Bílá šatní skříň s posuvnými dveřmi Dary

Bílá šatní skříň s posuvnými dveřmi Dary –

Šířka 200 cm, hloubka 61 cm, výška 216 cm. Moderní bílá šatní skříň se zrcadlem a s aplikací ozdobných stříbrných pruhů – opticky rozšíří prostor i v menších místnostech. Šatní skříň s posuvnými dveřmi se značným úložným prostorem – 10 prostorných polic a dlouhá tyč na šatní ramínka. 

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Výška 216 cm. Lesk ne. Šířka 200 cm. Hloubka 61 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . .
Kvalitní kus Bílá šatní skříň s posuvnými dveřmi lze sehnat teď tu na našich stránkách zařazený v kategorii šatní skříně. Nyní najdete ještě ostatní produkty ze zmíněné sekce za outletovou cenu! Nebojte, máme toho více, podívejte se taky na další prověřené kousky značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Bílá zrcadlová šatní skříň Melin

Bílá zrcadlová šatní skříň Melin –

Šířka 200 cm, hloubka 61 cm, výška 216 cm. Originální zrcadlová bílá šatní skříň s posuvnými dveřmi. Ideální pro čarování s prostorem uvnitř i navenek! Promyšlené vnitřní uspořádání polic a dlouhá šatní tyč na ramínka.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Výška 216 cm. Lesk ne. Šířka 200 cm. Hloubka 61 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . . . Tento velmi oblíbený produkt lze získat prostě na webu umístěný v sekci šatní skříně! Pořiďte si podobné produkty z naší sekce z pohodlí domova. U zákazníků oblíbený výrobce Dona shop svým zákazníkům nabízí kvalitní produkty Však to vidíte sami! Zajímavý produkt Bílá zrcadlová šatní skříň Melin lze zakoupit právě zde u nás ve známé kategorii šatní skříně! Nyní můžete najít nové produkty z této známé sekce za výborné peníze!
Unikátní a oblíbený produkt Bílá zrcadlová šatní skříň Melin máte možnost sehnat aktuálně tu na stránkách v oblíbené sekci šatní skříně! Nyní můžete koupit ještě jiné zboží ve zmiňované rubrice za super peníze!

Šatní skříň Greel

Velmi žádaný produkt Šatní skříň Greel je k získání bezstarostně u nás v oblíbené rubrice šatní skříně! Pořiďte si parádní kusy z této populární kategorie za mimořádně nízkou cenu! Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce také další prověřené produkty od značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Šatní skříň Greel –

Šířka 200 cm, hloubka 58 cm, výška 196 cm. Čtyřdveřová šatní skříň se zrcadlem, policemi a šatní tyčí v kombinaci dub san remo pískový/černý lesk. Ideální do ložnic, dětských pokojů či předsíni. Součást kolekce Greel.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Počet dvířek 4 dvířka. Výška 196 cm. Dekor dub san remo pískový. Šířka 200 cm. Hloubka 58 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání klasické. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost dětský pokoj;kancelář;ložnice;předsíň. . . . . . . . . Exkluzivní kousek máte možnost získat bez problémů tady u nás v populární sekci šatní skříně! Prozkoumejte kvalitní produkty z této populární kategorie za báječnou cenu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Dona shop vyrábí velmi kvalitní zboží. Udělejte radost sami sobě!

Čtyřdveřová šatní skříň Verva

Čtyřdveřová šatní skříň Verva –

Šířka 200 cm, hloubka 64 cm, výška 210 cm. Čtyřdveřová šatní skříň se zrcadlem, zásuvkami, policemi a šatní tyčí ve dvojím provedení – bílá, dub sonoma. Ideální do ložnic i dětských pokojů. Klasické otevírání.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Počet dvířek 4 dvířka. Výška 210 cm. Dekor dub sonoma. Šířka 200 cm. Hloubka 64 cm. Počet zásuvek 3 zásuvky. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání klasické. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost dětský pokoj;ložnice. . . . . . .
Tento velmi žádaný kus Čtyřdveřová šatní skříň máte možnost sehnat nyní tady na našich stránkách v oblíbené rubrice šatní skříně. Nyní pořídíte akční kusy ze zmíněné rubriky za výborné peníze! Významná značka Dona shop dlouhodobě vyrábí špičkové výrobky Nabídka platí do vyprodání zásob! Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás také další prověřené kousky od značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže.
Výjimečný a žádaný produkt Čtyřdveřová šatní skříň Verva jde nakoupit teď tady na stránkách umístěný v sekci šatní skříně. Připravili jsme parádní produkty z naší rubriky za super cenu. Významný výrobce Dona shop prodává špičkový sortiment. A tady je důkaz! Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás také další skvělé kousky od dodavatele Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Černá šatní skříň Za

Černá šatní skříň Za – Šířka 200 cm, hloubka 61 cm, výška 216 cm. Šatní skříň se středovým zrcadlem, černé provedení, posuvné dveře pro pohodlné otevírání. Dostatek místa pro dvě osoby. Prostorné police a dlouhá šatní tyč na ramínka.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva černá. Výška 216 cm. Lesk ne. Šířka 200 cm. Hloubka 61 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . . Žádaný produkt získáte zrovna tady na webu umístěný v sekci skříně a komody. Nyní můžete získat jiné produkty z této sekce z pohodlí domova. To ale není vše, náš sortiment je ale široký! Mrkněte na další skvělé zboží značky Dona shop. Najdete je níže na této stránce. Tento výrobce Dona shop pro své zákazníky prodává vynikající sortiment. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.

