Červená sedačka  Barila

Červená sedačka Barila –

Šířka 235 cm, výška 90 cm, hloubka 162 cm. Elegantní rozkládací pohovka v tmavě červeném provedení Malmo new. Bohatý úložný prostor a spací plocha vhodná pro příležitostné přespání – to je model Barila. V pravostranném provedení. Připravená k odeslání.

Další vlastnosti: Typ rohové. Rozkládání rozkládací. Barva červená. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Výška 90 cm. Plocha na spaní 195 x 135 cm. Šířka 235 cm. Hloubka 162 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Varianta rohu pravý roh. Styl minimalistický. Místnost obývací pokoj. Počet balíků 2. Celková hmotnost balíků 127 kg. Rozměry balíků 140x70x60 cm;150x80x90 cm. Velikost vícemístné. . .Velmi oblíbený kus Červená sedačka Barila pořídíte právě zde tady na webu v oblíbené sekci sedací soupravy! Mrkněte na kvalitní produkty z této oblíbené rubriky za parádní cenu! Významná značka Dona shop vám může nabídnout vysoce kvalitní sortiment. Tím ale naše nabídka nekončí, máme toho více! U nás v nabídce totiž najdete další skvělé kousky od dodavatele Dona shop. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.
Kvalitní a velmi žádaný výrobek Červená sedačka Barila je dostupný právě teď tu na webu zařazený v kategorii sedací soupravy. Podívejte se na zcela nové produkty ve zmíněné rubrice za výprodejovou cenu! Významná značka Dona shop nabízí skvělé zboží.

Rohová sedačka Anie I pravá - Monolith 09/Monolith 9

Rohová sedačka Anie I pravá – Monolith 09/Monolith 9 –

Šířka 273 cm, plocha na spaní 200 x 125 cm. Dvoubarevná rozkládací sedací souprava rohová nabízí velkou plochu na spaní, polohovatelné krajní opěrky a také možnost využití úložného prostoru. Zadní strana sedací soupravy je čalouněná. Čalounění Monolith 09/Monolith 29. Plocha na spaní čalouněná v barvě sedačky (Monolith 09).

Další vlastnosti: Typ rohové. Rozkládání rozkládací. Barva hnědá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Výška 90 cm. Plocha na spaní 200 x 125 cm. Šířka 273 cm. Hloubka 202 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání ihned k použití. Varianta rohu pravý roh. Styl moderní. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 2. Celková hmotnost balíků 151 kg. Rozměry balíků 175x95x85 cm;200x110x85 cm. Velikost vícemístné. . . Ve slevě produkt Rohová sedačka Anie I pravá – Monolith 09/Monolith 9 lze pořídit právě zde na našem webu ve známé sekci sedací soupravy! Najděte si ještě podobné kousky z této populární sekce za skvělou cenu! Známý dodavatel Dona shop pro své zákazníky prodává top výrobky. Unikátní a žádaný výrobek Rohová sedačka Anie I pravá jde pořídit přímo tady u nás v kategorii sedací soupravy! Nyní si můžete pořídit parádní zboží z této oblíbené sekce za mimořádně nízkou cenu. V očích zákazníků populární značka Dona shop vám poskytuje špičkové zboží Nové kousky každý den! To však není všechno, nebojte, máme toho více! U nás totiž najdete více kvalitních produktů od značky Dona shop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Trojmístná sedačka Elody

Trojmístná sedačka Elody –

Šířka 226 cm, hloubka 86 cm, výška 105 cm. Spací plocha 125 x 195 cm. Moderní pohovka pro 3 osoby s rozkládací funkcí i s úložným prostorem na lůžkoviny. Výběr z mnoha barevných odstínů.

Další vlastnosti: Typ pohovky a gauče. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Výška 105 cm. Šířka 226 cm. Hloubka 90 cm. Počet míst trojmístné. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost do kanceláře;do obývacího pokoje. . . . . . . .
Často hledaný produkt Trojmístná sedačka Elody máte možnost získat pohodlně na stránkách ve známé rubrice pohovky! Získejte ještě podobné produkty ve zmiňované sekci za neuvěřitelně výhodnou cenu! Významný dodavatel Dona shop pro své zákazníky prodává vysoce kvalitní produkty Nakupujte výhoděn u nás. To však není všechno, máme toho více. Prozkoumejte u nás také další kvalitní zboží značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Výjimečný produkt máte možnost získat bezstarostně tu na webu v populární rubrice pohovky. Vyhledejte si zcela nové produkty z této známé kategorie za výhodné peníze! Náš sortiment je ale široký, podívejte se taky na další skvělé zboží od výrobce Dona shop. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka Dona shop vám nabízí skvělý sortiment. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Rozkládací rohová sedačka Amonie

Rozkládací rohová sedačka Amonie –

Šířka 235 cm, hloubka 170 cm, výška 105 cm. Spací plocha 125 x 190 cm. Rohový gauč s úložným prostorem a možností rozložení. Součástí jsou tři opěrky na hlavu. S kovovými nožičkami. Možné jednobarevné i dvoubarevné provedení.

Další vlastnosti: Typ rohové. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;bílá;černá;hnědá;modrá;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Výška 105 cm. Šířka 235 cm. Hloubka 170 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Varianta rohu levý roh;pravý roh. Místnost do obývacího pokoje. Velikost vícemístné. . . . . . . . . Tento diskontní kousek Rozkládací rohová sedačka Amonie jde koupit ještě u nás v rubrice sedací soupravy. Nyní koupíte parádní zboží z naší kategorie za výprodejovou cenu. Známý dodavatel Dona shop dlouhodobě vyrábí skvělé výrobky. Udělejte radost sami sobě. U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce však také další kvalitní produkty od značky Dona shop. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Tento zlevněný výrobek můžete pořídit snadno tady na webu zařazený v kategorii sedací soupravy. Nyní pořídíte akční produkty z této populární kategorie v akci! To ale ovšem není všechno, nebojte, máme toho více. U nás v nabídce najdete další zboží značky Dona shop. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Rozkládací sedačka Giada

Rozkládací sedačka Giada –

Šířka 250 cm, hloubka 100 cm, výška 88 cm. Větší rozkládací pohovka vhodná pro příležitostné spaní dvou osob. S úložným prostorem na lůžkoviny. Součástí jsou 4 velké a 4 malé polštářky. Možnost výběru barvy potahu.

