Rozkládací pohovka Megs

Rozkládací pohovka Megs –

Šířka 215 cm, výška 92 cm, hloubka 98 cm. Spací plocha 140 x 200 cm. Rozkládací pohovka na nožičkách s úložným prostorem. Na výběr z několika barevných variant. Zadní strana čalouněná.

Další vlastnosti: Typ pohovky a gauče. Barva bordo;černá;modrá;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Výška 92 cm. Plocha na spaní 140 x 200 cm. Šířka 215 cm. Hloubka 98 cm. Počet míst trojmístné. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání ihned k použití. Styl moderní. Místnost obývací pokoj. Počet balíků 2. Rozměry balíků 60x25x88 cm;80x53x199 cm. . . . . . .
Diskontní produkt Rozkládací pohovka Megs jde získat právě teď tady u nás v rubrice pohovky. Připravili jsme kvalitní zboží z této kategorie za super ceny. To však není všechno, u nás vám nabízíme více. Podívejte se taky na více kvalitních produktů od dodavatele Dona shop. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Tento neodolatelný produkt můžete najít již dnes tady na webu v sekci pohovky. Podívejte se na zlevněné produkty ze zmíněné rubriky za výhodné peníze! Možná hledáte něco jiného, přichystali jsme toho pro vás více. Máme v nabídce další skvělé produkty od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka Dona shop dlouhodobě vyrábí vynikající zboží. Přesvědčte se sami.

Rozkládací sedačka Erza

Rozkládací sedačka Erza – Šířka 220 cm, výška, hloubka. Plocha na spaní 183 x 140 cm. Ta pravá rozkládací pohovka s úložným prostorem pro váš malý obývací pokoj. Možnost jednobarevného i dvoubarevného provedení.

Další vlastnosti: Typ pohovky a gauče. Rozkládání rozkládací. Barva bílá;černá;fialová;modrá;růžová;šedá;zelená. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 183 x 140 cm. Šířka 220 cm. Výška 89 cm. Hloubka 83 cm. Počet míst trojmístné. Nožičky bez nožiček. Stav zboží při dodání ihned k použití. Styl minimalistický. Místnost do kanceláře;do obývacího pokoje. Počet balíků 1. Celková hmotnost balíků 76 kg. Rozměry balíků 220x85x67 cm. . . .Diskontní výrobek Rozkládací sedačka Erza jde sehnat jednoduše na stránkách v populární sekci pohovky. Pořiďte si nové produkty z této sekce za výhodné peníze! To není všechno, naše nabídka je široká! U nás v nabídce totiž najdete více skvělých produktů značky Dona shop. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Rozkládací válenda Anira dvojbarevná

Rozkládací válenda Anira dvojbarevná – Šířka 208 cm, plocha na spaní 188 x 140 cm. Válenda rozkládací a s úložným prostorem ve třech barevných provedeních. Pohodlná spací plocha s HR pěnou a pružinami Bonell pro 2 lidi. Vhodná do dětského pokoje i jako rozkládací pohovka do studentského bytu.

Další vlastnosti: Rozkládání rozkládací. Barva béžová;modrá;růžová;zelená. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 188×140 cm. Orientace levostranné;pravostranné. Šířka 208 cm. Výška 86 cm. Hloubka 75 cm. Stav zboží při dodání v demontu. . . . . . . . . . .
Vynikající produkt naleznete bez problémů tady na webu ve známé rubrice pohovky! Nyní můžete koupit další produkty z této populární kategorie z pohodlí domova. Věhlasná značka Dona shop dlouhodobě poskytuje skvělý sortiment.

Pohovka s polštáři Zine

Pohovka s polštáři Zine – Šířka 222 cm, hloubka 75 cm, výška 71 cm. Spací plocha 188 x 140 cm. Dvoubarevná rozkládací pohovka s úložným prostorem. Praktická a velmi vkusná, na výběr ve 3 barevných kombinacích. Součásti jsou 3 malé polštářky.

Další vlastnosti: Typ pohovky a gauče. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;černá;modrá;růžová. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Šířka 222 cm. Výška 71 cm. Hloubka 75 cm. Počet míst dvoumístné. Nožičky bez nožiček. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost do kanceláře;do obývacího pokoje. . . . . . . .
Vysoce kvalitní kousek máte možnost koupit bezstarostně tady na našem webu v rubrice pohovky. Nyní můžete získat ještě podobné výrobky ze zmíněné sekce ve výprodejové akci!
Vynikající produkt Pohovka s polštáři Zine lze pořídit již dnes tady na stránkách umístěný v kategorii pohovky! Nyní získáte akční zboží z této rubriky z pohodlí domova.

Rozkládací sedačka Carmen

Rozkládací sedačka Carmen – Šířka 200 cm, výška 83 cm, hloubka 92 cm. Plocha na spaní 140 x 200 cm. Pohovka vhodná do menších pokojů se snadným rozložením a úložným prostorem na lůžkoviny. V mnoha dvoubarevných provedeních.

Další vlastnosti: Typ pohovky a gauče. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;bílá;černá;červená;fialová;modrá;oranžová;žlutá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 200 x 140 cm. Šířka 200 cm. Výška 83 cm. Hloubka 92 cm. Počet míst trojmístné. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání ihned k použití. Styl moderní. Místnost do obývacího pokoje. Počet balíků 1. Celková hmotnost balíků 95 kg. Rozměry balíků 200x95x90 cm. . . .
Unikátní a oblíbený produkt lze nakoupit bezprostředně u nás v kategorii pohovky. Nyní pořídíte unikátní kusy ve zmíněné sekci za outletovou cenu.

Rohová sedačka Noorig na nožičkách

Rohová sedačka Noorig na nožičkách – Šířka 225 cm, hloubka 140 cm, výška 82 cm. Rozkládací rohová pohovka s nádechem skandinávského stylu. Praktický úložný prostor a spací plocha pro příležitostné spaní. Výběr z příjemných barev. Automatické rozkládání pro snadnou přípravu spací plochy.

Další vlastnosti: Typ rohové. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;černá;hnědá;modrá;šedá;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Šířka 225 cm. Výška 92 cm. Hloubka 140 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Místnost do kanceláře;do obývacího pokoje. Velikost vícemístné. . . . . . . . . .
Ve slevě tento výrobek lze koupit mimo jiné tady na našich stránkách v oblíbené rubrice nábytek! Nyní si můžete pořídit kvalitní produkty z této kategorie za příznivou cenu! To není všechno, u nás vám nabízíme více. Podívejte se taky na další produkty značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel Dona shop pro své zákazníky poskytuje prvotřídní výrobky Udělejte si radost.