Bílá šatní skříň s posuvnými dveřmi Dary

Bílá šatní skříň s posuvnými dveřmi Dary –

Šířka 200 cm, hloubka 61 cm, výška 216 cm. Moderní bílá šatní skříň se zrcadlem a s aplikací ozdobných stříbrných pruhů – opticky rozšíří prostor i v menších místnostech. Šatní skříň s posuvnými dveřmi se značným úložným prostorem – 10 prostorných polic a dlouhá tyč na šatní ramínka. 

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Výška 216 cm. Lesk ne. Šířka 200 cm. Hloubka 61 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . .
Kvalitní kus Bílá šatní skříň s posuvnými dveřmi lze sehnat teď tu na našich stránkách zařazený v kategorii šatní skříně. Nyní najdete ještě ostatní produkty ze zmíněné sekce za outletovou cenu! Nebojte, máme toho více, podívejte se taky na další prověřené kousky značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Bílá zrcadlová šatní skříň Melin

Bílá zrcadlová šatní skříň Melin –

Šířka 200 cm, hloubka 61 cm, výška 216 cm. Originální zrcadlová bílá šatní skříň s posuvnými dveřmi. Ideální pro čarování s prostorem uvnitř i navenek! Promyšlené vnitřní uspořádání polic a dlouhá šatní tyč na ramínka.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Výška 216 cm. Lesk ne. Šířka 200 cm. Hloubka 61 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . . . Tento velmi oblíbený produkt lze získat prostě na webu umístěný v sekci šatní skříně! Pořiďte si podobné produkty z naší sekce z pohodlí domova. U zákazníků oblíbený výrobce Dona shop svým zákazníkům nabízí kvalitní produkty Však to vidíte sami! Zajímavý produkt Bílá zrcadlová šatní skříň Melin lze zakoupit právě zde u nás ve známé kategorii šatní skříně! Nyní můžete najít nové produkty z této známé sekce za výborné peníze!
Unikátní a oblíbený produkt Bílá zrcadlová šatní skříň Melin máte možnost sehnat aktuálně tu na stránkách v oblíbené sekci šatní skříně! Nyní můžete koupit ještě jiné zboží ve zmiňované rubrice za super peníze!

Sestava do dětského pokoje Megal I

Sestava do dětského pokoje Megal I –

Dětská sestava složena ze šatní skříně s posuvnými dveřmi, psacího stolu a nástěnné police. Ve dvojím provedení; bílá a dub sonoma/bílá. Vhodná do dětský a studentských pokojů. Sestavu lze libovolně rozmístit. 

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Dekor dub sonoma. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost dětský pokoj;kancelář;ložnice;předsíň. Rozměry stolu (VxŠxH) 76x110x50 cm. Rozměry šatní skříně (VxŠxH) 200x120x61 cm. Rozměry závěsné police (VxŠxH) 50x110x23 cm. . . . . . . . . .
Velmi oblíbený produkt Sestava do dětského pokoje Megal lze získat jednoduše na našem webu v kategorii dětské pokoje! Podívejte se na ještě jiné produkty z této rubriky snadno online. Máme toho více, podívejte se taky na další prověřené kousky od značky Dona shop. Najdete je níže na této stránce. Věhlasný výrobce Dona shop dlouhodobě prodává kvalitní výrobky.
Designový produkt Sestava do dětského pokoje Megal I získáte prostě tady na webu v kategorii dětské pokoje. Nyní koupíte ostatní produkty ve zmiňované kategorii snadno online! U nás vám nabízíme více, u nás totiž najdete další skvělé zboží od značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

vá šatní skříň s nástavcem Melany

vá šatní skříň s nástavcem Melany –

Šířka 150 cm, hloubka 61 cm, výška 245 cm. Šatní skříň  s posuvnými dveřmi, se zrcadlem a nástavcem, vybavena policovým systémem a šatní tyčí.  Dostupná ve čtyřech barevných kombinacích. Ideální do ložnic, dětských pokojů či předsíni.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Počet dvířek 4 dvířka. Výška 245 cm. Dekor dub sonoma. Šířka 150 cm. Hloubka 61 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost dětský pokoj;kancelář;ložnice;předsíň. . . . . . . .
Tento kvalitní a žádaný produkt vá šatní skříň s nástavcem Melany najdete snadno tady u nás umístěný v sekci šatní skříně. Nyní pořídíte unikátní kousky z této známé rubriky za rozumné peníze! U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás další prověřené kousky od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Výrobce Dona shop vám může nabídnout velmi kvalitní výrobky.
Kvalitní produkt vá šatní skříň s nástavcem Melany lze pořídit zrovna na webu zařazený v sekci šatní skříně. Připravili jsme akční produkty ze zmíněné rubriky v bezva akci! Věhlasný výrobce Dona shop má k dispozici velmi kvalitní sortiment. Vždyť to vidíte sami!