Tento oblíbený produkt Černá šatní skříň Za máte možnost najít bezprostředně tu v sekci skříně a komody! Podívejte se na ještě další výrobky ze zmíněné sekce na pár kliknutí!

Bílá šatní skříň  Phani

Bílá šatní skříň Phani – Šířka 200 cm, hloubka 61 cm, výška 216 cm. Moderní bílá šatní skříň s aplikací vodorovných pruhů a zrcadlem – opticky rozšíří prostor i v menších místnostech. Úložný prostor rozdělen na část s policemi a část s šatní tyčí.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Šířka 200 cm. Výška 216 cm. Hloubka 61 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . . .
Tento akční a ve slevě produkt Bílá šatní skříň Phani můžete nakoupit mimo jiné na stránkách v populární rubrice skříně a komody. Nyní si můžete pořídit ještě jiné kusy z této oblíbené rubriky za nejlepší ceny. To ovšem není všechno, naše nabídka je široká! Prozkoumejte u nás také více produktů od dodavatele Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Šatní skříň s posuvnými dveřmi Gobi

Šatní skříň s posuvnými dveřmi Gobi – Šířka 150 cm, hloubka 58 cm, výška 200 cm. Zrcadlová skříň v bílé barvě. Posuvné dveře šetří místo, ale také čas při hledání oblečení. Přehledný systém uložení věcí. Bytelná konstrukce Vám zaručí dlouhodobou životnost.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Lesk ne. Šířka 150 cm. Výška 200 cm. Hloubka 58 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Šatní tyč ano. Styl moderní. . . . . . . . .

Černá šatní skříň šířka Tifa

Černá šatní skříň šířka Tifa – Šířka 150 cm, hloubka 58 cm, výška 200 cm. Prostorná černá skříň s bytelnou konstrukcí, přehledné vnitřní uspořádání, praktické posuvné dveře se zrcadlem. Součástí je šatní tyč. Ideální pomocník do každé domácnosti.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva černá. Lesk ne. Šířka 150 cm. Výška 200 cm. Hloubka 58 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Šatní tyč ano. Styl moderní. . . . . . . . .Výjimečný a žádaný kus Černá šatní skříň šířka Tifa dostanete snadno tu v populární rubrice nábytek! Podívejte se na jiné zboží z naší sekce za super peníze! Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás další kvalitní zboží od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významná značka Dona shop vám může nabídnout skvělé zboží.

Wardrobe OSWALD - Sonoma - 120x200x

Wardrobe OSWALD – Sonoma – 120x200x – Šířka 120 cm, hloubka 58 cm, výška 200 cm. Skříň na textil, celkový dekor dub sonoma. Bytelná konstrukce, posuvné dveře, velké designové zrcadlo. Hliníkové kolejnice Sevroll. Dostupná také v jiných rozměrech a dekorech.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Dekor dub sonoma. Lesk ne. Šířka 120 cm. Výška 200 cm. Hloubka 58 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . . Tento vynikající produkt Wardrobe OSWALD – Sonoma – 120x200x jde získat v pohodě tady u nás ve známé kategorii skříně a komody! Vyhledejte si ještě jiné zboží z této populární rubriky snadno online. Tento výrobce Dona shop poskytuje vysoce kvalitní výrobky Udělejte si radost!

Černá zrcadlová skříň s posuvnými dveřmi Obidos

Černá zrcadlová skříň s posuvnými dveřmi Obidos – Šířka 120 cm, hloubka 58 cm, výška 200 cm. Moderní zrcadlová šatní skříň s posuvnými dveřmi. Celkový černý dekor. Hliníkové kolejnice a úchyty podél dveří. ABS hrany. Šatní tyč je součástí skříně.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva černá. Lesk ne. Šířka 120 cm. Výška 200 cm. Hloubka 58 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . . Ve slevě kousek Černá zrcadlová skříň s posuvnými dveřmi Obidos můžete koupit mimo jiné tady na webu v populární kategorii nábytek! Připravili jsme parádní kusy ve zmíněné kategorii za mimořádně nízkou cenu. Tento výrobce Dona shop pro vás vyrábí velmi kvalitní zboží Nakupujte, dokud je zboží sladem. To ale není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. Máme v nabídce další prověřené zboží od dodavatele Dona shop. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Skříň Livin