Další vlastnosti: Typ pohovky a gauče. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;černá;červená;hnědá;modrá;oranžová;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Výška 88 cm. Šířka 250 cm. Hloubka 100 cm. Počet míst vícemístné. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost do kanceláře;do obývacího pokoje. . . . . . . .Tento unikátní produkt Rozkládací sedačka Giada jde sehnat právě zde na webu zařazený v kategorii pohovky. Nyní získáte vyjímečné produkty ze zmíněné sekce snadno online. Tento nejprodávanější kousek Rozkládací sedačka Giada pořídíte taky u nás ve známé kategorii pohovky. Nyní najdete podobné produkty ve zmiňované kategorii za parádní cenu! Známá značka Dona shop svým zákazníkům dodává velmi kvalitní zboží Nové kousky každý den!

Rozkládací rohová sedačka Samanta

Rozkládací rohová sedačka Samanta – Šířka 206 cm, výška 90 cm, hloubka 146 cm. Plocha na spaní 206 x 120 cm. Stylová rozkládací sedačka s univerzálním rohovým provedením, vhodná i do menších prostor. Sedačka má ložný prostor a je na výběr v příjemných barvách.

Další vlastnosti: Typ rohové. Rozkládání rozkládací. Barva černá;šedá. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 206 x 120 cm. Šířka 206 cm. Výška 90 cm. Hloubka 146 cm. Nožičky s nožičkami. Varianta rohu univerzální. Styl minimalistický. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 2. Celková hmotnost balíků 190 kg. Rozměry balíků 140x60x80 cm;150x70x80 cm. Velikost vícemístné. Stav zboží při dodání v demontu. . . . Designový produkt Rozkládací rohová sedačka Samanta můžete pořídit mimo jiné tady na stránkách umístěný v sekci nábytek! Získejte akční produkty z této kategorie na pár kliknutí! Značka Dona shop svým zákazníkům nabízí vynikající sortiment.
Zajímavý produkt Rozkládací rohová sedačka Samanta je dostupný lehce tady u nás v oblíbené rubrice nábytek. Nyní můžete najít zlevněné kousky ve zmiňované kategorii jednoduše online!

Rozkládací sedačka  Bibi

Rozkládací sedačka Bibi – Šířka 250 cm, výška 85 cm, hloubka 180 cm. Rozkládací rohová sedačka s bohatým úložným prostorem v klasickém designu. Na výběr z z mnoha barevných kombinací, levostranná i pravostranná varianta.

Další vlastnosti: Typ rohové. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;bílá;černá;červená;hnědá;modrá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 195 x 125 cm. Šířka 250 cm. Výška 85 cm. Hloubka 180 cm. Nožičky bez nožiček. Varianta rohu levý roh;pravý roh. Styl retro. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 2. Celková hmotnost balíků 135 kg. Rozměry balíků 170x100x90 cm;180x100x90 cm. Velikost vícemístné. Stav zboží při dodání v demontu. . . Hodně prodávaný produkt Rozkládací sedačka Bibi je dostupný lehce tu na webu umístěný v rubrice nábytek! Nyní najdete zlevněné produkty z této kategorie za mimořádně nízkou cenu.
Tento kvalitní a žádaný produkt Rozkládací sedačka Bibi pořídíte právě teď na stránkách ve známé rubrice nábytek. Nyní můžete koupit ostatní produkty z naší kategorie snadno online! Významný dodavatel Dona shop vám představuje velmi kvalitní sortiment. Náš sortiment je ale široký, mrkněte na další kvalitní zboží od výrobce Dona shop. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Rohová sedačka  Barila

Rohová sedačka Barila – Šířka 235 cm, výška 90 cm, hloubka 162 cm. Elegantní rozkládací pohovka v pěkných barevných kombinacích. Bohatý úložný prostor a spací plocha vhodná pro příležitostné přespání – to je model Barila. V pravostranném i levostranném provedení.

Další vlastnosti: Typ rohové. Rozkládání rozkládací. Barva bílá;černá;fialová;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 195 x 135 cm. Šířka 235 cm. Výška 90 cm. Hloubka 162 cm. Nožičky s nožičkami. Varianta rohu levý roh;pravý roh. Styl minimalistický. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 2. Celková hmotnost balíků 127 kg. Rozměry balíků 140x70x60 cm;150x80x90 cm. Velikost vícemístné. Stav zboží při dodání v demontu. . . Tento diskontní kus Rohová sedačka Barila můžete získat prostě tady na webu v oblíbené sekci nábytek. Mrkněte na ještě další zboží ve zmiňované sekci za výprodejovou cenu. Oblíbená značka Dona shop vám představuje prvotřídní sortiment. Nakupujte, dokud je zboží sladem! To ovšem není vše, u nás vám nabízíme více! U nás najdete další produkty značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.
Tento výjimečný kus lze pořídit rovněž tady na našem webu zařazený v sekci nábytek. Nyní můžete koupit zcela nové produkty ze zmíněné kategorie za super cenu! Oblíbený dodavatel Dona shop vám nabízí skvělé produkty. Udělejte radost sami sobě! Možná ale hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás v nabídce najdete další zboží od výrobce Dona shop. Najdete je níže na této stránce.

Rozkládací sedací souprava Bianca

Rozkládací sedací souprava Bianca – Šířka 237 cm, výška 90 cm, hloubka 140 cm. Rohová sedačka s dřevěnými područkami, úložným prostorem a velkou spací plochou. Promyšlený kousek, který oživí váš obývací pokoj.