Super produkt můžete získat rovněž tu na našem webu v sekci šatní skříně! Získejte zlevněné výrobky z této známé rubriky za příznivou cenu! To není vše, u nás toho najdete mnohem více! Máme v nabídce ovšem další kvalitní kousky značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Černá šatní skříň Mitzi

Černá šatní skříň Mitzi – Šířka 235 cm, hloubka 60 cm, výška 218 cm. Skříň do ložnice i studentského pokoje v černé barvě se zrcadlem na posuvných dveřích.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva černá. Lesk ne. Šířka 235 cm. Výška 218 cm. Hloubka 60 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . .
Výjimečný a žádaný produkt Černá šatní skříň Mitzi naleznete v pohodě tu na stránkách v rubrice skříně a komody. Nyní koupíte ještě jiné zboží ve zmiňované sekci z pohodlí domova! U zákazníků oblíbená značka Dona shop pro své zákazníky prodává prvotřídní sortiment. Nabídka platí do vyprodání zásob.

Černá šatní skříň Za

Černá šatní skříň Za – Šířka 200 cm, hloubka 61 cm, výška 216 cm. Šatní skříň se středovým zrcadlem, černé provedení, posuvné dveře pro pohodlné otevírání. Dostatek místa pro dvě osoby. Prostorné police a dlouhá šatní tyč na ramínka.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva černá. Výška 216 cm. Lesk ne. Šířka 200 cm. Hloubka 61 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . . Žádaný produkt získáte zrovna tady na webu umístěný v sekci skříně a komody. Nyní můžete získat jiné produkty z této sekce z pohodlí domova. To ale není vše, náš sortiment je ale široký! Mrkněte na další skvělé zboží značky Dona shop. Najdete je níže na této stránce. Tento výrobce Dona shop pro své zákazníky prodává vynikající sortiment. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.

Tento oblíbený produkt Černá šatní skříň Za máte možnost najít bezprostředně tu v sekci skříně a komody! Podívejte se na ještě další výrobky ze zmíněné sekce na pár kliknutí!

Šatní skříň Dary

Šatní skříň Dary – Šířka 160 cm, hloubka 61 cm, výška 216 cm. Netradiční bílá šatní skříň s nadčasovým dekorem posuvných dveří. Luxusní provedení se zabudovaným středovým zrcadlem je honosným a funkčním doplňkem vašeho interiéru.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Šířka 160 cm. Výška 216 cm. Hloubka 61 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . . .
Tento akční výrobek Šatní skříň Dary lze koupit zrovna na našich stránkách ve známé kategorii skříně a komody! Vyberte si akční produkty z této oblíbené rubriky ve výhodné akci. Dodavatel Dona shop vás a vaše blízké obohatí o skvělé výrobky. Udělejte radost sami sobě! To však není vše, náš sortiment je široký! Máme v nabídce také další skvělé kousky od značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Bílá šatní skříň Lottie

Bílá šatní skříň Lottie – Šířka 150 cm, hloubka 61 cm, výška 216 cm. Bílá skříň na oblečení – posuvné dveře, zrcadlo. Uvnitř skříně je dostatek polic a šatní tyče na ramínka.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Šířka 150 cm. Výška 216 cm. Hloubka 61 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . . . Tento oblíbený produkt Bílá šatní skříň můžete získat prostě na našem webu v oblíbené kategorii skříně a komody! Vyberte si parádní výrobky z naší sekce za outletovou cenu! Tento kvalitní výrobek Bílá šatní skříň můžete sehnat teď tady u nás umístěný v sekci skříně a komody! Získejte parádní produkty ve zmíněné sekci za nejlepší ceny. Věhlasný dodavatel Dona shop má na skladě vysoce kvalitní produkty. To ale není vše, náš sortiment je ale široký. Prozkoumejte u nás další skvělé produkty od značky Dona shop. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

ová šatní skříň Lottie

ová šatní skříň Lottie – Šířka 120 cm, hloubka 61 cm, výška 216 cm. Šatní skříň s bílým korpusem, posuvné dveře, zrcadlo, hliníkové madla po celé délce dveří.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Šířka 120 cm. Výška 216 cm. Hloubka 61 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . . .
Nejprodávanější produkt získáte přímo tady a teď na našich stránkách zařazený v sekci šatní skříně! Mrkněte na ještě ostatní produkty z této známé kategorie za výhodné peníze! Mezi zákazníky oblíbený výrobce Dona shop vám může nabídnout velmi kvalitní zboží. Přesvědčte se! U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce více kousků od výrobce Dona shop. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Šatní skříň s posuvnými dveřmi Gobi

Šatní skříň s posuvnými dveřmi Gobi – Šířka 150 cm, hloubka 58 cm, výška 200 cm. Zrcadlová skříň v bílé barvě. Posuvné dveře šetří místo, ale také čas při hledání oblečení. Přehledný systém uložení věcí. Bytelná konstrukce Vám zaručí dlouhodobou životnost.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Lesk ne. Šířka 150 cm. Výška 200 cm. Hloubka 58 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Šatní tyč ano. Styl moderní. . . . . . . . .

