Třídveřová šatní skříň do dětského pokoje Revo

Třídveřová šatní skříň do dětského pokoje Revo –

Šířka 120 cm, hloubka 50 cm, výška 193 cm. Třídveřová šatní skříň do dětského pokoje. Spoustu poliček i tyč na ramínka. Na výběr barevné provedení skříně i úchytek. Doplnit můžete i o další nábytek z kolekce Revo.

Další vlastnosti: Materiál lamino. Barva bílá;šedá. Počet dvířek 3 dvířka. Výška 193 cm. Dekor dub sonoma. Lesk ne. Šířka 120 cm. Hloubka 50 cm. Zrcadlo bez zrcadla. Typ otevírání klasické. Stav zboží při dodání v demontu. . . . . . . . . .Tento kvalitní a žádaný kus jde koupit aktuálně na našem webu ve známé rubrice dětský nábytek. Získejte akční výrobky ve zmiňované rubrice snadno online! U zákazníků oblíbený výrobce Dona shop nabízí špičkový sortiment

Policová šatní skříň Clesh

Policová šatní skříň Clesh –

Šířka 120 cm, hloubka 50 cm, výška 193 cm. Šatní skříň s policemi a šatní tyčí v bílém provedení. Ideální do ložnic i dětských pokojů. Třídveřové provedení s klasickým otevíráním.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá;šedá. Výška 193 cm. Dekor dub sonoma. Lesk ne. Šířka 120 cm. Hloubka 50 cm. Počet zásuvek bez zásuvek. Zrcadlo bez zrcadla. Typ otevírání klasické. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost dětský pokoj;ložnice. . . . . . .
Hodně žádaný výrobek Policová šatní skříň Clesh lze pořídit mimo jiné na webu v rubrice šatní skříně! Nyní pořídíte ostatní zboží z této populární kategorie v akci. To ovšem není všechno, máme toho více! Máme v nabídce ovšem další kvalitní kousky značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Povedený výrobek Policová šatní skříň Clesh lze sehnat bezstarostně na našem webu umístěný v rubrice šatní skříně. Najděte si podobné výrobky z této sekce za outletovou cenu! U nás nabízíme více, mrkněte také na více produktů značky Dona shop. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

ová šatní skříň Lottie

ová šatní skříň Lottie – Šířka 120 cm, hloubka 61 cm, výška 216 cm. Šatní skříň s bílým korpusem, posuvné dveře, zrcadlo, hliníkové madla po celé délce dveří.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Šířka 120 cm. Výška 216 cm. Hloubka 61 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . . .
Nejprodávanější produkt získáte přímo tady a teď na našich stránkách zařazený v sekci šatní skříně! Mrkněte na ještě ostatní produkty z této známé kategorie za výhodné peníze! Mezi zákazníky oblíbený výrobce Dona shop vám může nabídnout velmi kvalitní zboží. Přesvědčte se! U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce více kousků od výrobce Dona shop. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Wardrobe OSWALD - Sonoma - 120x200x

Wardrobe OSWALD – Sonoma – 120x200x – Šířka 120 cm, hloubka 58 cm, výška 200 cm. Skříň na textil, celkový dekor dub sonoma. Bytelná konstrukce, posuvné dveře, velké designové zrcadlo. Hliníkové kolejnice Sevroll. Dostupná také v jiných rozměrech a dekorech.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Dekor dub sonoma. Lesk ne. Šířka 120 cm. Výška 200 cm. Hloubka 58 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . . Tento vynikající produkt Wardrobe OSWALD – Sonoma – 120x200x jde získat v pohodě tady u nás ve známé kategorii skříně a komody! Vyhledejte si ještě jiné zboží z této populární rubriky snadno online. Tento výrobce Dona shop poskytuje vysoce kvalitní výrobky Udělejte si radost!

