Skříň do pokoje Wangi  /

Skříň do pokoje Wangi / – Šířka 250 cm, hloubka 58 cm, výška 215 cm. Šatní skříň do ložnice s posuvnými dveřmi a zrcadlem. Korpus skříně dub sonoma, posuvné dveře v bílé barvě. Netradiční vzhled oživí každý interiér. Praktický pomocník do domácnosti.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Dekor dub sonoma. Lesk ne. Šířka 250 cm. Výška 215 cm. Hloubka 58 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Šatní tyč ano. Styl moderní. . . . . . . .
Oblíbený výrobek Skříň do pokoje Wangi můžete dostat bezstarostně na stránkách v kategorii skříně a komody. Připravili jsme akční kousky ze zmíněné rubriky za příznivou cenu! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, náš sortiment je ale široký! Máme v nabídce další kousky značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Velmi prodávaný produkt Skříň do pokoje Wangi lze sehnat již dnes tady a teď na našich stránkách v oblíbené sekci skříně a komody! Nyní můžete získat další produkty z této známé rubriky za nejlepší ceny! Populární dodavatel Dona shop dodává velmi kvalitní sortiment. Vždyť to vidíte sami! Možná hledáte něco jiného, naše nabídka je široká. Máme v nabídce další kvalitní kousky od značky Dona shop. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Prostorná  skříň Lagos

Prostorná skříň Lagos – Šířka 250 cm, hloubka 58 cm, výška 215 cm. Objemná šatní skříň s praktickými posuvnými dveřmi. Skříň na oblečení, nadstandardní úložný prostor, který nabízí jak několik polic, tak i šatní tyč, celkový bílý dekor. Skříň o šířce 250 cm je vhodná i pro dvě osoby a milovníky nakupování.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Lesk ne. Šířka 250 cm. Výška 215 cm. Hloubka 58 cm. Zrcadlo bez zrcadla. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . . Oblíbený a kvalitní kus Prostorná skříň Lagos máte možnost koupit také tady u nás zařazený v sekci skříně a komody! Najděte si parádní výrobky ze zmíněné sekce za nejnižší cenu. Přední dodavatel Dona shop vás a vaše blízké obohatí o vynikající produkty Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás nabízíme více! U nás najdete další zboží od dodavatele Dona shop. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Vynikající produkt máte možnost sehnat rovnou tu umístěný v sekci skříně a komody. Nyní koupíte zlevněné produkty z této oblíbené sekce za internetové ceny. To není všechno, u nás toho najdete mnohem více. U nás totiž najdete další prověřené produkty od značky Dona shop. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce Dona shop dlouhodobě poskytuje vynikající výrobky. A to je teprve začátek.

Šatní skříň s policemi Tirsha

Šatní skříň s policemi Tirsha – Šířka 250 cm, hloubka 58 cm, výška 215 cm. Hnědá posuvná skříň disponující obrovským úložným prostorem a praktickými zrcadly. Moderní vzhled, který oživí a opticky rozšíří každý interiér. Praktický každodenní pomocník.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Dekor dub čokoládový. Lesk ne. Šířka 250 cm. Výška 215 cm. Hloubka 58 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Šatní tyč ano. Styl moderní. . . . . . . . . Hodně povedený výrobek Šatní skříň s policemi Tirsha dostanete rovnou tady na stránkách ve známé kategorii skříně a komody. Nyní můžete koupit další výrobky ve zmíněné sekci za parádní cenu! Populární dodavatel Dona shop pro své zákazníky nabízí vynikající zboží.
Oblíbený a akční výrobek Šatní skříň s policemi jde získat právě tu na stránkách umístěný v rubrice skříně a komody! Prozkoumejte další produkty ze zmíněné kategorie snadno online!

Bílá šatní skříň Charlie třídveřová

Bílá šatní skříň Charlie třídveřová – Šířka 250 cm, hloubka 58 cm, výška 215 cm. Velká šatní skříň sněhově bílá s posuvnými dveřmi, třídveřová, velká zrcadla. Skříň obsahuje police a šatní tyč.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Lesk ne. Šířka 250 cm. Výška 215 cm. Hloubka 58 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Šatní tyč ano. Styl moderní. . . . . . . . .
Oblíbený produkt máte možnost koupit aktuálně tu na webu zařazený v kategorii skříně a komody! Pořiďte si oblíbené produkty z této známé sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu! U zákazníků oblíbený výrobce Dona shop pro své zákazníky nabízí vysoce kvalitní zboží.
Tento designový produkt Bílá šatní skříň Charlie třídveřová máte možnost nakoupit bez problémů tady u nás umístěný v sekci skříně a komody! Nyní můžete koupit vyjímečné výrobky z této populární sekce za výprodejovou cenu. Výrobce Dona shop vám poskytuje prvotřídní zboží.

Policová skříň  s posuvnými dveřmi Guaba

Policová skříň s posuvnými dveřmi Guaba – Šířka 250 cm, hloubka 58 cm, výška 215 cm. Šatní skříň do ložnice s posuvnými dveřmi a velkým zrcadlem působí velmi minimalistickým a čistým designem. Barva skříně je svěží bílá a proto se hodí do jakékoliv místnosti. Samozřejmostí je velký úložný prostor, šatní tyč a bytelná konstrukce.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Lesk ne. Šířka 250 cm. Výška 215 cm. Hloubka 58 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Šatní tyč ano. Styl moderní. . . . . . . . .
Ve slevě tento produkt Policová skříň s posuvnými dveřmi Guaba můžete koupit zrovna tu na webu zařazený v kategorii šatní skříně. Nyní pořídíte parádní produkty ve zmíněné kategorii za neuvěřitelně výhodnou cenu.