Sedací sestava s taburetem (3+1+1) Peks

Sedací sestava s taburetem (3+1+1) Peks –

Sestava rozkládací pohovky, křesla a taburetu. Pohovka šířka 236 cm, výška 90 cm, hloubka 90 cm, spací plocha 145×200 cm. Křeslo šířka 93 cm, výška 80 cm, hloubka 82 cm. Taburet šířka 67 cm, výška 69 cm, hloubka 42 cm. Výběr z široké nabídky potahových látek.

Další vlastnosti: Typ s křeslem. Barva béžová;bordo;černá;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Plocha na spaní 145 x 200 cm. Šířka pohovky 236 cm. Hloubka pohovky 90 cm. Výška pohovky 90 cm. Hloubka křesla 82 cm. Výška křesla 80 cm. Šířka křesla 93 cm. Nožičky s nožičkami. Výška taburetu 69 cm. Šířka taburetu 67 cm. Hloubka taburetu 42 cm. Stav zboží při dodání ihned k použití. Styl moderní. Místnost kancelář;obývací pokoj. Počet balíků 4. Celková hmotnost balíků 161 kg. Rozměry balíků 70x50x78 cm;70x80x202 cm;95x55x40 cm.Tento diskontní produkt Sedací sestava s taburetem lze zakoupit teď u nás v populární sekci sedací soupravy. Vyhledejte si vyjímečné zboží ve zmiňované rubrice za příznivou cenu. Věhlasný dodavatel Dona shop vám představuje top zboží. Oblíbený kousek Sedací sestava s taburetem máte možnost sehnat také na našich stránkách v rubrice sedací soupravy. Najděte si unikátní produkty ve zmiňované sekci za internetové ceny! Populární značka Dona shop vám poskytuje špičkový sortiment. Udělejte si radost! To ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás v nabídce najdete další produkty od dodavatele Dona shop. Najdete je níže na této stránce.

Zahradní sedací souprava Astralex

Zahradní sedací souprava Astralex –

Zahradní set pro 4 osoby. Skládá se ze dvou křesel, dvoumístné pohovky a stolku. Celá sestava je vyrobena z polyratanu, který je velice odolný vůči měnícím se povětrnostním podmínkám (déšť, UV záření). Součástí jsou čalouněné podsedáky se snímatelnými potahy. 

Další vlastnosti: Materiál umělý ratan. Barva šedá. Set křeslo;odkládací stolek;pohovka. Styl moderní. Místnost zahrada. Počet osob pro 4 osoby. Područky s područkami. . . . . . . . . . . . . .

Rohová  pohovka Armani II

Rohová pohovka Armani II – Šířka 280 cm, výška 90 cm, hloubka 205 cm. Prostorná sedací souprava, která nabízí komfort, elegantní vzhled a praktické rozkládání a úložný prostor. 

Další vlastnosti: Typ rohové. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;bílá;černá;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 198 x 125 cm. Šířka 280 cm. Výška 90 cm. Hloubka 205 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Varianta rohu levý roh;pravý roh. Styl moderní. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 2. Celková hmotnost balíků 150 kg. Rozměry balíků 170x105x80 cm;210x95x85 cm. Velikost vícemístné. . . Unikátní a žádaný produkt Rohová pohovka Armani můžete dostat v pohodě na stránkách v oblíbené kategorii nábytek! Nyní si můžete pořídit ještě ostatní zboží z této známé sekce za výborné peníze. Naše nabídka je široká, u nás v nabídce totiž najdete další zboží od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Dodavatel Dona shop vás a vaše blízké obohatí o vysoce kvalitní sortiment Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!
Kvalitní a žádaný produkt Rohová pohovka Armani II můžete získat rovnou tu na webu v oblíbené rubrice nábytek. Nyní získáte oblíbené kusy ve zmiňované rubrice za super cenu!

Rohová pohovka  Nevia

Rohová pohovka Nevia – Šířka 300 cm, výška 90 cm, hloubka 184 cm. Spací plocha 128 x 212 cm. Moderní sedací souprava ve tvaru písmene L, která se rychle promění na postel pro hosty. S úložným prostorem na lůžkoviny. Vyberte si z mnoha odstínů.