Další vlastnosti: Typ rohové. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;bílá;černá;červená;modrá;šedá;zelená. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 195 x 125 cm. Šířka 235 cm. Výška 90 cm. Hloubka 140 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Varianta rohu levý roh;pravý roh;univerzální. Styl retro. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 3. Celková hmotnost balíků 124 kg. Rozměry balíků 100x55x65 cm;125x74x100 cm;145x92x70 cm. Velikost vícemístné. . . Zlevněný výrobek Rozkládací sedací souprava Bianca máte možnost dostat zrovna tu ve známé sekci nábytek! Najděte si kvalitní produkty z této populární kategorie za internetové ceny. Tato značka Dona shop vás obohatí o top zboží. Vždyť to vidíte sami! To ale není všechno, naše nabídka je široká! Podívejte se taky na další kvalitní produkty od značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Tento akční a ve slevě produkt Rozkládací sedací souprava Bianca můžete sehnat právě teď tady na webu ve známé sekci nábytek! Máme pro vás ještě ostatní kousky ve zmíněné rubrice za výhodné peníze.

Rozkládací sedačka Erza

Rozkládací sedačka Erza – Šířka 220 cm, výška, hloubka. Plocha na spaní 183 x 140 cm. Ta pravá rozkládací pohovka s úložným prostorem pro váš malý obývací pokoj. Možnost jednobarevného i dvoubarevného provedení.

Další vlastnosti: Typ pohovky a gauče. Rozkládání rozkládací. Barva bílá;černá;fialová;modrá;růžová;šedá;zelená. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 183 x 140 cm. Šířka 220 cm. Výška 89 cm. Hloubka 83 cm. Počet míst trojmístné. Nožičky bez nožiček. Stav zboží při dodání ihned k použití. Styl minimalistický. Místnost do kanceláře;do obývacího pokoje. Počet balíků 1. Celková hmotnost balíků 76 kg. Rozměry balíků 220x85x67 cm. . . .Diskontní výrobek Rozkládací sedačka Erza jde sehnat jednoduše na stránkách v populární sekci pohovky. Pořiďte si nové produkty z této sekce za výhodné peníze! To není všechno, naše nabídka je široká! U nás v nabídce totiž najdete více skvělých produktů značky Dona shop. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Rozkládací sedačka  Nemes

Rozkládací sedačka Nemes – Šířka 284 cm, výška 99 cm, hloubka 196 cm. Spací plocha 124 x 210 cm. Pěkná sedací souprava s úložným prostorem a snadným rozkládacím mechanismem. Komfort zvýšen o polohovatelné opěrky. Výběr z mnoha barev.

Další vlastnosti: Rozkládání rozkládací. Barva béžová;černá;červená;modrá;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Šířka 284 cm. Výška 99 cm. Hloubka 196 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Místnost do kanceláře;do obývacího pokoje. Velikost vícemístné. . . . . . . . . .
Tento exkluzivní produkt Rozkládací sedačka Nemes jde nakoupit rovněž tu na našich stránkách zařazený v kategorii nábytek! Nyní pořídíte zlevněné výrobky ve zmiňované rubrice za internetové ceny.
Žádaný kousek Rozkládací sedačka Nemes lze nakoupit rovnou tu na našich stránkách v populární kategorii nábytek. Nyní můžete najít parádní zboží z této populární sekce za výborné peníze! Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás další prověřené zboží značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Věhlasná značka Dona shop dodává top výrobky. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Rozkládací sedačka ve tvaru U Armen

Rozkládací sedačka ve tvaru U Armen – Šířka 320 cm, výška 90 cm, hloubka 202 cm. Plocha na spaní 282 x 120 cm. Rozkládací sedačka ve tvaru U s úložným prostorem v mnoha barevných odstínech, univerzální varianta provedení rohu.

Další vlastnosti: Typ do U. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;bílá;černá;červená;fialová;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 282 x 120 cm. Šířka 320 cm. Výška 90 cm. Hloubka 165 cm;202 cm. Nožičky s nožičkami. Styl skandinávský. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 3. Celková hmotnost balíků 169 kg. Rozměry balíků 160x80x70 cm;60x70x145 cm;77x60x193 cm. Velikost vícemístné. Stav zboží při dodání v demontu. Varianta rohu levý roh;pravý roh;univerzální. . .
Hodně prodávaný kousek Rozkládací sedačka ve tvaru je k dispozici jednoduše tady na našem webu umístěný v sekci nábytek! Nyní si můžete koupit ještě ostatní produkty z této známé sekce ve výhodné akci. Máme toho více, máme v nabídce však také další vybrané kousky od dodavatele Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Unikátní produkt Rozkládací sedačka ve tvaru U Armen je k dostání v pohodě tady na našem webu v populární kategorii nábytek. Prozkoumejte parádní výrobky z této oblíbené rubriky za super cenu! Možná hledáte něco jiného, máme toho více! Máme v nabídce další zboží od značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Sedačka ve tvaru L Vella

Sedačka ve tvaru L Vella – Šířka 260 cm, plocha na spaní 126 x 200 cm. Rohová sedačka rozkládací bez úložného prostoru. Výběr z pravostranné či levostranné orientace ve 20-ti barvách. Z našeho bohatého vzorníku barev lze však také objednat vlastní kombinaci barev.

Další vlastnosti: Typ rohové. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;bílá;černá;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Plocha na spaní 200 x 126 cm. Šířka 260 cm. Výška 80 cm. Hloubka 205 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Varianta rohu levý roh;pravý roh. Styl moderní. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 2. Celková hmotnost balíků 150 kg. Rozměry balíků 170x105x80 cm;210x95x85 cm. Velikost vícemístné. . .
Tento unikátní produkt jde koupit jednoduše tady a teď na našem webu umístěný v kategorii nábytek. Nyní můžete koupit vyjímečné zboží z naší sekce za výhodné peníze! U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás také další produkty značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Rohová sedací souprava Mariane

Rohová sedací souprava Mariane – Šířka 237 cm, výška 90 cm, hloubka 150 cm. Rozkládací sedací souprava specifická univerzálním rohovým provedením. Lze sestavit jako pravostrannou nebo levostrannou variantu. Úložný prostor, velká spací plocha a čalouněná zadní strana sedačky.