Černá šatní skříň šířka Tifa

Černá šatní skříň šířka Tifa – Šířka 150 cm, hloubka 58 cm, výška 200 cm. Prostorná černá skříň s bytelnou konstrukcí, přehledné vnitřní uspořádání, praktické posuvné dveře se zrcadlem. Součástí je šatní tyč. Ideální pomocník do každé domácnosti.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva černá. Lesk ne. Šířka 150 cm. Výška 200 cm. Hloubka 58 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Šatní tyč ano. Styl moderní. . . . . . . . .Výjimečný a žádaný kus Černá šatní skříň šířka Tifa dostanete snadno tu v populární rubrice nábytek! Podívejte se na jiné zboží z naší sekce za super peníze! Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás další kvalitní zboží od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významná značka Dona shop vám může nabídnout skvělé zboží.

Wardrobe OSWALD - Sonoma - 120x200x

Wardrobe OSWALD – Sonoma – 120x200x – Šířka 120 cm, hloubka 58 cm, výška 200 cm. Skříň na textil, celkový dekor dub sonoma. Bytelná konstrukce, posuvné dveře, velké designové zrcadlo. Hliníkové kolejnice Sevroll. Dostupná také v jiných rozměrech a dekorech.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Dekor dub sonoma. Lesk ne. Šířka 120 cm. Výška 200 cm. Hloubka 58 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . . Tento vynikající produkt Wardrobe OSWALD – Sonoma – 120x200x jde získat v pohodě tady u nás ve známé kategorii skříně a komody! Vyhledejte si ještě jiné zboží z této populární rubriky snadno online. Tento výrobce Dona shop poskytuje vysoce kvalitní výrobky Udělejte si radost!

Černá zrcadlová skříň s posuvnými dveřmi Obidos

Černá zrcadlová skříň s posuvnými dveřmi Obidos – Šířka 120 cm, hloubka 58 cm, výška 200 cm. Moderní zrcadlová šatní skříň s posuvnými dveřmi. Celkový černý dekor. Hliníkové kolejnice a úchyty podél dveří. ABS hrany. Šatní tyč je součástí skříně.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva černá. Lesk ne. Šířka 120 cm. Výška 200 cm. Hloubka 58 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . . Ve slevě kousek Černá zrcadlová skříň s posuvnými dveřmi Obidos můžete koupit mimo jiné tady na webu v populární kategorii nábytek! Připravili jsme parádní kusy ve zmíněné kategorii za mimořádně nízkou cenu. Tento výrobce Dona shop pro vás vyrábí velmi kvalitní zboží Nakupujte, dokud je zboží sladem. To ale není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. Máme v nabídce další prověřené zboží od dodavatele Dona shop. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Skříň Livin

Skříň Livin – Šířka 150 cm, hloubka 58 cm, výška 200 cm. Krásná zrcadlová černá skříň s posuvnými dveřmi. Textilní skříň je vyrobena z laminované desky o šířce 16 mm a má ABS hrany. Systém posuvných dveří a hliníkové kolejnice zaručují hladký chod. Rukojeť ve formě hliníkového pásku podél dveří skříně. Objemný úložný prostor vybaven prostornými policemi a šatní tyčí.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva černá. Lesk ne. Šířka 150 cm. Výška 200 cm. Hloubka 58 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Šatní tyč ano. Styl moderní. . . . . . . . .Tento levný produkt Skříň Livin lze zakoupit rovněž na stránkách v populární rubrice skříně a komody! Najděte si ještě další kusy ze zmíněné sekce za outletovou cenu! U nás vám nabídneme víc, u nás totiž najdete více produktů značky Dona shop. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.
Výjimečný a žádaný produkt Skříň Livin lze sehnat rovněž tu na našich stránkách v populární kategorii skříně a komody. Získejte ostatní kousky ze zmíněné sekce za výhodnou cenu. Náš sortiment je široký, máme v nabídce další skvělé kousky od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce Dona shop dlouhodobě poskytuje prvotřídní zboží. Udělejte si radost.

Skříň se šikmým zrcadlem Sagres

Skříň se šikmým zrcadlem Sagres – Šířka 120 cm, hloubka 58 cm, výška 200 cm. Policová skříň dub sonoma do ložnice. Ideální pro dvě osoby. Přehledné vnitřní členění a šatní tyč. Praktické zrcadlo umístěné na posuvných dveřích. Designová skříň v přírodním dekoru. Vhodná do dispozičně menších místností.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Dekor dub sonoma. Lesk ne. Šířka 120 cm. Výška 200 cm. Hloubka 58 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . . Tento unikátní kus Skříň se šikmým zrcadlem Sagres jde pořídit již dnes na našich stránkách ve známé sekci skříně a komody! Najděte si ostatní výrobky ve zmiňované rubrice za výhodnou cenu! Výrobce Dona shop dlouhodobě prodává vynikající zboží. Přesvědčte se sami! To ale však není vše, u nás toho najdete mnohem více! Podívejte se taky na více produktů od dodavatele Dona shop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Zajímavý produkt Skříň se šikmým zrcadlem Sagres jde získat taky tu na webu zařazený v kategorii skříně a komody. Nyní si můžete vybrat ještě ostatní zboží z této oblíbené rubriky za rozumné peníze. V očích zákazníků populární značka Dona shop poskytuje kvalitní sortiment A tady je důkaz.