Další vlastnosti: Rozkládání rozkládací. Barva béžová;hnědá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Šířka 300 cm. Výška 90 cm. Hloubka 184 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost do kanceláře;do obývacího pokoje. Velikost vícemístné. . . . . . . . . Tento designový produkt Rohová pohovka Nevia jde pořídit prostě tady a teď na našich stránkách ve známé kategorii nábytek. Připravili jsme akční výrobky z této známé rubriky z pohodlí domova! Oblíbená značka Dona shop dlouhodobě prodává vynikající sortiment. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme. Možná ale hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc. Podívejte se také na další prověřené zboží značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Hodně prodávaný produkt Rohová pohovka Nevia získáte zrovna na našem webu umístěný v rubrice nábytek! Prozkoumejte ještě další produkty ve zmiňované kategorii za akční cenu! Tato vyjímečná značka Dona shop dlouhodobě dodává velmi kvalitní produkty

Rohová sedací souprava Lenford

Rohová sedací souprava Lenford – Šířka 305 cm, výška 95 cm, hloubka 185 cm. Stylová rohová pohovka v lehkým nádechem chesterfield stylu. Sedací souprava je na dřevěných nožkách a má mnoho pohodlných polštářků, které jsou zároveň pěknou dekorací. V pravostranné i levostranné variantě.

Další vlastnosti: Rozkládání bez rozkládání. Barva béžová;hnědá;šedá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Šířka 305 cm. Výška 95 cm. Hloubka 185 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Místnost do kanceláře;do obývacího pokoje. Velikost vícemístné. . . . . . . . . . Tento designový produkt Rohová sedací souprava Lenford máte možnost sehnat ještě tady na webu v oblíbené rubrice nábytek. Pořiďte si kvalitní výrobky z této sekce za super ceny!
Výjimečný a žádaný produkt Rohová sedací souprava Lenford lze nakoupit aktuálně na stránkách v oblíbené rubrice nábytek. Nyní můžete získat ještě ostatní produkty ve zmiňované kategorii za mimořádně nízkou cenu.

Sedací souprava Alvin s křeslem

Sedací souprava Alvin s křeslem – Šířka pohovky 150 a křesla 85 cm. Dvoumístná pohovka a pohodlné křeslo v oblíbeném provedení ušák. Elegantní vzhled, který oživí a zútulní každý domov. Na výběr v mnoha barevných provedeních.

Další vlastnosti: Typ 2 + 1. Rozkládání bez rozkládání. Barva červená;fialová;modrá;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Šířka 150 cm. Výška 103 cm. Hloubka 90 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání ihned k použití. Styl skandinávský. Místnost do kanceláře. Křeslo 103x85x90 cm. Počet balíků 2. Celková hmotnost balíků 69 kg. Rozměry balíků 95x90x150 cm;95x90x85 cm. Velikost trojmístné. . . . Kvalitní a velmi žádaný produkt Sedací souprava Alvin s křeslem lze získat v pohodě tu na webu umístěný v rubrice nábytek. Nyní můžete najít ještě podobné produkty z této populární sekce za akční cenu.

Sedací sestava Bianca

Sedací sestava Bianca – Šířka pohovky 228 cm a šířka křesla 88 cm. Sestava s rozkládací pohovkou a pohodlným křeslem. Pohovka je s úložným prostorem. Elegantní provedení s dřevěnými prvky na opěrkách a po bocích sestavy. Dvoubarevné provedení dle výběru.

Další vlastnosti: Typ s křeslem. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;bílá;hnědá;šedá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 195 x 145 cm. Šířka 228 cm. Výška 90 cm. Hloubka 97 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání ihned k použití. Styl retro. Místnost do obývacího pokoje. Křeslo 90x90x97 cm. Počet balíků 3. Celková hmotnost balíků 170. Rozměry balíků 100x70x40 cm;190x100x95 cm;95x100x95 cm. Velikost vícemístné. . . Kvalitní a žádaný kus Sedací sestava Bianca je dostupný již dnes tu ve známé kategorii nábytek. Vyhledejte si vyjímečné produkty z této populární kategorie za příznivou cenu. Věhlasná značka Dona shop vám nabízí vysoce kvalitní zboží. Však to vidíte sami! Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce však také další skvělé kousky značky Dona shop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Rohová sedací souprava Margot

Rohová sedací souprava Margot – Šířka 250 cm, výška 85 cm, hloubka 160 cm. Plocha na spaní 210 x 125 cm. Rohová rozkládací pohovka s praktickými policemi, úložným prostorem a možnosti vytvoření lůžka díky jednoduchému rozkládacímu mechanismu. 

