Rozkládací matrace Ella úzká

Rozkládací matrace Ella úzká – Šířka 71 cm, hloubka 81 cm, výška 38 cm. Praktická rozkládací matrace s jednoduchou manipulací. Vybrat si můžete z 11 barev potahu. Po snadném rozložení vznikne pohodlná spací plocha pro jednoho člověka o velikosti 71 x 204 cm z polyuretanové pěny, která zajistí skvělý spánek.

Další vlastnosti: Rozkládání rozkládací. Barva černá;červená;hnědá;modrá;růžová;šedá;světle šedá;zelená. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Šířka 71 cm. Výška 38 cm. Hloubka 81 cm. Stav zboží při dodání ihned k použití. Místnost do kanceláře;do ložnice;do obývacího pokoje. Typ skládací. . . . . . . . . . . Nový produkt Rozkládací matrace Ella úzká jde nakoupit aktuálně na stránkách ve známé sekci matrace a rošty. Nyní koupíte parádní výrobky z této rubriky ve slevě. Tato značka Dona shop dlouhodobě nabízí velmi kvalitní sortiment. A tady je důkaz. Nejprodávanější produkt Rozkládací matrace Ella úzká je k dispozici již dnes u nás zařazený v rubrice matrace a rošty. Nyní si můžete koupit další výrobky z této rubriky ve výprodejové akci! Tento výrobce Dona shop nabízí vysoce kvalitní zboží.

Dětská  postel Jasmine

Dětská postel Jasmine – Šířka 81 cm, délka 188 cm, výška 80 cm. Plochy na spaní jsou 180 x 75 cm a 172 x 75 cm na roztaženém lůžku. Stylová dětská rozkládací postel v zářivých barvách. Včetně matrací, roštů, dětské zábrany a dvou šuplíků.

Další vlastnosti: Typ klasické;s výsuvným lůžkem. Rozkládání rozkládací. Materiál lamino;masiv. Barva bílá;modrá;oranžová;růžová;šedá;zelená. Úložný prostor s úložným prostorem. Set včetně matrace a roštu. Rozměry 75 x 172 cm;75 x 180 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. Zábrana se zábranou. . . . . . . . . .Kvalitní kus pořídíte taky tu na webu umístěný v rubrice dětské postýlky! Nyní si můžete koupit kvalitní produkty z naší kategorie za příznivou cenu.
Zcela unikátní produkt Dětská postel Jasmine můžete najít nyní tu na našem webu umístěný v sekci dětské postýlky! Vyhledejte si akční zboží ve zmiňované rubrice za zcela nejnižší cenu!

Rozkládací matrace Breu 180x60 cm

Rozkládací matrace Breu 180×60 cm – Šířka 60 cm, délka 180 cm, výška 6 cm. Skládací matrace z polyuretanové pěny vhodná pro hosty a na cestování. Potah z mikrovlákna. Výběr z více barev potahů. Součástí taška na matraci.

Další vlastnosti: Typ skládací. Materiál polyuretanová pěna. Výška matrace 6 cm. Tvrdost matrace středně tvrdá. Potah eko kůže;látka. Rozměry 60 x 180 cm. Stav zboží při dodání ihned k použití. . . . . . . . . . . . . .Tento vynikající produkt máte možnost dostat již dnes tu na stránkách zařazený v kategorii matrace a rošty! Nyní můžete najít parádní produkty z této kategorie ve výhodné akci!

Zlevněný produkt Rozkládací matrace Breu 180×60 jde získat rovnou tady na našich stránkách zařazený v kategorii matrace a rošty! Nyní najdete zlevněné produkty ve zmiňované kategorii jednoduše online!

Rozkládací matrace Cloppy široká

Rozkládací matrace Cloppy široká – Šířka 121 cm, hloubka 81 cm, výška 53 cm. Pohovka je lehká a vhodná k příležitostnému spaní vašich hostů, ale i k dovádění pro vaše děti. Vybrat si můžete z 11 barev potahu, a díky tomu zapadne do každého interiéru. Po snadném rozložení vznikne spací plocha 121 x 204 cm z polyuretanové pěny, která zajistí klidný spánek.

Další vlastnosti: Rozkládání rozkládací. Barva černá;červená;hnědá;modrá;růžová;šedá;světle šedá;zelená. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Šířka 121 cm. Výška 53 cm. Hloubka 81 cm. Stav zboží při dodání ihned k použití. Místnost do kanceláře;do obývacího pokoje. Velikost trojmístné. Typ skládací. . . . . . . . . .Ve slevě produkt Rozkládací matrace Cloppy široká jde pořídit pohodlně u nás v populární rubrice matrace a rošty! Nyní získáte ostatní produkty ze zmíněné kategorie za výborné peníze! Značka Dona shop dlouhodobě vyrábí skvělé zboží. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.
Levný výrobek Rozkládací matrace Cloppy široká můžete dostat pohodlně tady na stránkách v populární kategorii matrace a rošty! Nyní si můžete vybrat akční produkty ve zmiňované rubrice za mimořádně nízkou cenu! Známý dodavatel Dona shop vám může nabídnout velmi kvalitní sortiment. Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce také více kousků od značky Dona shop. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Rozkládací matrace Cloppy úzká

Rozkládací matrace Cloppy úzká – Šířka 71 cm, hloubka 81 cm, výška 53 cm. Praktická rozkládací matrace s jednoduchou manipulací. Vybrat si můžete z 11 barev potahu. Po snadném rozložení vznikne pohodlná spací plocha pro jednoho člověka o velikosti 71 x 204 cm z polyuretanové pěny, která zajistí skvělý spánek.