Další vlastnosti: Typ rohové. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;bílá;černá;červená;hnědá;modrá;šedá;zelená. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 195 x 125 cm. Šířka 237 cm. Výška 90 cm. Hloubka 150 cm. Nožičky bez nožiček. Stav zboží při dodání ihned k použití. Varianta rohu univerzální. Styl minimalistický. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 2. Celková hmotnost balíků 100 kg. Rozměry balíků 140x60x80 cm;150x70x80 cm. Velikost trojmístné. . .
Povedený kus Rohová sedací souprava Mariane můžete pořídit bezprostředně na stránkách v oblíbené sekci nábytek. Nyní si můžete vybrat nové produkty z naší sekce za outletovou cenu!
Tento unikátní kousek Rohová sedací souprava Mariane je k získání pohodlně tady na našem webu v sekci nábytek. Nyní můžete najít ještě další produkty z naší kategorie jednoduše online. U zákazníků oblíbený výrobce Dona shop vás obohatí o skvělý sortiment

Rozkládací pohovka Rony

Rozkládací pohovka Rony – Šířka 216 cm, hloubka 91 cm, výška 91 cm. Elegantní sedačka do obýváku v několika barevných provedeních. Snadný rozkládací mechanismus, který nabízí spací plochu o velikosti 193 x 118 cm s bonellovými pružinami. Dřevěné nožky ve světlém dekoru dodávají nádech skandinávského stylu.

Další vlastnosti: Rozkládání rozkládací. Barva béžová;modrá;šedá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Šířka 216 cm. Výška 91 cm. Hloubka 91 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Místnost do kanceláře;do obývacího pokoje. Velikost vícemístné. . . . . . . . . . .
Zlevněný produkt jde koupit právě nyní tady a teď na našem webu zařazený v sekci pohovky. Nyní můžete získat ještě další zboží ze zmíněné rubriky v bezva akci! Možná hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás v nabídce totiž najdete více produktů od značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Sedací souprava rohová Snow

Sedací souprava rohová Snow – Šířka 280 cm, výška 90 cm, hloubka 205 cm. Plocha na spaní 125 x 210 cm. Rozkládací pohovka s úložným prostorem. Rohová sedačka s pravostrannou či levostrannou orientací. Z našeho bohatého vzorníku barev lze objednat vlastní kombinaci barev.

Další vlastnosti: Typ rohové. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;bílá;černá;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 125 x 210 cm. Šířka 280 cm. Výška 90 cm. Hloubka 205 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání ihned k použití. Varianta rohu levý roh;pravý roh. Styl moderní. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 2. Celková hmotnost balíků 151 kg. Rozměry balíků 180x105x65 cm;206x110x65 cm. Velikost vícemístné. . . Tento žádaný produkt Sedací souprava rohová Snow máte možnost koupit pohodlně na našich stránkách v rubrice nábytek! Nyní si můžete pořídit vyjímečné produkty z této oblíbené rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu. Významná značka Dona shop nabízí top produkty Však to vidíte sami. Máme toho více, podívejte se také na další kvalitní kousky od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento unikátní produkt Sedací souprava rohová Snow můžete sehnat mimo jiné tady u nás ve známé kategorii nábytek! Prozkoumejte unikátní kousky z naší rubriky za rozumné peníze. V očích zákazníků populární značka Dona shop dlouhodobě nabízí velmi kvalitní produkty

Rozkládací sedací souprava  Vella

Rozkládací sedací souprava Vella – Šířka 355 cm, výška 80 cm, hloubka 165 cm. Plocha na spaní 305 x 126 cm. Rozkládací sedačka do U. Vybrat si můžete z několika odstínů barev – jednobarevné i dvoubarevné provedení.

Další vlastnosti: Typ do U. Rozkládání rozkládací. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Plocha na spaní 305 x 126 cm. Šířka 355 cm. Výška 80 cm. Hloubka 165 cm. Nožičky s nožičkami. Varianta rohu univerzální. Styl moderní. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 3. Celková hmotnost balíků 225 kg. Velikost vícemístné. Barva béžová;bílá;černá;červená;hnědá;modrá;šedá;zelená. Stav zboží při dodání v demontu. Rozměry balíků 110x75x172 cm;75x100x1 cm. . .
Výjimečný kus Rozkládací sedací souprava Vella máte možnost koupit nyní tady u nás umístěný v kategorii nábytek! Nyní získáte ostatní produkty z této známé rubriky za skvělou cenu.
Tento kvalitní a žádaný produkt Rozkládací sedací souprava Vella jde pořídit bez problémů tady u nás v sekci nábytek! Připravili jsme pro vás parádní kusy z této oblíbené sekce na pár kliknutí! Výrobce Dona shop pro vás připravuje vysoce kvalitní sortiment.

Rozkládací sedací souprava do tvaru U Vella

Rozkládací sedací souprava do tvaru U Vella – Šířka 340 cm, výška 73 cm, hloubka 190 cm. Prostorná rozkládací sedací souprava nabízí dostatek komfortu Vaší rodině i přátelům. Je skvělou kombinací zpracování a moderního designu. Sedačka je rozkládací. Výběr z mnoha potahových látek.

Další vlastnosti: Typ do U. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;bílá;černá;fialová;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Plocha na spaní 285 x 126 cm. Šířka 340 cm. Výška 73 cm. Hloubka 190 cm. Nožičky s nožičkami. Varianta rohu levý roh;pravý roh. Styl moderní. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 3. Celková hmotnost balíků 176 kg. Rozměry balíků 147x74x95 cm;176x75x115 cm;190x97x75 cm. Velikost vícemístné. Stav zboží při dodání v demontu. . .Unikátní a žádaný produkt Rozkládací sedací souprava do tvaru U Vella lze sehnat rovnou tu na našem webu zařazený v rubrice nábytek! Najděte si ještě podobné kousky z této oblíbené rubriky za outletovou cenu! Významný výrobce Dona shop má v nabídce velmi kvalitní výrobky. Přesvědčte se!

Tento akční kus můžete získat taky na našich stránkách v rubrice nábytek. Nyní najdete kvalitní produkty z této populární rubriky v akci!

Rozkládací sedačka Aden

Rozkládací sedačka Aden – Šířka 237 cm, výška 90 cm, hloubka 150 cm. Plocha na spaní 195 x 125 cm. Rozkládací rohová pohovka v mnoha barevných variantách s univerzálním rohovým sestavením a úložným prostorem.