Černá zrcadlová skříň s posuvnými dveřmi Obidos

Černá zrcadlová skříň s posuvnými dveřmi Obidos – Šířka 120 cm, hloubka 58 cm, výška 200 cm. Moderní zrcadlová šatní skříň s posuvnými dveřmi. Celkový černý dekor. Hliníkové kolejnice a úchyty podél dveří. ABS hrany. Šatní tyč je součástí skříně.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva černá. Lesk ne. Šířka 120 cm. Výška 200 cm. Hloubka 58 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . . Ve slevě kousek Černá zrcadlová skříň s posuvnými dveřmi Obidos můžete koupit mimo jiné tady na webu v populární kategorii nábytek! Připravili jsme parádní kusy ve zmíněné kategorii za mimořádně nízkou cenu. Tento výrobce Dona shop pro vás vyrábí velmi kvalitní zboží Nakupujte, dokud je zboží sladem. To ale není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. Máme v nabídce další prověřené zboží od dodavatele Dona shop. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Skříň se šikmým zrcadlem Sagres

Skříň se šikmým zrcadlem Sagres – Šířka 120 cm, hloubka 58 cm, výška 200 cm. Policová skříň dub sonoma do ložnice. Ideální pro dvě osoby. Přehledné vnitřní členění a šatní tyč. Praktické zrcadlo umístěné na posuvných dveřích. Designová skříň v přírodním dekoru. Vhodná do dispozičně menších místností.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Dekor dub sonoma. Lesk ne. Šířka 120 cm. Výška 200 cm. Hloubka 58 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . . Tento unikátní kus Skříň se šikmým zrcadlem Sagres jde pořídit již dnes na našich stránkách ve známé sekci skříně a komody! Najděte si ostatní výrobky ve zmiňované rubrice za výhodnou cenu! Výrobce Dona shop dlouhodobě prodává vynikající zboží. Přesvědčte se sami! To ale však není vše, u nás toho najdete mnohem více! Podívejte se taky na více produktů od dodavatele Dona shop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Zajímavý produkt Skříň se šikmým zrcadlem Sagres jde získat taky tu na webu zařazený v kategorii skříně a komody. Nyní si můžete vybrat ještě ostatní zboží z této oblíbené rubriky za rozumné peníze. V očích zákazníků populární značka Dona shop poskytuje kvalitní sortiment A tady je důkaz.

Skříň  Melin

Skříň Melin – Šířka 120 cm, hloubka 61 cm, výška 216 cm. Bílá skříň na oblečení s velkými zrcadly na  posuvných dveřích. Úzká skříň s policemi a šatní tyčí.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Šířka 120 cm. Výška 216 cm. Hloubka 61 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . . . Tento unikátní produkt můžete pořídit právě teď tady a teď na našem webu umístěný v sekci skříně a komody. Vyhledejte si kvalitní produkty z této známé rubriky v bezva akci. To ovšem není vše, náš sortiment je ale široký. Mrkněte také na další prověřené produkty značky Dona shop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento žádaný produkt Skříň Melin jde sehnat přímo tady na webu zařazený v sekci skříně a komody! Získejte zlevněné zboží z této sekce za zcela nejnižší cenu! Přední značka Dona shop může nabídnout prvotřídní výrobky. Nové kousky každý den.

Bílá skříň Phani

Bílá skříň Phani – Šířka 120 cm, hloubka 61 cm, výška 216 cm. Moderní bílá šatní skříň, kterou si zamilujete na první pohled. Opravdu velká zrcadlová část a rozlehlý úložný prostor je to pravé pro milovníky šatů a častých nákupů.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Šířka 120 cm. Výška 216 cm. Hloubka 61 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . . . Tento vynikající produkt Bílá skříň Phani lze získat bezstarostně tady na našem webu v sekci skříně a komody. Nyní můžete najít oblíbené výrobky z této známé rubriky za skvělou cenu. Tento výrobce Dona shop dlouhodobě vyrábí top produkty. Nakupujte výhoděn u nás! To ale však není vše, náš sortiment je ale široký! Mrkněte také na další vybrané produkty od značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže.
Nový produkt Bílá skříň Phani máte možnost pořídit bezstarostně tady na našich stránkách umístěný v rubrice skříně a komody! Připravili jsme pro vás ještě podobné výrobky z této populární rubriky za nejlepší ceny!