Další vlastnosti: Typ rohové. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;bílá;černá;fialová;modrá;růžová;šedá;zelená. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 210 x 125 cm. Šířka 250 cm. Výška 85 cm. Hloubka 160 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Varianta rohu levý roh;pravý roh. Styl minimalistický;moderní. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 2. Celková hmotnost balíků 142 kg. Rozměry balíků 160x80x90 cm;170x90x90 cm. Velikost vícemístné. . . Výjimečný a žádaný produkt lze sehnat jednoduše tu na našem webu ve známé sekci nábytek! Nyní získáte ještě podobné výrobky z této populární kategorie za super peníze.
Vysoce kvalitní výrobek máte možnost sehnat právě teď tady na našich stránkách zařazený v rubrice nábytek! Najděte si ještě podobné produkty z naší rubriky v akci! To ale není vše, u nás toho najdete mnohem více! U nás najdete další prověřené produkty značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Sedací souprava  Armen

Sedací souprava Armen – Šířka pohovky 235 cm, šířka křesla 107 cm. Sedací sestava složená z trojmístné rozkládací pohovky s úložným prostorem a křesla. Sedací sestava je dostupná v mnoha barevných variantách. Dva polštářky jsou součástí nabídky. 

Další vlastnosti: Typ s křeslem. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;bílá;černá;červená;fialová;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 133 x 196 cm. Šířka 235 cm. Výška 86 cm. Hloubka 95 cm. Nožičky s nožičkami. Rozkládací křeslo Ne. Styl skandinávský. Místnost do kanceláře;do obývacího pokoje. Křeslo 86x107x92 cm. Počet balíků 3. Celková hmotnost balíků 93 kg. Rozměry balíků 70x80x199 cm;94x54x39 cm;97x85x93 cm. Velikost vícemístné. Stav zboží při dodání v demontu. . Vysoce kvalitní výrobek je k sehnání nyní na našem webu ve známé rubrice nábytek. Nyní najdete ještě další produkty z této sekce za nejlepší ceny.
Velmi oblíbený produkt Sedací souprava Armen máte možnost pořídit právě teď na našem webu zařazený v rubrice nábytek! Máme pro vás zcela nové produkty z této populární kategorie za výhodnou cenu. To ale ovšem není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. Máme v nabídce také další produkty od značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Známý výrobce Dona shop svým zákazníkům dodává kvalitní zboží.

Sedací souprava rohová Snow

Sedací souprava rohová Snow – Šířka 280 cm, výška 90 cm, hloubka 205 cm. Plocha na spaní 125 x 210 cm. Rozkládací pohovka s úložným prostorem. Rohová sedačka s pravostrannou či levostrannou orientací. Z našeho bohatého vzorníku barev lze objednat vlastní kombinaci barev.

Další vlastnosti: Typ rohové. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;bílá;černá;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 125 x 210 cm. Šířka 280 cm. Výška 90 cm. Hloubka 205 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání ihned k použití. Varianta rohu levý roh;pravý roh. Styl moderní. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 2. Celková hmotnost balíků 151 kg. Rozměry balíků 180x105x65 cm;206x110x65 cm. Velikost vícemístné. . . Tento žádaný produkt Sedací souprava rohová Snow máte možnost koupit pohodlně na našich stránkách v rubrice nábytek! Nyní si můžete pořídit vyjímečné produkty z této oblíbené rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu. Významná značka Dona shop nabízí top produkty Však to vidíte sami. Máme toho více, podívejte se také na další kvalitní kousky od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento unikátní produkt Sedací souprava rohová Snow můžete sehnat mimo jiné tady u nás ve známé kategorii nábytek! Prozkoumejte unikátní kousky z naší rubriky za rozumné peníze. V očích zákazníků populární značka Dona shop dlouhodobě nabízí velmi kvalitní produkty

Sedací souprava do tvaru U Lynn

Sedací souprava do tvaru U Lynn – Šířka 340 cm, výška 88 cm, hloubka 200 cm. Plocha na spaní 295 x 120 cm. Rozměrná moderní rozkládací pohovka v mnoha barevných provedeních poskytne velkou spací plochu a bohatý úložný prostor.

Další vlastnosti: Typ do U. Rozkládání rozkládací. Barva bílá;černá;fialová;modrá;růžová;šedá;zelená. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 295 x 120 cm. Šířka 340 cm. Výška 90 cm. Hloubka 200 cm. Nožičky s nožičkami. Varianta rohu levý roh;pravý roh. Styl moderní. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 4. Celková hmotnost balíků 200 kg. Rozměry balíků 140x50x100 cm;200x120x50 cm;200x120x70 cm;40x70x100 cm. Velikost vícemístné. Stav zboží při dodání v demontu. . .
Levný produkt Sedací souprava do tvaru U Lynn naleznete rovnou tady a teď na našem webu ve známé kategorii nábytek. Pořiďte si další produkty z této známé sekce za parádní cenu!
Kvalitní a levný produkt máte možnost dostat nyní tady na stránkách v oblíbené kategorii nábytek! Pořiďte si skvělé produkty z této známé rubriky za výhodnou cenu. Náš sortiment je široký, u nás v nabídce najdete další kvalitní kousky od značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce Dona shop dlouhodobě prodává vysoce kvalitní sortiment. A tady je důkaz.