Skříň Livin – Šířka 150 cm, hloubka 58 cm, výška 200 cm. Krásná zrcadlová černá skříň s posuvnými dveřmi. Textilní skříň je vyrobena z laminované desky o šířce 16 mm a má ABS hrany. Systém posuvných dveří a hliníkové kolejnice zaručují hladký chod. Rukojeť ve formě hliníkového pásku podél dveří skříně. Objemný úložný prostor vybaven prostornými policemi a šatní tyčí.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva černá. Lesk ne. Šířka 150 cm. Výška 200 cm. Hloubka 58 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Šatní tyč ano. Styl moderní. . . . . . . . .Tento levný produkt Skříň Livin lze zakoupit rovněž na stránkách v populární rubrice skříně a komody! Najděte si ještě další kusy ze zmíněné sekce za outletovou cenu! U nás vám nabídneme víc, u nás totiž najdete více produktů značky Dona shop. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.
Výjimečný a žádaný produkt Skříň Livin lze sehnat rovněž tu na našich stránkách v populární kategorii skříně a komody. Získejte ostatní kousky ze zmíněné sekce za výhodnou cenu. Náš sortiment je široký, máme v nabídce další skvělé kousky od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce Dona shop dlouhodobě poskytuje prvotřídní zboží. Udělejte si radost.

Skříň se šikmým zrcadlem Sagres

Skříň se šikmým zrcadlem Sagres – Šířka 120 cm, hloubka 58 cm, výška 200 cm. Policová skříň dub sonoma do ložnice. Ideální pro dvě osoby. Přehledné vnitřní členění a šatní tyč. Praktické zrcadlo umístěné na posuvných dveřích. Designová skříň v přírodním dekoru. Vhodná do dispozičně menších místností.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Dekor dub sonoma. Lesk ne. Šířka 120 cm. Výška 200 cm. Hloubka 58 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . . Tento unikátní kus Skříň se šikmým zrcadlem Sagres jde pořídit již dnes na našich stránkách ve známé sekci skříně a komody! Najděte si ostatní výrobky ve zmiňované rubrice za výhodnou cenu! Výrobce Dona shop dlouhodobě prodává vynikající zboží. Přesvědčte se sami! To ale však není vše, u nás toho najdete mnohem více! Podívejte se taky na více produktů od dodavatele Dona shop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Zajímavý produkt Skříň se šikmým zrcadlem Sagres jde získat taky tu na webu zařazený v kategorii skříně a komody. Nyní si můžete vybrat ještě ostatní zboží z této oblíbené rubriky za rozumné peníze. V očích zákazníků populární značka Dona shop poskytuje kvalitní sortiment A tady je důkaz.

Úzká šatní skříň Nismo šedá

Úzká šatní skříň Nismo šedá – Šířka 90 cm, hloubka 60 cm, výška 200 cm. Skříň na oblečení vhodná do menších prostorů. Chytře řešený úložný prostor v podobě polic, šatních tyčí a dvou zásuvek na drobnosti. Grafitově šedý korpus s dvířky v bílé barvě a dekoru dub artisan.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá;šedá. Dekor dub artisan. Lesk ne. Šířka 90 cm. Výška 200 cm. Hloubka 60 cm. Zrcadlo bez zrcadla. Typ otevírání klasické. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . .
Tento výjimečný produkt Úzká šatní skříň Nismo můžete sehnat bezprostředně tady u nás umístěný v rubrice skříně a komody. Nyní si můžete vybrat ještě další produkty z této oblíbené rubriky za extra cenu! Přední značka Dona shop dodává kvalitní sortiment. Máme toho více, máme v nabídce však také další kvalitní produkty od výrobce Dona shop. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Tento výjimečný produkt Úzká šatní skříň Nismo lze získat právě teď tu na našem webu zařazený v rubrice ! Nyní si můžete koupit jiné produkty z této kategorie ve výprodejové akci. Populární značka Dona shop vyrábí špičkové produkty. To není všechno, náš sortiment je ale široký! Podívejte se také na další skvělé zboží od dodavatele Dona shop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Šatní skříň Rory

Šatní skříň Rory – Šířka 100 cm, hloubka 62 cm, výška 200 cm. Bílá skříň s velkým zrcadlem. Posuvné dveře, velké police a šatní tyč na ramínka. Vhodná do dispozičně malých pokojů.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Lesk ne. Šířka 100 cm. Výška 200 cm. Hloubka 62 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Šatní tyč ano. Styl moderní. . . . . . . . .
Hodně žádaný výrobek Šatní skříň Rory máte možnost koupit nyní na našem webu ve známé kategorii skříně a komody! Získejte akční produkty ve zmíněné rubrice za výhodné peníze. Náš sortiment je ale široký, u nás totiž najdete další skvělé zboží značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Významný výrobce Dona shop má na skladě vynikající zboží

Hodně žádaný kousek Šatní skříň Rory seženete teď tu na stránkách umístěný v rubrice skříně a komody! Nyní najdete podobné zboží z naší sekce v akci.