Další vlastnosti: Rozkládání rozkládací. Barva černá;červená;hnědá;modrá;růžová;šedá;světle šedá;zelená. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Šířka 71 cm. Výška 53 cm. Hloubka 81 cm. Stav zboží při dodání ihned k použití. Místnost do kanceláře;do ložnice;do obývacího pokoje. Typ skládací. . . . . . . . . . .
Ve slevě tento produkt Rozkládací matrace Cloppy úzká můžete dostat rovněž u nás v oblíbené sekci matrace a rošty! Pořiďte si zlevněné výrobky ve zmíněné rubrice za výhodné peníze! Přední výrobce Dona shop vám může poskytnout prvotřídní sortiment.
Unikátní produkt Rozkládací matrace Cloppy úzká je k získání prostě tady u nás v kategorii matrace a rošty. Nyní si můžete pořídit parádní kusy z naší sekce za internetové ceny! Populární značka Dona shop představuje vysoce kvalitní zboží Přesvědčte se.

Stylová dětská  postel Lily

Stylová dětská postel Lily – Šířka 96 cm, délka 206 cm, výška 65 cm. Plocha na spaní 200 x 90 cm, plocha na spaní II 192 x 90 cm. Stylová dětská rozkládací postel s jednoduchými prvky do každého pokojíčku. Dodáváme včetně matrací, roštů a dvou šuplíků. Vyberte si z pěti barevných variant.

Další vlastnosti: Typ klasické;s výsuvným lůžkem. Rozkládání rozkládací. Materiál lamino. Barva bílá;modrá;oranžová;růžová;šedá;zelená. Úložný prostor s úložným prostorem. Set včetně matrace a roštu. Rozměry 90 x 192 cm;90 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. Zábrana bez zábrany. . . . . . . . . .

Praktické rozkládací křeslo na spaní Comfort

Praktické rozkládací křeslo na spaní Comfort – Šířka 70 cm, délka 200 cm, výška 15 cm. Praktické rozkládací křeslo na spaní. Z polyuretanové pěny. Potah z mikrovlákna či eko-kůže. Mnoho barev a motivů.

Další vlastnosti: Typ skládací. Materiál polyuretanová pěna. Výška matrace 15 cm. Tvrdost matrace středně tvrdá. Potah eko kůže;látka. Oboustranná matrace ano. Rozměry 70 x 200 cm. Stav zboží při dodání ihned k použití. . . . . . . . . . . . . Tento nejprodávanější produkt Praktické rozkládací křeslo na spaní pořídíte nyní na našem webu v sekci matrace a rošty. Mrkněte na unikátní produkty z této známé kategorie za internetové ceny.

Unikátní a žádaný produkt Praktické rozkládací křeslo na spaní Comfort můžete najít bez obtíží tu na našich stránkách v populární sekci matrace a rošty! Vyberte si akční produkty z naší sekce za parádní cenu. Tím ale naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás v nabídce najdete více kousků od značky Dona shop. Najdete je níže na této stránce. V očích zákazníků populární výrobce Dona shop dlouhodobě prodává kvalitní sortiment

Rozkládací matrace Ella široká

Rozkládací matrace Ella široká – Šířka 121 cm, hloubka 81 cm, výška 38 cm. Pohovka je lehká a vhodná k příležitostnému spaní vašich hostů. Díky svým rozměrům šetří místo. Vybrat si můžete z 11 barev potahu, a díky tomu zapadne do každého interiéru. Po snadném rozložení vznikne spací plocha 121 x 204 cm z polyuretanové pěny, která zajistí klidný spánek.

Další vlastnosti: Rozkládání rozkládací. Barva černá;červená;hnědá;modrá;růžová;šedá;světle šedá;zelená. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Šířka 121 cm. Výška 38 cm. Hloubka 81 cm. Stav zboží při dodání ihned k použití. Místnost do kanceláře;do obývacího pokoje. Velikost trojmístné. Typ skládací. . . . . . . . . . Zajímavý výrobek Rozkládací matrace Ella široká máte možnost dostat bezstarostně u nás umístěný v rubrice matrace a rošty. Najděte si zcela nové kusy ve zmiňované sekci za báječnou cenu. U nás vám nabídneme víc, u nás v nabídce najdete další skvělé produkty značky Dona shop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.