Jídelní set 6+1 Nille

Jídelní set 6+1 Nille – S rozkládacím jídelním stolem a šesti moderními jídelními židlemi v dekoru dub lefkas. Nohy stolu a rámy židlí jsou z bukového masivu, který je velmi odolný a stabilní. Čalouněný potah židle si můžete zvolit z mnoha barev. Sestava je vhodná pro 6 osob.

Další vlastnosti: Dekor dub lefkas. Počet míst pro 6 osob. Stav zboží při dodání v demontu. Materiál židlí dřevo. Materiál desky stolu lamino. Materiál konstrukce stolu masiv. Rozměry židle (VxŠxH) 100x43x43 cm. Rozměry stolu (VxŠxH) 75x140x80 cm. . . . . . . . . . . . .Neodolatelný produkt Jídelní set 6+1 Nille můžete koupit právě nyní tady a teď na našich stránkách umístěný v rubrice jídelní sety! Vyberte si skvělé produkty z této populární sekce za výhodnou cenu. To není všechno, u nás vám nabízíme více. U nás najdete další skvělé kousky od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Zcela unikátní produkt Jídelní set 6+1 Nille jde pořídit rovněž tu zařazený v sekci jídelní sety! Vyberte si podobné produkty ze zmíněné sekce na pár kliknutí! Dodavatel Dona shop pro vás připravuje vynikající produkty. A to ještě není vše. To ovšem není všechno, máme toho více. Máme v nabídce také více skvělých kousků od dodavatele Dona shop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Jídelní set 6+1  Corte

Jídelní set 6+1 Corte – Jídelní sestava pro velkou rodinu v dekoru dub sonoma. Šest jídelních židlí z masivu a velký rozkládací stůl. Na výběr jsou krásné potahové látky. Stůl lze prodloužit na délku 180 cm. Jídelní set pro 6 osob.

Další vlastnosti: Dekor dub sonoma. Počet míst pro 6 osob. Stav zboží při dodání v demontu. Materiál židlí dřevo. Materiál desky stolu lamino. Materiál konstrukce stolu masiv. Rozměry židle (VxŠxH) 98x43x43 cm. Rozměry stolu (VxŠxH) 75x140x80 cm. . . . . . . . . . . . .
Designový produkt Jídelní set 6+1 Corte lze pořídit teď na našich stránkách zařazený v rubrice jídelna. Nyní pořídíte akční produkty z této kategorie za báječnou cenu!

Jídelní set Elona pro 6

Jídelní set Elona pro 6 – Světlý jídelní set v dekoru dub sonoma. Součástí je velký rozkládací stůl s délkou až 180 cm a šest pohodlných dřevěných židlí z bukového dřeva. Potahovou látku židlí si můžete zvolit ze mnoha odstínů. Set se hodí jak do klasického, tak moderního interiéru.

Další vlastnosti: Dekor dub sonoma. Počet míst pro 6 osob. Stav zboží při dodání v demontu. Materiál židlí dřevo. Materiál desky stolu lamino. Materiál konstrukce stolu masiv. Rozměry židle (VxŠxH) 100x95x95 cm. Rozměry stolu (VxŠxH) 75x140x80 cm. . . . . . . . . . . . .
Tento unikátní produkt lze nakoupit snadno tady u nás ve známé sekci jídelní sety. Nyní si můžete vybrat ještě jiné zboží z naší rubriky za příznivou cenu! Dodavatel Dona shop dlouhodobě vyrábí kvalitní výrobky. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí! Přichystali jsme toho pro vás více, u nás v nabídce najdete další skvělé produkty od dodavatele Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Jídelní set pro 6 Devis

Jídelní set pro 6 Devis – Stůl se židlemi pro 6 lidí v moderním dekoru dub lefkas. Židle jsou vyrobeny z bukového dřeva, které je velmi odolné. Potah židle si můžete zvolit z mnoha barev. Stůl je rozkládací s délkou až 180 cm.

Další vlastnosti: Dekor dub lefkas. Počet míst pro 6 osob. Stav zboží při dodání v demontu. Materiál židlí dřevo. Materiál desky stolu lamino. Materiál konstrukce stolu masiv. Rozměry židle (VxŠxH) 98x43x43 cm. Rozměry stolu (VxŠxH) 75x140x80 cm. . . . . . . . . . . . . Unikátní a žádaný produkt Jídelní set pro 6 máte možnost dostat nyní tady na stránkách umístěný v sekci jídelní sety. Vyhledejte si zlevněné produkty ze zmíněné rubriky za nejnižší cenu!
Tento vynikající kousek Jídelní set pro 6 je dostupný rovněž tady na webu v rubrice jídelní sety. Pořiďte si jiné zboží ve zmíněné rubrice za extra cenu. To ovšem není všechno, u nás nabízíme více. Prozkoumejte u nás další skvělé produkty od dodavatele Dona shop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel Dona shop pro své zákazníky prodává velmi kvalitní zboží. Udělejte si radost!

Jídelní set  Vedia

Jídelní set Vedia – Jídelní set se židlemi z masivu pro 6 lidí. Rozkládací stůl v klasickém obdélníkovém provedení s délkou až 180 cm. Sestava je v tmavém provedení dekoru ořech. Vdechne tak eleganci a luxus do Vaší jídelny. Čalouněný potah židlí si můžete vybrat z mnoha provedení.