Posuvná skříň / Dary

Posuvná skříň / Dary – Šířka 200 cm, hloubka 61 cm, výška 216 cm. Oblíbená šatní skříň bílá / dub sonoma je jedním z nejprodávanějších dekorů. Kombinovaná šatní skříň s nadčasovým dekorem posuvných dveří. Luxusní provedení, které si zamilujete.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Dekor dub sonoma. Šířka 200 cm. Výška 216 cm. Hloubka 61 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . .

Šatní skříň s posuvnými dveřmi Zane

Šatní skříň s posuvnými dveřmi Zane – Šířka 200 cm, hloubka 61 cm, výška 216 cm. Je praktická, velká a moderní – Zrcadlová šatní skříň v dekoru wenge s posuvnými dveřmi, do které schováte vše přehledně a organizovaně.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Dekor wenge. Šířka 200 cm. Výška 216 cm. Hloubka 61 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . . . Tento akční a ve slevě produkt Šatní skříň s posuvnými dveřmi Zane pořídíte jednoduše tu na našem webu v populární rubrice skříně a komody! Nyní můžete najít skvělé produkty z této známé sekce za super ceny. Tato značka Dona shop pro své zákazníky poskytuje vysoce kvalitní produkty Náš sortiment je ale široký, u nás v nabídce najdete další produkty od značky Dona shop. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tento zlevněný výrobek můžete nakoupit ještě tady a teď na našem webu v rubrice skříně a komody. Připravili jsme pro vás ostatní produkty z naší kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Elegantní šatní skříň Leoni

Elegantní šatní skříň Leoni – Šířka 200 cm, hloubka 61 cm, výška 216 cm. Elegantní a moderní bílá šatní skříň s velkým úložným prostorem a zrcadly na předním díle. Maximálně účelný a funkční prvek do Vaší domácnosti. 

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Šířka 200 cm. Výška 216 cm. Hloubka 61 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . . .
Tento výjimečný produkt Elegantní šatní skříň můžete najít v pohodě u nás zařazený v rubrice šatní skříně! Nyní můžete koupit unikátní výrobky z této sekce z pohodlí domova. Populární výrobce Dona shop vás a vaše blízké obohatí o top výrobky Udělejte si radost. Třeba hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více. U nás najdete více kousků od dodavatele Dona shop. Najdete je níže na této stránce.

vá skříň Melin

vá skříň Melin – Šířka 200 cm, hloubka 61 cm, výška 216 cm. Originální zrcadlová černá šatní skříň s posuvnými dveřmi. Ideální pro čarování s prostorem uvnitř i navenek!

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva černá. Šířka 200 cm. Výška 216 cm. Hloubka 61 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . . .
Tento levný kus máte možnost koupit rovněž tady a teď na našich stránkách ve známé sekci skříně a komody! Vyberte si ještě jiné produkty z této sekce z pohodlí domova. To ale není všechno, u nás vám nabídneme víc! Máme v nabídce však také další vybrané kousky od značky Dona shop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Kvalitní produkt vá skříň Melin máte možnost nakoupit právě nyní na webu ve známé kategorii skříně a komody! Získejte akční produkty z naší rubriky za výprodejovou cenu! Máme toho více, máme v nabídce více skvělých produktů od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Šatní skříň  Braga

Šatní skříň Braga – Šířka 120 cm, hloubka 58 cm, výška 200 cm. Praktická skříň na oblečení s posuvnými dveřmi. Šatní skříň do ložnice, studentského pokoje i chodby, vhodná i do dispozičně menších prostor jakou jsou panelákové místnosti, jednoduchý design, dub sonoma dekor.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Dekor dub sonoma. Lesk ne. Šířka 120 cm. Výška 200 cm. Hloubka 58 cm. Zrcadlo bez zrcadla. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . .
Tento designový výrobek máte možnost sehnat mimo jiné tady u nás zařazený v rubrice skříně a komody. Nyní najdete ještě jiné produkty z této oblíbené kategorie v akci. Významný dodavatel Dona shop má k dispozici velmi kvalitní výrobky. To není vše, u nás nabízíme více! Máme v nabídce ovšem více skvělých produktů od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Neodolatelný kus máte možnost najít bezprostředně na našem webu v rubrice skříně a komody! Najděte si akční produkty ze zmíněné sekce za super cenu. Oblíbená značka Dona shop pro vás připravuje top zboží.

Šatní skříň zrcadlová Minnal šířka

Šatní skříň zrcadlová Minnal šířka – Šířka 150 cm, hloubka 58 cm, výška 200 cm. Zrcadlová skříň v celkové bílé barvě. Posuvné dveře tvoří velké zrcadla, nadstandardní úložný prostor, bytelná konstrukce. Ideální praktický pomocník v každé domácnosti. 