Šatní skříň s posuvnými dveřmi Becky /

Šatní skříň s posuvnými dveřmi Becky / – Šířka 180 cm, hloubka 58 cm, výška 215 cm. Šatní skříň s posuvnými dveřmi a velkým zrcadlem. Jemné a elegantní spojení bílé a dekoru dub sonoma. Vhodný kousek do Vaší ložnice.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Dekor dub sonoma. Lesk ne. Šířka 180 cm. Výška 215 cm. Hloubka 58 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Šatní tyč ano. Styl moderní. . . . . . . . Akční kus Šatní skříň s posuvnými dveřmi Becky / lze sehnat rovnou na stránkách v rubrice skříně a komody! Nyní získáte ještě podobné produkty z této kategorie jednoduše online! Tato značka Dona shop poskytuje kvalitní výrobky Náš sortiment je široký, u nás v nabídce najdete další zboží od dodavatele Dona shop. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Povedený produkt můžete sehnat taky tady na stránkách zařazený v rubrice skříně a komody! Nyní si můžete pořídit unikátní výrobky ze zmíněné rubriky jednoduše online! Tato vyjímečná značka Dona shop pro své zákazníky prodává top výrobky.

Skříň do pokoje Wangi /

Skříň do pokoje Wangi / – Šířka 250 cm, hloubka 58 cm, výška 215 cm. Šatní skříň do ložnice s posuvnými dveřmi a zrcadlem. Korpus skříně dub sonoma, posuvné dveře v bílé barvě. Netradiční vzhled oživí každý interiér. Praktický pomocník do domácnosti.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Dekor dub sonoma. Lesk ne. Šířka 250 cm. Výška 215 cm. Hloubka 58 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Šatní tyč ano. Styl moderní. . . . . . . .
Oblíbený výrobek Skříň do pokoje Wangi můžete dostat bezstarostně na stránkách v kategorii skříně a komody. Připravili jsme akční kousky ze zmíněné rubriky za příznivou cenu! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, náš sortiment je ale široký! Máme v nabídce další kousky značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Velmi prodávaný produkt Skříň do pokoje Wangi lze sehnat již dnes tady a teď na našich stránkách v oblíbené sekci skříně a komody! Nyní můžete získat další produkty z této známé rubriky za nejlepší ceny! Populární dodavatel Dona shop dodává velmi kvalitní sortiment. Vždyť to vidíte sami! Možná hledáte něco jiného, naše nabídka je široká. Máme v nabídce další kvalitní kousky od značky Dona shop. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Šatní skříň Rory

Šatní skříň Rory – Šířka 100 cm, hloubka 62 cm, výška 200 cm. Bílá skříň s velkým zrcadlem. Posuvné dveře, velké police a šatní tyč na ramínka. Vhodná do dispozičně malých pokojů.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Lesk ne. Šířka 100 cm. Výška 200 cm. Hloubka 62 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Šatní tyč ano. Styl moderní. . . . . . . . .
Hodně žádaný výrobek Šatní skříň Rory máte možnost koupit nyní na našem webu ve známé kategorii skříně a komody! Získejte akční produkty ve zmíněné rubrice za výhodné peníze. Náš sortiment je ale široký, u nás totiž najdete další skvělé zboží značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Významný výrobce Dona shop má na skladě vynikající zboží

Hodně žádaný kousek Šatní skříň Rory seženete teď tu na stránkách umístěný v rubrice skříně a komody! Nyní najdete podobné zboží z naší sekce v akci.

Posuvná skříň / Dary

Posuvná skříň / Dary – Šířka 200 cm, hloubka 61 cm, výška 216 cm. Oblíbená šatní skříň bílá / dub sonoma je jedním z nejprodávanějších dekorů. Kombinovaná šatní skříň s nadčasovým dekorem posuvných dveří. Luxusní provedení, které si zamilujete.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Dekor dub sonoma. Šířka 200 cm. Výška 216 cm. Hloubka 61 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . .

Šatní skříň s posuvnými dveřmi Zane

Šatní skříň s posuvnými dveřmi Zane – Šířka 200 cm, hloubka 61 cm, výška 216 cm. Je praktická, velká a moderní – Zrcadlová šatní skříň v dekoru wenge s posuvnými dveřmi, do které schováte vše přehledně a organizovaně.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Dekor wenge. Šířka 200 cm. Výška 216 cm. Hloubka 61 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . . . Tento akční a ve slevě produkt Šatní skříň s posuvnými dveřmi Zane pořídíte jednoduše tu na našem webu v populární rubrice skříně a komody! Nyní můžete najít skvělé produkty z této známé sekce za super ceny. Tato značka Dona shop pro své zákazníky poskytuje vysoce kvalitní produkty Náš sortiment je ale široký, u nás v nabídce najdete další produkty od značky Dona shop. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tento zlevněný výrobek můžete nakoupit ještě tady a teď na našem webu v rubrice skříně a komody. Připravili jsme pro vás ostatní produkty z naší kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu!

vá skříň Melin

vá skříň Melin – Šířka 200 cm, hloubka 61 cm, výška 216 cm. Originální zrcadlová černá šatní skříň s posuvnými dveřmi. Ideální pro čarování s prostorem uvnitř i navenek!

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva černá. Šířka 200 cm. Výška 216 cm. Hloubka 61 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . . .
Tento levný kus máte možnost koupit rovněž tady a teď na našich stránkách ve známé sekci skříně a komody! Vyberte si ještě jiné produkty z této sekce z pohodlí domova. To ale není všechno, u nás vám nabídneme víc! Máme v nabídce však také další vybrané kousky od značky Dona shop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Kvalitní produkt vá skříň Melin máte možnost nakoupit právě nyní na webu ve známé kategorii skříně a komody! Získejte akční produkty z naší rubriky za výprodejovou cenu! Máme toho více, máme v nabídce více skvělých produktů od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Černá zrcadlová skříň Vilien

Černá zrcadlová skříň Vilien – Šířka 180 cm, hloubka 58 cm, výška 215 cm. Černá šatní skříň s velkým zrcadlem. Praktické posuvné dveře, které ukrývají velký úložný prostor ve formě polic a šatní tyče na ramínka. Vhodná i pro dvě osoby.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva černá. Lesk ne. Šířka 180 cm. Výška 215 cm. Hloubka 58 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Šatní tyč ano. Styl moderní. . . . . . . . . Tento unikátní výrobek lze pořídit jednoduše tu v oblíbené sekci šatní skříně! Nyní si můžete pořídit ostatní zboží ve zmíněné kategorii za zcela nejnižší cenu! Možná hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás v nabídce totiž najdete více skvělých produktů značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Dodavatel Dona shop dlouhodobě prodává prvotřídní sortiment.

Bílá šatní skříň Kian

Bílá šatní skříň Kian – Šířka 240 cm, hloubka 61 cm, výška 216 cm. Bezchybnost v podobě bílé šatní skříně s posuvnými dveřmi a se zrcadlem. Obrovské úložné místo ve formě prostorných polic a dvou šatních tyčí na ramínka. Hliníkové úchyty na dveřích skříně pro snadnou manipulaci.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Lesk ne. Šířka 240 cm. Výška 216 cm. Hloubka 61 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . . Často hledaný produkt Bílá šatní skříň Kian jde získat bez obtíží tu na stránkách v populární sekci skříně a komody. Nyní můžete získat ještě jiné produkty z této populární rubriky za akční cenu! V očích zákazníků populární výrobce Dona shop má ve stále nabídkce velmi kvalitní výrobky. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás v nabídce najdete další skvělé produkty od značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Skříň  Melin

Skříň Melin – Šířka 120 cm, hloubka 61 cm, výška 216 cm. Bílá skříň na oblečení s velkými zrcadly na  posuvných dveřích. Úzká skříň s policemi a šatní tyčí.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Šířka 120 cm. Výška 216 cm. Hloubka 61 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . . . Tento unikátní produkt můžete pořídit právě teď tady a teď na našem webu umístěný v sekci skříně a komody. Vyhledejte si kvalitní produkty z této známé rubriky v bezva akci. To ovšem není vše, náš sortiment je ale široký. Mrkněte také na další prověřené produkty značky Dona shop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento žádaný produkt Skříň Melin jde sehnat přímo tady na webu zařazený v sekci skříně a komody! Získejte zlevněné zboží z této sekce za zcela nejnižší cenu! Přední značka Dona shop může nabídnout prvotřídní výrobky. Nové kousky každý den.

Moderní šatní skříň / Zane

Moderní šatní skříň / Zane – Šířka 160 cm, hloubka 61 cm, výška 216 cm. Luxusní skříň na oblečení – zrcadlo, posuvné dveře. Korpus bílý, dveře v dekoru dub sonoma.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Dekor dub sonoma. Šířka 160 cm. Výška 216 cm. Hloubka 61 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . . Tento kvalitní a žádaný produkt Moderní šatní skříň / je k dostání rovněž tu na našich stránkách zařazený v sekci skříně a komody. Mrkněte na unikátní produkty z této kategorie za zcela nejnižší cenu!
Výjimečný výrobek Moderní šatní skříň / Zane pořídíte v pohodě tady u nás v populární rubrice skříně a komody! Vyberte si jiné produkty z této populární sekce za výprodejovou cenu.