Sedací sestava s taburetem Gaia

Sedací sestava s taburetem Gaia – Sestava rozkládací pohovky, křesla a taburetu. Pohovka šířka 245 cm, výška 85 cm, hloubka 97 cm, spací plocha 195×125 cm. Křeslo šířka 108 cm, výška 85 cm, hloubka 89 cm. Taburet šířka 102 cm, výška 40 cm, hloubka 64 cm. Výběr z široké nabídky potahových látek.

Další vlastnosti: Barva béžová;bordo;černá;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Šířka pohovky 245 cm. Výška pohovky 85 cm. Hloubka pohovky 97 cm. Výška křesla 85 cm. Hloubka křesla 89 cm. Šířka křesla 108 cm. Nožičky s nožičkami. Výška taburetu 40 cm. Šířka taburetu 102 cm. Hloubka taburetu 64 cm. Stav zboží při dodání ihned k použití. Styl moderní. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 4. Celková hmotnost balíků 172 kg. Rozměry balíků 105x67x40 cm;110x92x93 cm;70x80x199 cm;94x54x39 cm. Typ s křeslem. .
Tento výjimečný výrobek Sedací sestava s taburetem Gaia máte možnost pořídit bezstarostně tu zařazený v kategorii nábytek! Pořiďte si oblíbené zboží z naší rubriky za super peníze. V očích zákazníků populární výrobce Dona shop dlouhodobě poskytuje vynikající sortiment. Podívejte se sami. Možná ale hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více. U nás najdete více skvělých kousků značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Pohovka  Venny s taburetem

Pohovka Venny s taburetem – Šířka 315 cm, výška 85 cm, hloubka 165 cm. Sedací souprava pro váš velký domov či kancelář. Provedení ve tvaru U s taburetem nabízí opravdu spoustu místa. Vyberte si barvu potahu podle svých představ.

Další vlastnosti: Typ do U. Rozkládání bez rozkládání. Barva béžová;černá;fialová;hnědá;modrá;oranžová;růžová;šedá;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Šířka 315 cm. Výška 85 cm. Hloubka 165 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Varianta rohu levý roh;pravý roh. Styl moderní. Místnost do obývacího pokoje. . . . . . . .

Šedá rohová pohovka Hill

Šedá rohová pohovka Hill – Šířka 294 cm, výška 88 cm, hloubka 174 cm. Spací plocha pro dvě osoby 160 x 263 cm. Velmi pohodlná sedací souprava s úložným prostorem ve světle šedém provedení Aston 16. V pravostranném i levostranném provedení.

Další vlastnosti: Rozkládání rozkládací. Barva šedá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Šířka 294 cm. Výška 88 cm. Hloubka 174 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Místnost do kanceláře;do obývacího pokoje. Velikost vícemístné. . . . . . . . . . .

Sedací sestava 3+1+1 Lota

Sedací sestava 3+1+1 Lota – Pohovka – šířka 218 cm, hloubka 90 cm. Spací plocha 125 x 194 cm.  Křeslo – šířka 76 cm, hloubka 85 cm. Sedací sestava – dvoumístná pohovka a dvě křesla.

Další vlastnosti: Rozkládání rozkládací. Barva béžová;černá;červená;modrá;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Šířka 218 cm. Výška 105 cm. Hloubka 90 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Místnost do kanceláře;do obývacího pokoje. Velikost vícemístné. . . . . . . . . .Nejprodávanější produkt Sedací sestava 3+1+1 Lota jde pořídit bez obtíží na našem webu umístěný v sekci sedací soupravy! Máme pro vás ještě jiné produkty ze zmíněné rubriky za výborné peníze! Třeba hledáte něco jiného, máme toho více! U nás najdete více kousků od dodavatele Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Významná značka Dona shop vás obohatí o prvotřídní sortiment Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Sedací souprava rohová Hill

Sedací souprava rohová Hill – Šířka 294 cm, výška 88 cm, hloubka 174 cm. Spací plocha 160 x 263 cm pro příležitostné spaní. Moderní rohová pohovka s ozdobným prošíváním. Velmi pohodlné sezení a velký úložný prostor. Výběr z několika barev.

Další vlastnosti: Rozkládání rozkládací. Barva béžová;hnědá;modrá;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Šířka 294 cm. Výška 88 cm. Hloubka 174 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Místnost do kanceláře;do obývacího pokoje. Velikost vícemístné. . . . . . . . . . .
Vynikající produkt najdete rovnou tady na našem webu v populární kategorii nábytek! Nyní si můžete vybrat nové zboží ze zmíněné sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu. To ale však není vše, u nás vám nabídneme víc! U nás v nabídce totiž najdete další prověřené kousky od dodavatele Dona shop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.