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Lesk ne. Šířka 150 cm. Výška 200 cm. Hloubka 58 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . . Nový produkt lze zakoupit pohodlně tady a teď na našem webu ve známé kategorii skříně a komody! Nyní si můžete vybrat skvělé zboží z této populární sekce z pohodlí domova. Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás taky další skvělé kousky od značky Dona shop. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato vyjímečná značka Dona shop vás obohatí o prvotřídní sortiment.
Tento zlevněný produkt Šatní skříň zrcadlová Minnal můžete koupit aktuálně tu umístěný v rubrice skříně a komody. Nyní najdete nové zboží ve zmiňované kategorii za internetové ceny!

Bíločerná zrcadlová skříň Amadora

Bíločerná zrcadlová skříň Amadora – Šířka 120 cm, hloubka 58 cm, výška 200 cm. Moderní černobílá textilní skříň. Hliníkové kolejnice zaručují hladký chod posuvných dveří. Pevné a odolné úchyty ve formě hliníkových lišt podél dveří. Přehledný vnitřní úložný systém ve formě polic a regálů. Součástí skříně je zrcadlo a šatní tyč.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá;černá. Lesk ne. Šířka 120 cm. Výška 200 cm. Hloubka 58 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . . Diskontní výrobek Bíločerná zrcadlová skříň Amadora jde pořídit právě tu na našem webu v populární sekci skříně a komody. Prozkoumejte ostatní produkty ve zmíněné sekci snadno online.

Velká skříň do ložnice Cambrie /bílé sklo

Velká skříň do ložnice Cambrie /bílé sklo – Šířka 200 cm, hloubka 61 cm, výška 215 cm. Velká šatní skříň s posuvnými dveřmi, objemný úložný prostor pro všechno vaše oblečení i další věci, precizní zpracování, jednoduchý přírodní provedení dub sonoma s bílými pruhy.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Dekor dub sonoma. Lesk ne. Výška 215 cm. Hloubka 61 cm. Zrcadlo bez zrcadla. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Šatní tyč ano. Styl moderní. Šířka 200 cm. . . . . . . .Žádaný produkt máte možnost najít přímo tu na našich stránkách ve známé sekci skříně a komody. Mrkněte na skvělé produkty ze zmíněné sekce za výprodejovou cenu! To není vše, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce však také další vybrané kousky od značky Dona shop. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Kvalitní produkt Velká skříň do ložnice Cambrie je k získání také tu na webu umístěný v kategorii skříně a komody! Připravili jsme pro vás jiné zboží z této populární sekce za parádní cenu!

Úzká skříň bílo-černá Beja

Úzká skříň bílo-černá Beja – Šířka 100 cm, hloubka 62 cm, výška 200 cm. Šatní skříň s posuvnými dveřmi. Skříň na oblečení vhodná do dispozičně menších prostor, využití do ložnice, dětského pokoje i předsíně, moderní bílý dekor s designovými pruhy, které šatní skříni dodají šmrnc.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá;černá. Lesk ne. Šířka 100 cm. Výška 200 cm. Hloubka 62 cm. Zrcadlo bez zrcadla. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . . Často hledaný produkt Úzká skříň bílo-černá Beja můžete nakoupit bez problémů na webu umístěný v rubrice skříně a komody. Získejte nové výrobky ze zmíněné rubriky za super ceny! Tato vyjímečná značka Dona shop pro vás připravuje prvotřídní sortiment Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Šatní skříň s policemi Ginny

Šatní skříň s policemi Ginny – Šířka 200 cm, hloubka 62 cm, výška 200 cm. Skříň se zrcadlem a posuvnými dveřmi se stane Vaším každodenním praktickým pomocníkem. Dekor dub sonoma. Policový regál umožňuje přehledně uložit oblečení. Praktický pomocník do každé místnosti. 

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Dekor dub sonoma. Lesk ne. Šířka 200 cm. Výška 200 cm. Hloubka 61 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Šatní tyč ano. Styl moderní. . . . . . . . . Kvalitní produkt Šatní skříň s policemi lze koupit jednoduše tady u nás v sekci skříně a komody! Vyberte si zcela nové produkty ve zmíněné rubrice za příznivou cenu. Známá značka Dona shop může nabídnout vynikající výrobky Nabídka platí do vyprodání zásob. Možná hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc! U nás v nabídce totiž najdete další prověřené produkty od dodavatele Dona shop. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbený produkt Šatní skříň s policemi Ginny jde nakoupit bezprostředně tu na našich stránkách umístěný v sekci skříně a komody! Najděte si zlevněné produkty z této populární sekce za super ceny.

