiďte si skvělé produkty z této známé rubriky za výhodnou cenu. Náš sortiment je široký, u nás v nabídce najdete další kvalitní kousky od značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce Dona shop dlouhodobě prodává vysoce kvalitní sortiment. A tady je důkaz.

Pohovka  Venny s taburetem

Pohovka Venny s taburetem – Šířka 315 cm, výška 85 cm, hloubka 165 cm. Sedací souprava pro váš velký domov či kancelář. Provedení ve tvaru U s taburetem nabízí opravdu spoustu místa. Vyberte si barvu potahu podle svých představ.

Další vlastnosti: Typ do U. Rozkládání bez rozkládání. Barva béžová;černá;fialová;hnědá;modrá;oranžová;růžová;šedá;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Šířka 315 cm. Výška 85 cm. Hloubka 165 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Varianta rohu levý roh;pravý roh. Styl moderní. Místnost do obývacího pokoje. . . . . . . .

Rohová sedačka Samon

Rohová sedačka Samon – Šířka 245 cm, výška 90 cm, hloubka 185 cm. Spací plocha 125 x 200 cm. Sedací souprava ve tvaru písmene L s praktickým úložným prostorem. Snadné rozložení na spací plochu pro dvě osoby. Moderní hladké  provedení s nožičkami.

Další vlastnosti: Rozkládání rozkládací. Barva šedá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Šířka 245 cm. Výška 90 cm. Hloubka 185 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Místnost do kanceláře;do obývacího pokoje. Velikost vícemístné. . . . . . . . . . Akční výrobek Rohová sedačka Samon jde nakoupit rovněž na webu v sekci sedací soupravy. Nyní si můžete koupit oblíbené produkty ve zmíněné rubrice jednoduše online. To není všechno, u nás vám nabízíme více. Podívejte se taky na další kousky od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Sedačka  Margot

Sedačka Margot – Šířka 310 cm, výška 90 cm, hloubka 159 cm. Promyšlená sedací souprava ve tvaru U, která má v boku zabudovanou odkládací polici. Výběr možný v jednobarevném i dvoubarevném provedení. Sedačka je rozkládací a má dvě úložné nádoby.

Další vlastnosti: Typ do U. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;bílá;černá;fialová;hnědá;modrá;zelená. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 275 x 125 cm. Šířka 310 cm. Výška 90 cm. Hloubka 159 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Varianta rohu levý roh;pravý roh. Styl minimalistický;moderní. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 3. Celková hmotnost balíků 200 kg. Rozměry balíků 160x80x90 cm;170x90x90 cm. Velikost vícemístné. . .
Kvalitní produkt můžete sehnat přímo tu zařazený v sekci sedací soupravy! Prozkoumejte podobné kousky z této populární sekce za nejnižší cenu. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás toho najdete mnohem více. Máme v nabídce však také další kvalitní kousky od dodavatele Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Tento vyjímečný výrobce Dona shop svým zákazníkům dodává vynikající sortiment. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Rozkládací sedačka  Folly

Rozkládací sedačka Folly – Šířka 320 cm, výška 73 cm, hloubka 207 cm. Plocha na spaní 240 x 125 cm. Sedací souprava ve tvaru U s úložným prostorem. Výběr z mnoha barevných variant. Dostatek místa pro celou vaší rodinu.

Další vlastnosti: Typ do U. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;bílá;černá;fialová;hnědá;modrá;šedá;zelená. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 240 x 125 cm. Šířka 320 cm. Výška 73 cm. Hloubka 167 / 207 cm. Nožičky s nožičkami. Varianta rohu levý roh;pravý roh. Styl minimalistický. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 3. Celková hmotnost balíků 201 kg. Rozměry balíků 150x100x80 cm;170x100x80 cm;210x100x80 cm. Velikost vícemístné. Stav zboží při dodání v demontu. . . Ve slevě výrobek jde nakoupit bez problémů tu na stránkách ve známé sekci nábytek. Podívejte se na vyjímečné produkty z této populární sekce z pohodlí domova.
Tento velmi žádaný produkt Rozkládací sedačka Folly máte možnost najít také tady na stránkách ve známé sekci nábytek. Nyní si můžete pořídit jiné produkty ve zmiňované rubrice za výhodnou cenu.

Sedací souprava  Adone

Sedací souprava Adone – Šířka 346 cm, výška 85 cm, hloubka 202 cm. Plocha na spaní 117 x 310 cm. Sedací souprava pro početnou rodinu nebo milovníky večírků. Ve tvaru U nabízí spoustu místa. Součástí je také úložný prostor na lůžkoviny.

Další vlastnosti: Typ do U. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;černá;fialová;hnědá;modrá;oranžová;růžová;šedá;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Šířka 346 cm. Výška 85 cm. Hloubka 202 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Varianta rohu levý roh;pravý roh. Styl moderní. Místnost do obývacího pokoje. . . . . . . .
Tento velmi oblíbený produkt Sedací souprava Adone jde sehnat rovnou tu na našich stránkách zařazený v rubrice nábytek! Nyní pořídíte kvalitní zboží z této oblíbené sekce za skvělou cenu. Přední výrobce Dona shop má v nabídce velmi kvalitní zboží Tento vynikající produkt seženete právě zde tady na našich stránkách umístěný v kategorii nábytek. Nyní můžete najít akční výrobky ve zmíněné sekci snadno online.