Šatní skříň  dveře Corin

Šatní skříň dveře Corin – Šířka 180 cm, hloubka 58 cm, výška 215 cm. Bílá policová skříň, zrcadlové posuvné dveře, praktické vnitřní uspořádání, bytelná konstrukce. Moderní design v bílé barvě, který snadno zkombinujete s ostatním nábytkem.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Lesk ne. Šířka 180 cm. Výška 215 cm. Hloubka 58 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Šatní tyč ano. Styl moderní. . . . . . . . .Kvalitní výrobek jde nakoupit rovnou tady a teď na našich stránkách v populární rubrice skříně a komody! Nyní si můžete pořídit ještě jiné výrobky z této kategorie za výhodnou cenu!

Šatní skříň  Braga

Šatní skříň Braga – Šířka 120 cm, hloubka 58 cm, výška 200 cm. Praktická skříň na oblečení s posuvnými dveřmi. Šatní skříň do ložnice, studentského pokoje i chodby, vhodná i do dispozičně menších prostor jakou jsou panelákové místnosti, jednoduchý design, dub sonoma dekor.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Dekor dub sonoma. Lesk ne. Šířka 120 cm. Výška 200 cm. Hloubka 58 cm. Zrcadlo bez zrcadla. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . .
Tento designový výrobek máte možnost sehnat mimo jiné tady u nás zařazený v rubrice skříně a komody. Nyní najdete ještě jiné produkty z této oblíbené kategorie v akci. Významný dodavatel Dona shop má k dispozici velmi kvalitní výrobky. To není vše, u nás nabízíme více! Máme v nabídce ovšem více skvělých produktů od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Neodolatelný kus máte možnost najít bezprostředně na našem webu v rubrice skříně a komody! Najděte si akční produkty ze zmíněné sekce za super cenu. Oblíbená značka Dona shop pro vás připravuje top zboží.

Šatní skříň zrcadlová Minnal šířka

Šatní skříň zrcadlová Minnal šířka – Šířka 150 cm, hloubka 58 cm, výška 200 cm. Zrcadlová skříň v celkové bílé barvě. Posuvné dveře tvoří velké zrcadla, nadstandardní úložný prostor, bytelná konstrukce. Ideální praktický pomocník v každé domácnosti. 

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Lesk ne. Šířka 150 cm. Výška 200 cm. Hloubka 58 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . . Nový produkt lze zakoupit pohodlně tady a teď na našem webu ve známé kategorii skříně a komody! Nyní si můžete vybrat skvělé zboží z této populární sekce z pohodlí domova. Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás taky další skvělé kousky od značky Dona shop. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato vyjímečná značka Dona shop vás obohatí o prvotřídní sortiment.
Tento zlevněný produkt Šatní skříň zrcadlová Minnal můžete koupit aktuálně tu umístěný v rubrice skříně a komody. Nyní najdete nové zboží ve zmiňované kategorii za internetové ceny!

Bíločerná zrcadlová skříň Amadora

Bíločerná zrcadlová skříň Amadora – Šířka 120 cm, hloubka 58 cm, výška 200 cm. Moderní černobílá textilní skříň. Hliníkové kolejnice zaručují hladký chod posuvných dveří. Pevné a odolné úchyty ve formě hliníkových lišt podél dveří. Přehledný vnitřní úložný systém ve formě polic a regálů. Součástí skříně je zrcadlo a šatní tyč.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá;černá. Lesk ne. Šířka 120 cm. Výška 200 cm. Hloubka 58 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . . Diskontní výrobek Bíločerná zrcadlová skříň Amadora jde pořídit právě tu na našem webu v populární sekci skříně a komody. Prozkoumejte ostatní produkty ve zmíněné sekci snadno online.

Velká skříň do ložnice Cambrie /bílé sklo

Velká skříň do ložnice Cambrie /bílé sklo – Šířka 200 cm, hloubka 61 cm, výška 215 cm. Velká šatní skříň s posuvnými dveřmi, objemný úložný prostor pro všechno vaše oblečení i další věci, precizní zpracování, jednoduchý přírodní provedení dub sonoma s bílými pruhy.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Dekor dub sonoma. Lesk ne. Výška 215 cm. Hloubka 61 cm. Zrcadlo bez zrcadla. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Šatní tyč ano. Styl moderní. Šířka 200 cm. . . . . . . .Žádaný produkt máte možnost najít přímo tu na našich stránkách ve známé sekci skříně a komody. Mrkněte na skvělé produkty ze zmíněné sekce za výprodejovou cenu! To není vše, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce však také další vybrané kousky od značky Dona shop. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Kvalitní produkt Velká skříň do ložnice Cambrie je k získání také tu na webu umístěný v kategorii skříně a komody! Připravili jsme pro vás jiné zboží z této populární sekce za parádní cenu!