Další vlastnosti: Typ rohové. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;bílá;černá;červená;modrá;šedá;zelená. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 195 x 125 cm. Šířka 237 cm. Výška 90 cm. Hloubka 150 cm. Nožičky bez nožiček. Styl minimalistický. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 2. Celková hmotnost balíků 100 kg. Rozměry balíků 140x60x80 cm;150x70x80 cm. Velikost vícemístné. Stav zboží při dodání v demontu. Varianta rohu levý roh;pravý roh;univerzální. . .Vynikající produkt Rozkládací sedačka Aden máte možnost nakoupit nyní tu na stránkách umístěný v kategorii nábytek! Nyní najdete skvělé produkty ve zmiňované sekci za báječnou cenu. Výrobce Dona shop má k dispozici top výrobky Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce! To ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc! Prozkoumejte u nás také další zboží od dodavatele Dona shop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Tento diskontní kousek Rozkládací sedačka Aden je k dispozici jednoduše tady na webu ve známé rubrice nábytek. Připravili jsme nové produkty z této sekce za akční cenu. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, přichystali jsme toho pro vás více! Máme v nabídce však také další kvalitní kousky od značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Významný dodavatel Dona shop vám může poskytnout velmi kvalitní sortiment.

Sedací souprava rohová Viki

Sedací souprava rohová Viki – Šířka 237 cm, výška 90 cm, hloubka 150 cm. Plocha na spaní 195 x 125 cm. Menší rozkládací rohová sedačka s úložným prostorem nabízí výběr z mnoha barevných variant. Možnost jednobarevného i dvoubarevného provedení.

Další vlastnosti: Typ rohové. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;bílá;černá;fialová;hnědá;modrá;šedá;zelená. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 195 x 125 cm. Šířka 237 cm. Výška 90 cm. Hloubka 150 cm. Nožičky s nožičkami. Styl minimalistický. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 2. Celková hmotnost balíků 124 kg. Rozměry balíků 170x100x90 cm;180x100x90 cm. Velikost vícemístné. Stav zboží při dodání v demontu. Varianta rohu levý roh;pravý roh;univerzální. . .Často hledaný produkt Sedací souprava rohová Viki naleznete nyní na našich stránkách ve známé rubrice nábytek! Nyní koupíte jiné kusy z této oblíbené kategorie za nejnižší cenu.
Oblíbený a kvalitní výrobek Sedací souprava rohová Viki jde sehnat snadno tu na našem webu zařazený v sekci nábytek. Nyní můžete získat ostatní produkty ve zmiňované rubrice za výborné peníze!

Rohová sedací souprava Sahara I

Rohová sedací souprava Sahara I – Šířka 278 cm, výška 74 cm, hloubka 217 cm. Plocha na spaní 135 x 210 cm. Rozkládací sedačka s jednoduchým designem s možností výběru z mnoha barevných provedení. Úložný prostor, velká plocha na spaní, levostranná i pravostranná varianta – to je model Sahara I.

Další vlastnosti: Typ rohové. Rozkládání rozkládací. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 210 x 135 cm. Šířka 278 cm. Výška 74 cm. Hloubka 217 cm. Nožičky s nožičkami. Varianta rohu levý roh;pravý roh. Styl minimalistický. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 2. Celková hmotnost balíků 141 kg. Rozměry balíků 180x80x90 cm;220x100x80 cm. Velikost vícemístné. Stav zboží při dodání v demontu. Barva béžová;bílá;černá;červená;fialová;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená. . . Unikátní produkt Rohová sedací souprava Sahara I máte možnost koupit nyní tu v populární sekci nábytek! Nyní můžete koupit další zboží ze zmíněné sekce jednoduše online. Exkluzivní produkt jde sehnat bezprostředně tu na stránkách zařazený v sekci nábytek. Mrkněte na zcela nové produkty ve zmíněné sekci za akční cenu.

Rozkládací sedačka Sahara II

Rozkládací sedačka Sahara II – Šířka 278 cm, výška 74 cm, hloubka 217 cm. Rozkládací rohová sedačka se zajímavým designem, velkou plochou na spaní a úložným prostorem. K dostání v mnoha barevných kombinacích dle vlastního výběru.

Další vlastnosti: Typ rohové. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;bílá;černá;červená;šedá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 210 x 135 cm. Šířka 278 cm. Výška 74 cm. Hloubka 217 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Varianta rohu levý roh;pravý roh. Styl minimalistický. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 2. Celková hmotnost balíků 141 kg. Rozměry balíků 180x80x90 cm;220x100x80 cm. Velikost vícemístné. . .Žádaný kousek seženete právě nyní tu v sekci nábytek. Nyní najdete nové zboží z této oblíbené kategorie za akční cenu! To ale ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více! U nás v nabídce totiž najdete další zboží značky Dona shop. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný produkt Rozkládací sedačka Sahara II je k získání jednoduše tu na našich stránkách zařazený v sekci nábytek! Pořiďte si zlevněné produkty z této sekce za super peníze! To však není všechno, u nás nabízíme více. Podívejte se taky na více kousků značky Dona shop. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Rozkládací sedací souprava Armen

Rozkládací sedací souprava Armen – Šířka 250 cm, výška 87 cm, hloubka 162 cm. Rozkládací rohová sedačka s úložným prostorem ve skandinávském stylu na dřevěných nožkách. V mnoha barevných variantách na výběr. Univerzální sestavení rohu sedačky. Ozdobné prošití polštářků a boků sedačky.

Další vlastnosti: Typ rohové. Rozkládání rozkládací. Barva bílá;černá;fialová;modrá;růžová;šedá;zelená. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 210 x 120 cm. Šířka 250 cm. Výška 87 cm. Hloubka 162 cm. Nožičky s nožičkami. Varianta rohu univerzální. Styl skandinávský. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 2. Celková hmotnost balíků 108 kg. Rozměry balíků 160x80x70 cm;60x70x145 cm. Velikost vícemístné. Stav zboží při dodání v demontu. . .Akční výrobek naleznete bezstarostně u nás v populární kategorii nábytek. Získejte jiné produkty ze zmíněné sekce ve výhodné akci!