Šatní skříň  Braga

Šatní skříň Braga – Šířka 120 cm, hloubka 58 cm, výška 200 cm. Praktická skříň na oblečení s posuvnými dveřmi. Šatní skříň do ložnice, studentského pokoje i chodby, vhodná i do dispozičně menších prostor jakou jsou panelákové místnosti, jednoduchý design, dub sonoma dekor.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Dekor dub sonoma. Lesk ne. Šířka 120 cm. Výška 200 cm. Hloubka 58 cm. Zrcadlo bez zrcadla. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . .
Tento designový výrobek máte možnost sehnat mimo jiné tady u nás zařazený v rubrice skříně a komody. Nyní najdete ještě jiné produkty z této oblíbené kategorie v akci. Významný dodavatel Dona shop má k dispozici velmi kvalitní výrobky. To není vše, u nás nabízíme více! Máme v nabídce ovšem více skvělých produktů od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Neodolatelný kus máte možnost najít bezprostředně na našem webu v rubrice skříně a komody! Najděte si akční produkty ze zmíněné sekce za super cenu. Oblíbená značka Dona shop pro vás připravuje top zboží.

Bíločerná zrcadlová skříň Amadora

Bíločerná zrcadlová skříň Amadora – Šířka 120 cm, hloubka 58 cm, výška 200 cm. Moderní černobílá textilní skříň. Hliníkové kolejnice zaručují hladký chod posuvných dveří. Pevné a odolné úchyty ve formě hliníkových lišt podél dveří. Přehledný vnitřní úložný systém ve formě polic a regálů. Součástí skříně je zrcadlo a šatní tyč.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá;černá. Lesk ne. Šířka 120 cm. Výška 200 cm. Hloubka 58 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . . Diskontní výrobek Bíločerná zrcadlová skříň Amadora jde pořídit právě tu na našem webu v populární sekci skříně a komody. Prozkoumejte ostatní produkty ve zmíněné sekci snadno online.

Členitá úzká šatní skříň Nebby

Členitá úzká šatní skříň Nebby – Šířka 120 cm, hloubka 60 cm, výška 216 cm. Levná šatní skříň se zrcadlem Nebby je vhodná nejen do menších místností. Vyniká především praktickou vnitřní členitostí – nabízí 1 šatní tyč a několik poliček.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Dekor dub sonoma. Šířka 120 cm. Výška 216 cm. Hloubka 60 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . . .
Hodně žádaný produkt máte možnost sehnat snadno na webu v rubrice šatní skříně. Nyní koupíte zlevněné výrobky ve zmiňované sekci za skvělou cenu. Populární značka Dona shop poskytuje top produkty Nakupujte výhoděn u nás.

Šatní skříň Charmon

Šatní skříň Charmon – Šířka 120 cm, hloubka 58 cm, výška 200 cm. Bílá skříň s posuvnými dveřmi a zrcadlem. Promýšlený úložný prostor, vhodný i pro dvě osoby. Skromné rozměry do malých místností.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Lesk ne. Šířka 120 cm. Výška 200 cm. Hloubka 58 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Šatní tyč ano. Styl moderní. . . . . . . . . Kvalitní a oblíbený produkt je dostupný taky na webu v populární kategorii skříně a komody. Nyní můžete získat podobné produkty z této známé rubriky za výprodejovou cenu! Nebojte, máme toho více, u nás najdete další kvalitní zboží od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Tato značka Dona shop pro vás připravuje vysoce kvalitní výrobky

Bílá šatní skříň Dary

Bílá šatní skříň Dary – Šířka 120 cm, hloubka 61 cm, výška 216 cm. Bílá šatní skříň se zrcadlem a stříbrnými ozdobnými pásky na posuvných dveřích.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Šířka 120 cm. Výška 216 cm. Hloubka 61 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . . .
Hodně prodávaný produkt Bílá šatní skříň pořídíte aktuálně tady a teď na našem webu v kategorii skříně a komody! Nyní si můžete koupit další kusy ze zmíněné sekce za super ceny. To není všechno, nebojte, máme toho více. Máme v nabídce také více kousků značky Dona shop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel Dona shop pro vás připravuje vysoce kvalitní produkty. Nabídka platí do vyprodání zásob!