Úzká skříň bílo-černá Beja

Úzká skříň bílo-černá Beja – Šířka 100 cm, hloubka 62 cm, výška 200 cm. Šatní skříň s posuvnými dveřmi. Skříň na oblečení vhodná do dispozičně menších prostor, využití do ložnice, dětského pokoje i předsíně, moderní bílý dekor s designovými pruhy, které šatní skříni dodají šmrnc.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá;černá. Lesk ne. Šířka 100 cm. Výška 200 cm. Hloubka 62 cm. Zrcadlo bez zrcadla. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . . Často hledaný produkt Úzká skříň bílo-černá Beja můžete nakoupit bez problémů na webu umístěný v rubrice skříně a komody. Získejte nové výrobky ze zmíněné rubriky za super ceny! Tato vyjímečná značka Dona shop pro vás připravuje prvotřídní sortiment Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Prostorná skříň Lagos

Prostorná skříň Lagos – Šířka 250 cm, hloubka 58 cm, výška 215 cm. Objemná šatní skříň s praktickými posuvnými dveřmi. Skříň na oblečení, nadstandardní úložný prostor, který nabízí jak několik polic, tak i šatní tyč, celkový bílý dekor. Skříň o šířce 250 cm je vhodná i pro dvě osoby a milovníky nakupování.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Lesk ne. Šířka 250 cm. Výška 215 cm. Hloubka 58 cm. Zrcadlo bez zrcadla. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . . Oblíbený a kvalitní kus Prostorná skříň Lagos máte možnost koupit také tady u nás zařazený v sekci skříně a komody! Najděte si parádní výrobky ze zmíněné sekce za nejnižší cenu. Přední dodavatel Dona shop vás a vaše blízké obohatí o vynikající produkty Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás nabízíme více! U nás najdete další zboží od dodavatele Dona shop. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Vynikající produkt máte možnost sehnat rovnou tu umístěný v sekci skříně a komody. Nyní koupíte zlevněné produkty z této oblíbené sekce za internetové ceny. To není všechno, u nás toho najdete mnohem více. U nás totiž najdete další prověřené produkty od značky Dona shop. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce Dona shop dlouhodobě poskytuje vynikající výrobky. A to je teprve začátek.

Šatní skříň s posuvnými dveřmi Cambrie /bílé sklo

Šatní skříň s posuvnými dveřmi Cambrie /bílé sklo – Šířka 150 cm, hloubka 61 cm, výška 215 cm. Skříň na oblečení v přírodním dekoru dub sonoma. Praktický šatní skříň s posuvnými dveřmi, designové bílé vertikální pruhy, jednoduchý design v kombinaci s vysokou funkčností. 

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Dekor dub sonoma. Lesk ne. Šířka 150 cm. Výška 215 cm. Hloubka 61 cm. Zrcadlo bez zrcadla. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Šatní tyč ano. Styl moderní. . . . . . . .
Oblíbený produkt Šatní skříň s posuvnými dveřmi Cambrie /bílé sklo můžete dostat bezprostředně na našem webu v kategorii skříně a komody! Nyní můžete koupit oblíbené výrobky z této kategorie za zcela nejnižší cenu! Máme toho více, u nás v nabídce najdete další prověřené zboží od značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Neodolatelný produkt lze získat snadno tady na našem webu ve známé rubrice skříně a komody! Nyní můžete získat parádní produkty z naší sekce ve výhodné akci.

Šatní skříň s policemi Ginny

Šatní skříň s policemi Ginny – Šířka 200 cm, hloubka 62 cm, výška 200 cm. Skříň se zrcadlem a posuvnými dveřmi se stane Vaším každodenním praktickým pomocníkem. Dekor dub sonoma. Policový regál umožňuje přehledně uložit oblečení. Praktický pomocník do každé místnosti. 

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Dekor dub sonoma. Lesk ne. Šířka 200 cm. Výška 200 cm. Hloubka 61 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Šatní tyč ano. Styl moderní. . . . . . . . . Kvalitní produkt Šatní skříň s policemi lze koupit jednoduše tady u nás v sekci skříně a komody! Vyberte si zcela nové produkty ve zmíněné rubrice za příznivou cenu. Známá značka Dona shop může nabídnout vynikající výrobky Nabídka platí do vyprodání zásob. Možná hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc! U nás v nabídce totiž najdete další prověřené produkty od dodavatele Dona shop. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbený produkt Šatní skříň s policemi Ginny jde nakoupit bezprostředně tu na našich stránkách umístěný v sekci skříně a komody! Najděte si zlevněné produkty z této populární sekce za super ceny.

Skříň  Rena

Skříň Rena – Šířka 235 cm, hloubka 60 cm, výška 218 cm. Čistě bílá šatní skříň s obrovským zrcadlem na posuvných dveřích a stříbrnými úchytkami.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Lesk ne. Šířka 235 cm. Výška 218 cm. Hloubka 60 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . .Tento žádaný produkt Skříň Rena lze zakoupit zrovna na našem webu ve známé rubrice šatní skříně! Připravili jsme pro vás ostatní produkty z této kategorie v bezva akci! To ale ovšem není všechno, náš sortiment je široký. Máme v nabídce však také více skvělých kousků značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce Dona shop má vysoce kvalitní sortiment.