Tento levný produkt Rozkládací sedací souprava Armen můžete získat právě nyní u nás ve známé kategorii nábytek. Nyní můžete najít ještě jiné produkty z této oblíbené rubriky za super ceny. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Dona shop dlouhodobě nabízí vysoce kvalitní výrobky Nakupujte výhoděn u nás.

Rozkládací sedačka Ramona

Rozkládací sedačka Ramona – Šířka 200 cm, výška 90 cm, hloubka 97 cm. Šikovná malá sedačka s možností rozložení na spací plochu pro příležitostné spaní a s malým úložným prostorem. Možnost vybrat si jak z předvolených barevných kombinací, tak vlastní kombinaci.

Další vlastnosti: Typ pohovky a gauče. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;bílá;černá;fialová;modrá;zelená. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 200 x 140 cm. Šířka 200 cm. Výška 90 cm. Hloubka 100 cm. Počet míst dvoumístné. Nožičky bez nožiček. Styl moderní. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 2. Celková hmotnost balíků 95 kg. Rozměry balíků 200x80x80 cm;70x30x50 cm. Stav zboží při dodání v demontu. . . . Povedený produkt Rozkládací sedačka Ramona lze získat prostě na stránkách v populární rubrice pohovky. Máme pro vás vyjímečné produkty ve zmíněné kategorii za internetové ceny. Známý dodavatel Dona shop vám může nabídnout skvělé produkty.

Kvalitní a oblíbený kus Rozkládací sedačka Ramona můžete sehnat teď tady a teď na našem webu umístěný v kategorii pohovky! Nyní získáte další produkty ve zmíněné kategorii za skvělou cenu. Věhlasný výrobce Dona shop má špičkové zboží. A to je teprve začátek. To není všechno, u nás vám nabídneme víc! Podívejte se také na další vybrané produkty značky Dona shop. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Rozkládací pohovka Bianca

Rozkládací pohovka Bianca – Šířka 228 cm, výška 90 cm, hloubka 97 cm. Plocha na spaní 145 x 195 cm. Rozkládací sedačka s úložným prostorem a velkou plochou na spaní. Nabízíme široký výběr látek.

Další vlastnosti: Typ pohovky a gauče. Rozkládání rozkládací. Barva bílá;černá;hnědá;šedá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 195 x 145 cm. Šířka 228 cm. Výška 90 cm. Hloubka 97 cm. Počet míst trojmístné. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání ihned k použití. Styl moderní. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 2. Celková hmotnost balíků 90 kg. Rozměry balíků 100x70x40 cm;190x100x95 cm. . . .

Sedačka  Margot

Sedačka Margot – Šířka 310 cm, výška 90 cm, hloubka 159 cm. Promyšlená sedací souprava ve tvaru U, která má v boku zabudovanou odkládací polici. Výběr možný v jednobarevném i dvoubarevném provedení. Sedačka je rozkládací a má dvě úložné nádoby.

Další vlastnosti: Typ do U. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;bílá;černá;fialová;hnědá;modrá;zelená. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 275 x 125 cm. Šířka 310 cm. Výška 90 cm. Hloubka 159 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Varianta rohu levý roh;pravý roh. Styl minimalistický;moderní. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 3. Celková hmotnost balíků 200 kg. Rozměry balíků 160x80x90 cm;170x90x90 cm. Velikost vícemístné. . .
Kvalitní produkt můžete sehnat přímo tu zařazený v sekci sedací soupravy! Prozkoumejte podobné kousky z této populární sekce za nejnižší cenu. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás toho najdete mnohem více. Máme v nabídce však také další kvalitní kousky od dodavatele Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Tento vyjímečný výrobce Dona shop svým zákazníkům dodává vynikající sortiment. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Rohová sedačka Goro II

Rohová sedačka Goro – Šířka 295 cm, výška 93 cm, hloubka 195 cm. Plocha na spaní 126 x 210 cm. Rohová sedací souprava rozkládací. Široká paleta potahových látek.

Další vlastnosti: Typ rohové. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;bílá;černá;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Plocha na spaní 210 x 126 cm. Šířka 295 cm. Výška 93 cm. Hloubka 195 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Varianta rohu levý roh;pravý roh;univerzální. Styl moderní. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 2. Celková hmotnost balíků 175 kg. Rozměry balíků 170x105x80;200x80x130 cm. Velikost vícemístné. . . .
Tento skvělý kousek Rohová sedačka Goro lze zakoupit jednoduše tu na našich stránkách v populární kategorii nábytek! Nyní si můžete pořídit vyjímečné kousky ve zmiňované kategorii za internetové ceny. Významný výrobce Dona shop dodává špičkové produkty Vysoce kvalitní produkt jde pořídit bez obtíží u nás zařazený v kategorii nábytek! Mrkněte na jiné výrobky z této známé sekce ve výprodejové akci.

Rozkládací gauč  Aranka

Rozkládací gauč Aranka – Šířka 190 cm, výška 83 cm, hloubka 82 cm. Plocha na spaní 140 x 190 cm. Šikovná malá rozkládací sedačka s úložným prostorem. Pohodlné polštáře součástí balení. Vhodná do malých bytů, kanceláří i studentských pokojů.

Další vlastnosti: Typ pohovky a gauče. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;černá;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 190 x 140 cm. Šířka 190 cm. Výška 83 cm. Hloubka 82 cm. Počet míst dvoumístné. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Styl minimalistický;moderní. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 1. Celková hmotnost balíků 190 kg. Rozměry balíků 190x100x70 cm. . . .
Kvalitní a levný produkt lze koupit jednoduše na našich stránkách umístěný v rubrice pohovky! Nyní pořídíte podobné výrobky ze zmíněné sekce za výprodejovou cenu. Tato vyjímečná značka Dona shop pro své zákazníky poskytuje kvalitní výrobky.

Rozkládací rohová sedačka Evan

Rozkládací rohová sedačka Evan – Šířka 272 cm, výška 100 cm, hloubka 216 cm. Plocha na spaní 127 x 210 cm. Rohová sedačka rozkládací s úložným prostorem. Výběr z pravostranné či levostranné orientace. Možnost vlastní kombinace barev.