Další vlastnosti: Dekor ořech. Počet míst pro 6 osob. Stav zboží při dodání v demontu. Materiál židlí dřevo. Materiál desky stolu lamino. Materiál konstrukce stolu masiv. Rozměry židle (VxŠxH) 97x42x42 cm. Rozměry stolu (VxŠxH) 75x140x80 cm. . . . . . . . . . . . .
Velmi prodávaný kus máte možnost najít také tady na našich stránkách v kategorii jídelní sety! Nyní můžete získat ještě další zboží z této oblíbené sekce za extra cenu!
Nový produkt Jídelní set Vedia jde pořídit již dnes tu na našem webu umístěný v kategorii jídelní sety! Připravili jsme akční produkty z této sekce za báječnou cenu! Populární značka Dona shop pro své zákazníky prodává prvotřídní zboží. To není všechno, nebojte, máme toho více! Prozkoumejte u nás taky další prověřené zboží od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Jídelní set  Vance

Jídelní set Vance – Šest úchvatných jídelních židlí a velký stůl, který lze zvětšit až na 180 cm. Židle jsou z bukového masivu v kombinaci s polstrováním, které si můžete vybrat v mnoha barvách. Bytelný stůl má rozkládací mechanismus a je vhodný pro 6 osob.

Další vlastnosti: Dekor dub lefkas. Počet míst pro 6 osob. Stav zboží při dodání v demontu. Materiál židlí dřevo. Materiál desky stolu lamino. Materiál konstrukce stolu masiv. Rozměry židle (VxŠxH) 97x42x42 cm. Rozměry stolu (VxŠxH) 75x140x80 cm. . . . . . . . . . . . .Zcela unikátní výrobek Jídelní set Vance máte možnost najít bezstarostně na našem webu zařazený v sekci jídelní sety! Nyní můžete najít ještě jiné výrobky ze zmíněné rubriky v akci! Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce také další prověřené kousky značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Tento levný produkt můžete nakoupit aktuálně na našem webu v oblíbené sekci jídelní sety! Nyní můžete získat ještě další kousky ve zmiňované rubrice za extra cenu! To ovšem není všechno, náš sortiment je široký. Prozkoumejte u nás taky další produkty značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Jídelní sestava Messo

Jídelní sestava Messo – Set pro 6 osob s velkým rozkládacím stolem a bytelnými židlemi z bukového dřeva. Polstrované jídelní židle si můžete zvolit v příjemných světlých i tmavých barvách. Stůl lze prodloužit díky vkládací desce až o 40 cm. Moderní provedení v dekoru dub lefkas.

Další vlastnosti: Dekor dub lefkas. Počet míst pro 6 osob. Stav zboží při dodání v demontu. Materiál židlí dřevo. Materiál desky stolu lamino. Materiál konstrukce stolu masiv. Rozměry židle (VxŠxH) 98x43x43 cm. Rozměry stolu (VxŠxH) 75x140x80 cm. . . . . . . . . . . . .Tento kvalitní a levný produkt Jídelní sestava Messo je k získání právě nyní tady na našem webu zařazený v kategorii jídelní sety. Nyní získáte ještě podobné zboží z této oblíbené sekce za outletovou cenu.
Vynikající produkt Jídelní sestava Messo můžete koupit mimo jiné tu na našich stránkách v sekci jídelní sety! Nyní najdete unikátní produkty z této populární sekce za parádní cenu. Tento výrobce Dona shop svým zákazníkům dodává vynikající zboží. Přesvědčte se! U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce další kvalitní zboží od dodavatele Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Jídelní sestava Neya  pro 6

Jídelní sestava Neya pro 6 – Výhodný jídelní set v dřevěném dekoru dub lefkas. Šest jídelních židlí z bukového dřeva s potahem, který si můžete vybrat z pestrých i tlumených barev. Jídelní stůl s rozkládacím mechanismem, který pohostí celou Vaší rodinu.

Další vlastnosti: Dekor dub lefkas. Počet míst pro 6 osob. Stav zboží při dodání v demontu. Materiál židlí dřevo. Materiál desky stolu lamino. Materiál konstrukce stolu masiv. Rozměry židle (VxŠxH) 98x46x46 cm. Rozměry stolu (VxŠxH) 75x140x80 cm. . . . . . . . . . . . .
Tento akční kousek Jídelní sestava Neya pro 6 lze nakoupit bezprostředně tu zařazený v kategorii jídelna! Podívejte se na ještě jiné výrobky z této sekce v bezva akci! V očích zákazníků populární výrobce Dona shop vám poskytuje skvělé výrobky Máme toho více, u nás totiž najdete další skvělé produkty značky Dona shop. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Jídelní stůl se židlemi Sanie

Jídelní stůl se židlemi Sanie – Velká jídelní sestava pro 6 osob s rozkládacím jídelním stolem a šesti židlemi. Pevný rám z bukového masivu a pohodlná čalouněná část, kterou si můžete vybrat krásných barvách. Set je v moderním dekoru dub lefkas.

Další vlastnosti: Dekor dub lefkas. Počet míst pro 6 osob. Stav zboží při dodání v demontu. Materiál židlí dřevo. Materiál desky stolu lamino. Materiál konstrukce stolu masiv. Rozměry židle (VxŠxH) 99x43x43 cm. Rozměry stolu (VxŠxH) 75x140x80 cm. . . . . . . . . . . . .
Exkluzivní výrobek Jídelní stůl se židlemi Sanie můžete získat teď na našich stránkách v oblíbené sekci jídelní sety! Máme pro vás zcela nové produkty z naší sekce snadno online! Známý dodavatel Dona shop dlouhodobě nabízí vynikající produkty
Tento zlevněný produkt Jídelní stůl se židlemi Sanie můžete sehnat taky tady u nás zařazený v kategorii jídelní sety. Nyní můžete najít zcela nové zboží z naší kategorie za super cenu. Tento výrobce Dona shop vám může poskytnout skvělé výrobky Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí! To však není vše, naše nabídka je široká! Máme v nabídce ovšem další zboží značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.