Šatní skříň s posuvnými dveřmi Hetty

Šatní skříň s posuvnými dveřmi Hetty – Šířka 200 cm, hloubka 60 cm, výška 218 cm. Designová šatní skříň dub sonoma se skleněnými posuvnými dveřmi. Nadčasové skleněné dveře ve světle béžové. Vysoký lesk. 

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva béžová. Dekor dub sonoma. Lesk ano. Šířka 200 cm. Výška 218 cm. Hloubka 60 cm. Zrcadlo bez zrcadla. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . .
Levný produkt máte možnost získat pohodlně tady u nás ve známé sekci skříně a komody. Najděte si další produkty ze zmíněné sekce za výhodnou cenu! V očích zákazníků populární značka Dona shop vám může nabídnout kvalitní výrobky. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, máme toho více. Máme v nabídce více skvělých kousků od výrobce Dona shop. Najdete je níže na této stránce.

Černá policová skříň Florrie

Černá policová skříň Florrie – Šířka 150 cm, hloubka 58 cm, výška 200 cm. Designová skříň v černé barvě doplněná o vodorovné pruhy. Systém posuvných dveří a velké zrcadlo. Prostorné police a šatní tyč. Objemný úložný prostor na oblečení. Sevroll hliníkové kolejnice a ABS hrany Šatní skříň je vyrobená z laminované desky o síle 16 mm. Nabízí úchytky z hliníku ve formě pásku umístěného podél dveří.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva černá. Lesk ne. Šířka 150 cm. Výška 200 cm. Hloubka 58 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Šatní tyč ano. Styl moderní. . . . . . . . .
Kvalitní a oblíbený kus je k dostání taky tu umístěný v rubrice šatní skříně! Nyní najdete unikátní kusy z této populární rubriky za skvělou cenu. Známý výrobce Dona shop má ve stále nabídkce kvalitní výrobky. Podívejte se sami!

ová skříň Karisa /černý Lacobel

ová skříň Karisa /černý Lacobel – Šířka 150 cm, hloubka 58 cm, výška 200 cm. Prostorná šatní skříň s posuvnými dveřmi v dekoru dub čokoládový. Příjemně doplněna o vodorovné pruhy z lakovaného skla Lacobel. Dostatek prostoru pro dva.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva černá. Dekor dub čokoládový. Lesk ne. Šířka 150 cm. Výška 200 cm. Hloubka 58 cm. Zrcadlo bez zrcadla. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . .
Tento kvalitní a žádaný produkt ová skříň Karisa /černý Lacobel máte možnost nakoupit bezstarostně tu na našem webu ve známé kategorii skříně a komody! Nyní můžete najít další produkty ve zmiňované rubrice ve výprodejové akci. U nás vám nabízíme více, podívejte se taky na další zboží od dodavatele Dona shop. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel Dona shop vám poskytuje špičkové výrobky. Podívejte se sami. Tento kvalitní a žádaný výrobek ová skříň Karisa můžete sehnat mimo jiné tady na webu v populární kategorii skříně a komody. Mrkněte na ještě jiné zboží z této populární sekce za nejnižší cenu! U nás vám nabízíme více, mrkněte na další prověřené zboží značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Známý dodavatel Dona shop vám může poskytnout top výrobky

Šatní skříň černobílá Carten

Šatní skříň černobílá Carten – Šířka 150 cm, hloubka 58 cm, výška 200 cm. Praktická policová skříň pro dva. Bílý korpus v kombinaci s černými posuvnými dveřmi. Ideální do ložnice, předsíně nebo dětského a studentského pokoje. Skříň je vybavena systémem posuvných dveří a velkým zrcadlem umístěným ve středu. Součástí jsou prostorné police a šatní tyč.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá;černá. Lesk ne. Šířka 150 cm. Výška 200 cm. Hloubka 58 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . . Hodně žádaný produkt Šatní skříň černobílá Carten jde koupit mimo jiné tu na webu zařazený v rubrice skříně a komody! Nyní najdete vyjímečné produkty ve zmiňované kategorii za báječnou cenu! Tato značka Dona shop vám představuje velmi kvalitní produkty Náš sortiment je ale široký, mrkněte na další vybrané produkty od výrobce Dona shop. Najdete je níže na této stránce.

Bíločerná skříň na oblečení Lutza

Bíločerná skříň na oblečení Lutza – Šířka 150 cm, hloubka 58 cm, výška 200 cm. Bíločerná skříň s posuvnými dveřmi a zrcadlem. Police a šatní tyč poskytují dostatek místa pro dva. Materiál skříně je z laminované dřevotřískové desky. Vhodná do menších místností.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá;černá. Lesk ne. Šířka 150 cm. Výška 200 cm. Hloubka 58 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . .
Vysoce kvalitní produkt Bíločerná skříň na oblečení Lutza lze koupit mimo jiné na našem webu v kategorii skříně a komody. Připravili jsme pro vás nové výrobky z této oblíbené kategorie za super cenu!