Další vlastnosti: Typ rohové. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;bílá;černá;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 210 x 127 cm. Šířka 272 cm. Výška 100 cm. Hloubka 216 cm. Nožičky s nožičkami. Varianta rohu levý roh;pravý roh. Styl moderní. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 2. Celková hmotnost balíků 168 kg. Rozměry balíků 175x125x85 cm;220x100x100 cm. Velikost vícemístné. Stav zboží při dodání v demontu. . .Zcela unikátní produkt je k získání bezstarostně tu na našich stránkách v populární rubrice nábytek! Pořiďte si unikátní kousky z této oblíbené sekce za výhodnou cenu. To není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! Máme v nabídce také další prověřené produkty od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.
Akční a ve slevě produkt máte možnost dostat bezprostředně tady a teď na našem webu zařazený v kategorii nábytek! Podívejte se na parádní výrobky z této oblíbené kategorie za báječnou cenu! Věhlasná značka Dona shop představuje skvělé výrobky. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce. U nás vám nabízíme více, u nás totiž najdete další skvělé produkty od dodavatele Dona shop. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Rohová sedačka  Sany

Rohová sedačka Sany – Šířka 250 cm, výška 87 cm, hloubka 208 cm. Moderní rozkládací pohovka s úložným prostorem. Čisté a jednoduché linie, které zapadnou do každého interiéru. Na výběr v mnoha barevných kombinacích.

Další vlastnosti: Typ rohové. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;bílá;černá;hnědá;šedá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 195 x 135 cm. Šířka 250 cm. Výška 87 cm. Hloubka 208 cm. Nožičky s nožičkami. Varianta rohu levý roh;pravý roh. Styl minimalistický. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 2. Celková hmotnost balíků 141 kg. Rozměry balíků 140x80x70 cm;210x110x90 cm. Velikost vícemístné. Stav zboží při dodání v demontu. . .Unikátní a oblíbený produkt Rohová sedačka Sany můžete koupit právě zde tu na stránkách v oblíbené kategorii nábytek. Nyní najdete ještě jiné kusy z naší rubriky za super ceny. Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce ovšem více produktů značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Velmi žádaný kousek Rohová sedačka Sany lze sehnat aktuálně tady u nás v rubrice nábytek. Nyní koupíte ještě jiné produkty z této rubriky za výhodnou cenu.

Rozkládací sedačka  Folly

Rozkládací sedačka Folly – Šířka 320 cm, výška 73 cm, hloubka 207 cm. Plocha na spaní 240 x 125 cm. Sedací souprava ve tvaru U s úložným prostorem. Výběr z mnoha barevných variant. Dostatek místa pro celou vaší rodinu.

Další vlastnosti: Typ do U. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;bílá;černá;fialová;hnědá;modrá;šedá;zelená. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 240 x 125 cm. Šířka 320 cm. Výška 73 cm. Hloubka 167 / 207 cm. Nožičky s nožičkami. Varianta rohu levý roh;pravý roh. Styl minimalistický. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 3. Celková hmotnost balíků 201 kg. Rozměry balíků 150x100x80 cm;170x100x80 cm;210x100x80 cm. Velikost vícemístné. Stav zboží při dodání v demontu. . . Ve slevě výrobek jde nakoupit bez problémů tu na stránkách ve známé sekci nábytek. Podívejte se na vyjímečné produkty z této populární sekce z pohodlí domova.
Tento velmi žádaný produkt Rozkládací sedačka Folly máte možnost najít také tady na stránkách ve známé sekci nábytek. Nyní si můžete pořídit jiné produkty ve zmiňované rubrice za výhodnou cenu.

Rohová sedací souprava Skye

Rohová sedací souprava Skye – Šířka 275 cm, výška 98 cm, hloubka 200 cm. Rohová sedací souprava. Sedačka není rozkládací a nemá úložný prostor. Široká paleta potahových látek.

Další vlastnosti: Typ rohové. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;černá;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená. Materiál čalounění látka. Šířka 275 cm. Výška 77 cm. Hloubka 200 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Varianta rohu levý roh;pravý roh;univerzální. Styl moderní. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 2. Celková hmotnost balíků 168 kg. Rozměry balíků 174x111x76;210x110x76. Velikost vícemístné. . . . .
Zajímavý produkt Rohová sedací souprava Skye lze zakoupit právě zde tady a teď na našem webu v kategorii nábytek. Připravili jsme pro vás podobné zboží ve zmíněné rubrice za rozumné peníze! Významný výrobce Dona shop dlouhodobě dodává kvalitní výrobky. Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Zajímavý produkt můžete sehnat prostě tu zařazený v kategorii nábytek! Máme pro vás akční produkty z naší sekce za výprodejovou cenu!

Rohová sedací souprava Bergie

Rohová sedací souprava Bergie – Šířka 290 cm, výška 98 cm, hloubka 270 cm. Rozkládací sedačka s dostatkem prostoru pro sezení a komfortními opěrkami. Snadné rozložení na spací plochu a praktický úložný prostor na lůžkoviny. Možnost jednobarevného i dvoubarevného provedení.

Další vlastnosti: Typ rohové. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;bílá;černá;šedá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 220 x 135 cm. Šířka 270 cm. Výška 98 cm. Hloubka 290 cm. Nožičky bez nožiček. Stav zboží při dodání v demontu. Varianta rohu levý roh;pravý roh. Styl moderní. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 3. Celková hmotnost balíků 210 kg. Rozměry balíků 175x97x85 cm;195x97x85 cm;80x100x100 cm. Velikost vícemístné. . . Tento levný produkt Rohová sedací souprava Bergie můžete nakoupit nyní tady u nás ve známé kategorii nábytek. Nyní si můžete pořídit ještě podobné produkty ze zmíněné sekce za výhodné peníze.
Ve slevě tento výrobek Rohová sedací souprava Bergie je k dispozici právě zde tu ve známé kategorii nábytek. Nyní můžete koupit parádní produkty z této kategorie za outletovou cenu! Nebojte, máme toho více, máme v nabídce však také další skvělé kousky značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce Dona shop má v nabídce vysoce kvalitní výrobky Vždyť to vidíte sami!