Černá šatní skříň zrcadlová Almada

Černá šatní skříň zrcadlová Almada – Šířka 120 cm, hloubka 58 cm, výška 200 cm. Černá skříň pro dva. Celkový černý dekor. Luxusní design, velké zrcadlo, rukojeť ve formě hliníkových lišt podél dveří. Mechanismus posuvných dveří, hliníkové kolejnice Sevroll, prostorné vnitřní uspořádání, policový systém. Součástí posuvné skříně je šatní tyč.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva černá. Lesk ne. Šířka 120 cm. Výška 200 cm. Hloubka 58 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . .Unikátní kus Černá šatní skříň zrcadlová máte možnost koupit bezprostředně tady u nás v oblíbené kategorii skříně a komody. Nyní můžete najít skvělé výrobky z této populární sekce ve slevě! Věhlasná značka Dona shop nabízí prvotřídní výrobky. Nové kousky každý den.

Vynikající kus Černá šatní skříň zrcadlová Almada lze koupit aktuálně na webu v oblíbené kategorii skříně a komody! Nyní můžete najít ostatní produkty ze zmíněné kategorie jednoduše online. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká. Podívejte se také na další vybrané kousky značky Dona shop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední značka Dona shop pro vás vyrábí vynikající zboží Přesvědčte se!

Šatní skříň Giorna

Šatní skříň Giorna – Šířka 120 cm, hloubka 58 cm, výška 200 cm. Dřevěný dekor dub lanýž doplněný o moderní zrcadlové pruhy. Vhodná do prvního společného bydlení. Praktické vnitřní uspořádání polic a šatní tyče na ramínka.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Dekor dub lanýž. Lesk ne. Šířka 120 cm. Výška 200 cm. Hloubka 58 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Šatní tyč ano. Styl moderní. . . . . . . . .
Zajímavý produkt máte možnost nakoupit právě na webu zařazený v rubrice skříně a komody. Připravili jsme akční produkty ve zmíněné rubrice za výhodné peníze. To ovšem není vše, naše nabídka je široká! Máme v nabídce ovšem další kousky od značky Dona shop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významná značka Dona shop má k dispozici vysoce kvalitní zboží
Hodně prodávaný produkt Šatní skříň Giorna je k dostání pohodlně tady u nás ve známé rubrice skříně a komody! Získejte parádní zboží z této populární sekce za outletovou cenu! Populární dodavatel Dona shop vám představuje skvělé výrobky

Šatní skříň bílý korpus černé dveře Ponta

Šatní skříň bílý korpus černé dveře Ponta – Šířka 120 cm, hloubka 58 cm, výška 200 cm. Vysoká skříň na oblečení. Bílý korpus a černé posuvné dveře. Posuvné dveře a velké zrcadlo. Policová skříň nabízí velký úložný prostor a přehledné vnitřní členění. Součástí jsou hliníkové úchyty a kolejnice Sevroll.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá;černá. Lesk ne. Šířka 120 cm. Výška 200 cm. Hloubka 58 cm. Zrcadlo se zrcadlem. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . .
Nový produkt Šatní skříň bílý korpus černé lze získat přímo na stránkách v populární sekci šatní skříně. Vyberte si ještě další produkty z této oblíbené rubriky za výhodnou cenu! Naše nabídka je široká, máme v nabídce však také více skvělých kousků od značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Posuvná skříň  Angra

Posuvná skříň Angra – Šířka 120 cm, hloubka 58 cm, výška 200 cm. Bílá šatní skříň do ložnice. Celkový bílý dekor zdobený pásky, mechanismus posuvných dveří, hliníkové kolejnice Sevroll a úchyty ve formě pásku podél posuvných dveří. Prostorné vnitřní uspořádání, policový systém, součástí skříně pro dva je šatní tyč.

Další vlastnosti: Typ přímé. Materiál lamino. Barva bílá. Lesk ne. Šířka 120 cm. Výška 200 cm. Hloubka 58 cm. Zrcadlo bez zrcadla. Typ otevírání posuvné. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . . Zlevněný produkt máte možnost koupit již dnes tady na webu umístěný v rubrice šatní skříně. Připravili jsme ostatní výrobky z naší sekce snadno online! U nás vám nabídneme víc, podívejte se také na více produktů od značky Dona shop. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.