Dětská  postel Jasmine

Dětská postel Jasmine – Šířka 81 cm, délka 188 cm, výška 80 cm. Plochy na spaní jsou 180 x 75 cm a 172 x 75 cm na roztaženém lůžku. Stylová dětská rozkládací postel v zářivých barvách. Včetně matrací, roštů, dětské zábrany a dvou šuplíků.

Další vlastnosti: Typ klasické;s výsuvným lůžkem. Rozkládání rozkládací. Materiál lamino;masiv. Barva bílá;modrá;oranžová;růžová;šedá;zelená. Úložný prostor s úložným prostorem. Set včetně matrace a roštu. Rozměry 75 x 172 cm;75 x 180 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. Zábrana se zábranou. . . . . . . . . .Kvalitní kus pořídíte taky tu na webu umístěný v rubrice dětské postýlky! Nyní si můžete koupit kvalitní produkty z naší kategorie za příznivou cenu.
Zcela unikátní produkt Dětská postel Jasmine můžete najít nyní tu na našem webu umístěný v sekci dětské postýlky! Vyhledejte si akční zboží ve zmiňované rubrice za zcela nejnižší cenu!

Stylová dětská  postel Lily

Stylová dětská postel Lily – Šířka 96 cm, délka 206 cm, výška 65 cm. Plocha na spaní 200 x 90 cm, plocha na spaní II 192 x 90 cm. Stylová dětská rozkládací postel s jednoduchými prvky do každého pokojíčku. Dodáváme včetně matrací, roštů a dvou šuplíků. Vyberte si z pěti barevných variant.

Další vlastnosti: Typ klasické;s výsuvným lůžkem. Rozkládání rozkládací. Materiál lamino. Barva bílá;modrá;oranžová;růžová;šedá;zelená. Úložný prostor s úložným prostorem. Set včetně matrace a roštu. Rozměry 90 x 192 cm;90 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. Zábrana bez zábrany. . . . . . . . . .