Šatní skříň s posuvnými dveřmi Hetty

Šatní skříň s posuvnými dveřmi Hetty – Šířka 200 cm, hloubka 60 cm, výška 218 cm. Designová šatní skříň dub sonoma se skleněnými posuvnými dveřmi. Nadčasové skleněné dveře ve světle béžové. Vysoký lesk. 

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva béžová. Dekor dub sonoma. Lesk ano. Šířka 200 cm. Výška 218 cm. Hloubka 60 cm. Zrcadlo bez zrcadla. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . .
Levný produkt máte možnost získat pohodlně tady u nás ve známé sekci skříně a komody. Najděte si další produkty ze zmíněné sekce za výhodnou cenu! V očích zákazníků populární značka Dona shop vám může nabídnout kvalitní výrobky. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, máme toho více. Máme v nabídce více skvělých kousků od výrobce Dona shop. Najdete je níže na této stránce.

Skříň  Kian

Skříň Kian – Šířka 235 cm, hloubka 60 cm, výška 218 cm. Moderní šatní skříň se zrcadlem na posuvných dveřích v odstínu bílá – dub sonoma.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Dekor dub sonoma. Lesk ne. Šířka 235 cm. Výška 218 cm. Hloubka 60 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . Velmi prodávaný produkt Skříň Kian lze koupit mimo jiné tady na našem webu umístěný v sekci šatní skříně! Připravili jsme pro vás jiné produkty ze zmíněné kategorie z pohodlí domova.

Bílá šatní skříň Grimy

Bílá šatní skříň Grimy – Šířka 133 cm, hloubka 60 cm, výška 218 cm. Velmi moderní šatní skříň – posuvné dveře zrcadlem uprostřed.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Lesk ne. Šířka 133 cm. Výška 218 cm. Hloubka 60 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . .Velmi prodávaný produkt Bílá šatní skříň Grimy můžete dostat bezstarostně tu na stránkách v populární rubrice skříně a komody! Připravili jsme pro vás nové produkty ze zmíněné sekce za báječnou cenu! V očích zákazníků populární výrobce Dona shop vám představuje vynikající výrobky. Nakupujte výhoděn u nás!
Tento vynikající produkt Bílá šatní skříň Grimy jde nakoupit již dnes tady u nás ve známé kategorii skříně a komody! Nyní si můžete koupit akční produkty z této kategorie za mimořádně nízkou cenu.

Černá policová skříň Florrie

Černá policová skříň Florrie – Šířka 150 cm, hloubka 58 cm, výška 200 cm. Designová skříň v černé barvě doplněná o vodorovné pruhy. Systém posuvných dveří a velké zrcadlo. Prostorné police a šatní tyč. Objemný úložný prostor na oblečení. Sevroll hliníkové kolejnice a ABS hrany Šatní skříň je vyrobená z laminované desky o síle 16 mm. Nabízí úchytky z hliníku ve formě pásku umístěného podél dveří.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva černá. Lesk ne. Šířka 150 cm. Výška 200 cm. Hloubka 58 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Šatní tyč ano. Styl moderní. . . . . . . . .
Kvalitní a oblíbený kus je k dostání taky tu umístěný v rubrice šatní skříně! Nyní najdete unikátní kusy z této populární rubriky za skvělou cenu. Známý výrobce Dona shop má ve stále nabídkce kvalitní výrobky. Podívejte se sami!

ová skříň Karisa /černý Lacobel

ová skříň Karisa /černý Lacobel – Šířka 150 cm, hloubka 58 cm, výška 200 cm. Prostorná šatní skříň s posuvnými dveřmi v dekoru dub čokoládový. Příjemně doplněna o vodorovné pruhy z lakovaného skla Lacobel. Dostatek prostoru pro dva.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva černá. Dekor dub čokoládový. Lesk ne. Šířka 150 cm. Výška 200 cm. Hloubka 58 cm. Zrcadlo bez zrcadla. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . .
Tento kvalitní a žádaný produkt ová skříň Karisa /černý Lacobel máte možnost nakoupit bezstarostně tu na našem webu ve známé kategorii skříně a komody! Nyní můžete najít další produkty ve zmiňované rubrice ve výprodejové akci. U nás vám nabízíme více, podívejte se taky na další zboží od dodavatele Dona shop. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel Dona shop vám poskytuje špičkové výrobky. Podívejte se sami. Tento kvalitní a žádaný výrobek ová skříň Karisa můžete sehnat mimo jiné tady na webu v populární kategorii skříně a komody. Mrkněte na ještě jiné zboží z této populární sekce za nejnižší cenu! U nás vám nabízíme více, mrkněte na další prověřené zboží značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Známý dodavatel Dona shop vám může poskytnout top výrobky