Černá skříň Melan

Černá skříň Melan – Šířka 150 cm, hloubka 58 cm, výška 200 cm. Šatní skříň v elegantním černém provedení s posuvnými dveřmi. Moderní a velké zrcadlo, dostatek úložného prostoru pro dva. Korpus je z laminované dřevovláknité desky o síle 16 mm.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva černá. Lesk ne. Šířka 150 cm. Výška 200 cm. Hloubka 58 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . .
Tento oblíbený produkt Černá skříň Melan je k dostání právě na našem webu v rubrice skříně a komody! Nyní získáte oblíbené kusy z této populární rubriky za nejnižší cenu! Třeba hledáte něco jiného, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce také další vybrané produkty od výrobce Dona shop. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Exkluzivní výrobek můžete pořídit v pohodě tu v rubrice skříně a komody! Podívejte se na akční produkty ve zmiňované rubrice jednoduše online.

Skříň pro dva Lingo šířka

Skříň pro dva Lingo šířka – Šířka 150 cm, hloubka 58 cm, výška 200 cm. Šatní skříň v bílé barvě, vhodná do ložnice, předsíně i dětského a studentského pokoje. Mechanismus posuvných dveří šetří místo, bytelná konstrukce, velké celoplošné zrcadlo. Záruka spokojenosti.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Lesk ne. Šířka 150 cm. Výška 200 cm. Hloubka 58 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Šatní tyč ano. Styl moderní. . . . . . . . . Povedený výrobek lze pořídit bezprostředně tady na našem webu ve známé rubrice skříně a komody. Podívejte se na ještě ostatní produkty ve zmiňované kategorii za skvělou cenu! Tato vyjímečná značka Dona shop dlouhodobě vyrábí skvělý sortiment Přesvědčte se sami!

Malá šatní skříň Rocca

Malá šatní skříň Rocca – Šířka 90 cm, hloubka 52 cm, výška 200 cm. Designová skříň na oblečení s promyšleným uspořádáním. Dostatek polic, šatní tyč na ramínka a zásuvka na drobnosti. Jemné světlé provedení v dekoru dub bílý.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva modrá. Dekor dub bílý. Lesk ne. Šířka 90 cm. Výška 200 cm. Hloubka 52 cm. Zrcadlo bez zrcadla. Typ otevírání klasické. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . Tento výjimečný výrobek Malá šatní skříň Rocca lze zakoupit rovnou tady na našem webu v rubrice šatní skříně. Nyní získáte zlevněné kusy ze zmíněné kategorie na pár kliknutí!

Policová skříň Maka

Policová skříň Maka – Šířka 100 cm, hloubka 62 cm, výška 200 cm. Skříň na oblečení v bílé barvě. Posuvné dveře, police i šatní tyč na ramínka. Skromné rozměry do malých a úzkých místností.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Lesk ne. Šířka 100 cm. Výška 200 cm. Hloubka 62 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Šatní tyč ano. Styl moderní. . . . . . . . .

Šatní skříň Charmon

Šatní skříň Charmon – Šířka 120 cm, hloubka 58 cm, výška 200 cm. Bílá skříň s posuvnými dveřmi a zrcadlem. Promýšlený úložný prostor, vhodný i pro dvě osoby. Skromné rozměry do malých místností.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Lesk ne. Šířka 120 cm. Výška 200 cm. Hloubka 58 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Šatní tyč ano. Styl moderní. . . . . . . . . Kvalitní a oblíbený produkt je dostupný taky na webu v populární kategorii skříně a komody. Nyní můžete získat podobné produkty z této známé rubriky za výprodejovou cenu! Nebojte, máme toho více, u nás najdete další kvalitní zboží od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Tato značka Dona shop pro vás připravuje vysoce kvalitní výrobky

Černo-bílá posuvná skříň Macao

Černo-bílá posuvná skříň Macao – Šířka 150 cm, hloubka 58 cm, výška 200 cm. Luxusní skříň pro dva do ložnice, předsíně nebo pokoje. Černý korpus v kombinaci s bílými posuvnými dveřmi. Zrcadlové pruhy na posuvných dveřích. Objemný úložný prostor, šatní tyč a prostorné police. Hrany skříně jsou zakončené ABS dýhou. 

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá;černá. Lesk ne. Šířka 150 cm. Výška 200 cm. Hloubka 58 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . .
Často hledaný produkt jde získat také na našem webu v kategorii skříně a komody! Připravili jsme jiné produkty ze zmíněné sekce za internetové ceny!

