Křeslo na spaní Polly

Křeslo na spaní Polly – Šířka 136 cm, výška 85 cm, hloubka 100 cm. Spací plocha 110 x 190 cm. Čalouněné rozkládací křeslo se širšími opěrkami. Snadné rozložení na spací plochu. Pod sedací části ukrytý úložný prostor. Výběr barevné kombinace.

Další vlastnosti: Typ televizní. Rozkládání rozkládací. Barva černá;šedá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Šířka 136 cm. Výška 85 cm. Hloubka 100 cm. Nožičky bez nožiček. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . .
Tento kvalitní a žádaný produkt Křeslo na spaní Polly získáte právě u nás v populární kategorii křesla a taburety. Nyní koupíte jiné produkty z této známé kategorie za báječnou cenu! V očích zákazníků populární výrobce Dona shop vám nabízí špičkový sortiment. Vždyť to vidíte sami! To však není vše, máme toho více! Máme v nabídce další kvalitní kousky od výrobce Dona shop. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento vynikající produkt Křeslo na spaní Polly máte možnost dostat teď tady na stránkách v populární rubrice křesla a taburety! Najděte si skvělé výrobky z této známé kategorie za parádní cenu!

Sedací sestava Bianca

Sedací sestava Bianca – Šířka pohovky 228 cm a šířka křesla 88 cm. Sestava s rozkládací pohovkou a pohodlným křeslem. Pohovka je s úložným prostorem. Elegantní provedení s dřevěnými prvky na opěrkách a po bocích sestavy. Dvoubarevné provedení dle výběru.

Další vlastnosti: Typ s křeslem. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;bílá;hnědá;šedá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 195 x 145 cm. Šířka 228 cm. Výška 90 cm. Hloubka 97 cm. Nožičky s nožičkami. Stav zboží při dodání ihned k použití. Styl retro. Místnost do obývacího pokoje. Křeslo 90x90x97 cm. Počet balíků 3. Celková hmotnost balíků 170. Rozměry balíků 100x70x40 cm;190x100x95 cm;95x100x95 cm. Velikost vícemístné. . . Kvalitní a žádaný kus Sedací sestava Bianca je dostupný již dnes tu ve známé kategorii nábytek. Vyhledejte si vyjímečné produkty z této populární kategorie za příznivou cenu. Věhlasná značka Dona shop vám nabízí vysoce kvalitní zboží. Však to vidíte sami! Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce však také další skvělé kousky značky Dona shop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Sedací souprava  Armen

Sedací souprava Armen – Šířka pohovky 235 cm, šířka křesla 107 cm. Sedací sestava složená z trojmístné rozkládací pohovky s úložným prostorem a křesla. Sedací sestava je dostupná v mnoha barevných variantách. Dva polštářky jsou součástí nabídky. 

Další vlastnosti: Typ s křeslem. Rozkládání rozkládací. Barva béžová;bílá;černá;červená;fialová;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění eko kůže;látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Plocha na spaní 133 x 196 cm. Šířka 235 cm. Výška 86 cm. Hloubka 95 cm. Nožičky s nožičkami. Rozkládací křeslo Ne. Styl skandinávský. Místnost do kanceláře;do obývacího pokoje. Křeslo 86x107x92 cm. Počet balíků 3. Celková hmotnost balíků 93 kg. Rozměry balíků 70x80x199 cm;94x54x39 cm;97x85x93 cm. Velikost vícemístné. Stav zboží při dodání v demontu. . Vysoce kvalitní výrobek je k sehnání nyní na našem webu ve známé rubrice nábytek. Nyní najdete ještě další produkty z této sekce za nejlepší ceny.
Velmi oblíbený produkt Sedací souprava Armen máte možnost pořídit právě teď na našem webu zařazený v rubrice nábytek! Máme pro vás zcela nové produkty z této populární kategorie za výhodnou cenu. To ale ovšem není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. Máme v nabídce také další produkty od značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Známý výrobce Dona shop svým zákazníkům dodává kvalitní zboží.

Pohodlné křeslo Polly

Pohodlné křeslo Polly – Šířka 103 cm, výška 85 cm, hloubka 105 cm. Spací plocha 80 x 190 cm. Rozkládací křeslo pro jednoho se širokými opěrkami. S úložným prostorem na lůžkoviny. Výběr z barevných kombinací.

Další vlastnosti: Typ televizní. Rozkládání rozkládací. Barva hnědá;šedá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Šířka 103 cm. Výška 85 cm. Hloubka 105 cm. Nožičky bez nožiček. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. . . . . . . . . .Tento levný kus Pohodlné křeslo Polly získáte také tady na stránkách zařazený v kategorii křesla a taburety. Nyní koupíte parádní produkty ve zmiňované sekci za báječnou cenu. U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás také více kousků od značky Dona shop. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce Dona shop svým zákazníkům dodává vysoce kvalitní zboží.
Zlevněný produkt Pohodlné křeslo Polly najdete bezprostředně u nás umístěný v rubrice křesla a taburety! Mrkněte na zlevněné produkty ve zmiňované kategorii za super ceny! Věhlasný výrobce Dona shop dlouhodobě vyrábí špičkové zboží