Rozkládací sedačka Carmen

Rozkládací sedačka Carmen – Šířka 200 cm, výška 83 cm, hloubka 92 cm. Plocha na spaní 140 x 200 cm. Pohovka vhodná do menších pokojů se snadným rozložením a úložným prostorem na lůžkoviny. V mnoha dvoubarevných provedeních.

Další vlastnosti: Typ pohovky a gauče. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;bílá;černá;červená;fialová;modrá;oranžová;žlutá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 200 x 140 cm. Šířka 200 cm. Výška 83 cm. Hloubka 92 cm. Počet míst trojmístné. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání ihned k použití. Styl moderní. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 1. Celková hmotnost balíků 95 kg. Rozměry balíků 200x95x90 cm. . . .
Unikátní a oblíbený produkt lze nakoupit bezprostředně u nás v kategorii pohovky. Nyní pořídíte unikátní kusy ve zmíněné sekci za outletovou cenu.

Rozkládací rohová sedačka Delma

Rozkládací rohová sedačka Delma – Šířka 265 cm, výška 85 cm, hloubka 185 cm. Spací plocha 140 x 215 cm. Sedací souprava do L se snadným rozkládáním a úložným prostorem. V moderních barevných provedeních a s ozdobným prošitím na sedací části.

Další vlastnosti: Rozkládání rozkládací. Barva béžová;černá;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Šířka 265 cm. Výška 85 cm. Hloubka 185 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Místnost do kanceláře;do obývacího pokoje. Velikost vícemístné. . . . . . . . . . Levný produkt dostanete pohodlně tady na našem webu v sekci sedací soupravy! Připravili jsme ještě ostatní produkty z této oblíbené sekce za nejlepší ceny! To ovšem není všechno, nebojte, máme toho více. U nás totiž najdete další prověřené zboží od dodavatele Dona shop. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Tato vyjímečná značka Dona shop dlouhodobě poskytuje top zboží.

Rohová pohovka Regan

Rohová pohovka Regan – Šířka 268 cm, výška 113 cm, hloubka 210 cm. Spací plocha 122 x 200 cm. Rohová sedačka na nožičkách s polohovatelnými opěrkami hlavy. Pohodlí a styl v jednom. Úložný prostor a snadný rozkládací mechanismus. Odolná výplň – HR pěna a pružiny Faliste.

Další vlastnosti: Rozkládání rozkládací. Barva béžová;černá;hnědá;modrá;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Šířka 268 cm. Výška 110 cm. Hloubka 210 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání v demontu. Místnost do kanceláře;do obývacího pokoje. Velikost vícemístné. . . . . . . . . .
Nový kus Rohová pohovka Regan lze zakoupit právě tady u nás v populární sekci nábytek. Nyní koupíte vyjímečné produkty z této populární rubriky za super ceny! Oblíbený dodavatel Dona shop má skvělý sortiment. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Rohová  sedačka Bea

Rohová sedačka Bea – Šířka 260 cm, plocha na spaní 200 x 136cm. Rozkládací sedačka v pravém i levém provedení. Úložný prostor na lůžkoviny. Výběr z více barevných variant. 

Další vlastnosti: Typ rohové. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;bílá;černá;hnědá;šedá. Materiál čalounění koženka;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 200 x 140 cm. Šířka 260 cm. Výška 82 cm. Hloubka 175 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání ihned k použití. Varianta rohu levý roh;pravý roh. Styl moderní. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 2. Celková hmotnost balíků 110 kg. Velikost vícemístné. . . .
Tento neodolatelný produkt Rohová sedačka Bea máte možnost sehnat prostě tu na našich stránkách v populární kategorii nábytek. Nyní si můžete vybrat ještě jiné produkty z této rubriky za výhodné peníze. Náš sortiment je široký, u nás najdete další kvalitní kousky od výrobce Dona shop. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Sedačka na nožičkách Rony

Sedačka na nožičkách Rony – Šířka 216 cm, hloubka 91 cm, výška 91 cm. Elegantní sedačka do obýváku ve světle nebo tmavě šedé barvě. Snadný rozkládací mechanismus, který nabízí spací plochu o velikosti 193 x 118 cm s bonellovými pružinami. Dřevěné nožky ve světlém dekoru dodávají nádech skandinávského stylu.

Další vlastnosti: Rozkládání rozkládací. Barva šedá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Šířka 216 cm. Výška 91 cm. Hloubka 91 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Místnost do kanceláře;do obývacího pokoje. Velikost vícemístné. . . . . . . . . . . Kvalitní a levný výrobek je k získání taky tady u nás v oblíbené kategorii pohovky. Pořiďte si zcela nové zboží ve zmíněné sekci jednoduše online! U nás nabízíme více, u nás totiž najdete více kvalitních produktů od výrobce Dona shop. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka Dona shop vám může poskytnout špičkové výrobky. Udělejte si radost. Diskontní výrobek Sedačka na nožičkách Rony máte možnost dostat také tady na našem webu zařazený v rubrice pohovky! Máme pro vás parádní produkty z naší kategorie za akční cenu! V očích zákazníků populární značka Dona shop pro své zákazníky poskytuje kvalitní zboží. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!

Rohová sedačka Noorig na nožičkách

Rohová sedačka Noorig na nožičkách – Šířka 225 cm, hloubka 140 cm, výška 82 cm. Rozkládací rohová pohovka s nádechem skandinávského stylu. Praktický úložný prostor a spací plocha pro příležitostné spaní. Výběr z příjemných barev. Automatické rozkládání pro snadnou přípravu spací plochy.

Další vlastnosti: Typ rohové. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;černá;hnědá;modrá;šedá;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Šířka 225 cm. Výška 92 cm. Hloubka 140 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Místnost do kanceláře;do obývacího pokoje. Velikost vícemístné. . . . . . . . . .
Ve slevě tento výrobek lze koupit mimo jiné tady na našich stránkách v oblíbené rubrice nábytek! Nyní si můžete pořídit kvalitní produkty z této kategorie za příznivou cenu! To není všechno, u nás vám nabízíme více. Podívejte se taky na další produkty značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel Dona shop pro své zákazníky poskytuje prvotřídní výrobky Udělejte si radost.