Zlevněný produkt Černo-bílá posuvná skříň Macao jde koupit ještě tu na našem webu ve známé sekci skříně a komody. Prozkoumejte vyjímečné kusy z této známé kategorie za parádní cenu! Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás taky další kousky od dodavatele Dona shop. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Bílá šatní skříň s posuvnými dveřmi Hetty

Bílá šatní skříň s posuvnými dveřmi Hetty – Šířka 200 cm, hloubka 61 cm, výška 216 cm. Bílá šatní skříň s lakovaným sklem a stříbrnými pásky na posuvných dveřích. Úložný prostor s šatní tyčí a několika policemi.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Šířka 200 cm. Výška 216 cm. Hloubka 61 cm. Zrcadlo bez zrcadla. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . . .
Ve slevě tento produkt Bílá šatní skříň s posuvnými dveřmi máte možnost nakoupit také u nás zařazený v sekci skříně a komody. Nyní koupíte skvělé produkty z naší sekce na pár kliknutí!

Černá šatní skříň Lottie s posuvnými dveřmi

Černá šatní skříň Lottie s posuvnými dveřmi – Šířka 200 cm, hloubka 61 cm, výška 216 cm. Prostorná skříň s velkým zrcadlem, černé provedení, posuvné dveře, několik polic i šatní tyč.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva černá. Šířka 200 cm. Výška 216 cm. Hloubka 61 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . . . Tento exkluzivní produkt Černá šatní skříň Lottie jde pořídit zrovna na stránkách v oblíbené kategorii skříně a komody. Najděte si jiné kusy z této rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu!
Exkluzivní produkt máte možnost koupit jednoduše tady na našem webu v populární rubrice skříně a komody. Najděte si skvělé produkty z této známé rubriky v akci! Věhlasný dodavatel Dona shop dlouhodobě dodává skvělé produkty. Nové kousky každý den!

Šatní skříň  Bery

Šatní skříň Bery – Šířka 200 cm, hloubka 61 cm, výška 215 cm. Šatní skříň s posuvnými dveřmi a zrcadlem. Přírodní dřevěný dekor dub sonoma, bytelná konstrukce, designové zpracování, úložný prostor. Pomocník do ložnice, chodby či dětského pokoje.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Dekor dub sonoma. Lesk ne. Šířka 200 cm. Výška 215 cm. Hloubka 61 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . .Diskontní produkt Šatní skříň Bery máte možnost pořídit právě nyní na webu ve známé rubrice nábytek. Prozkoumejte akční produkty z této oblíbené rubriky za zcela nejnižší cenu! Tato značka Dona shop dlouhodobě vyrábí vynikající sortiment. Podívejte se sami!

Černá šatní skříň Evora

Černá šatní skříň Evora – Šířka 150 cm, hloubka 58 cm, výška 200 cm. Nadčasová šatní skříň s oblíbenými posuvnými dveřmi, vhodná jak do dispozičně menších místností, tak prostorných pokojů. Černé barevné zpracování. Úložný prostor s šatní tyčí a policemi. Tento model nabízíme v několika šířkách.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva černá. Lesk ne. Šířka 150 cm. Výška 200 cm. Hloubka 58 cm. Zrcadlo bez zrcadla. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . . Levný produkt Černá šatní skříň Evora máte možnost najít taky tady a teď na našich stránkách v oblíbené kategorii skříně a komody. Nyní si můžete koupit ještě jiné výrobky z této oblíbené rubriky za výhodnou cenu! Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás v nabídce totiž najdete další kousky od značky Dona shop. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární značka Dona shop svým zákazníkům dodává vysoce kvalitní produkty
Neodolatelný produkt Černá šatní skříň Evora jde sehnat jednoduše na webu ve známé rubrice skříně a komody! Mrkněte na jiné kusy z této kategorie v bezva akci! Dodavatel Dona shop pro své zákazníky poskytuje špičkové výrobky.

Černá šatní skříň zrcadlová Almada

Černá šatní skříň zrcadlová Almada – Šířka 120 cm, hloubka 58 cm, výška 200 cm. Černá skříň pro dva. Celkový černý dekor. Luxusní design, velké zrcadlo, rukojeť ve formě hliníkových lišt podél dveří. Mechanismus posuvných dveří, hliníkové kolejnice Sevroll, prostorné vnitřní uspořádání, policový systém. Součástí posuvné skříně je šatní tyč.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva černá. Lesk ne. Šířka 120 cm. Výška 200 cm. Hloubka 58 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . .Unikátní kus Černá šatní skříň zrcadlová máte možnost koupit bezprostředně tady u nás v oblíbené kategorii skříně a komody. Nyní můžete najít skvělé výrobky z této populární sekce ve slevě! Věhlasná značka Dona shop nabízí prvotřídní výrobky. Nové kousky každý den.

Vynikající kus Černá šatní skříň zrcadlová Almada lze koupit aktuálně na webu v oblíbené kategorii skříně a komody! Nyní můžete najít ostatní produkty ze zmíněné kategorie jednoduše online. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká. Podívejte se také na další vybrané kousky značky Dona shop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední značka Dona shop pro vás vyrábí vynikající zboží Přesvědčte se!