Noční stolek Tammi bílý

Noční stolek Tammi bílý –

Šířka 40 cm, výška 53 cm, hloubka 37 cm. Rustikální noční stolek na nožičkách v bílé barvě. Ihned k odeslání.

Další vlastnosti: Materiál lamino. Barva bílá. Výška 38 cm. Šířka 40 cm. Hloubka 37 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl skandinávský. . . . . . . . . . . . . . Ve slevě produkt Noční stolek Tammi bílý je k dostání bezstarostně tady a teď na našich stránkách v oblíbené rubrice noční stolky. Vyberte si oblíbené zboží z této oblíbené rubriky za rozumné peníze.

Bílý noční stolek Tammi

Bílý noční stolek Tammi – Šířka 40 cm, výška 53 cm, hloubka 37 cm. Rustikální noční stolek na nožičkách v celkové bílé barvě, vysouvací šuplík a prostorná polička. Pevná a odolná nábytková 18mm deska. Výška nožiček od země je 20 cm. Vyrobeno z certifikovaných materiálů.

Další vlastnosti: Materiál lamino. Barva bílá. Šířka 40 cm. Výška 38 cm. Hloubka 37 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl skandinávský. . . . . . . . . . . . . . Tento kvalitní a žádaný produkt Bílý noční stolek Tammi je k sehnání přímo tu ve známé sekci noční stolky! Připravili jsme pro vás akční výrobky z naší sekce za nejnižší cenu! Známý dodavatel Dona shop má na skladě vysoce kvalitní výrobky Levný produkt lze zakoupit ještě tu na našem webu umístěný v kategorii noční stolky. Podívejte se na zlevněné výrobky z této kategorie za rozumné peníze! Možná hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více. Mrkněte na více produktů značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Výrobce Dona shop vám může nabídnout top zboží. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.